Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

4 godziny temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

Ile ona ma lat? 

W tym roku kończy 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, mraaau napisał:

Trzecie podsumowanie pod rząd już na kanale.. brak słów już na to. I ona za to dostaje kasę...

I to jeszcze czytelnicze. Kto wgl podsumowuje ile i jakie książki przeczytał. Normalny człowiek czyta ile chce i jak skończy to odkłada 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Makeadecision2422 napisał:

I to jeszcze czytelnicze. Kto wgl podsumowuje ile i jakie książki przeczytał. Normalny człowiek czyta ile chce i jak skończy to odkłada 

Ludzie, którzy mają czas planować takie rzeczy. Alka planuje w planerkach nawet kąpiel więc zdziwiona nie jestem.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Ta_z_1_ napisał:

A czego wy właściwie od niej oczekujecie?😉 Tak właśnie jej życie wygląda. To co ma pokazać? 

Może niech nie pokazuje swojego życia skoro nie ma nic ciekawego do pokazania. Jej codzienność to nieustanny event, który musi zaplanować... Niech się zastanowi co może sobą zaoferować i swoimi treściami, bo póki co jej filmy nic nie wnoszą do życia ludzi. Mi by było głupio na jej miejscu brać za takie coś kasę. Trzy filmy z podsumowaniami życia pod rząd..? Takie treści są szkodliwe, bo człowiek, który nie ma tyle czasu na pierdzenie w stołek co ona może poczuć się gorszy, bo nie przeczytał 500 książek w rok. Narzuca presję na to, że wszystko ma być poukładane i zaplanowane. Podatni ludzie mogą mieć wyrzuty sumienia. 

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ona ma jeszcze widzów tylko dlatego, że jest znośna w odbiorze i jej filmy nadają się do puszczenia w tle podczas np. sprzątania. Jest nudna i odklejona od rzeczywistości, ma nadmiar czasu wolnego co skutkuje zapisywaniem głupot w planerkach ale jest w tym wszystkim jakaś taka w miarę miła, spokojna co sprawia, że nie denerwuje tak jak influ, którzy się mądrzą na każdy temat albo szukają dram na siłę.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do Alki nic nie mam. Nie uważam żeby była szkodliwa. Jest spokojna. Miła w odbiorze. W domu ma porządek.  A to że ktoś nie ma tyle wolnego czasu co ona no to cóż? W końcu nie jej wina. Ona może sobie i w 10 planerach zapisać co będzie robić. I nikomu tym nie robi krzywdy. A jak ktoś czuje że ma przez nią wyrzuty sumienia to niech jej zwyczajnie nie ogląda 🤷. Alka nie jest typem szkodliwego influ... Ani nie pokazuje alkoholu ani żadnych nałogów... Nikomu też nie ubliża. Jest jaka jest zwyczajnie i tyle.

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Makeadecision2422 napisał:

I to jeszcze czytelnicze. Kto wgl podsumowuje ile i jakie książki przeczytał. Normalny człowiek czyta ile chce i jak skończy to odkłada 

Myślę, że nagrywanie filmów o tym, ile i jakie książki przeczytała najbardziej motywuje ją właśnie do tego czytania. No bo też o czym innym miałaby nagrywać, skoro nie ma na siebie pomysłu. 

Może miała szczere chęci nieco powiększyć zasób słownictwa i chciała znaleźć jakieś hobby. Kuba czyta z sam siebie, to nie chciała siedzieć całymi dniami na netflixie i też zrobiła coś w tym kierunku. A z drugiej strony taka nowa moda czytelnicza na YouTube- całkiem fajna i nieszkodliwa 🙂

Chociaż przyznam, mnie te recenzje w ogóle nie interesują, zwłaszcza że Alka za bardzo nie umie w recenzje. Już wolałam chyba sprzątanie w tle 😅

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, wanilove napisał:

Myślę, że nagrywanie filmów o tym, ile i jakie książki przeczytała najbardziej motywuje ją właśnie do tego czytania. No bo też o czym innym miałaby nagrywać, skoro nie ma na siebie pomysłu. 

Może miała szczere chęci nieco powiększyć zasób słownictwa i chciała znaleźć jakieś hobby. Kuba czyta z sam siebie, to nie chciała siedzieć całymi dniami na netflixie i też zrobiła coś w tym kierunku. A z drugiej strony taka nowa moda czytelnicza na YouTube- całkiem fajna i nieszkodliwa 🙂

Chociaż przyznam, mnie te recenzje w ogóle nie interesują, zwłaszcza że Alka za bardzo nie umie w recenzje. Już wolałam chyba sprzątanie w tle 😅

Ona to robi z dwóch powodów: żeby mieć o czym nagrywać + to jest modny trend na YT a ona śledzi wszystkie nowinki. 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej zeby to sprzatanie nagrywala, przynajmniej byloby puscic cos w tle do sprzatania xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Ta_z_1_ napisał:

Ja tam do Alki nic nie mam. Nie uważam żeby była szkodliwa. Jest spokojna. Miła w odbiorze. W domu ma porządek.  A to że ktoś nie ma tyle wolnego czasu co ona no to cóż? W końcu nie jej wina. Ona może sobie i w 10 planerach zapisać co będzie robić. I nikomu tym nie robi krzywdy. A jak ktoś czuje że ma przez nią wyrzuty sumienia to niech jej zwyczajnie nie ogląda 🤷. Alka nie jest typem szkodliwego influ... Ani nie pokazuje alkoholu ani żadnych nałogów... Nikomu też nie ubliża. Jest jaka jest zwyczajnie i tyle.

To nie o to chodzi czy jest miła czy nie tylko o to jak bardzo odklejona jest od rzeczywistości i dlatego zapewne nie ma znajomych. Jedyne osoby, które do nich przychodzą to jej siostra lub koledzy K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, wanilove napisał:

Myślę, że nagrywanie filmów o tym, ile i jakie książki przeczytała najbardziej motywuje ją właśnie do tego czytania. No bo też o czym innym miałaby nagrywać, skoro nie ma na siebie pomysłu. 

Może miała szczere chęci nieco powiększyć zasób słownictwa i chciała znaleźć jakieś hobby. Kuba czyta z sam siebie, to nie chciała siedzieć całymi dniami na netflixie i też zrobiła coś w tym kierunku. A z drugiej strony taka nowa moda czytelnicza na YouTube- całkiem fajna i nieszkodliwa 🙂

Chociaż przyznam, mnie te recenzje w ogóle nie interesują, zwłaszcza że Alka za bardzo nie umie w recenzje. Już wolałam chyba sprzątanie w tle 😅

Nie sądzę, że chodziło o K. Teraz jest moda na czytanie i "książkary" nie chciała być gorsza ale znowu popadła w obsesję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Makeadecision2422 napisał:

To nie o to chodzi czy jest miła czy nie tylko o to jak bardzo odklejona jest od rzeczywistości i dlatego zapewne nie ma znajomych. Jedyne osoby, które do nich przychodzą to jej siostra lub koledzy K

Być może i jest. Ale to nie znaczy że jest patologicznym influ którego treści są szkodliwe od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ta_z_1_ napisał:

Być może i jest. Ale to nie znaczy że jest patologicznym influ którego treści są szkodliwe od razu.

Najwyżej 15latki pomyślą, że tak wygląda prawdziwe dorosłe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, babette napisał:

Najwyżej 15latki pomyślą, że tak wygląda prawdziwe dorosłe życie.

No ale życie Alki tak właśnie wygląda. To co ona ma innego pokazać? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

No ale życie Alki tak właśnie wygląda. To co ona ma innego pokazać? 

No nic nie ma innego pokazać. Taka była konkuzja. Nie przekazuje patologicznych treści absolutnie. Po prostu nastolatki pomyślą, że tak właśnie wygląda życie i tyle. Nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona po prostu pokazuje swoje prawdziwe życie czyli nadmiar czasu wolnego, planerki wypełnione czynnościami życia codziennego, ciągłe podsumowania itd to cała Alka. Jak dla mnie jest nudna ale znośna i na tle innych youtuberów na prawdę miła.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 razy wolę ją niż te wiecznie nadąsane pancie nagrywające wyłącznie reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oh Celinee napisał:

100 razy wolę ją niż te wiecznie nadąsane pancie nagrywające wyłącznie reklamy.

Ja to tam już w ogóle nic nie oglądam, czasem jakieś van life, a tutaj wchodzę z przyzwyczajenia. Bez oglądania pokomentowac, trochę się uśmiechnąć.

W sumie to teraz słucham podcastów kryminalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Ta_z_1_ napisał:

Być może i jest. Ale to nie znaczy że jest patologicznym influ którego treści są szkodliwe od razu.

Ja nie twierdzę, że są szkodliwe, ale przykro się na te jej odklejenia i życie w bańce patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Makeadecision2422 napisał:

Ja nie twierdzę, że są szkodliwe, ale przykro się na te jej odklejenia i życie w bańce patrzy

Nie no. Bez przesady, że przykro😉. Widać że jej to odpowiada. Alka zwyczajnie taka jest. Ona lubi spokój. Lubi sobie wszystko rozpisać w 10 planerach. Pewnie gdyby chciała żyć inaczej to by zaczęła żyć inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, babette napisał:

Najwyżej 15latki pomyślą, że tak wygląda prawdziwe dorosłe życie.

No ale sęk w tym, że prawdziwe dorosłe życie tak nie wygląda. To jest życie w bańce i stwarzanie pozorów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to juz 4 strona watku i az dizw ze watek o ali nadal jest o ali a nie jej bylym albo martynie xd 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, coffeeja napisał:

to juz 4 strona watku i az dizw ze watek o ali nadal jest o ali a nie jej bylym albo martynie xd 

Bo u Ali w porównaniu do esiów dzieje się BARDZO dużo 😂 u tamtych prawie od 2 lat próba budowania kontentu na ciąży/dziecku, co się już dawno temu przejadło i prawie nikogo nie interesuje obowiązkowa codzienna fotka małego Tymka, bo ileż można 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, coffeeja napisał:

to juz 4 strona watku i az dizw ze watek o ali nadal jest o ali a nie jej bylym albo martynie xd 

O nich jest osobny wątek ale mało się na nim dzieje bo są nudniejsi niż Aliss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że Alka robi i lubi wszystko to co aktualny facet. Kuba biega, ona podjęła próby. Kuba podróżuje, ona nagle kooocha podróże, Kuba czyta - Alka czyta jak opętana, kiedyś chciała psa, ale że Kuba woli koty to z Ali zrobiła się kociara. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Natix91 napisał:

Prawda jest taka, że Alka robi i lubi wszystko to co aktualny facet. Kuba biega, ona podjęła próby. Kuba podróżuje, ona nagle kooocha podróże, Kuba czyta - Alka czyta jak opętana, kiedyś chciała psa, ale że Kuba woli koty to z Ali zrobiła się kociara. 

No i fajnie. Donrze, że Kuba coś wnosi do jej życia, w przeciwieństwie do jej ex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to zwyczajne dopasowywanie się do faceta

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Natix91 napisał:

Prawda jest taka, że Alka robi i lubi wszystko to co aktualny facet. Kuba biega, ona podjęła próby. Kuba podróżuje, ona nagle kooocha podróże, Kuba czyta - Alka czyta jak opętana, kiedyś chciała psa, ale że Kuba woli koty to z Ali zrobiła się kociara. 

Przecież ona zaraz po rozstaniu z Esiem wzięła się za treningi. Także to nie jest tak że dopasowała się całkiem do Kuby. Może teraz się nim motywuje. Ale zaczęła wcześniej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×