Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
apsik

życie w bunkrze i na wakajkach na zmianę

Polecane posty

1 godzinę temu, ingramowa napisał:

wyświetlił mi sie jej nowy film na głównej, oczywiście kosmetykowa polecajka i chyba zrozumiałam że jej kanał nie jest na co dzień, tzn nikt przecież co parę dni nie będzie oglądał w kółko tego samego - co kupić w hebe, mój ulubiony rozświetlacz, ile produktów zużyłam itd. bo to jest nudne, myślę że do niej wpadają randomowe osoby na raz jak czegoś szukają do kupienia albo chcą polecenia, bo nie widzę innego wytłumaczenia czemu ona nagrywa filmy ciągle o tym samym 

Takie filmiki klikały się w 2016, bo przez wiele lat kosmetyki drogeryjne były średniej jakości, nie było aż tak ogromnego wyboru. Jakoś właśnie w 2016 roku nastał wielki bum na palety cieni, matowe pomadki i firmy zaczęły poprawiać jakość, ogólnie firm kosmetycznych pojawiało się jak grzybów po deszczu i ludzie chcieli polecajek, testów. Teraz już jest przesyt i aż za dużo nowych kolekcji, za dużo marek o czym świadczy to, że niektóre upadły. Bardziej chyba klikają się tutoriale na określone makijaże, triki makijażowe. Nie wiem kto poza youtuberkami i makijażystkami ma potrzebę posiadania aż tylu kosmetyków ile ona pokazuje. A poza tym w dzisiejszych czasach te jej polecajki nie są dla mnie w ogóle wiarygodne. Tak samo jak te kosmetyki pielęgnacyjne, które tak poleca gdzie nie widać efektów .

  • Like 4
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ingramowa napisał:

i teraz sobie porównajcie Izę i Bartosza z na kocią łapę, mają firmę i wszystko ogarniają sami, wynajęli biuro/magazyn i siedzą tam pakując paczki i wymyślają ciągle nowe produkty, nie kolor bluzki czy kolejny krój spodni. więc to co robi doncia to przyjemność, wybiera kolor i krój i przekazuje dalej, wszystko robią za nią i stąd ma tyle czasu na labę i wakacje. 

Dokładnie. Ona ma nadmiar czasu wolnego i dlatego wymyśla jakieś dziwaczne rolki, jeździ 10 razy w roku na wakacje i bierze każdą kolejną współpracę jaka się nawinie a udaje zapracowaną.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, ingramowa napisał:

i teraz sobie porównajcie Izę i Bartosza z na kocią łapę, mają firmę i wszystko ogarniają sami, wynajęli biuro/magazyn i siedzą tam pakując paczki i wymyślają ciągle nowe produkty, nie kolor bluzki czy kolejny krój spodni. więc to co robi doncia to przyjemność, wybiera kolor i krój i przekazuje dalej, wszystko robią za nią i stąd ma tyle czasu na labę i wakacje. 

No do Izy to ona nawet startu nie ma. Iza sama z Bartoszem pakuje produkty, do tego nagrywa rzadko ale jej filmy są o wiele ciekawsze niz Donicy i robią dużo wyższe wyświetlenia.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Pojechała na wakacje i nagrywa tam  reklamy. U niej jak zwykle przerost formy nad treścią i dalej nie rozumie, że ładne widoczki nie zatrzymają widzów jak filmy i posty są dla nich bezwartościowe. Reklama na tle palm nadal jest reklamą czyli dla widza bezwartościową treścią, która powinna gdzieniegdzie się przeplatać na koncie na IG czy kanale a nie stanowić 100% jego treści. Takie coś dodatkowo jeszcze wkurzy widzów bo filmy i posty opuszcza albo odwala byle jak a na reklamach zawsze się skupia i pojawiają się zawsze mimo, że nikt o nie nie prosi i nikogo one nie obchodzą. Upadek co raz bliżej.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oh Celinee napisał:

Pojechała na wakacje i nagrywa tam  reklamy. U niej jak zwykle przerost formy nad treścią i dalej nie rozumie, że ładne widoczki nie zatrzymają widzów jak filmy i posty są dla nich bezwartościowe. Reklama na tle palm nadal jest reklamą czyli dla widza bezwartościową treścią, która powinna gdzieniegdzie się przeplatać na koncie na IG czy kanale a nie stanowić 100% jego treści. Takie coś dodatkowo jeszcze wkurzy widzów bo filmy i posty opuszcza albo odwala byle jak a na reklamach zawsze się skupia i pojawiają się zawsze mimo, że nikt o nie nie prosi i nikogo one nie obchodzą. Upadek co raz bliżej.

Najlepsze będzie to, że według niej to nie jest odpoczynek tylko praca i pewnie koszty podciągnie pod firmę. Wróci i będzie znowu zmęczona i będą kolejne wakajki. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, blackmoon napisał:

Najlepsze będzie to, że według niej to nie jest odpoczynek tylko praca i pewnie koszty podciągnie pod firmę. Wróci i będzie znowu zmęczona i będą kolejne wakajki. 

No dokładnie. Wróci i będzie opowiadać bajeczki, że ona nie odpoczywała tylko nagrywała bo wciskała reklamy też z tamtego miejsca XD

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2024 o 16:34, Oh Celinee napisał:

Ona nawet palcem nie kiwnęła, żeby poszukać pracy mimo, że z Youtuba pieniędzy na początku nie miała a na studia prawie nie chodziła i miała czas na pracę a jeszcze nie szanowała ubrań, które miała tylko wszystko wylatywało z szafy co sezon bo ona musi mieć wszystko modne i kupowała bezmyślnie jednosezonowe trendy, które po roku były już niemodne. Popatrzcie na inne Youtuberki tzw starego Youtuba (np. LGS). One pracowały, ubrań szukały w Sh, jak coś kupiły w sklepie to stawiały na ponadczasowe fasony, żeby mieć to na lata (np. torebki, buty, płaszcze) a u Donicy nie było żadnej refleksji coś jest modne= od razu zakup a po roku wylatywało nienoszone z szafy bo moda się zmieniła. Ona od samego początku żyła jak pączek w maśle i nie zastanawiała się, że na coś trzeba pracować kilka godzin albo dni. Pracę znalazła dopiero pod koniec studiów jako trener ale prawda jest taka, że zrobiła ten kurs tylko dlatego, że wtedy w modę weszły tematy fit i nikt tak na prawdę nie wie ile godzin tygodniowo pracowała więc mogło to być np. 5 godzin tygodniowo. Jej mama na pewno robiła wszystko żeby jej niczego nie zabrakło ale Donica tego nie docenia, zrobiła się narcystyczna, zazdrosna i zgorzkniała i jeszcze opowiada publicznie farmazony, że do wszystkiego doszła sama i nikt jej niczego nie dał. Już widzę jak by rozwinęła tego swojego Youtuba mając pracę 40 h tygodniowo, studia zaoczne i musiałaby sama się utrzymać, nierealne.

I w ogóle nie oszczędzała tylko jak jej się coś podobało to kupowała. Ja myślę, że jej wydatki miesięczne na siebie to było łącznie około 1500 zł sumując ubrania, kosmetyki, dodatki i rzeczy na siłownię.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co rodzina Nali myśli o niej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nala znów robi za kierowcę i fotografa i musi wozić jej doopsko po całym świecie bo ona za kierownicę nie wsiądzie nawet na polnej drodze.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna dawka komentarzy pod filmem z "testem" przepisów:

 

"Niestety Marta, uwielbiam Ciebie, Twoją twórczość, ćwiczenia, ale ten filmik... nie Twoja tematyka. Ale nie musisz przecież być genialna we wszystkim Widocznie tematy kulinarne Ci nie leżą. Powodzenia! I czekam na kolejne filmiki"

 

"Akurat mąka migdałowa to nie jest towar ciężko dostępny i można ją znaleźć w większych marketach. Ja się nie dziwię, że przepisy ci nie wychodzą jak zmieniłaś połowę składników."

 

"Cukier do pomidorów, no szok i niedowierzanie"

 

Ja wam mówię, że sroga migrena nadchodzi ale oczywiście dopiero po powrocie z wakajek bo tam migreny nie ma 😂

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, apsik napisał:

Ciekawe co rodzina Nali myśli o niej.

Pewnie już zaakceptowali wybór syna ale jakby się trafiła inna to by byli zadowoleni.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
14 godzin temu, apsik napisał:

Ciekawe co rodzina Nali myśli o niej.

Kiedyś była inna. Zmieniła się strasznie od kiedy zamieszkała w obecnym mieszkaniu.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2024 o 12:02, Oh Celinee napisał:

A swoją drogą to ona faktycznie jest nudniejsza nawet od Aliss. Z każdymi nowymi trendami tworzy sobie taki swój kokon (swoją strefę komfortu) i nawet palca z niej nie wystawi. Jak modne są dzwony i wide legi to teraz nosi je na doopie codziennie, jak modny nudny makijaż to teraz inaczej się nie umaluje. Królowa nudy.

W punk. Alka przynajmniej nie potrzebuje przyzwoitki, żeby wyjść z domu i po rozstaniu z panem pusz_czalskim mieszkała sama, pracowała na etat i dawała sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej zobaczcie jakie to musi być żenujące bycie taką niesamodzielną jak Donica. Jak musi kupić tampony, podpaski czy co ona tam nosi to musi pytać się Nali czy pójdzie z nią po nie do sklepu bo sama nie pójdzie XD

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, JołZiom napisał:

W punk. Alka przynajmniej nie potrzebuje przyzwoitki, żeby wyjść z domu i po rozstaniu z panem pusz_czalskim mieszkała sama, pracowała na etat i dawała sobie radę.

Ona potrzebuje swojego tatę z portfelem lub faceta bo sama też nie ogarnia. One wszystkie takie same 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, blackmoon napisał:

Ona potrzebuje swojego tatę z portfelem lub faceta bo sama też nie ogarnia. One wszystkie takie same 

Ale Alka przynajmniej wychodzi sama z domu a nie wisi na facecie 24/7.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Na co dzień wy*ebka i Instagram świecący pustkami a jak pojedzie na wakajki to pęka w szwach. Już 3 posty wstawiła z wakajek i ciągle coś wlatuje na story a jak wróci to bedzie katować widzów zdjęciami z wakajek przez następne pół roku. Mówiłam, że to kanał reklamowo- wakajkowy.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu ona zawsze wygląda tak brudno i bez klasy?

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, wubuuu27 napisał:

Czemu ona zawsze wygląda tak brudno i bez klasy?

Bo obecnie panuje moda na flejowaty wygląd a ona kopiuje trendy 1:1.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2024 o 11:44, wubuuu27 napisał:

Czemu ona zawsze wygląda tak brudno i bez klasy?

Bo postanowiła wyglądać jak fleja bo to akurat modne.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2024 o 09:57, JołZiom napisał:

Ej zobaczcie jakie to musi być żenujące bycie taką niesamodzielną jak Donica. Jak musi kupić tampony, podpaski czy co ona tam nosi to musi pytać się Nali czy pójdzie z nią po nie do sklepu bo sama nie pójdzie XD

Jak ten związek nie przetrwa to ktoś tu wróci do mamusi.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja uważam, że jej kanał jest obecnie jednym z najsłabszych kanałów starego Youtuba?

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Oh Celinee napisał:

Czy tylko ja uważam, że jej kanał jest obecnie jednym z najsłabszych kanałów starego Youtuba?

Nie tylko ty bo ona już raczkuje po dnie i to tyczy się i kanału i Instagrama. Ten drugi ma się trochę lepiej ale i tak lipa zwłaszcza te testy z zamienionymi składnikami.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszym filmie coś jej się udało powiedzieć z sensem, ale to kropla w morzu reklam i wakajek.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2024 o 12:18, ariana1422 napisał:

Takie filmiki klikały się w 2016, bo przez wiele lat kosmetyki drogeryjne były średniej jakości, nie było aż tak ogromnego wyboru. Jakoś właśnie w 2016 roku nastał wielki bum na palety cieni, matowe pomadki i firmy zaczęły poprawiać jakość, ogólnie firm kosmetycznych pojawiało się jak grzybów po deszczu i ludzie chcieli polecajek, testów. Teraz już jest przesyt i aż za dużo nowych kolekcji, za dużo marek o czym świadczy to, że niektóre upadły. Bardziej chyba klikają się tutoriale na określone makijaże, triki makijażowe. Nie wiem kto poza youtuberkami i makijażystkami ma potrzebę posiadania aż tylu kosmetyków ile ona pokazuje. A poza tym w dzisiejszych czasach te jej polecajki nie są dla mnie w ogóle wiarygodne. Tak samo jak te kosmetyki pielęgnacyjne, które tak poleca gdzie nie widać efektów .

No nie jest już wiarygodna ani trochę i nikt nie potrzebuje oglądać setek kosmetyków ani ich posiadać a też ona maluje się zawsze tak samo więc na dobrą sprawę to nawet palety cieni nie są jej potrzebne tylko jakas brązowa kredka 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2024 o 10:44, ingramowa napisał:

wyświetlił mi sie jej nowy film na głównej, oczywiście kosmetykowa polecajka i chyba zrozumiałam że jej kanał nie jest na co dzień, tzn nikt przecież co parę dni nie będzie oglądał w kółko tego samego - co kupić w hebe, mój ulubiony rozświetlacz, ile produktów zużyłam itd. bo to jest nudne, myślę że do niej wpadają randomowe osoby na raz jak czegoś szukają do kupienia albo chcą polecenia, bo nie widzę innego wytłumaczenia czemu ona nagrywa filmy ciągle o tym samym 

Pewnie takie filmy nie wymagają zbyt wiele wysiłku i dlatego je nagrywa jak zapchajdziury. Wystarczy powtórzyć to co powiedzieli na innych kanałach albo przejść się po drogerii i pokazać nowe produkty lub skomentować gazetkę i film gotowy.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2024 o 10:44, ingramowa napisał:

wyświetlił mi sie jej nowy film na głównej, oczywiście kosmetykowa polecajka i chyba zrozumiałam że jej kanał nie jest na co dzień, tzn nikt przecież co parę dni nie będzie oglądał w kółko tego samego - co kupić w hebe, mój ulubiony rozświetlacz, ile produktów zużyłam itd. bo to jest nudne, myślę że do niej wpadają randomowe osoby na raz jak czegoś szukają do kupienia albo chcą polecenia, bo nie widzę innego wytłumaczenia czemu ona nagrywa filmy ciągle o tym samym 

To prawda. Ona publikuje tylko reklamy, wakacje i takie filmy o jakich wspomniałaś. Strasznie jest nudna i nie wiem kto poza zakupoholikami kosmetycznymi potrzebuje jeszcze takiej przytłaczającej ilości treści kosmetycznych ( a raczej w jej przypadku kosmetyczno - reklamowych). Ludzie w jej wieku mają już swoje sprawdzone kosmetyki i szkoda im czasu na oglądanie testu kolejnego rozswietlacza czy podkładu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Współczuję temu Alanowi jeżdżenia po tych wąskich, górskich drogach. Donica sama jest wygodna i się boi jeździć a jemu narzuca wożenie jej doopczelity na ciągłych wakajkach, żeby mogła potem publikować milion takich samych zdjęć z wakacji i story. Ona ma prawo się bać jeździć a nawet wychodzić bez niego z domu ale on już nie i ma spełniać wszystkie jej zachcianki.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nakłada tonę kosmetyków, ma firmę odzieżową a wygląda na zaniedbaną.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, WładcaCebuli napisał:

Nakłada tonę kosmetyków, ma firmę odzieżową a wygląda na zaniedbaną.

Bo wygląda niechlujnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×