Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
gombrowicz

Do leguminów zaliczyć można kisiele

Polecane posty

Tak jak przewidywałam - Gabrysia ma więcej czasu, żeby robić to, co kocha, więc całymi dniami skroluje insta... 

  • Like 2
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Sanja napisał:

Tak jak przewidywałam - Gabrysia ma więcej czasu, żeby robić to, co kocha, więc całymi dniami skroluje insta... 

No przecież to jej praca - tak odpowiedziała w ostatnim q&a 😄 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Od kiedy spisanie cudzych wspomnień to pamiętnik? Od kiedy brat czyjegoś dziadka to stryj? Od kiedy przepisanie cudzego tekstu i wrzucenie go na stronę to "nowy tekst"?

Tyle pytań, Gaba, tyle pytań...

Edytowano przez Porto
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej, chyba słabo z kasą z patronajta u gaby, bo ciśnie po balkoniarze w storkach

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ona miała jakąś dramę z Ma rie Ze lie? Ktoś mi opowie? Bo aż tak długo jej nie śledzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Helenkamilenka napisał:

Ojej, chyba słabo z kasą z patronajta u gaby, bo ciśnie po balkoniarze w storkach

Znowu? I kto tu ma obsesję... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Blada napisał:

Czy ona miała jakąś dramę z Ma rie Ze lie? Ktoś mi opowie? Bo aż tak długo jej nie śledzę...

Nie miała żadnej dramy, bo nie było jej stać na ...enki, więc teraz jojczy. No i jej vintydż przyjaciółka z Breslau (z której chłopakiem Kurdem Gaba kiedyś zrobiła wywiad) od zawsze krytykuje tę markę i siedzi na tych wszystkich grupkach ludzi oszukanych przez MZ, więc Gaba też musi krytykować. No i MZ stereotypowo noszą konserwatywki, a Gaba ma teraz fazę na ich szkalowanie.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gabrysiu, znajdź sobie jakąś pracę na etat, bo kiedy tak siedzisz 8h i scrollujesz internet, to jad i frustracja aż kipią... 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbliżająca się do 30stki Gaba wyczuwa, że jej silna pozycja na rynku matrymonialnym jest zagrożona. I to nie ze strony starych bab 35+. Na horyzoncie pojawia się nowa konkurencja - młodsze od niej, obiecujące konserwatywki i katoliczki. Młode (bo zapewne dwudziestokilkuletnie, starsze raczej już mają mężów), naturalne, świeże i czyste lilije zachwycają się poezją, dużo czytają, kulturalnie się wypowiadają na tematy wszelakie, noszą rozkloszowane ...enki za kolano i eleganckie buty. Nie to co Gaba łażąca po mieście w wyciągniętym dresie i adidaskach, które już swoje przeżyły albo w wyzywającym body w panterkę. Z łagodnym wyrazem  twarzy i dziewczęcym wdziękiem młode konserwatywki dyskretnie uśmiechają się do Gabinego Pietrka, np. gdy ten jest w muzeum lub kościele lub, o zgrozo, lajkują jego posty. Bliskie są im katolickie nauki, więc nie tylko rozwijają się duchowo i umysłowo, choćby poprzez zrobienie magisterki, ale także pielęgnują w sobie tradycyjne wartości, które w przyszłości będą im przyświecać jako żonom i matkom. Taka konserwatywka to i smaczną zupę cebulową ugotuje, rosół i gulasz, pocieszy, kiedy trzeba i odłoży telefon, żebym zamiast instagramem, zająć się bliskimi. A w każdą niedzielę uda się do kościoła bez odwalania szopki i zakładania chusty na łeb

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 5
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Czyli w zeszłym tygodniu najgłupsze były lewaczki urodzone w latach 80, którym wszystko można było opchnac w internecie w formie ebooka lub innego produktu marki własnej istagramerek, a w tym tygodniu to gorsze są jednak konserwatywki łykajace jak pelikany kwiecistą wiskozę po 600zl?

Edytowano przez Beabr
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Beabr napisał:

Czyli w zeszłym tygodniu najgłupsze były lewaczki urodzone w latach 80, którym wszystko można było opchnac w internecie w formie ebooka lub innego produktu marki własnej istagramerek, a w tym tygodniu to gorsze są jednak konserwatywki łykajace jak pelikany kwiecistą wiskozę po 600zl?

W skrócie: wszyscy są głupi, tylko nie Gaba

  • Like 4
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Sanja napisał:

Gabrysiu, znajdź sobie jakąś pracę na etat, bo kiedy tak siedzisz 8h i scrollujesz internet, to jad i frustracja aż kipią... 

A tak kipiały tylko poza godzinami pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz mniej zjawisk i środowisk zostaje do obrażania i nienawidzenia. Za chwilę albo i już trzeba będzie jakieś nieistniejące/istniejące tylko w Gaby głowie obśmiewać.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, paroovka555 napisał:

Coraz mniej zjawisk i środowisk zostaje do obrażania i nienawidzenia. Za chwilę albo i już trzeba będzie jakieś nieistniejące/istniejące tylko w Gaby głowie obśmiewać.

Zatoczy koło i zrobi powtórkę. Dawno bab szamponiar nie hejtowała. No i przed starzejącą się Gabcią otwierają się nowe możliwości, teraz może hejtować też młode baby 18-28 lat - na pewno da się je przyporządkować do jakiegoś zjawiska i określić straconym pokoleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, na najbliższy tydzień zapowiedziała hejtowanie katolików, zwłaszcza tych postępowych i tolerancyjnych, którzy nie chcą rzucać kamieniami w gejów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może właśnie dlatego, że zapomnieli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, powiedzcie, że ten makijaż to żart XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lolalola napisał:

Boże, powiedzcie, że ten makijaż to żart XDD

Makijaż pani redaktor Ci się nie podoba? W ogóle to nie wygląda w nim jak MŁODA dziennikarka... 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lolalola napisał:

Boże, powiedzcie, że ten makijaż to żart XDD

Aż spojrzałam z ciekawości i o jezuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zinfluencowani do niepicia alko przez tik-toka ❌

Gaba zinfluencowana do niekupowiania alko przez wielki post ✔️

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święta Gabryjela, oczywiście, musi się lansować i pokazywać swoją wspaniałość na cudzej chorobie. Najpierw lansowała się na chorobie swojego chłopaka, teraz na chorobie jej korektora. 

Co za wspaniały gest miłosierdzia - rzucić jakieś testy po poprawy, których to korekta przyprawia o ból głowy, zapłacić jakieś ochłapy nawet nie ze swojej kasy, bo z pieniędzy patronów, a potem się br*ndzlować publicznie swą wspaniałością i hojnością.  Dobra pani, łaskawa pani, daje pracę ludziom w depresji - nie to co głupie baby 30+ ze stolycy. Nawiasem, czy tek korektor wyraził zgodę, żeby Gabcia pisała o jego chorobie?

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo Gabrysia wie, że jeśli ktoś ma depresję, to trzeba mu dać coś do roboty, żeby wziął się w garść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytanie jej tekstów raczej nie pomoże mu wyjść z depresjów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panienka Gabriela jak zwykle nie zna umiaru w porównaniach. Drogie baby, jesteście gorsze niż es es mani dręczący Żydów! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gaba znów się odpaliła, jakie ona musi mieć smutne życie i ile a niej zawiści i małostkowości. Pretensje, że nie jest chwalona za dobro, nie dziwie się wcale, że ona wierzy, że ludzie z natury są źli, i tak żałośnie cały czas próbuje zyskać uwagę innych. I ten jej ciągły solipsyzm, ja, ja, ja, ja. I ciągle umówienie o sobie, jaka to nie jest ładna, miała sesje zdjęciowe, każda przeciętna laska z kontem na maxmodela miała sesje zdjęciowe, to nie jest żaden wyczyn. Tak samo jak pracowanie i studiowanie dzienne, połowa osób tego doświadczyła. Ludzie z jej wsi źli i zawistni, tylko jej się udało wyrwać do miasta, w mieście też wszyscy źli, laski po 30 złe, laski przed 30 złe, lewaczki złe, tradwifes złe. Alkohol dobry, ale alkoholicy nie zasługują na druga szanse i nawet jak się wyleczą to też są źli, tylko znów jedna Gaba jest dobra, skromna, piękna, mądra, samodzielna, pracowita, innym ludziom brakuje pokory i z natury są źli, wiec powtarzam tylko jedna Gaba jest skromna i nie brakuje jej pokory i w ogóle nie odnosi się do tego, jaka to nie jest piękna i jaka to nie jest miła i dobra dla ludzi ( tylko nie w internecie, gdzie ciagle wszystkich potępia i moralizuje), jaka to nie jest skromna i dlatego ciagle mówi, czego to ona nie zrobiła i jaka to nie jest wspaniała 

  • Like 2
  • Thanks 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Helenkamilenka napisał:

Gaba znów się odpaliła, jakie ona musi mieć smutne życie i ile a niej zawiści i małostkowości. Pretensje, że nie jest chwalona za dobro, nie dziwie się wcale, że ona wierzy, że ludzie z natury są źli, i tak żałośnie cały czas próbuje zyskać uwagę innych. I ten jej ciągły solipsyzm, ja, ja, ja, ja. I ciągle umówienie o sobie, jaka to nie jest ładna, miała sesje zdjęciowe, każda przeciętna laska z kontem na maxmodela miała sesje zdjęciowe, to nie jest żaden wyczyn. Tak samo jak pracowanie i studiowanie dzienne, połowa osób tego doświadczyła. Ludzie z jej wsi źli i zawistni, tylko jej się udało wyrwać do miasta, w mieście też wszyscy źli, laski po 30 złe, laski przed 30 złe, lewaczki złe, tradwifes złe. Alkohol dobry, ale alkoholicy nie zasługują na druga szanse i nawet jak się wyleczą to też są źli, tylko znów jedna Gaba jest dobra, skromna, piękna, mądra, samodzielna, pracowita, innym ludziom brakuje pokory i z natury są źli, wiec powtarzam tylko jedna Gaba jest skromna i nie brakuje jej pokory i w ogóle nie odnosi się do tego, jaka to nie jest piękna i jaka to nie jest miła i dobra dla ludzi ( tylko nie w internecie, gdzie ciagle wszystkich potępia i moralizuje), jaka to nie jest skromna i dlatego ciagle mówi, czego to ona nie zrobiła i jaka to nie jest wspaniała 

Świetne podsumowanie, ubrałaś w słowa to, co myślałam przeglądając dzisiaj jej stories... Widać jak brakuje jej docenienia i zauważenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona znalazła sposób, żeby co tydzień mieć nowy tekst! Dziennikarki jej nienawidzą! Zobacz jak! 

...

Wystarczy tylko przepisywać fragmenty cudzych wspomnień! 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojoj, dziś Gabunia wrzuciła kafelek, że pracuje nad tekstem o Ludendorffie, bo - cytuję - "nie ma bolca". Kafelek po jakimś czasie magicznie zniknął. Chyba Pedro poczuł się dotknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Z bolcem, czy bez bolca, i tak ma p i e r d o l c a 

Edytowano przez Sanja
  • Like 2
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gaba: czyta o kobiecie, która po pobiciu przez gestapowców zamiast się rozpłakać, poprawiła makijaż. 

Gaba: ja, ja, ja, ja też miałam źle, kiedy poszłam umalowana na sesję terapeutyczną to mnie źle potraktowano! 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×