Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

9 godzin temu, Karakaka napisał:

Pomyśleć sobie można, ale nie rozumiem po co o tym pisać w komentarzach. Ludzie są debi#ami i nie myślą co jeśli para chciałaby ciąży, a nie może/nie udaje się. Na pewno to bardzo przyjemne czytać ileś komentarzy na ten temat.

Każdy odpowiedzialny właściciel zanim weźmie jakiekolwiek zwierzę, będzie starał się o nim jak najwięcej dowiedzieć. Lepiej tak niż mieć mentalność wsioka: "a ch#j tam, kot to kot, co w nim skomplikowanego - dać resztki z obiadu i mleka i mu wystarczy". Akurat za to szanuję Alkę.

Nikt nie mówi, że to źle, ale ona wszystko co robi robi razy 100. Zawsze przesadza i wpada w taką obsesję 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Karakaka napisał:

Pomyśleć sobie można, ale nie rozumiem po co o tym pisać w komentarzach. Ludzie są debi#ami i nie myślą co jeśli para chciałaby ciąży, a nie może/nie udaje się. Na pewno to bardzo przyjemne czytać ileś komentarzy na ten temat.

Każdy odpowiedzialny właściciel zanim weźmie jakiekolwiek zwierzę, będzie starał się o nim jak najwięcej dowiedzieć. Lepiej tak niż mieć mentalność wsioka: "a ch#j tam, kot to kot, co w nim skomplikowanego - dać resztki z obiadu i mleka i mu wystarczy". Akurat za to szanuję Alkę.

Akurat uwierzę. Alka i dziecko. Nie rozśmieszaj mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, babette napisał:

Akurat uwierzę. Alka i dziecko. Nie rozśmieszaj mnie.

????? XDDDD

Przecież to nie ja sugeruję ciążę XDD tylko zwracam uwagę dzbanom, żeby pomyśleli zanim komuś w komentarzu wspomną coś o ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Karakaka napisał:

????? XDDDD

Przecież to nie ja sugeruję ciążę XDD tylko zwracam uwagę dzbanom, żeby pomyśleli zanim komuś w komentarzu wspomną coś o ciąży 

Jakim dzbanom, trochę kultury.

Myślisz, że ona czyta jakiekolwiek komentarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, babette napisał:

Jakim dzbanom, trochę kultury.

Myślisz, że ona czyta jakiekolwiek komentarze?

Teraz wypominanie kultury, ale pisanie komentarzy o ciąży jest już okej? XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Karakaka napisał:

Teraz wypominanie kultury, ale pisanie komentarzy o ciąży jest już okej? XD 

A ja piszę jakieś komentarze? xD wystawiła swoje życie na widok publiczny, to takie są tego konsekwencje, że znajdą się i tacy, co bez cienia żenady zapytają. Tak samo jak będa i tacy, co będą jej pisać, że np to jej wina, że świeżo upieczony małżonek uciekł do innej. Tak, tacy też byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze zrobił że uciekł. I takie jest moje zdanie, wybaczcie. Nigdzie jej tego nie napisałam mimo wszystko. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jestem tego kota bo jej sobie nie wyobrażam ze zwierzakiem tym bardziej, ze koty wlaza wszedzie i zostawiaja tone siersci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2023 o 13:10, Niepewna@1 napisał:

I dobrze zrobił że uciekł. I takie jest moje zdanie, wybaczcie. Nigdzie jej tego nie napisałam mimo wszystko. 

Martynka, czy to Ty?

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

kot? ona kiedys o psie wspominala 

Edytowano przez coffeeja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, wanilove napisał:

Martynka, czy to Ty?

Haha Niee xd Nie tylko ona i E są zdania że dobrze zrobił. Patrzę realnie na zachowanie Ali i stad moja opinia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No rzeczywiście teraz mu o niebo lepiej, wygląd wyniszczonego 50-latka i zakola do karku to potwierdzają 😂

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No takie geny ma widocznie. Widać chciał dziecka i to był dla niego priorytet w związku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Niepewna@1 napisał:

No takie geny ma widocznie. Widać chciał dziecka i to był dla niego priorytet w związku 

To się po prostu rozstaje, a nie zdradza! Jak można powiedzieć, że dobrze zrobił zdradzając. Nawet jeśli było mu tak źle, to wystarczyło się rozstać 

  • Like 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Olaolaseniora napisał:

To się po prostu rozstaje, a nie zdradza! Jak można powiedzieć, że dobrze zrobił zdradzając. Nawet jeśli było mu tak źle, to wystarczyło się rozstać 

Pewnie nie umiał się przyznać. Albo poznał ją i poczuli adrenalinę, dla niektórych to tez ma coś w sobie taki romans xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Niepewna@1 napisał:

Pewnie nie umiał się przyznać. Albo poznał ją i poczuli adrenalinę, dla niektórych to tez ma coś w sobie taki romans xd 

A, no to wszystko spoko, jak tak, faktycznie dobrze zrobił, że uciekł. Przekonujący argument podałaś. Super zrobił kierując się przelotnym romansem i zostawiając żonę, której ślubował wierność i że jej nie zostawi aż do śmierci. Pewnie Alka sama kupiła sobie pierścionek i się sobie zaręczyła. A Esia zmusiła do ślubu pod groźbą odcięcia kieszonkowego i szlabanem na gry komputerowe do 3. w nocy. Ufff! W końcu uratowany. Teraz do 3 w nocy może nosić swoje bobo, zamiast zatracać się w granie 🙂

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, coffeeja napisał:

kot? ona kiedys o psie wspominala 

Też to pamiętam, że o psie mówiła. Teraz jej nie oglądam. 

Ktoś streści, co Ala planuje na 2024 rok? Chodzenie spać o 21 czy 21.30? Umieram z ciekawości. I czytanie przynajmniej 2. czy 3. książek miesięcznie? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
42 minuty temu, wanilove napisał:

Też to pamiętam, że o psie mówiła. Teraz jej nie oglądam. 

Ktoś streści, co Ala planuje na 2024 rok? Chodzenie spać o 21 czy 21.30? Umieram z ciekawości. I czytanie przynajmniej 2. czy 3. książek miesięcznie? 

Wspominała o wakacjach bez nagrywek, bo z nagrywkami to nie jest "  realny urlop ". 

Edytowano przez nana141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alunia mówi że musi pamiętać o Work Life Balance. Biedulka się przemęcza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle sprzątanie czystego mieszkania i tańce do muzyki z gramofonu niesamowicie męczą. Czy ktoś w ogóle potrafi zdefiniować o czym jest jej kanał...?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, mraaau napisał:

Ciągle sprzątanie czystego mieszkania i tańce do muzyki z gramofonu niesamowicie męczą. Czy ktoś w ogóle potrafi zdefiniować o czym jest jej kanał...?

O bezdzietnej lambadziarze z kotem xd korzystającej ze spokojnego życia, skin care, work life balance 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnijcie wpisać w plener ile planujecie przeczytać książek i ile spać. To jest bardzo istotna kwestia. Jezu jaka ona jest odklejona. Normalna osoba bierze książkę i czyta a nie wpisuje w plenerek i potem chwali się jaką ilość na czas przeczytała.. tą samą obsesję ma z okręgami na zegarku przy treningach i tylko dzięki tej obsesji jeszcze się tego trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest w ogóle sens takiego rozliczania się ze zrobionych rzeczy przed obcymi ludźmi? Czy kogoś to w ogóle obchodzi? 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udowadnianie, że jednak COŚ robi w życiu? Ma jakieś zainteresowania? A nie tylko siedzi w chacie i pierdzi w stołek czasami wychodząc na zakupy do lidla. Albo po prostu stwarzanie pozorów przed publika jaka to ona nie jest oczytana, stabilna emocjonalnie i życiowo... Karmienie narcyzmu. Swoja droga te jej resety mają najniższe wyświetlenia więc chyba mało kogo obchodzi. Osobiście mnie to nawet g.. obchodzi i nie włączam tego w ogóle.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Urzedasek napisał:

Jaki jest w ogóle sens takiego rozliczania się ze zrobionych rzeczy przed obcymi ludźmi? Czy kogoś to w ogóle obchodzi? 

Myśle że nikogo. Ale niezmiernie mnie bawi ten format. Serio, nigdy nie mogę wyjść z podziwu jaka ona odklejona xd 

w sobotę monthly reset chyba ma być, czekam na kolejną dawkę rozrywki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, mraaau napisał:

Udowadnianie, że jednak COŚ robi w życiu? Ma jakieś zainteresowania? A nie tylko siedzi w chacie i pierdzi w stołek czasami wychodząc na zakupy do lidla. Albo po prostu stwarzanie pozorów przed publika jaka to ona nie jest oczytana, stabilna emocjonalnie i życiowo... Karmienie narcyzmu. Swoja droga te jej resety mają najniższe wyświetlenia więc chyba mało kogo obchodzi. Osobiście mnie to nawet g.. obchodzi i nie włączam tego w ogóle.

No doslownie jak widzę ten tytuł to nawet nie odpalam. Tragedia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzecie podsumowanie pod rząd już na kanale.. brak słów już na to. I ona za to dostaje kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
19 minut temu, mraaau napisał:

Trzecie podsumowanie pod rząd już na kanale.. brak słów już na to. I ona za to dostaje kasę...

Mnie zastanawia kto to ogląda. Prawda jest taka, że Alka ma nadmiar wolnego czasu i wymyśla sobie zajęcia z nudów.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czego wy właściwie od niej oczekujecie?😉 Tak właśnie jej życie wygląda. To co ma pokazać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×