Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Skandia

No nie wiem, nie wiem .....

Polecane posty

3 godziny temu, whothefisalice napisał:


Oby nie było efektu jojo bo ja teraz przytyje te 20 kg które schudła w szybkim czasie to będzie tragedia 

ciewakwe ze ludzie sami nie widza ze są jak zombie po takim odchudzaniu może jakieś zabiegi by pomogły na zagęszczanie skory żeby ta twarz tak nie wisiała smutno

Też mnie ciekawi czy nie będzie efektu jojo. Jest na kim obserwować, więc zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Anitella napisał:

Też mnie ciekawi czy nie będzie efektu jojo. Jest na kim obserwować, więc zobaczymy.

Po odstawieniu  semaglutydu i bez trwałego wdrożenia zdrowej, zbilansowanej diety oraz ruchu, efekt jojo jest taki sam jak przy każdym szybkim schudnięciu bez regularnego budowania mięśni ćwicząc. Osoby w ruchu mają mimo średniego wieku (wiadomo metabolizm z wiekiem zwalnia) często zwarte ciało, a nie trzęsącą się galaretę ze zwisami tu i tam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, secretgarden napisał:

Po odstawieniu  semaglutydu i bez trwałego wdrożenia zdrowej, zbilansowanej diety oraz ruchu, efekt jojo jest taki sam jak przy każdym szybkim schudnięciu bez regularnego budowania mięśni ćwicząc. Osoby w ruchu mają mimo średniego wieku (wiadomo metabolizm z wiekiem zwalnia) często zwarte ciało, a nie trzęsącą się galaretę ze zwisami tu i tam. 

Wydaje mi się, że po odstawieniu organizm będzie chciał nadrobić braki, więc utrzymanie wagi będzie trudniejsze niż prawilne rzucanie wagi poprzez dietę i ćwiczenia. Zobaczymy. Chociaż ja 10 lat temu sporo schudłam przez stres, tak raptownie, że moje koleżanki podejrzewały u mnie poważną chorobę, i tę wagę w zasadzie mam do dziś. Trochę tylko przytyłam, co jest na plus, bo nawet taka starsza pani sąsiadka się ucieszyła, że mi "policzki"wróciły.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą, na nic się zdały tajemnice, bo wyraźnie widać po czym Karola schudła.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anitella napisał:

A tak swoją drogą, na nic się zdały tajemnice, bo wyraźnie widać po czym Karola schudła.

Oczywiście, że ozempic. Ona w tamtym roku coś powiedziała w stylu, ze chudnięcie u niej to będzie dłuższy proces. Chudnie stopniowo pomału, książkowo jak każdy po tym leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Skandia napisał:

Oczywiście, że ozempic. Ona w tamtym roku coś powiedziała w stylu, ze chudnięcie u niej to będzie dłuższy proces. Chudnie stopniowo pomału, książkowo jak każdy po tym leku.

Mówiła też, że schudła przez chorobę. Jak wszystkie chore na lenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Anitella napisał:

Mówiła też, że schudła przez chorobę. Jak wszystkie chore na lenia...

No tak przez chorobę, bo bierze na bank ozempic. Może cukrzyce ma, ale mimo to doopy nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Skandia napisał:

No tak przez chorobę, bo bierze na bank ozempic. Może cukrzyce ma, ale mimo to doopy nie ruszy.

U niej to na bank będzie jo-jo, bo ona z tych leniwych. Wątpię, żeby zaczęła ćwiczyć systematycznie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego leku nie bierze sie chyba do końca życia. Jak sie przestanie,  to tyje sie z powrotem. Teraz jest ta afera, bo chlopak z Kanapowców mówil ostatnio że mu wstrzykiwali w programie i dlatego schudl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, masala napisał:

Tego leku nie bierze sie chyba do końca życia. Jak sie przestanie,  to tyje sie z powrotem. Teraz jest ta afera, bo chlopak z Kanapowców mówil ostatnio że mu wstrzykiwali w programie i dlatego schudl. 

Coooooo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, masala napisał:

Tego leku nie bierze sie chyba do końca życia. Jak sie przestanie,  to tyje sie z powrotem. Teraz jest ta afera, bo chlopak z Kanapowców mówil ostatnio że mu wstrzykiwali w programie i dlatego schudl. 

A który to. Jak to prawda to będzie koniec z programem. Znowu będzie aferka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG znowu kubek ze starbunia. Rozumiem chęć przywiezienia jakiegoś kubka z podróży, ale można kupić miejscowe rękodzieło. Te kubki są wg mnie po prostu brzydkie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2024 o 23:08, Anitella napisał:

U niej to na bank będzie jo-jo, bo ona z tych leniwych. Wątpię, żeby zaczęła ćwiczyć systematycznie.

Ale kiedyś na początku kanału była mega szczupła. Po rozwodzie również. Dopiero chyba w pandemii aż tak jej przybyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gonzalina napisał:

OMG znowu kubek ze starbunia. Rozumiem chęć przywiezienia jakiegoś kubka z podróży, ale można kupić miejscowe rękodzieło. Te kubki są wg mnie po prostu brzydkie. 

Mi się podobają te czarno-białe, ale tych jest tylko parę. Ok, powiedzmy rzecz gustu, ale narzekać wiecznie na ilość rzeczy i kupować non stop ten sam zbędny shit, to tylko Karola

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, annajakubowska napisał:

Ale kiedyś na początku kanału była mega szczupła. Po rozwodzie również. Dopiero chyba w pandemii aż tak jej przybyło

Tak, jedyne źródło ruchu w postaci chodzenia po biurze i centrum handlowym jej odpadło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, annajakubowska napisał:

Ale kiedyś na początku kanału była mega szczupła. Po rozwodzie również. Dopiero chyba w pandemii aż tak jej przybyło

Prawda. Z tym, że zapału do aktywności nigdy nie miała, więc pewnie to się zemściło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam najnowszy vlog Nudziary i O Boże! Jak ty wyglądasz, przystopuj Ozempic. Wyglądasz jak swoja własna babcia, bo podejrzewam, że twoja mama wygląda młodziej od ciebie. Szara cera, cieniutkie mysie włosy, jeszcze chwila a dostaniesz zakoli. Szok.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2024 o 19:12, DuchSuszi napisał:

Oglądam najnowszy vlog Nudziary i O Boże! Jak ty wyglądasz, przystopuj Ozempic. Wyglądasz jak swoja własna babcia, bo podejrzewam, że twoja mama wygląda młodziej od ciebie. Szara cera, cieniutkie mysie włosy, jeszcze chwila a dostaniesz zakoli. Szok.

Na twarzy i po włosach widać najbardziej. Chociaż u Karoliny to po włosach. Malusio ich ma. Ale przeciez tak mega szybko nie schudłą zeby tyle ich stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ten film - Zmniejszenie biustu to klick bajt. jedno zdanie o tym powiedziała 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, anno napisał:

Na twarzy i po włosach widać najbardziej. Chociaż u Karoliny to po włosach. Malusio ich ma. Ale przeciez tak mega szybko nie schudłą zeby tyle ich stracić.

 

5 minut temu, anno napisał:

Na twarzy i po włosach widać najbardziej. Chociaż u Karoliny to po włosach. Malusio ich ma. Ale przeciez tak mega szybko nie schudłą zeby tyle ich stracić.

Ona ostatnio dwa razy raz po raz stosowała jakieś tonery do włosów. Może to od tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×