Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
coffeeja

lenistwo na pelen etat

Polecane posty

5 godzin temu, Kasja78 napisał:

Jeszcze kilka dni minęło, a ona dalej naparza tą jedną książką, do znudzenia, kilka razy dziennie. Czemu u niej wszystko idzie w taką niezdrową obsesję?

Bo jest mocno zaburzona. Ciekawe czy będzie kolejny monthly reset i czy trafiłam z przypuszczeniami jak wytłumaczy brak filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a juz 30 vlogow na insta nie bedzie? 😄 coz za niespodzianka 

ej moze ona w tej castoramie pracuje dlatego tam jezdzi codziennie? haha 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2024 o 17:25, Kasja78 napisał:

Matko ile jeszcze będzie gadać o tych książkach? Codziennie wrzuca ich zdjęcia na instagram, nawet po kilka razy, dzisiaj znowu. Wiemy Julka, że zdołałaś przeczytać książkę, gratuluję. Obawiam się jednak, że dla większości widzów nie jest to tak wielkie osiagnięcie...

W dodatku książka wysokich lotów to nie jest...

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezu jak tragicznie wygląda ten salon, jestem w szoku. Teraz to dopiero wygląda jak piwnica. Ta ściana z daleka jak jakaś osmolona czy obdarta, te zasłony źle powieszone w takim pożółkłym kolorze, no horror jakiś. Ona nie widzi, że te jej zmiany wszystko tylko pogarszają? Zamiast robić te absuralne "upiększenia" to niech zainwestują w drewnianą podłogę albo choć jej imitację, to jest zmiana, która od razu poprawi i ociepli wnętrze. Ale oczywiście nie, Julka ma lepszy pomysł.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Julka nada stolikowi podobny aspekt. Matołku! Wygląd. Ja też znam języki, ja też mieszkałam za granicą, a jednak potrafię mówić jak biały człowiek. Dodało KOKONINGU salonowi? Już nie oglądam dalej, bo mi szare komórki wymrą.

Edytowano przez Kasja78
  • Like 2
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia ten salon

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Kasja78 napisał:

Jezu jak tragicznie wygląda ten salon, jestem w szoku. Teraz to dopiero wygląda jak piwnica. Ta ściana z daleka jak jakaś osmolona czy obdarta, te zasłony źle powieszone w takim pożółkłym kolorze, no horror jakiś. Ona nie widzi, że te jej zmiany wszystko tylko pogarszają? Zamiast robić te absuralne "upiększenia" to niech zainwestują w drewnianą podłogę albo choć jej imitację, to jest zmiana, która od razu poprawi i ociepli wnętrze. Ale oczywiście nie, Julka ma lepszy pomysł.

Az zajrzałam by to zobaczyć, szok... Zamiast lepiej jest o wiele gorzej 👀 Był moment,gdy ten salon wyglądał fajnie i przez to hej kombinowanie kojarzy mi się z mieszkaniem ubogiej emerytki 😏 😂

Wyjaśnili mi się też z książkami, polecenia z Tik Toka 🙈 😂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emerytka .. zobacz zdobycz na Insta nowa lampka 🤦‍♀️ mi się coraz bardziej wydaje że ona nie wie co lubi . To jest taki misz masz wszystkiego aż nie wiadomo w którą stronę patrzeć... 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo nie ma gustu ani swojego zdania, to podpatrzy u jednego, to zgapi od drugiego i robi się bajzel gdzie nic do niczego nie pasuje.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Śmieszy mnie jak na sile próbuje w tym nowym filmie wmówić wszystkim jak to uwielbia ten swój mały domek, oj głuptasie kogo ty próbujesz oszukać? 
Komentarze pod filmem też niezłe, ktoś ją zapytał po co jej tyle luster w salonie, przecież to nie salon fryzjerski 😂😂😂

Edytowano przez zyx00
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Niespodziewanie nowa produkcja się ukazała. Na wstępie tłumaczy się, że dziś jest tak na ludzie, nawet spodni nie zmieniła i jest w dresach ŁIHIHIHIHIHIHIHIHI! Coś mi zgrzyta. Przecież ona zawsze nagrywa rozmemłana i w dresach, chyba że akurat się przebiera za biznesłumen. Po co się tak kryguje nagle? Akurat wygląda lepiej niż zwykle.

 

Znowu plecie o tych książkach. "Każda kobieta powinna przeczytać." Ona nie wie, że to są książki dla dzieci, nastolatek?

Edytowano przez Kasja78
  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

"Miało być 12 filmów, a było pięć, ale to nić, jakoś ten czas się zjadł, dzieci miały wakacje". Tak, bo przecież o tym nie wiedziała, jak obiecywała, że będzie ponad dwukrotnie więcej. Najważniejsze, że julia jest dumna z tych które dodała u uważa, ze były dopracowane w każdym calu xd

Edytowano przez Kasja78
  • Thanks 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam WY nowym filmie.

Monthly reset wjechał.

1. Narzekanie na pogodę.

2. Chwalenie się czytaniem książek dla nastolatek. Romanse, akcje czy policyjne. Książka miała na nią efekt NIEEEE, NIEEEE, NIE RÓB TEGO! Zakochała się w "Kolen" (to jej sposób wymowy imienia Colleen, zapewne po francusku mówi się inaczej 😅)

3. Podjęła decyzję, że będzie podcast 😐 w maju lub na początku czerwca.

4. Nadal nie zmieniła nazwiska w banku. Ojoj bo dziś eksepsjonel było zamknięte. W ubezpieczalni mjuciuel już załatwiła, czeka na papiery 

5. Chce "wziąść" telefon na firmę.

7. Księgowy story trwa.

8. Wakacje, dzieci i filmów było tylko 5 i jest zadowolona.

9. Książek będzie więcej. 

10. Nie wie czy jest odmiennik w języku polskim "stosu książek do czytania".

11. Bolesne okresy, krwotoki i ginekolog. Jest szczęśliwa, bo nie ma polipa ani "fibromu". 

12. Chce robić majowe vlogi "o, ogarniamy to, ogarniamy tamto, di ej łaj". Wie o czym będzie pierwszy podcast.

13. WY lipcu jadą do Polski. Może pojadą do Słowacji. Nie interesuje jej wyjazd do miejsca, gdzie jest 40 stopni. Czyli dalej bida i na wakacje nie stać. W październiku pojadą do ciepełka.

14. Chce załatwić obywatelstwo.

15. Będzie ogarniać ogródek slash "kaban", bo Aga chce zrobić 18 w ich ogródku. Chciała wynająć coś, ale nie było nic fajnego. No cóż, nie wierzę, że pod Paryżem nie ma fajnych miejscówek.

 

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe, nagle jej przeszkadza, że jest gorąco. Już Aleksik nie ma problemów z brzuszkiem? To widze, że nowa wymówka jest. Bo lans nad jeziorem Como miał przecież NA PEWNO NA PEWNO się odbyć w tym roku. Taki był płacz, że muszą przełożyć. Tak jak ta podróż na Malediwy - przełożona na nigdy.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MaGo2 napisał:

Witam WY nowym filmie.

Monthly reset wjechał.

1. Narzekanie na pogodę.

2. Chwalenie się czytaniem książek dla nastolatek. Romanse, akcje czy policyjne. Książka miała na nią efekt NIEEEE, NIEEEE, NIE RÓB TEGO! Zakochała się w "Kolen" (to jej sposób wymowy imienia Colleen, zapewne po francusku mówi się inaczej 😅)

3. Podjęła decyzję, że będzie podcast 😐 w maju lub na początku czerwca.

4. Nadal nie zmieniła nazwiska w banku. Ojoj bo dziś eksepsjonel było zamknięte. W ubezpieczalni mjuciuel już załatwiła, czeka na papiery 

5. Chce "wziąść" telefon na firmę.

7. Księgowy story trwa.

8. Wakacje, dzieci i filmów było tylko 5 i jest zadowolona.

9. Książek będzie więcej. 

10. Nie wie czy jest odmiennik w języku polskim "stosu książek do czytania".

11. Bolesne okresy, krwotoki i ginekolog. Jest szczęśliwa, bo nie ma polipa ani "fibromu". 

12. Chce robić majowe vlogi "o, ogarniamy to, ogarniamy tamto, di ej łaj". Wie o czym będzie pierwszy podcast.

13. WY lipcu jadą do Polski. Może pojadą do Słowacji. Nie interesuje jej wyjazd do miejsca, gdzie jest 40 stopni. Czyli dalej bida i na wakacje nie stać. W październiku pojadą do ciepełka.

14. Chce załatwić obywatelstwo.

15. Będzie ogarniać ogródek slash "kaban", bo Aga chce zrobić 18 w ich ogródku. Chciała wynająć coś, ale nie było nic fajnego. No cóż, nie wierzę, że pod Paryżem nie ma fajnych miejscówek.

 

Dziękuję za poświęcenie czasu i streszczenie tego "dzieła". U Jujki widzę, że bardzo stabilnie. 

A to ciepełko w październiku to może chodzi o to, że włączą już ogrzewanie na zimę i będzie im ciepło w domu?

  • Like 2
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, piekielneoczy napisał:

Dziękuję za poświęcenie czasu i streszczenie tego "dzieła". U Jujki widzę, że bardzo stabilnie. 

A to ciepełko w październiku to może chodzi o to, że włączą już ogrzewanie na zimę i będzie im ciepło w domu?

No to i tak postęp, bo w zeszłym przecież były non stop lamenty że mają problem z gazownią i nie włączają ogrzewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ja dalej nie mogę pojąć jakim cudem ona ma 270 tys subskrypcji. Jak dla mnie jej kanał nie ma ani grama estetyki.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.05.2024 o 19:15, Kasja78 napisał:

Jezu jak tragicznie wygląda ten salon, jestem w szoku. Teraz to dopiero wygląda jak piwnica. Ta ściana z daleka jak jakaś osmolona czy obdarta, te zasłony źle powieszone w takim pożółkłym kolorze, no horror jakiś. Ona nie widzi, że te jej zmiany wszystko tylko pogarszają? Zamiast robić te absuralne "upiększenia" to niech zainwestują w drewnianą podłogę albo choć jej imitację, to jest zmiana, która od razu poprawi i ociepli wnętrze. Ale oczywiście nie, Julka ma lepszy pomysł.

Powinni zrobić podłogę w kolorze drewna i urządzić ten salon w jasnych, stonowanych kolorach to może by to w końcu jakoś wyglądało.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na francuskim tiktoku w ciągu 7h dodała 4 filmiki książkowe 😅 oczywiście wszystko o książkach o niczym, którymi tak gardziła, bo wolała kołczingowe pier.dol.olo o sile przyciągania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, MaGo2 napisał:

Na francuskim tiktoku w ciągu 7h dodała 4 filmiki książkowe 😅 oczywiście wszystko o książkach o niczym, którymi tak gardziła, bo wolała kołczingowe pier.dol.olo o sile przyciągania 

Szukając jej konta znalazłam konto Loro, członków jej rodziny i nawet aniolkowej firmyxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, piekielneoczy napisał:

Szukając jej konta znalazłam konto Loro, członków jej rodziny i nawet aniolkowej firmyxD

Też widziałam 😅 duuuuużo aniołków i świętych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa produkcja i narzekanie na pogodę w pierwszej minucie? Zaliczone!

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mania na książki od "Kolen" trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na osobę, która ostatnio budowała kontent na sprzątaniu i organizacji to zgubienie książeczki czekowej jest dziwne.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy nikt już jej nie komentuje nawet, czy usuwa polowe komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książka, na której jest napisane, że dla 13-latek... Totalnie jej poziom. Ja polecam Karolcie, Julka, podobała mi się jak omawialiśmy w 2 klasie.

Tak czy inaczej dobrze, ze czyta, nawet grafomanie i książki dla dzieci, może się trochę tego języka poduczy.

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. 
Zrobiłam sobie przerwę od Julki, potem jak Ona wróciła ta po lekach nowa wersja bez depresji była całkiem spoko, ale to trwało chwilę. Teraz znowu są flaki z olejem. bardzo nudno. ale w jednym jest szczera w końcu tak z nami i z samą sobą. 

Nie ma hajsu. Już nie czyta książek o bogactwie i byciu milionerem, nie marzy o instagramowych wakacjach, tylko wakacje po za sezonem (bo niby w upał to się nie jeździ), domu już nie będzie sprzedawać, tylko remontuje ten, w najniższym kosztem jaki to możliwe. i mówi wprost że ją nie stać. że to czy tamto jest drogie.

Sama się wzięła za remont super sprawa, ale jak można tak w kółko o tym mówić. 

Kuchnia wyszła jej mega :D naprawdę mi się podoba, sypialnia i pokoje dla dzieci super, nawet przed pokój mega, ale salon? gdzieś się pogubiła. i ta biblioteczka wymarzona :D z romansidłami XD ale w sumie ważne że coś czyta. szkoda tylko że dalej taki jakiś chłam ;p

no i tak jak ostatnio mówi: kasę wydaje na ksiażki, puzzle i restauracje. XD choć wiemy że do restauracji chodzą za tickety. w LegoLandzie spotkali się z bratem i jego żoną, oni pewnie też coś im postawili :P 

ogólnie bieda jest. miała wychodzić z domu i do ludzi ale znowu się zamknęła w domu i remontuje. nie wychodzi na spacery, do ludzi, nie ma więcej znajomych. 

może przestała już chodzić do psychiatry? 

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Kasja78 napisał:

Ciekawe czy nikt już jej nie komentuje nawet, czy usuwa polowe komentarzy.

myślę że usuwa. albo jest taka nudna że już nawet hejterzy nie mają na nią ochoty XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogła wydłużyć listę zakazanych słów i więcej komentarzy trafia do spamu 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×