Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Meg10

Nie fit & nie faszyn

Polecane posty

A co tam znowu na watku sie pojawilo ciekawego, ze az zniknal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest wątek. Tytuł o Rudym skręcającym meble w samych gaciach 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam u patuski, podobno żeby ja bolą, mam nadzieje ze jej wszystkie wyrwa wkrótce xd biedne dzieci, nie buły u dentysty od 4 lat…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny polecial 😞 co ciekawego mnie ominęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.02.2024 o 17:06, Cececece13 napisał:

Jest wątek. Tytuł o Rudym skręcającym meble w samych gaciach 

Tamten już poleciał. Swoją drogą esti siedzi cicho. Pewnie wszyscy chorzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MagMag napisał:

Tamten już poleciał. Swoją drogą esti siedzi cicho. Pewnie wszyscy chorzy 

Tradycyjnie, gdy znika 😅 tym razem przygotowała już sobie grunt pod to "zniknięcie" w postaci jej napadów lękowych.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech ją rudy przytuli jak ma lęki,  w końcu dobry na wszystko: dba o odpowiedni poziom kortyzolu w domu, zwłaszcza u dzieci. Sztokholmianka nasza. Ciekawe, kiedy następna wyprowadzka, jak myślicie?

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak kończy się czas macierzyńskiego na koszt państwa i urząd pracy się o nią upomina, to nagle wymyśliła sobie, ataki paniki. Gdzie cale lato, jesień i jeszcze w grudniu latała po sklepach jak kot z pęcherzem, bo to vlogtober, to vlogmas trzeba było nagrywać. od świat zniknęła, wróciła i nagle napady leku i paniki. ciekawe czy to rudy wymyślił jej ta chorobę i stara się załatwić żółte papiery i rentę dla niej tym?

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, discord napisał:

jak kończy się czas macierzyńskiego na koszt państwa i urząd pracy się o nią upomina, to nagle wymyśliła sobie, ataki paniki. Gdzie cale lato, jesień i jeszcze w grudniu latała po sklepach jak kot z pęcherzem, bo to vlogtober, to vlogmas trzeba było nagrywać. od świat zniknęła, wróciła i nagle napady leku i paniki. ciekawe czy to rudy wymyślił jej ta chorobę i stara się załatwić żółte papiery i rentę dla niej tym?

Jako student medycyny zna się. 😂

  • Like 1
  • Haha 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i takich żyjących na koszt innych ludzi ester jest całe mnóstwo, i tam i u nas, tragedia

są osoby które ledwo wiążą koniec z końcem pracując i na żadną pomoc liczyć nie mogą, o rencistach i emerytach nie wspominając, a taka esti i jej podobne zawsze spadają na 4 łapy i zawsze żyją na koszt kogos innego, czy to rodziców czy podatników, bajka 😄

 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze się tego nie wstydzi. Zdrowa kobieta a w domu siedzi. Kwiatek też taka dzika rośnie. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz zmienili ze od kiedy dziecko konczy 3latka to wymagaja 30h lub ich rownowartosc.🙄 moze Esti do pracy poszla? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Megg10 napisał:

Teraz zmienili ze od kiedy dziecko konczy 3latka to wymagaja 30h lub ich rownowartosc.🙄 moze Esti do pracy poszla? 

Wątpię. Pewnie udaje chorą - ona w życiu nie pójdzie do normalnej pracy, bo to leń. Dziecko ma przeszło 3 lata i nadal chodzi w pampersie. No ludzie kochani, jak to inaczej nazwać niż nie lenistwo matki ????

  • Like 4
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam, ale mogę się domyślać co jest w filmie. Zakupy, rozbiegany bachor, byli chorzy, nerwowy śmiech z żartów rudego, wytrzeszcz oczu i opowieści dziwnych treści 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2024 o 07:01, Cececece13 napisał:

Jest nowy film - któraś go już widziała ? 

Zaczela brac leki zle się czuła nie była w stanie nagrywac. Wyrwała zeba. Wszyscy chorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.03.2024 o 11:18, Cececece13 napisał:

Wątpię. Pewnie udaje chorą - ona w życiu nie pójdzie do normalnej pracy, bo to leń. Dziecko ma przeszło 3 lata i nadal chodzi w pampersie. No ludzie kochani, jak to inaczej nazwać niż nie lenistwo matki ????

Też wydaje mi się że udaje. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że ktoś kto nie ma siły ogarnąć chaty ma ochotę gadać i jakichś mazidłach do kamery.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo znika bez słowa na kilka tygodni, albo na.pie.prza codziennie z filmami 😅 nie mam czasu nadrobić, ale podejrzewam, że niewiele tracę - pewnie dzień świstaka, jak u Szuszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam moment jak mała próbuje wyciągnąć sama czekoladki z pudełka. Jedna ręką manipuluje, druga dziwnie odgięta. Niepokojące. No a kontakt wzrokowy przy pożegnaniu z mamą nadal sugeruje jedno 😕

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutne to życie mają te dzieci. Jedyna radość jak zakupy przyjdą do domu

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak mówila o wyjezdzie na kanary, już wtedy wiedziałam że nic z tego nie bedzie. Tylko mydliła oczy temu młodszemu, widać było że bardzo chciałby gdzieś poleciec na wakacje a ta de.ilka mu naobiecywała że w styczniu czy lutym. polecą i musza hotel i loty wybrać, że jak fajnie będzie. Szoda mi tych dzieci, matka wymyślająca chorobe żeby tylko nie iśc do pracy na etat i ta egzystencja. Ona myśli że jak zamawia te jedzenie do zrobienia i ma amazona prime to juz jest elitą? 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zorientuje się że z róża coś jest nie tak to jeszcze na nią jakieś dofinansowanie wykombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2024 o 08:17, sylwia napisał:

Zorientuje się że z róża coś jest nie tak to jeszcze na nią jakieś dofinansowanie wykombinuje

Co jest niby z tym dzieckiem nie tak? Nie przesadzasz czasem? Czlowieku, dziecku daj ty lepiej spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho obrońca bombelkow. Z tym dzieckiem jest ewidentnie coś nie tak, tylko Elwira tego nie widzi

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Bjutiguru napisał:

Co jest niby z tym dzieckiem nie tak? Nie przesadzasz czasem? Czlowieku, dziecku daj ty lepiej spokój.

Widocznie nie oglądasz jej filmów, skoro pytasz.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Bjutiguru napisał:

Co jest niby z tym dzieckiem nie tak? Nie przesadzasz czasem? Czlowieku, dziecku daj ty lepiej spokój.

Dziś dzień świadomości autyzmu. Moje dziecko miało niskie napięcie mięśniowe i z tego tytułu miedzebowke. Słabo mówiło, często do siebie, częściowo po angielsku. Często powtarzało to samo zdanie i krotko wchodziło w dialog. W czasie zabawy nawiązywało rzadko kontakt wzrokowy i jedynie na sekundę, nie obczajalo mojej mimiki w żadnej sytuacji. Budowało wieże, miało wybiórczość pokarmową i specyficznie biegało. Często nie słuchało, nie przestrzegało zasad. Zabawa chętnie ale na swoich warunkach lub samotnie.  Do 6 roku spało z pieluchą przez niewygaszone odruchy. Zrobiłam diagnozę i ma specjalistyczną terapię. Kwiatka jak widać takie problemy nie dotyczą więc zamknijmy temat. Przecież byłoby widać cokolwiek na filmach...

Edytowano przez Hit & Raszyn
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo dziś wyszło że z rówieśnikami super się dogaduje na placu zabaw. Zgodnie współpracuje, wchodzi w relacje itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś goglal o skoku rozwojowym to wklejam

Ponieważ dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu mogą mieć trudności z regulacją poziomu melatoniny , może to być przyczyną i początkiem problemów ze snem u dziecka

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×