Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

2 minuty temu, pejkugrej napisał:

Jak myślicie o jakich zmianach na plus w nowym mówi Alicja? Ciąża?

Wątpię. Ona lubi spokój i powolnie upływające dni przy kawce na spokojnie a tego z dzieckiem nie będzie. Prędzej uwierzę, że zmieni miejsce zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, pejkugrej napisał:

Ale vlogmas to czas największych zarobków i ona z tego zrezygnuje? Dziwne coś

Na IG tez może zarabiać z mniejszym wysiłkiem 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej zwykłe wypalenie formatu. Coraz mniej youtuberek nagrywa vlogmasy, coraz gorzej się też oglądają nic dziwnego, że już nie chce tego ciągnąć. Co do zarobków to bardziej opłaca się wrzucić jeden film na tydzień z reklamą niż codziennie wrzucać pieczenie ciasteczek i jazdę na łyżwach. 

Nie wiem jakie tam zmiany planuje ale wątpię żeby to było coś co jej uniemożliwi nagrywanie, szczególnie,  że te zmiany mają być na plus. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, JoloOo napisał:

Raczej zwykłe wypalenie formatu. Coraz mniej youtuberek nagrywa vlogmasy, coraz gorzej się też oglądają nic dziwnego, że już nie chce tego ciągnąć. Co do zarobków to bardziej opłaca się wrzucić jeden film na tydzień z reklamą niż codziennie wrzucać pieczenie ciasteczek i jazdę na łyżwach. 

Nie wiem jakie tam zmiany planuje ale wątpię żeby to było coś co jej uniemożliwi nagrywanie, szczególnie,  że te zmiany mają być na plus. 

Tak to tez prawda. Jej vlogmasy w tym roku ile miały wyświetleń? 9 tysięcy? 12? Lepiej nagrać jeden film na tydzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, pejkugrej napisał:

Jak myślicie o jakich zmianach na plus w nowym mówi Alicja? Ciąża?

Wątpię. W którymś z ostatnich vlogów była u gina po tabletki anty, więc chyba by ich nie brała, gdyby miała jakieś plany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wreszcie wybrała zapachy świeczek i rusza z produkcją albo się zdecydują na psa,  o którym już w zeszłym roku mówiła, że będą brać niedługo 😉 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, JoloOo napisał:

Może wreszcie wybrała zapachy świeczek i rusza z produkcją albo się zdecydują na psa,  o którym już w zeszłym roku mówiła, że będą brać niedługo 😉 

Ja obstawiam zakup działki pod budowę domu lub zmianę mieszkania.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Oh Celinee napisał:

Ja obstawiam zakup działki pod budowę domu lub zmianę mieszkania.

a ja bardziej to, że w weekend na śniadanie będą racuchy z jabłkami zamiast jak zawsze naleśników 😜

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, TokyoTokyo napisał:

a ja bardziej to, że w weekend na śniadanie będą racuchy z jabłkami zamiast jak zawsze naleśników 😜

To też byłaby poważna zmiana jak na Aliss 😂

  • Thanks 1
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Niepewna@1 napisał:

W życiu ciąża xd prędzej w ufo uwierzę 

Ja też. Dziecko by sprawiło, że musiałaby całkowicie wyjść ze swojej strefy komfortu. Nawet w psa nie uwierzę ani kota w jej przypadku a co dopiero w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu idzie do normalnej pracy? Jak misja 30 letniej dziewuch może być cotygodniowe polowanie na kody z Legiimi aby czytać romansidła dla 13 latego albo pan +55 plus i podkładanie muzyki pod picie kawy i zwalnianie po nic nie robieniu cały rok?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Asiamuuv napisał:

Może w końcu idzie do normalnej pracy? Jak misja 30 letniej dziewuch może być cotygodniowe polowanie na kody z Legiimi aby czytać romansidła dla 13 latego albo pan +55 plus i podkładanie muzyki pod picie kawy i zwalnianie po nic nie robieniu cały rok?

Wątpię, że pójdzie do zwykłej pracy. Wszyscy wiemy, że Ala nie lubi się przemęczać a skoro jakimś cudem jest w stanie się utrzymać bez tej pracy ( nie wnikam czy tylko z Youtuba czy może udział w tym mają jej rodzice) to na pewno do pracy nie pójdzie z własnej woli.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w jakimś filmie mówiła, że będzie zmieniać organizację w pralni i chować chemię w zamkniętych szafkach, bo przy zwierzaku nie chce mieć tego na zewnątrz. Wyczuwam Brytyjczyka, bo jej switch z psa na kota zaczął się w erze inspiracji brytyjską vlogerką posiadającą dwa brytyjczyki 🤡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, tinkywinky napisał:

Ostatnio w jakimś filmie mówiła, że będzie zmieniać organizację w pralni i chować chemię w zamkniętych szafkach, bo przy zwierzaku nie chce mieć tego na zewnątrz. Wyczuwam Brytyjczyka, bo jej switch z psa na kota zaczął się w erze inspiracji brytyjską vlogerką posiadającą dwa brytyjczyki 🤡

I by wpasował się w jej szare mieszkanie 😂

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2023 o 21:28, Niepewna@1 napisał:

W życiu ciąża xd prędzej w ufo uwierzę 

Czy zaplanowała to w kalendarzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam taki scenariusz:

1. Alka będzie się teraz przygotowywać na wszystkie sposoby (książki, może jakieś filmy itd, będzie dostosowywać dom pod kota) - co się chwali, że nie bierze zwierzaka bezmyślnie (mam nadzieję tylko, że sprawdzi też czy jej kwiaty nie są trujące).

2. Weźmie brytyjczyka z hodowli.

3. Ludzie zaczną ją krytykować w komentarzach, że nie wzięła kociaka ze schroniska bądź fundacji

4. Alka się oburzy i odpowie hejterom, że to jej decyzja i że czemu się jej czepiają 

Koniec 😃

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Karakaka napisał:

Obstawiam taki scenariusz:

1. Alka będzie się teraz przygotowywać na wszystkie sposoby (książki, może jakieś filmy itd, będzie dostosowywać dom pod kota) - co się chwali, że nie bierze zwierzaka bezmyślnie (mam nadzieję tylko, że sprawdzi też czy jej kwiaty nie są trujące).

2. Weźmie brytyjczyka z hodowli.

3. Ludzie zaczną ją krytykować w komentarzach, że nie wzięła kociaka ze schroniska bądź fundacji

4. Alka się oburzy i odpowie hejterom, że to jej decyzja i że czemu się jej czepiają 

Koniec 😃

No i miałaby rację z pkt 4 😅

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Olaolaseniora napisał:

No i miałaby rację z pkt 4 😅

Bardziej mam bekę z jej pretensjonalnego tonu, którego używa, gdy ktoś śmie cokolwiek skrytykować xD

Tak jak na vlogmasie, gdy widzowie zwrócili uwagę, że nudy, to Alka bez słowa zniknęła na 2 dni, nie informując nawet na insta, że vlog się nie pojawi (a zawsze tak robiła) i nagle po 2 dniach we vlogu ogłasza, że za rok nie będzie vlogmasa w takiej formie jak dotychczas.

A co to miało nie być w tym roku 😂 Pamiętam jak rok temu miała być taka petarda na ten jubileuszowy, dziesiąty vlogmas. No i była petarda - informacja o końcu vlogmas po fali hejtu 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2023 o 19:39, Karakaka napisał:

I by wpasował się w jej szare mieszkanie 😂

Alka tak podąża za modą, że dziwne, że jeszcze tej szarości nie przemalowała na jakieś beże. Może się nie wyrobiła, bo tyle miała wyjazdów ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, babette napisał:

Alka tak podąża za modą, że dziwne, że jeszcze tej szarości nie przemalowała na jakieś beże. Może się nie wyrobiła, bo tyle miała wyjazdów ostatnio.

Kolejne zmiany w mieszkaniu są planowane w jej planerze pełnym czasu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Makeadecision2422 napisał:

Coś często ludzie piszą o radosnej nowinie w komentarzach

Nie siejcie fermentu, bo aż nie wypada.

Można sobie żartować z alissowej szarości, pedantyzmu czy przewidywalności, ale doszukiwanie się ciąży jest po prostu przesadą 🤦🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nikt się nie doszukuje. Ludzie po prostu tak pomyśleli jak zaczęła gadać, że nie zrobi codziennego vlogmasa za rok bo jak dobrze wiemy dla niej to całe życie i aż trochę dziwne, ze chce z tego zrezygnować. Chyba, że ten kot będzie wymagał tyle opieki, że vlogmas idzie w odstawke. Bedzie codziennie siedzieć i na niego patrzec 😂 kto normalny jak bierze kota to czyta o tym 3 książki i przerabia szafki żeby kotek nie wszedł. Jeszcze ją ten kotek zdziwi bo będzie łaził wszędzie. Zabuduje wszystkie szafki a na meble rzuci folie zeby siersci nie bylo 😂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kot to tez nie zabawka. Ja np. Nie nadaje sie na wlasciciela kota, nie lubie ,nie chce. Nie potrafie ogarnac tego ,ze koty moga wszedzie sobie wskoczyc,ze musza miec zapewnione cos do drapania ,bo moga poniszczyc meble,nie wiem nie znam sie ,nie wypowiadam, widzialam tylko to co widzialam u innych i wiem,ze to tez nie jest taka fajna zabawka co slodko wyglada,jest mięciutki, mruczy sobie pod noskiem i lezy na kolankach wlasciciela. Ona w ogole mi nie wpisuje sie nawet w rybke ,a co dopiero kota. Jej piekny balkon bedzie musial zaopatrzyc sie w siatke,a to moze nie wpisywac sie w jej estetyke, wlosy na kanapie,poduszkach itp.,uwaga ! Kuweta,ktora trzeba będzie czyscic i musi stac tam,gdzie kot da rade się dostac... Zycze powodzenia. 

Edytowano przez nana141
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Makeadecision2422 napisał:

Myślę, że nikt się nie doszukuje. Ludzie po prostu tak pomyśleli jak zaczęła gadać, że nie zrobi codziennego vlogmasa za rok bo jak dobrze wiemy dla niej to całe życie i aż trochę dziwne, ze chce z tego zrezygnować. Chyba, że ten kot będzie wymagał tyle opieki, że vlogmas idzie w odstawke. Bedzie codziennie siedzieć i na niego patrzec 😂 kto normalny jak bierze kota to czyta o tym 3 książki i przerabia szafki żeby kotek nie wszedł. Jeszcze ją ten kotek zdziwi bo będzie łaził wszędzie. Zabuduje wszystkie szafki a na meble rzuci folie zeby siersci nie bylo 😂

Pomyśleć sobie można, ale nie rozumiem po co o tym pisać w komentarzach. Ludzie są debi#ami i nie myślą co jeśli para chciałaby ciąży, a nie może/nie udaje się. Na pewno to bardzo przyjemne czytać ileś komentarzy na ten temat.

Każdy odpowiedzialny właściciel zanim weźmie jakiekolwiek zwierzę, będzie starał się o nim jak najwięcej dowiedzieć. Lepiej tak niż mieć mentalność wsioka: "a ch#j tam, kot to kot, co w nim skomplikowanego - dać resztki z obiadu i mleka i mu wystarczy". Akurat za to szanuję Alkę.

Edytowano przez Karakaka
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Karakaka napisał:

 

Każdy odpowiedzialny właściciel zanim weźmie jakiekolwiek zwierzę, będzie starał się o nim jak najwięcej dowiedzieć. Lepiej tak niż mieć mentalność wsioka: "a ch#j tam, kot to kot, co w nim skomplikowanego - dać resztki z obiadu i mleka i mu wystarczy". Akurat za to szanuję Alkę.

Uważam że to bardzo rozsądne mieć wiedzę na temat kota zanim się go weźmie, jeśli wezmą małego trzeba go wychować. A szukanie wiedzy dopiero jak już kot będzie i pojawią się problemy uważam za głupotę.

Szczególnie jeśli w życiu dorosłym pierwszy raz będzie właścicielką zwierzaka. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×