Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kiki57

Dietetyczka bez matury, uwaga Leszno i okolice!

Polecane posty

1 minutę temu, Ta_z_1_ napisał:

A skąd wiecie że się rozwiodła? Ja odnoszę wrażenie że ona o niektórych rzeczach przestała mówić bo syn coś nawywijal. Tak samo jak przestała w Lesznie widok z okna pokazywać żeby przypadkiem nikt nie domyślił się gdzie mieszka.

W Lesznie nigdy nie pokazywała widoku z okna, tylko zasłonięte żaluzje, syn nawywijał pewnie swoją drogą, ale że facet poszedł w siną dal to na 100%, zawsze wspominała, że stary wraca na weekend, a teraz nigdy, schudła też na pewno z nerwów, a nie tylko dieta, zresztą ona długo na diecie nie wytrzyma, już wraca do starych nawyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

A skąd wiecie że się rozwiodła? Ja odnoszę wrażenie że ona o niektórych rzeczach przestała mówić bo syn coś nawywijal. Tak samo jak przestała w Lesznie widok z okna pokazywać żeby przypadkiem nikt nie domyślił się gdzie mieszka.

Otoz to...skąd te wszystkie newsy? Przecież pleciuch nigdy otwarcie nie powiedzial ,ze jest po rozwodzie,ani ze syn się wyprowadził. Prowadzenie glupich niejednoznacznych gierek to jej kwintesencja.Takie naciagane te historyjki i troche dopowiedziane. Nakręcają się co niektórzy tutaj ,a moze to wszystko to gófno prawda. Jak dla mnie to Artek jest zbyt grzecNy i potulny żeby odejść choc nigdy niewiadomo, natomiast pleciuch by go nie zostawil bo zbyt jej z nim dobrze. Ja bym taka pewna co do tego wszystkiego nie byla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Szara mysz napisał:

Otoz to...skąd te wszystkie newsy? Przecież pleciuch nigdy otwarcie nie powiedzial ,ze jest po rozwodzie,ani ze syn się wyprowadził. Prowadzenie glupich niejednoznacznych gierek to jej kwintesencja.Takie naciagane te historyjki i troche dopowiedziane. Nakręcają się co niektórzy tutaj ,a moze to wszystko to gófno prawda. Jak dla mnie to Artek jest zbyt grzecNy i potulny żeby odejść choc nigdy niewiadomo, natomiast pleciuch by go nie zostawil bo zbyt jej z nim dobrze. Ja bym taka pewna co do tego wszystkiego nie byla. 

To prawda. Anka lubi takie gierki bo dobrze wie że bez nich już dawno by ruchu na kanale nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

To prawda. Anka lubi takie gierki bo dobrze wie że bez nich już dawno by ruchu na kanale nie miała.

Bo to nawiedzona baba. Teraz znowu nagrała film o tym jacy ludzie sa źli tylko ona jest zajebista. W każdym filmiku przy...ka do ludzi 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pstarzynskaaa napisał:

Bo to nawiedzona baba. Teraz znowu nagrała film o tym jacy ludzie sa źli tylko ona jest zajebista. W każdym filmiku przy...ka do ludzi 🤣

Dlatego skończyłam ją oglądać niedługo po przeprowadzce do Leszna 😅 tam już nie ma totalnie nic ciekawego. Nawet pośmiać się nie ma z czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ta_z_1_ napisał:

Dlatego skończyłam ją oglądać niedługo po przeprowadzce do Leszna 😅 tam już nie ma totalnie nic ciekawego. Nawet pośmiać się nie ma z czego.

Tez nie oglądam od przeprowadzki lub zerkne ale na przewijaniu. Jak mieszkala w poprzednim mieszkaniu to starala sie serio,pokazywala choćby garaże , orzebitki z innymi youtuberkami jak je goscila ,spacer z brunkiem , jakieś przepisy itd.,do vlogmasow tez się przykładała. Specyficzna byla ale lubilam ja wlaczyc do porannej kawy. Teraz nudaaa,nic tylko gadajaca glowa.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kiki57 napisał:

Długo ten facet też z nią nie wytrzyma, to kobita pozbawiona sexapilu, przemądrzała, zołzowata i nie dziwi, że nawet syn się od niej wyprowadził.

a skad wiesz ze syn sie wyprowadzil, przecoez on chodzi do szkoly, widoku z okna od poczatku z tego co wiem nie chciala pokazywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej odwaliło jak się przeprowadziła. Zaczęła wyżej 💩 niż 🍑 ma. W sumie dlaczego to nie wiem. Przecież to zwykły blok z 3 pokojami a gwiazdorzy i udaje najmadrzejsza. Ja tez jej nie ogladam . Tam u niej więcej bajek niz prawdy w tych historiach. Wszystko naciąga i podkręca dla dramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką luzną myśl że może synu to się wyprowadził gdzieś albo więcej go w domu nie ma niż jest. Chyba kiedyś coś mowila że ma dziewczynę. To nie jest maluch już. Ile on ma lat właściwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ta_z_1_ napisał:

Ja mam taką luzną myśl że może synu to się wyprowadził gdzieś albo więcej go w domu nie ma niż jest. Chyba kiedyś coś mowila że ma dziewczynę. To nie jest maluch już. Ile on ma lat właściwie?

Teraz na jesien skończył 18tke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Etoile napisał:

Teraz na jesien skończył 18tke.

Skonczy w październiku,pamietam bo mam syna tez z roku jej Igora ,a malynie skoczy sie 800 +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Szara mysz napisał:

Skonczy w październiku,pamietam bo mam syna tez z roku jej Igora ,a malynie skoczy sie 800 +

O to też ciekawe info jak chodzi o malinę 🤣 ciekawe czy coś sobie oszczędziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwaliło jej konkretnie, a twierdzi że żyje swoim najlepszym życiem. Tylko gdyby tak było to by nie było codziennie rozkmin jacy ludzie są zli 🤮 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy vlog, zatytułowany: "Cudowny dzień z facetem i przyjaciółmi". Malinka prowokuje do pytań, pokazując podczas gdy w bowling tablicę graczy, a na niej Jola z mężem Jackiem i Ania z Pawłem...

Są dwie opcje, dla jaj zmienili imię, żeby był ruch na kanale, tudzież Artek w rozjazdach, a Paweł jest synem Joli.

Jakaś fanka Malinowej napisała pod filmem: "Aniu, super film! Dla mnie ważny i inspirujący, bo aktualnie jestem w trakcie poważnych zmian w życiu i choć to moja decyzja, to czasem boję się, że już nikogo nie spotkam i nie ułożę sobie życia tak, jak mi się marzy. A Ty swoim vlogiem przywracasz mi wiarę w życie". Komentarz sugerujący, że Anka zmieniła chłopa, więc możliwe że ona sama wysmarowała ten komentarz i  celowo nie opowiadając - "poserduszkowała". Wszak milczenie oznacza zgodę 😄

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×