Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kafeteriańka

Red Lipstick Monster

Polecane posty

10 godzin temu, florentynka napisał:

Ona jest tak paskudna i jeszcze się oszpeca tymi włosami, kolczykami. Masakra. Kto to ogląda? Czy to realni widzowie? 🤔🤔

A ty jak wyglądasz? Jak można o kimś napisać, że jest paskudny. W świecie realnym też jesteś taka odważna?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Bjutiguru napisał:

A ty jak wyglądasz? Jak można o kimś napisać, że jest paskudny. W świecie realnym też jesteś taka odważna?

Ja nie napisałam, że jest brzydka bo to jest inna sprawa. Tego się nie wybiera. Ona jest paskudna obleśna i obrzydliwa na własne życzenie. Kto jej robi fioletowe włosy, kolczyki w ustach, ten styl ubierania .. Ona sama zrobiła to z siebie. Młodzież to ogląda i powiela takie patologie.

Tak, na żywo mogę jej to powiedzieć :classic_biggrin: Nie widzę tu problemu.

  • Like 1
  • Thanks 3
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2024 o 22:00, florentynka napisał:

Ja nie napisałam, że jest brzydka bo to jest inna sprawa. Tego się nie wybiera. Ona jest paskudna obleśna i obrzydliwa na własne życzenie. Kto jej robi fioletowe włosy, kolczyki w ustach, ten styl ubierania .. Ona sama zrobiła to z siebie. Młodzież to ogląda i powiela takie patologie.

Tak, na żywo mogę jej to powiedzieć :classic_biggrin: Nie widzę tu problemu.

U młodzieży to całkiem normalne zeby sobie robić fioletowe czy inne kolorowe włosy albo kolczyki.

Jak byłam nastolatką i moi rodzice nie chcieli mi na cos pozwolić (choc nie miałam jakichs szczególnie szalonych pomyslow) to moja babcia mówiła zawsze "a kiedy ma to robić? jak będzie miała 40lat?" 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy pochodzicie, że kolorowe włosy i piercing robią na was takie Wow? 

  • Like 1
  • Thanks 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2024 o 23:50, Anka1212 napisał:

U młodzieży to całkiem normalne zeby sobie robić fioletowe czy inne kolorowe włosy albo kolczyki.

Jak byłam nastolatką i moi rodzice nie chcieli mi na cos pozwolić (choc nie miałam jakichs szczególnie szalonych pomyslow) to moja babcia mówiła zawsze "a kiedy ma to robić? jak będzie miała 40lat?" 😄

 

A tak, jak będzie miała 40 lat to ufarbuje włosy na różowo i co w związku z tym?

Nie wypada? Co ludzie powiedzą? Będą się śmiali czy co?

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2024 o 10:31, Misha napisał:

Skąd wy pochodzicie, że kolorowe włosy i piercing robią na was takie Wow? 

z normalnych domów a nie z patologii :classic_huh:

  • Haha 2
  • Confused 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Paryz London napisał:

A tak, jak będzie miała 40 lat to ufarbuje włosy na różowo i co w związku z tym?

Nie wypada? Co ludzie powiedzą? Będą się śmiali czy co?

Odniosłam sie do tego ze ktoś powiedział że młodzież powiela te patologie (typu kolczyki czy kolorowe włosy), mowiąc ze to normalne, że młodzież takie rzeczy robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, florentynka napisał:

z normalnych domów a nie z patologii :classic_huh:

„Normalny dom” znaczy taki, gdzie masz wyglądać tak, jak chcą twoi rodzice i nikt nie akceptuje tego, kim naprawdę jesteś i co ci się podoba? To lepiej jednak być z patologii

  • Like 8
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieci z normalnych domów nie mają potrzeby robić sobie tatuaży na czole, zielonych włosów i wbijać gwoździa w usta :classic_biggrin: Nie chodzi o to czy ktoś im każe czy nie. Po prostu mają gust i wiedzą co to klasa i elegancja a co rynsztok.

  • Haha 2
  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, florentynka napisał:

Dzieci z normalnych domów nie mają potrzeby robić sobie tatuaży na czole, zielonych włosów i wbijać gwoździa w usta :classic_biggrin: Nie chodzi o to czy ktoś im każe czy nie. Po prostu mają gust i wiedzą co to klasa i elegancja a co rynsztok.

Dzieci z normalnych domów nie mają potrzeby oceniania wyglądu innych, bo nic on nie zmienia w ich życiu i samopoczuciu

  • Thanks 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, florentynka napisał:

z normalnych domów a nie z patologii :classic_huh:

Lol??? Ruszasz się deczko dalej niż swoje Parzymiechy Dolne? Serio wg ciebie kolor włosów jest wyznacznikiem faktu, czy ktoś pochodzi z patologii?? 🙈🙈🙈

  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Misha napisał:

Lol??? Ruszasz się deczko dalej niż swoje Parzymiechy Dolne? Serio wg ciebie kolor włosów jest wyznacznikiem faktu, czy ktoś pochodzi z patologii?? 🙈🙈🙈

Tak. Jest wyznacznikiem. Tak samo jak plastikowe rzęsy na pół metra, czarne wytatuowane brwi i pasek CC. Tandeta to tandeta. No ale właśnie niektóre osoby tego nie rozumieją tylko myślą, że są fajne i modne. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, florentynka napisał:

Tak. Jest wyznacznikiem. Tak samo jak plastikowe rzęsy na pół metra, czarne wytatuowane brwi i pasek CC. Tandeta to tandeta. No ale właśnie niektóre osoby tego nie rozumieją tylko myślą, że są fajne i modne. 

A co ciebie obchodzi, że ktoś CHCE zrobić sobie kolczyka w nosie? Albo tatuaż? Albo pofarbowanie włosy na różowo? Byłam w komisji wyborczej (w PL, bo nie mieszkam obecnie), na 9 członków komisji 2 miałyśmy kolor różowy. Ja i pani po 70. Genialnie wyglądała, cudowna kobieta, pełna kultury, pasji i uczona. Także ten teges... Jak kulą w płot. Mam nadzieję, że nie masz dzieci. A jeśli masz, to że zbuntują się i kiedyś pokażą mamuśce kuku 

  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Misha napisał:

A co ciebie obchodzi, że ktoś CHCE zrobić sobie kolczyka w nosie? Albo tatuaż? Albo pofarbowanie włosy na różowo? Byłam w komisji wyborczej (w PL, bo nie mieszkam obecnie), na 9 członków komisji 2 miałyśmy kolor różowy. Ja i pani po 70. Genialnie wyglądała, cudowna kobieta, pełna kultury, pasji i uczona. Także ten teges... Jak kulą w płot. Mam nadzieję, że nie masz dzieci. A jeśli masz, to że zbuntują się i kiedyś pokażą mamuśce kuku 

Haha, masz totalnie rację. Ja nie mogę już słuchać takich bzdur. Co ma wspólnego wygląd z kwalifikacjami? Mòj (niemiecki) lekarz pierwszego kontaktu ma tróżne tazuaże i kolczyka. Jest empatycznym i bardzo dobrym lekarzem. 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, AnzuM napisał:

Czasmi takie drastyczne zmiany w wyglądzie mogą wynikać z różnych problemów również tych rodzinnych, jakichś patologicznych sytuacji. Chociaż w wieku nastoletnim wynikają raczej z buntu przeciwko narzucanym normom.

zauważ, że WSZYSTKIE nasze youtubowe gwiazdy to osoby szukające atencji z zaburzeniami. DeliciousBeauty, Wroobela, Szusz .. i ta o której wątek. Jak nie botox, że nie widać już oczu to tatuaże czy coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×