Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
gombrowicz

Do leguminów zaliczyć można kisiele

Polecane posty

Gaba, ponieważ zapewne tu bywasz: jak chcesz udawać, że głosowałaś na lewicę, to, na bogów, przestań pisać jak chłopiec z wykopu.

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wierzę, że ona głosowała na lewicę. Dzięki temu czuje się taka oryginalna, odważna i zbuntowana w swoim konserwatywnym środowisku! 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, ta nasza pracowita Gaba, która mówi, że prawdziwie lewicowe jest umycie matce okien na święta, a nie przyjechanie na gotowe. Jaka szkoda, że raptem trzy miesiące temu, na Boże Narodzenie, cieszyła się, że przyjeżdża na gotowe i że wszystko będzie musiała ogarniać jej siostra.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeździ do Wielunia, żeby poczuć wyższość nad bidokami, bo tam dopiero wielka pani z Warszawy może szastać pieniędzmi jak jakaś żona informatyka. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to się porobiło? Teraz Żabcia została jedyną prawdziwą lewaczką w Polsce? 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porozmawiajmy o tym, że 90% albo nawet więcej problemów ludzi wynika z totalnych durnot. Też zauważacie to zjawisko, kochane? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sanja napisał:

Porozmawiajmy o tym, że 90% albo nawet więcej problemów ludzi wynika z totalnych durnot. Też zauważacie to zjawisko, kochane? 

Dobrze, że zwróciłaś się do nas per "kochane", dzięki temu nikt Cię nie będzie pytał, czy masz ADHD, jak to robią głupie baby w stosunku do Gabrysi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U Gabrysi coraz częściej ranty na matki-męczennice i matki w ogóle. To niechybny znak, że zbliżają się święta i wyjazd do domu. 

Ciekawe, czy umyje matce okna, czy przyjedzie na gotowe? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Sanja napisał:

U Gabrysi coraz częściej ranty na matki-męczennice i matki w ogóle. To niechybny znak, że zbliżają się święta i wyjazd do domu. 

Ciekawe, czy umyje matce okna, czy przyjedzie na gotowe? 

Teraz na bezrobociu siedzenie u mother nie jest takie złe, bo jedzenie, prąd i woda są za darmo. Dlatego Gabusia zostanie tam aż 2 tygodnie! A i pewnie jakieś słoiki przytaszczy ze sobą do Wawy. Co ciekawe, u matki będzie od jutrzejszego wieczoru. Wow, nigdy tak wcześnie nie przybywała do galicyjskiej chatki (w grudniu przyjechała tuż przed Wigilią i rechotała, że Weronisia musi sama chałupę ogarniać). Zapewne teraz będzie musiała pomóc przy porządkach, bo kto to widział, żeby prawie 30letnia bezrobotna baba leżała brzuchem do góry, a jej pracująca matka zapitalała - stąd ten niedawny rant na sojaków, którzy na święta przyjeżdżają na gotowe

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Gabrysia już pojechała do domu na święta? Czekamy na stałe elementy jej relacji z pobytu w rodzinnych stronach! 

"Nadaję spod foliaka, bo to jedyne miejsce, gdzie mnie matka nie znajdzie"

"Wszyscy poszli do kościoła, a ja nie, bo muszę zachować moją opinię bezbożniczki"

"Matka mówi, żebym nie chodziła w chustce po wsi i jej wstydu nie przynosiła" 

"Ojej, zgubiłam się w sąsiedniej wsi i nie umiem trafić spod apteki do Biedronki, która jest 300m dalej i ma wielki słup z wielkim logo" 

"Nie miałam szans matrymonialnych i uchodziłam za dziwoka, bo robiłam wszystko inaczej niż lafiryndy z mojej wsi" 

"Pojechałam zwiedzac okoliczne zabytki, ale nie dojechałam, bo było błoto" 

"A wy co, sojaki, nie wiecie, co to prawdziwe święta!" 

  • Thanks 1
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani redaktor nie wie ze przesiadka jest rodzaju żeńskiego, bo jedzie z dwoma przesiadkami, a nie z dwiema

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wie też, że ceny mogą być wyższe, ale nie droższe.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, czy Gabrysia przyznała się w domu, że wylali ją z roboty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisze o tym publicznie (tzn. nie że wylali, tylko że wybrała niezależność ofc). Poza tym jak inaczej by wytłumaczyła dwa tygodnie u mother?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gabrysia o wielu rzeczach pisała publicznie, a potem była bardzo zdziwiona, że przeczytały to jakieś osoby, które jej zdaniem nie powinny 😉

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Gabcia, nie podniecaj się tak tym sprzątaniem, bo odkurzanie, mycie podłóg, pranie, mycie łazienki  i robienie zakupów to każda kobieta robi. I nie od święta, ale co tydzień lub częściej. I nie tylko u siebie, bo pomaganie rodzicom, jak się przyjeżdża do nich na święta (i nie tylko na święta, również na weekend itp), to norma.

 

No i sorry, swojej matce to akurat pomagasz raz czy dwa razy w roku, bo akurat tak często tam bywasz. Pewnie teraz cię matka zagoniła, bo głupio tak, żeby stary bezrobotny 30-letni koń siedział u niej na garnuszku przez 2 tygodnie i przez ten czas palcem nie kiwnął

Edytowano przez Suslik
  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ona lepiej myje tej matce ławki i huśtawki, bo jak nie ma nic do roboty, to tylko siedzi przed kąkuterem, scrolluje głupoty i wylewa swój jad i frustrację na cały świat. 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież napisała już dziś dupokrytkę, że książki nie wyda, chyba że zechce znowu być in her odważna era.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie pisanie książki skończyło się na zrobieniu planu w excelu i kilku szumnych storiskach, jak to zarobiona jest, bo pisze książkę. No i przez 3 tygodnie regularnie pisała do patronów, że pracuje nas książką. Potem temat ucichł, bo Gaba tak naprawdę nic nie robi, więc trzeba było wydać dupokrytkę. Era Gaby pisarki minęła.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Suslik napisał:

Bo pewnie pisanie książki skończyło się na zrobieniu planu w excelu i kilku szumnych storiskach, jak to zarobiona jest, bo pisze książkę. No i przez 3 tygodnie regularnie pisała do patronów, że pracuje nas książką. Potem temat ucichł, bo Gaba tak naprawdę nic nie robi, więc trzeba było wydać dupokrytkę. Era Gaby pisarki minęła.

Za kilka tygodni przeczytasz na storiskach, że nawet nie wiecie, ile pracy wymaga taka książka, a szkalujecie, że nic nie robi! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny, czy któraś z Was pisała do Żulczyka w sprawie Gaby ? 🐸

Czy ona znów wymyśla i przeinacza fakty ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych stories 3 razy pada, że jest estetką. Ja wysiadam😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Beabr napisał:

W dzisiejszych stories 3 razy pada, że jest estetką. Ja wysiadam😁

U niej to wygląda tak, że jak pozna nowe, "trudne" słowo to go używa namiętnie przez jakiś czas. Przy czym warto wspomnieć, że nowe słowo to najwyższej raz na kwartał pojawia się w słowniku naszej dzielnej dziennikarki.

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Helenkamilenka napisał:

dziewczyny, czy któraś z Was pisała do Żulczyka w sprawie Gaby ? 🐸

Czy ona znów wymyśla i przeinacza fakty ? 

Nie, ale ja mogę napisać 😀 Żeby nie pomyślał, że tylko jedna nawiedzona fanką coś takiego wymyśliła 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z Żulczykiem? Przegapiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sanja napisał:

O co chodzi z Żulczykiem? Przegapiłam.

Żulczyk wziął udział w jej ‚podkaście’ i nasz dziennikarka w story napisała, że już jakieś laski pisały do niego i go szantażowały za to, że sponsoruje gabuline. Ciekawi mnie na ile to prawda, i czy to któraś z nas do niego pisała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 17.04.2024 o 16:17, Helenkamilenka napisał:

Żulczyk wziął udział w jej ‚podkaście’ i nasz dziennikarka w story napisała, że już jakieś laski pisały do niego i go szantażowały za to, że sponsoruje gabuline. Ciekawi mnie na ile to prawda, i czy to któraś z nas do niego pisała 

Dawno dawno temu (ale serio dawno, kiedy nie było jeszcze mowy o podcaście), kiedy Gaba chwaliła się, że Żulczyk daje jej dychę na patronajcie, a jednocześnie pisała jakieś kocopoły o braku szkodliwości alko (typu: reklamy alko są niczemu winne, to ludzie som gupi, bo piją, jej alko kojarzy się z przyjemnością, rzucenie alko przez alkoholików to żaden wyczyn i nie należy ich za to chwalić czy doceniać itp. ), jedna z bab napisała do Żulczyka, czemu jako były alkoholik wspiera taką głupią i szkodliwą Gabę i czy nie widzi w tym zgrzytu. On wtedy odpisał coś krótko i gburowato. 

Edytowano przez Suslik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×