Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
GoscAmebka

Lamekaupebella

Polecane posty

5 godzin temu, Karixaaa napisał:

Uuuu...ktoś tu chyba czyta kafe bo wjechały jakieś posty i rolki ostatnio bez reklam 😅 standardowo nic okrywczego z tymi przekąskami ale Grażyny będą się zachwycać...

No co Ty, lenor od dwóch dni wjeżdża przypadkiem bo właśnie miała mówić jak dba o swetry 🥴 i dostaje mnóstwo pytań akurat o to i w takim momencie 

Edytowano przez redżina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, redżina napisał:

No co Ty, lenor od dwóch dni wjeżdża przypadkiem bo właśnie miała mówić jak dba o swetry 🥴 i dostaje mnóstwo pytań akurat o to i w takim momencie 

Taaak zajrzałam do niej po przerwie. Nawija o praniu swetrów niby przypadkiem a zaraz wjeżdża reklama. Żenada. Takie robienie z obserwatorów ...ów wkurza mnie najbardziej.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeistoczyła się w słupa reklamowego jak większość Youtuberow, z tym że czasem stara się też opublikować coś innego w przeciwieństwie do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na insta w stories stwierdziła, że ten miszmasz się ludziom podoba i będzie robić tego więcej... Ciekawe komu. Zagubiona na maksa.. jej insta i kanał to śmietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mraaau napisał:

Na insta w stories stwierdziła, że ten miszmasz się ludziom podoba i będzie robić tego więcej... Ciekawe komu. Zagubiona na maksa.. jej insta i kanał to śmietnik.

Coś muszą wymyślać bo makijaż to rzadko kto już teraz ogląda. Młodzież przerzuciła się na tiktok. A tak to zrobiła przygotówkę przed świetnymi współpracami z których będzie się ogromnie cieszyć typu Hortex albo pysze.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jej kanał to takie mydło i powidło.  Będą notorycznie wjeżdżać polecajki z pepco i inne p.i.e.r.d.o.l.e.t.y

Wyświetlenia muszą się zgadzać,  więc teraz pogoń za kontentem 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachowuje się jak ciotka klotka z dobrymi radami, o które nikt nie pyta.. sorry, ale deska przekąsek czy zwijana tortilla z łososiem i serkiem śmietankowym już była grana 5 lat temu. Czy naprawdę trzeba nagrywać o tym film.?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, mraaau napisał:

Zachowuje się jak ciotka klotka z dobrymi radami, o które nikt nie pyta.. sorry, ale deska przekąsek czy zwijana tortilla z łososiem i serkiem śmietankowym już była grana 5 lat temu. Czy naprawdę trzeba nagrywać o tym film.?

Właśnie. Tego określenia mi brakowało. Ciotka klotka. Pamiętam jak kiedyś oglądałam jakiś film to nie mogłam zdzierżyć jej maniery wypowiadania się i bałaganu w mieszkaniu i ogródku. Taka fleja z niej była. Nie wiem jak teraz. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

Właśnie. Tego określenia mi brakowało. Ciotka klotka. Pamiętam jak kiedyś oglądałam jakiś film to nie mogłam zdzierżyć jej maniery wypowiadania się i bałaganu w mieszkaniu i ogródku. Taka fleja z niej była. Nie wiem jak teraz. 

Nic się nie zmieniło, maniera nadal obecna, mieszkanie zagracone, a na tarasie nadal bałagan. Kiedyś w jednym z filmów pokazała jak pracuje jej mąż... W pokoju między suszarką do prania zawalona praniem i sterta PRowych paczek stało jego mikro biurko. Jak na pracownika największego producenta gier komputerowych w PL to nieciekawe ma warunki pracy. Kiepski z niej autorytet w kwestii udzielania rad dotyczących utrzymania domu i sprzątania. Kiedyś miała jakieś studio, nadal je ma? Bo w sumie po co jej skoro nic prawie nie nagrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba ma, bo coś kiedyś o nim przebąkiwała, o porządkowaniu/remoncie tego biura, a Arni moim zdaniem taki wychudzony (od samej tylko diety ładna atletyczna budowa się nie zrobi) i z tym imidżem na Alvaro mi nie pasuje, ale jak się Zuzannie  podoba to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie weszłam na jej Instagrama. Jak ona się pogrubia tymi stylówkami. Kolejna ofiara mody bez własnego stylu, która założy wszystko co modne nawet jak wygląda w tym źle.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, KrytycznaRita napisał:

Ale to jej się ma podobać. Ty nie musisz jej ogladac

Co nie znaczy, że nie można skomentować, skoro wystawia się na widok publiczny.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów się bawi w zbawicielke świata, nic mnie tak bardzo nie razi jak youtuberzy mający się za niewiadomo kogo i wygłaszający 10 minutowe mowy jak to nie jest ważne żeby się badać.. chyba każdy rozumny człowiek, któremu zależy na swoim zdrowiu wie o tym, ale one myślą, że jak powiedzą 'wpiszcie sobie na sztywno datę badań w kalendarz' to uzdrowią całe społeczeństwo. W jej ostatnim filmie chyba było z 5 współprac wannabe. Łącznie z printu, które już wszyscy reklamują i które chyba było jedynym powodem dla którego nagrała ten nudny vlog.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mraaau napisał:

Znów się bawi w zbawicielke świata, nic mnie tak bardzo nie razi jak youtuberzy mający się za niewiadomo kogo i wygłaszający 10 minutowe mowy jak to nie jest ważne żeby się badać.. chyba każdy rozumny człowiek, któremu zależy na swoim zdrowiu wie o tym, ale one myślą, że jak powiedzą 'wpiszcie sobie na sztywno datę badań w kalendarz' to uzdrowią całe społeczeństwo. W jej ostatnim filmie chyba było z 5 współprac wannabe. Łącznie z printu, które już wszyscy reklamują i które chyba było jedynym powodem dla którego nagrała ten nudny vlog.

Ja to przewinęłam, tego się nie da oglądać, a szkoda. Te nachalne reklamowanie foto książki i wyrobów okołopodobnych jest tak irytujące, że nie idzie tego oglądać. Zaraz wleci nowa kolekcja "torebuniek: za miliony monet, bo hajs się musi zgadzać, bo budowana, przeszklona hawira sponsorowana przez wicki kosztuje, błędów technicznych budowlanych widzę tam tyle , że mnie zęby bolą od samego patrzenia.

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.01.2024 o 22:39, secretgarden napisał:

Ja to przewinęłam, tego się nie da oglądać, a szkoda. Te nachalne reklamowanie foto książki i wyrobów okołopodobnych jest tak irytujące, że nie idzie tego oglądać. Zaraz wleci nowa kolekcja "torebuniek: za miliony monet, bo hajs się musi zgadzać, bo budowana, przeszklona hawira sponsorowana przez wicki kosztuje, błędów technicznych budowlanych widzę tam tyle , że mnie zęby bolą od samego patrzenia.

Wymienisz kilka tych błędów? Sama zaraz zaczynam budowę i śledzę Zuzie właściwie tylko z tego powodu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, GallAnonim napisał:

Ktoś widział najnowszą rolkę? 😮

Ja. Kolejna reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dziwnie siedzi, zasłania się ręką. Prawie jak Karo wieczna Emeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, GallAnonim napisał:

Ale dziwnie siedzi, zasłania się ręką. Prawie jak Karo wieczna Emeczka.

Faktycznie, dziwnie się zasłania... aż nienaturalnie to wygląda. Ukrywa albo wałek albo brzuch cią... no cóż. Okaże się za czas jakiś.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie weszłam na Urodomaniaczki, żeby sprawdzić waszą teorię czy dziewczyny wyglądają inaczej na swoich nagraniach. I powiem wam, że jestem w szoku :classic_ohmy: Szczególnie Kasia lgs ale Justyna i Zuza też. Widać, że ustawienia u siebie to podkręcone, szczupła twarz, u Kasi jakaś duża tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, KrytycznaRita napisał:

Zuzia nie jest w żadnej ciazy

Skąd wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Leelith napisał:

Skąd wiesz?

Chociażby dlatego że chodzi na jogę w powietrzu. Raczej nieodpowiedzialnego byłoby robić to w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I mierzy dżinsy, w których nie widać żadnego ciążowego brzucha 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Blada napisał:

I mierzy dżinsy, w których nie widać żadnego ciążowego brzucha 😛

A jaki problem mierzyc dzinsy kilka miesiecy temu, a teraz wrzucic rolke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Blada napisał:

I mierzy dżinsy, w których nie widać żadnego ciążowego brzucha 😛

A no faktycznie, teraz zauważyłam 🙂

W sumie, jeśli byłaby w ciąży, to po jej problemach, zdecydowanie bym się nie zdziwiła, że chciałaby ją ukrywać i ogłosić jak najpóźniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Leelith napisał:

A no faktycznie, teraz zauważyłam 🙂

W sumie, jeśli byłaby w ciąży, to po jej problemach, zdecydowanie bym się nie zdziwiła, że chciałaby ją ukrywać i ogłosić jak najpóźniej. 

A jakie miała problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Zaba19 napisał:

A jaki problem mierzyc dzinsy kilka miesiecy temu, a teraz wrzucic rolke?

No dajmy już spokój z tymi domysłami, jak ktoś jest grubszy to od razu, że w ciąży ? A to już nie można przytyć bo się lubi dobrze zjeść ? Mówiła że wróciła do pudełek i poszła na aerial, który jej odpowiada bo jest leniuchem w ćwiczeniach fizycznych. Normalna sprawa.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Kiciarozek napisał:

A jakie miała problemy?

Z utrzymaniem ciąży. Poroniła, chyba kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×