Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

7 godzin temu, Paryz London napisał:

Tak z innej beczki, a co sprawiło, że zaczęłyście ją oglądać? Bo mnie orzyciagnely koty, miała wtedy 2 i potem doszedł Ryszard. Ciumkała do nich ale jakoś mi się to podobało plus przepisy, miała fazę na gotowanie na vlogach i jej historia o jej nerwicy lekowej gdzieś się przewijała.

Potem już oglądałam z rozpędu, Tajlandie, wyspy kuchenne, ciąża, kolejny kot, woliera, remont poddasza.

no ja to "Schudłam 40 kg" ja ją od samego początku, tylko że póżniej okazało się że sama się nie stosuje do tych zasad które omawiała w filmie 😛 a później oglądałam tak z ciekawości śledziłam jej losy, jak chudła przed wczasami i tyła po wakacjach, a potem jak urodziła się Laurka to jak nie lubię tematyki dzieci to tu mnie ciekawiło jak to Szarlott udźwignie, nie podobały mi się te żarciki tatusia i mamusi do dziecka i przestałam oglądać, jak chodziła do pracy to była jakaś normalniejsza potem jakby zdziczała na tej wsi. teraz oglądam tak z do skoku i cieszę się że dziecko chodzi do przedszkola czyli ma kontakt z innymi ludzmi, nie to co matka. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Pipi41 napisał:

Czy tylko ja zauważyłam, że ona znów nieźle przybrała? Coraz częściej nagrywa vlogi 1 dnia a puszcza je przez 3 dni. Nawet już się nie przebiera do niepoznaki. Tak samo nagrywa np 15 minut jak składa biurko i tylko o tym filmik. Gdzie reszta dnia? I ona się narobi? Nie sądzę, że Dawid taki zadowolony z tego jej zagracania i przemalowywania. Ma takie warunki z tym ogrodem a wiecznie kisi się w domu. 

 

no dziś jeszcze pokazywała jak obiad gotuje - pizza - sos to keczup prosto ze słoika szynka i ser, nawet przypraw żadnych, tyle ma czasu a takie jakieś obiady byle były. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie kto wpadł na pomysł królików? czy w ogóle Laurka bawi się tymi zwierzakami? czy to nowi przyjaciele Szarlot XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwaga komentarze... tj prawdziwe oblicze Szarlott. i pewnie osoba dostała bana, dlatego tam pod filmami są tylko miłe komentarze "lizanie du" XD  

  • barbaraporzycka8340 -  Sorry Karolina, ale jakiś chaos masz przy tej toaletce. Uważam, że nic tam do siebie nie pasuje. Ten duży kwiat w rogu nie pasuje jest moim zdaniem za duży no ale to moje zdanie

  • Szarlott - Podobać ma się osobie, która mieszka w danym domu. Pomysłl, że ja wchodząc do Ciebie do domu mi się może nawet żadne pomieszczenie nie podobać i co? Nie będę Cię za to przepraszać, bo ja mam w nosie w czym Ty się dobrze czujesz, ja wchodzę do mieszkania tylko jako gość 🙂 Nikt nie zmienia wystroju w domu po to żeby zaspokajać czyjeś gusta 🙂

  • barbaraschulwitz9379 -  ja nie wiem dlaczego zaraz tak agresywnie odpowiadaszprzeciez kazdy moze miec swoje zdanie. Pozdrawiam

  • Szarlott -  to jest typowe gdy osoba nagrywająca odpisze. AGRESJA, BEZCZELNA i CHAMSKA. Standardowa melodia. Gdzie tu jest AGRESJA? Czy ja mam zupełnie inną definicje agresji, bo jak to jest agresja to gdzie My żyjemy Barbara napisała co myśli, ja również, bo mam do tego prawo i to jest tyle w temacie 🙂 Nikt na nikogo nie naskakuje, nikt nikogo nie wyzywa Ktoś napisał co myśli i ja również, bo jak sama napisałaś, każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale najważniejsze by szukać dziury tam gdzie jej nie ma Ludzie, więcej LUZU, zdecydowanie tego brakuje.

  • natkascie1420 -  ja się nie zgadzam, bardzo fajnie i pasuje do Twojej energii, jest przytulnie, zadbanie i dzieje sie w sam raz 🙂 ładne wnętrzne. pomysł na toaletke w takim pokoju uważam za super. Agresywny to jest komentarz komentującej, można było napisać to samo inaczej. ten duży kwiat robi klimat... właśnie mam wrażenie, że to jedna z fajniejszych aranżacji w Twoim domu, oprócz kuchni, bo kuchnia też mega wygląda. Nie wygląda to przypadkowo i chce się tam na pewno być.

  • ewelinarostek6278 - Wyraziłaś swoje zdanie ale jak Karoli się podoba to niech tak zostanie to jej ma się podobać a nie Tobie , tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to komentarze zabawne 

  • @martynka550 - Operacje zmniejszenie żołądka

  • @Szarlott - Boże, widzisz i nie grzmisz! Tobie mózgu za to nie powiększą.

ogólnie takie komentarze powinno się kasować i nie odpisywać, a Szarlott jest wtedy w swoim żywiole 😄 ale z drugiej strony co się dziwić ludziom jak rozdmuchały coś ale nie powiedziały co 🤭

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a pamiętacie jak szarlott mówiła że zamieszkają w Tajlandi? że się wyprowadzą? nie udało się, może dlatego w domu robi sobie dżungle XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona to w ogóle robi wszystko pod publiczkę. Ludzie pisali tutaj, że dom nieskończony, bez wyrazu to wzięła się za urządzanie go. Pisali, że ma taras a z niego nie korzysta, jest tam syf, więc nagle zaczyna coś tam działać. Jakiś wypoczynek, stolik, pyta widzów co z podłogą. Tyle lat dom a sama nie umie o tym pomyśleć, woli setny raz do Tajlandii lecieć niż skończyć dom żeby im lepiej się mieszkało.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, kochana999 napisał:

a pamiętacie jak szarlott mówiła że zamieszkają w Tajlandi? że się wyprowadzą? nie udało się, może dlatego w domu robi sobie dżungle XD 

Bez angielskiego?

Dawid w pracy a oba sama bałaby się wyjść w miasto. I jak dogadaliby się wszkole Laury za parę lat z nauczycielami? Czy lekarzami? Czy załatwiali w urzędzie? Dawid porozumiewa się po angielski. A Karola nie. Trochę się dziwię, tyle lat w domu to podstaw języka by się nauczyła.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kochana999 napisał:

ogólnie kto wpadł na pomysł królików? czy w ogóle Laurka bawi się tymi zwierzakami? czy to nowi przyjaciele Szarlot XD 

Co w ogóle z królikami? Ostatnio ich nie pokazuje na filmikach

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2024 o 17:07, Pipi41 napisał:

Czy tylko ja zauważyłam, że ona znów nieźle przybrała? Coraz częściej nagrywa vlogi 1 dnia a puszcza je przez 3 dni. Nawet już się nie przebiera do niepoznaki. Tak samo nagrywa np 15 minut jak składa biurko i tylko o tym filmik. Gdzie reszta dnia? I ona się narobi? Nie sądzę, że Dawid taki zadowolony z tego jej zagracania i przemalowywania. Ma takie warunki z tym ogrodem a wiecznie kisi się w domu. 

 

vlog DZIEŃ OPERACJI! - mówi że na stresie nic nie je - mimo że frytki smaży na zimnym oleju XD a taka  z niej kucharka niby, przynajmniej kiedyś, i widać dzień bez laurki co robi w domu? czyli w sumie nic. i pod koniec jest scena jak się ubrała na zielono i stanęła przed lustrem - minuta 13:10 - poza tym ona ciąglw ma tą kamere dziwne ustawioną albo nagrywa się z góry, a przed tym lustrem i w sumie później też już nie wygląda tak szczupło jak rano XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a obejrzałam też jej film pod kątem tła za nią 
- i tak laptop na wyspie w kuchni - myślałam że od tego jest biuro?
- włosy w starej łazience a nie tej złotej a za nią cała pralka i obok - brudnego prania i ręczniki wiszą na prysznicu czyli nie korzystają ze złotej łazienki? 
- jak malowała ostatnio lampy na "tarasie" to dalej beton jest pobrudzony czerwoną farbą 
- no i syf na podwórka za nią, i na tarasie syf, 
- kołdra w pokoju z kwiatami na parterze? to też tam ktoś spał? miała być sofa złożona gościnny pokój. 
-  9:57 za raminiem sterta poduszek z łóżka co to jest XD 
 

i tak na marginesie nie mam nic do nienoszenia staników ale kurde  no źle wygląda w tej żółtej ...ence 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Pipi41 napisał:

Co w ogóle z królikami? Ostatnio ich nie pokazuje na filmikach

Laurka je podusiła

  • Confused 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2024 o 22:07, kochana999 napisał:

no ja to "Schudłam 40 kg" ja ją od samego początku, tylko że póżniej okazało się że sama się nie stosuje do tych zasad które omawiała w filmie 😛 a później oglądałam tak z ciekawości śledziłam jej losy, jak chudła przed wczasami i tyła po wakacjach, a potem jak urodziła się Laurka to jak nie lubię tematyki dzieci to tu mnie ciekawiło jak to Szarlott udźwignie, nie podobały mi się te żarciki tatusia i mamusi do dziecka i przestałam oglądać, jak chodziła do pracy to była jakaś normalniejsza potem jakby zdziczała na tej wsi. teraz oglądam tak z do skoku i cieszę się że dziecko chodzi do przedszkola czyli ma kontakt z innymi ludzmi, nie to co matka. 

Ja też praktycznie od początku . Co do pracy , że chodziła . Hmm...coś tu nie gra 🙄🤔 szczerze to zastanawiam się i nawet na 89% jestem pewna , że w żadnym Dino droga yutuberka nie pracowała . Fakt kiedyś była normalniejsza ,zabawna ale dało się oglądać filmy naturalne . Mam wrażenie , że ma naprawdę silne zaburzenia i może to ta nerwica lękowa ,może o części depresja ciężko określić ale coś tam nie gra . Oczywiście kłamstwa jak zwykle wychodzą , że sama je potem wyklepuje nie pamiętając co mówiła . Np kiedyś , że czyta książki i że jakieś tam ma oczywiście stare filmy , nie dawno że ona książek nie czyta mówiła ... I jeszcze jakieś kłamstwo także yyy pytam po co to? Ja lubię czytać u mówię to wprost moje koleżanki nie lubią i spoko każdy ma swoje hobby . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
14 minut temu, Papuga napisał:

Ja też praktycznie od początku . Co do pracy , że chodziła . Hmm...coś tu nie gra 🙄🤔 szczerze to zastanawiam się i nawet na 89% jestem pewna , że w żadnym Dino droga yutuberka nie pracowała . Fakt kiedyś była normalniejsza ,zabawna ale dało się oglądać filmy naturalne . Mam wrażenie , że ma naprawdę silne zaburzenia i może to ta nerwica lękowa ,może o części depresja ciężko określić ale coś tam nie gra . Oczywiście kłamstwa jak zwykle wychodzą , że sama je potem wyklepuje nie pamiętając co mówiła . Np kiedyś , że czyta książki i że jakieś tam ma oczywiście stare filmy , nie dawno że ona książek nie czyta mówiła ... I jeszcze jakieś kłamstwo także yyy pytam po co to? Ja lubię czytać u mówię to wprost moje koleżanki nie lubią i spoko każdy ma swoje hobby . 

nie pracowała? skąd taka myśl? no to akurat wydaje mi się prawdą pasowało by - bo była wśród ludzi i aktywność miała więc i normalna była. 
co do książek to też kojarzę ten tekst - że ja książek nie czytam, ale jakieś książki są na tej wiklinowej półce? bajki? czy Dawida? a może kiedyś czytała? ale już nie widzi w tym sensu? 
no niby do nerwicy się przyznała, ale nie wiem dlaczego akurat w to nie uwierzyłam 😛 

dziwi mnie to też że kiedyś lubiła gotować choć te jej przepisy takie dziwne a teraz jakieś to jedzenie takie nie chce się? i mam też teorie że te jej wszystkie super diety co to niby na nich była - to ona się głodzi. dlatego takie ma jojo i dlatego nic się nie zmienia w jej diecie w nawykach itp

jedynie w czym jest szczera to że nie lubi ćwiczyć XD 

i ten bez zębny Dawid, ktoś kiedyś w sieć wrzucił filmik jak jedzą hamburgery czy coś takiego i on nie ma zębów? 

no i samo to że ciągle jedzą w McD i inne fastfoody, mówi że nie lubi słodyczy a ciągle je lody i ciasta i drożdżówki i pączki od teściowej

no i kiedyś się malowała i ubierała a teraz to już nie wygląda tak dobrze nawet że jest "chudsza" 

ona ma chyba dużo kompleksów na swój temat. 

dużo też piją alkoholu na imprezach i wycieczkach 

Edytowano przez kochana999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona jest okropna. Nie powie co to za operacja, ale tytuł filmu pod klikalność i wyświetlania. 
To sprawy prywatne, więc w ogóle nie powinna wspominać tym bardziej że to nie kanał Pauli i tylko ona może coś wspomnieć albo opowiedzieć jak będzie miała ochotę. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2024 o 17:07, Pipi41 napisał:

Czy tylko ja zauważyłam, że ona znów nieźle przybrała? Coraz częściej nagrywa vlogi 1 dnia a puszcza je przez 3 dni. 

 

To pisze ze robi je na odwal się, jednego dnia jestxw stanie nagrać 3 odcinki po 20 minut na 3 dni, na zapas. Aby coś było. Obstawiam, że pozostały czas gdzieś pracuje, mize dorabia na czarno, bo widać, że nue ma czasu. Może spłacają kredyty za Tajkandie i kazdy grosz się przyda. Bo co by robiła cały dzień? A sama mówiła, że widzimy tylko wycinek i ona dużo rzeczy nie pokazuje. Na pewno praca wleciała, bo Laura w przedszkolu cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, redżina napisał:

Ona jest okropna. Nie powie co to za operacja, ale tytuł filmu pod klikalność i wyświetlania. 
To sprawy prywatne, więc w ogóle nie powinna wspominać tym bardziej że to nie kanał Pauli i tylko ona może coś wspomnieć albo opowiedzieć jak będzie miała ochotę. 
 

Paula już po, na czym teraz sobie podbije wyświetlenia ? co nowego wymyśli XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Paryz London napisał:

To pisze ze robi je na odwal się, jednego dnia jestxw stanie nagrać 3 odcinki po 20 minut na 3 dni, na zapas. Aby coś było. Obstawiam, że pozostały czas gdzieś pracuje, mize dorabia na czarno, bo widać, że nue ma czasu. Może spłacają kredyty za Tajkandie i kazdy grosz się przyda. Bo co by robiła cały dzień? A sama mówiła, że widzimy tylko wycinek i ona dużo rzeczy nie pokazuje. Na pewno praca wleciała, bo Laura w przedszkolu cały czas.

to że Laura w przedszkolu to tylko dlatego żeby do dzieci szła, żeby się dobrze rozwijała. a ona miała święty spokój 😉 ale myślę że nie pracuje, kręci co dziennie Yt i to traktuje jako pracę, i podbija oglądalność głupimy tytułami, widziałam ze jak jest temat właśnie operacja to 3x więcej wyświetleń albo jak napisze "dawid" to też ludzie wchodzą bo myślą że go zobaczą 😜 i jakaś kasa z yt też jest. 

Edytowano przez kochana999
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, kochana999 napisał:

to że Laura w przedszkolu to tylko dlatego żeby do dzieci szła, żeby się dobrze rozwijała. a ona miała święty spokój 😉 ale myślę że nie pracuje, kręci co dziennie Yt i to traktuje jako pracę, i podbija oglądalność głupimy tytułami, widziałam ze jak jest temat właśnie operacja to 3x więcej wyświetleń albo jak napisze "dawid" to też ludzie wchodzą bo myślą że go zobaczą 😜 i jakaś kasa z yt też jest. 

Bez przesady, ile ona ma tej kasy? To nie andziaks. Jak zarobi 3 tys to będzie maks. Współpracę też ma takie sobie w większości barter. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Paryz London napisał:

Bez przesady, ile ona ma tej kasy? To nie andziaks. Jak zarobi 3 tys to będzie maks. Współpracę też ma takie sobie w większości barter. 

no ja nie mówię że ma kasę, mówię że nie pracuje, bo była by wtedy bardziej ogarnięta i nie miała by czasu na te dziwne remonty i przeróbki domowe. jakby miała kasę to by wystrój wnętrz po prostu kupiła a nie przerabiała rzeczy 😜 

Edytowano przez kochana999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kochana999 napisał:

no ja nie mówię że ma kasę, mówię że nie pracuje, bo była by wtedy bardziej ogarnięta i nie miała by czasu na te dziwne remonty i przeróbki domowe. jakby miała kasę to by wystrój wnętrz po prostu kupiła a nie przerabiała rzeczy 😜 

Niekoniecznie. Mize spłaca kredyt? Taklandie, Sianożęty, remonty, meble, to kosztuje. Plus codzienne życie, opłaty,  Dawidjest tylko sprzedawcą, może im po prostu brakuje. A co zarobią to wkładają w kredyty, bo przy jednej pensji na 3 osoby, tajlandia za 20 czy 30 tysięcy, to ile on by musiał zarabiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Paryz London napisał:

Niekoniecznie. Mize spłaca kredyt? Taklandie, Sianożęty, remonty, meble, to kosztuje. Plus codzienne życie, opłaty,  Dawidjest tylko sprzedawcą, może im po prostu brakuje. A co zarobią to wkładają w kredyty, bo przy jednej pensji na 3 osoby, tajlandia za 20 czy 30 tysięcy, to ile on by musiał zarabiać?

Może jest dobrym sprzedawcą i ma wysokie prowizje. Btw, w jakiej branży On pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Paryz London napisał:

Niekoniecznie. Mize spłaca kredyt? Taklandie, Sianożęty, remonty, meble, to kosztuje. Plus codzienne życie, opłaty,  Dawidjest tylko sprzedawcą, może im po prostu brakuje. A co zarobią to wkładają w kredyty, bo przy jednej pensji na 3 osoby, tajlandia za 20 czy 30 tysięcy, to ile on by musiał zarabiać?

tego to nikt nie wie skąd tyle kasy mieli XD może są bardzo oszczędnymi ludźmi, mają oszczędności, może teściowie czy rodzice też się dokładają. a może to Dawid pracuje na 2 etaty. w sumie on rzadko pojawia się gdzieś we vlogach nawet rzadko o nim wspomina. ostatnio o tym hobby, bo był weekend. może jego nowe hobby to za dużo kasy wydał? a ona trzyma portfel XD 
oszczędzają na wszystkim. nawet ciuchy to kupuje jakieś dziwne z aukcji, chodzi po pepco itp. wybiera tanie rzeczy. 

oni wyglądają tak jakby cały rok ciułali za grosze oszczędzali na każdym kroku na wszystkim a potem wszystko tracili w Tajlandii XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kochana999 napisał:

tego to nikt nie wie skąd tyle kasy mieli XD może są bardzo oszczędnymi ludźmi, mają oszczędności, może teściowie czy rodzice też się dokładają. a może to Dawid pracuje na 2 etaty. w sumie on rzadko pojawia się gdzieś we vlogach nawet rzadko o nim wspomina. ostatnio o tym hobby, bo był weekend. może jego nowe hobby to za dużo kasy wydał? a ona trzyma portfel XD 
oszczędzają na wszystkim. nawet ciuchy to kupuje jakieś dziwne z aukcji, chodzi po pepco itp. wybiera tanie rzeczy. 

oni wyglądają tak jakby cały rok ciułali za grosze oszczędzali na każdym kroku na wszystkim a potem wszystko tracili w Tajlandii XD 

No ja też mam takie wrażenie. Karo jeśli chodzi o modę nigdy nie płynęła z prądem, nie pokazywała markowych ubrań, butów, ani jednej lepszej torebki chyba nie miała, były za to szmateksy i sporadycznie jakieś sieciowkowe zakupy, a ostatnio ta odzież od Rumuna, na której jedzie od tamtego roku. Weźcie pod uwagę, że oni wybudowali się na działce od jego rodziców, czyli ziemia była za free. Zrobili tylko dół, który był tak średnio urządzony, najlepiej kuchnia, ale ile lat spali na materacu w sypialni. Dopiero po 10 latach ruszyli z wykończeniem góry. Ona mieszkała u rodziców do 26 roku życia chyba, pracując przy tym zawodowo chyba od szkoły średniej. On kilka lat starszy, więc miał spokojnie 30 lat, jak się wyprowadził, więc też miał możliwość odkładać. Ona kręci natomiast jutuby nie z dobroci serca, jak mniemam, a po to, żeby mieć jakieś grosze. Kiedyś mówiła, że da się wyciągnąć spokojnie najniższą, dlatego tez nie pracuje zawodowo. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Wsedno napisał:

No ja też mam takie wrażenie. Karo jeśli chodzi o modę nigdy nie płynęła z prądem, nie pokazywała markowych ubrań, butów, ani jednej lepszej torebki chyba nie miała, były za to szmateksy i sporadycznie jakieś sieciowkowe zakupy, a ostatnio ta odzież od Rumuna, na której jedzie od tamtego roku. Weźcie pod uwagę, że oni wybudowali się na działce od jego rodziców, czyli ziemia była za free. Zrobili tylko dół, który był tak średnio urządzony, najlepiej kuchnia, ale ile lat spali na materacu w sypialni. Dopiero po 10 latach ruszyli z wykończeniem góry. Ona mieszkała u rodziców do 26 roku życia chyba, pracując przy tym zawodowo chyba od szkoły średniej. On kilka lat starszy, więc miał spokojnie 30 lat, jak się wyprowadził, więc też miał możliwość odkładać. Ona kręci natomiast jutuby nie z dobroci serca, jak mniemam, a po to, żeby mieć jakieś grosze. Kiedyś mówiła, że da się wyciągnąć spokojnie najniższą, dlatego tez nie pracuje zawodowo. 

Od Bułgara 🥴 to był hit. Non stop powtarzała że nic nie powie od kogo bo kasy z tego nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i potem tacy ludzie jadą do tajlandi a my "szary człowiek" cały rok żyjemy na poziomie a potem płaczmy  że nie stać  nas na wczasy 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś we vlogu jak to się boi i stresuje badaniem - że będzie dzień głodowania i srania XD 

i przewiesza lusterka w sypialni i mówi o różnicy kotów samców a samiczką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kochana999 napisał:

dziś we vlogu jak to się boi i stresuje badaniem - że będzie dzień głodowania i srania XD 

i przewiesza lusterka w sypialni i mówi o różnicy kotów samców a samiczką. 

Mnie najbardziej rozbawiło jak powiedziała że nie jedzie nad morze bo martwi się o Paulę. Z kim niby tak by pojechała? Sama z Laurą? Przecież Dawid nie dostałby urlopu z dnia na dzień. Te jej wymyślone koleżanki też raczej odpadają 😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Karolcia chwali się dziś w tytule vloga "ZAPOMNIAŁAM, ŻE ZOSTAŁY MI 4KG DO SCHUDNIĘCIA!" 

67,9 kg niby waży teraz. 

może i kilogramy się zgadzają ale nie ćwiczy więc to ciało wygląda nie tak jak powinna wg mnie, i ona mówi że schudła 6 kg i utrzymywała wagę ale brakuje jej do szczęscia 4 kg, i niby u niej działa post przerywany, że to niby jej pierwsza metoda x lat temu którą stosowała, ale ciekawe że w tych początkowych vlogach jak zaczynała to nigdy o tym nie mówiła? 

u niej post przerywany to styl życia - ostatni posiłek je o 16! - takie ma staromodne przekonania że nie je nic po 18? 

i mówi że dla niej waga nie liczy się tylko to jak wygląda w lustrze, i że niby by już się akceptowała ALE 

brzuszek jej wadzi i stanęła w filmie bokiem to wygląda jak wciąży? albo jakby za dużo piwa piła ? XD 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×