Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
coffeeja

lenistwo na pelen etat

Polecane posty

A ten wyjazd to nie był prezent na urodziny dzieciaków? Mówiła kiedyś że niby nie będą im kupować żadnych prezentów tylko pojadą do tego Legolandu. Tak coś mi świta ale nie wiem czy dobrze kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mówiła, ale mel dostał od niej na urodziny zabawki ze współpracy, więc nie zdziwiłby mnie wyjazd urodzinowy z pracy lolo.

Jak wrzuca te 20 sekundowe "vlogi" na Instagramie to normalnych filmów nie zamierza? Chyba co innego deklarowała. 10 filmów miesięcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fascynujące te jej dni na bezrobociu, co jeden to lepszy. Objechała 5 sklepów, w każdym nakupiła pierdół, pojechała do baru, potem na kawkę do mamusi, a na kolacje o*ierdoliła zupę chińską. Demon pracy po prostu, chyba odpoczynek się należy, Julka, zwolnij!

  • Like 1
  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tylko ja zostałam na poligonie i jeszcze to oglądam haha. Ale zafascynowały mnie te jej "vlogi" to jest ostateczny dowód na to, że ona NIC nie robi. Kolejny dzień pełen kupowania pierdół w sklepach... Nawet dzieci z domu wywaliła.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo co tu komentować. Ostatni film 11 dni temu, a taka miała być regularna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Kasja78 napisał:

Widzę, że tylko ja zostałam na poligonie i jeszcze to oglądam haha. Ale zafascynowały mnie te jej "vlogi" to jest ostateczny dowód na to, że ona NIC nie robi. Kolejny dzień pełen kupowania pierdół w sklepach... Nawet dzieci z domu wywaliła.

Jesteś najwytrwalsza ❤️ Nie ma co komentować, bo nic się u niej nie dzieje. Ja dalej jestem w szoku, że jej taka wegetacja w domu odpowiada. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w szoku jak można codziennie chociaż do sklepów z ...ami, chociaż niczego się nie potrzebuje. To naprawdę jest zaburzenie. Niedługo ją będą pokazywać w programie o patologicznych zbieraczach. Może to jej przywróci oglądalność haha

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kasja78 napisał:

Ja jestem w szoku jak można codziennie chociaż do sklepów z ...ami, chociaż niczego się nie potrzebuje. To naprawdę jest zaburzenie. Niedługo ją będą pokazywać w programie o patologicznych zbieraczach. Może to jej przywróci oglądalność haha

W sumie to kto bogatemu zabroni - pamiętajmy, że 2 tysiące euro to dla niej nic 🤡

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, piekielneoczy napisał:

W sumie to kto bogatemu zabroni - pamiętajmy, że 2 tysiące euro to dla niej nic 🤡

2 tysiące to nic, 200 na drzwi do szafy to już majątek 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mentalnie nigdy nie wyszła z wieku nastoletniego, dlatego kupiła książkę dla nastolatek

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2024 o 18:24, Kasja78 napisał:

Fascynujące te jej dni na bezrobociu, co jeden to lepszy. Objechała 5 sklepów, w każdym nakupiła pierdół, pojechała do baru, potem na kawkę do mamusi, a na kolacje o*ierdoliła zupę chińską. Demon pracy po prostu, chyba odpoczynek się należy, Julka, zwolnij!

Jeszcze umyła szafkę z lumpa w stroju zakonnicy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kj87gy5fde2qqa3r napisał:

Jeszcze umyła szafkę z lumpa w stroju zakonnicy

Mój Instagram ominął jej mini vlogi 😅 nadrobiłam. Też tak mi się skojarzyło, bardzo ciężko w tej ...ence wygląda i jeszcze z tą opaską na głowie, nie wiem czy zakonnica czy czarownica ...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 19.04.2024 o 18:15, Kasja78 napisał:

Widzę, że tylko ja zostałam na poligonie i jeszcze to oglądam haha. Ale zafascynowały mnie te jej "vlogi" to jest ostateczny dowód na to, że ona NIC nie robi. Kolejny dzień pełen kupowania pierdół w sklepach... Nawet dzieci z domu wywaliła.

Ja na YT już dawno nie oglądam, chyba że piszecie że coś odwaliła 🤣

Jej vlogi na insta oglądam, ale no właśnie co tu komentować.... Ileż można po sklepach chodzić i robić "remonty" w domu. 

Tym bardziej że już jednego nie wrzuciła 🤷🏼‍♀️

 

Edytowano przez moniazc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dawno mnie tu nie bylo ale jak jujka kupuje SZKUTERIE to musialam nadrobic wasze posty xd 

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Szkuteria przy plafonie jest jej potrzebna hahaha padłam. Czemu ona tak przekręca wyrazy i tak dziwnie mówi z taką manierą i jakby półgębkiem 🙄

Edytowano przez Belette

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkuteria to hit. Czemu ona nie sprawdza takich rzeczy? Wiem, po prostu jest zbyt leniwa. Kolejny dzień minął na puzzlach i zakupach 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja durna mam problem ze znalezieniem pracy i się codziennie stresuje i przeglądam oferty, a mogłabym spokojnie układać puzzle, jeździć do aksjon i Castoramy... Głupia ja...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest szokujące dla mnie, ona chyba nie spędziła ani jednego dnia swojego życia bez łażenia bez celu po sklepach z pierdołami i kupowania ich. Wiedziałam, że jest zakupoholiczką, ale nie sadziłam, że jest aż taką. A potem na filmie gada, że ona to ma uczulenie za zakupy i jest CHORA jak musi iść na zakupy. No z tym chora to się zgadzam i to poważnie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kasja78 napisał:

To jest szokujące dla mnie, ona chyba nie spędziła ani jednego dnia swojego życia bez łażenia bez celu po sklepach z pierdołami i kupowania ich. Wiedziałam, że jest zakupoholiczką, ale nie sadziłam, że jest aż taką. A potem na filmie gada, że ona to ma uczulenie za zakupy i jest CHORA jak musi iść na zakupy. No z tym chora to się zgadzam i to poważnie.

Właśnie miałam to pisać że dla mnie to też jest szok. Jak można codziennie chodzić po sklepach i nie mieć żadnego innego zajęcia 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w nowym odcinku:

1. "Malowanie farby".

2. Malowanie drzwi jakimś dziwnym sposobem.

3. "Szkuteria".

4. Malowanie ściany, by potem nakleić na nią tapetę.

5. Robienie dziury w ścianie na kabel.

 

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak słusznie ktoś w komentarzach napisał, zielony salon i niebieska kuchnia. No pięknie ten dom będzie wyglądał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy ja dobrze usłyszałam, że ona chce malować płytki na podłodze? Chyba, że już mam omamy słuchowe?

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę się doczekać, jak po tygodniu ta farba z podłogi pozłazi w takich płatach. Ale najważniejsze, że jest content! A im badziewniejsze te przeróbki tym więcej go będzie, bo po miesiącu będą potrzebne kolejne.

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kasja78 napisał:

Już nie mogę się doczekać, jak po tygodniu ta farba z podłogi pozłazi w takich płatach. Ale najważniejsze, że jest content! A im badziewniejsze te przeróbki tym więcej go będzie, bo po miesiącu będą potrzebne kolejne.

Ja mam wrażenie, że niedługo po jej remontach to lepiej będzie zburzyć i postawić na nowo ten dom zamiast bawić się w kolejne przeróbki po taniości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, piekielneoczy napisał:

Ja mam wrażenie, że niedługo po jej remontach to lepiej będzie zburzyć i postawić na nowo ten dom zamiast bawić się w kolejne przeróbki po taniości.

Ja tylko współczuje lolo. Czy on się nie umie postawić? Chyba do tego stopnia mu już wszystko jedno. Powiedział wyraźnie, że nie podobają mu się tapety, to kochana żona pojechała do sklepu nakupić tapet, a potem cieszy michę "hyhyhy mam nadzieję, że nie padnie".

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kasja78 napisał:

Ja tylko współczuje lolo. Czy on się nie umie postawić? Chyba do tego stopnia mu już wszystko jedno. Powiedział wyraźnie, że nie podobają mu się tapety, to kochana żona pojechała do sklepu nakupić tapet, a potem cieszy michę "hyhyhy mam nadzieję, że nie padnie".

Zdaje mi się, że jemu jest już wszystko jedno, a w domu jest gościem. Tylko kurde, jak ja bym pracowała, a mój mąż siedziałby w domu, robił niepotrzebne nikomu remonty bez uwzględnienia mojego zdania to chyba byśmy długo małżeństwem nie byli.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naoglądała się na insta ładnych obrazków i teraz robi "wiosenny salon", a jak przyjdzie zima i okres świąteczny to stwierdzi, że już jej się podoba, bo świąteczne aniołki jej nie pasują 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 letnia dziewczyna ktora wiekszosc swoich dni zaczyna I konczy od ukladania puzzli. Kuriozum

Ja rozumiem ze puzzle moga byc hobby, Sama lubie, ale w wolnym czasie, w weekendy, na urlopie a nie jako glowne zajecie dnia 🤣 przykro patrzec po prostu jak ONA trwoni czas, marnuje potencial

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, aleksandraxxx napisał:

30 letnia dziewczyna ktora wiekszosc swoich dni zaczyna I konczy od ukladania puzzli. Kuriozum

Ja rozumiem ze puzzle moga byc hobby, Sama lubie, ale w wolnym czasie, w weekendy, na urlopie a nie jako glowne zajecie dnia 🤣 przykro patrzec po prostu jak ONA trwoni czas, marnuje potencial

Ja się nie dziwię, że ona ma depresję. Sama szukam pracy i już psychicznie wysiadłam, a siedzenie w domu powoduje u mnie ataki paniki. Nie wiem, nie rozumiem i nie zrozumiem jej stylu życia. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, piekielneoczy napisał:

Ja się nie dziwię, że ona ma depresję. Sama szukam pracy i już psychicznie wysiadłam, a siedzenie w domu powoduje u mnie ataki paniki. Nie wiem, nie rozumiem i nie zrozumiem jej stylu życia. 

probowalas to konusltowac z kims? 

jakiej pracy szukasz, moze cos pomozemy ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×