Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MiuMiu

tiruriru fąfą dywan

Polecane posty

Skrót nowego filmu 

• „ja to z hejtem się spotykam na codzień, bo hejtujecie moje zęby i włosy” 

• twierdzi że pojawiło się mnóstwo pomówień na jego temat przez minione miesiące (?) i że sprawa jest na policji i myśli nad adwokatem 

• „pojawiają się różne zdjęcia”, twierdzi że wykorzystuje się jego wizerunek, że screeny z rozmowami to nie są z nim, “ludzie piszo” 

• tik tok ma bekę a Darkowi nie do śmiechu

• Darek mówi że nie wszyscy mają złe intencje i powinno się zgłaszać takie posty 

• będzie go mniej w Internecie 

• będzie więcej Karoliny na kanale 

Czego się dowiedzieliśmy: niczego, bo Darek ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył, nie wiadomo kogo chce pozwać i czy w ogóle pozwać i na jakiej postawie

Co wiemy: co jedli na śniadanie, że Karolina się z koleżankami spotkała, że takie pojemniczki fajne i że pies kopie doły na działce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Synek nabroil to pojdzie do kata, bedzie wiecej mamy na kanale🤣🤣🤣

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo go wykopie Karo, bo przegial pałę. Może jakiś kochanek rozczarowany takie zdjęcia udostępnil. Kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Oczywiscie ze go nie wykopie, ona ma tak niska samoocene ze dramat. Dla niej wyznacznikiem jest to ze ma portki obok. Nie wazne ze zdradza z facetami moze i dla niej lepiej ze nie ze szczuplymi 20stkami😀

Edytowano przez Gosc__
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale skąd ta pewność że to on? dywanik taki jak w dziesiątkach innych domów? 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Wafel napisał:

Ale skąd ta pewność że to on? dywanik taki jak w dziesiątkach innych domów? 

No właśnie. Byle kto puści plotę i wszyscy łykają jak pelikany 🤣

  • Like 2
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ich oświadczenie nawet świadczy o tym, ze jednak to prawda. Darek zrobil z siebie ofiarę, ze niby jest hejtowany za włosy i zeby, i, że Karo jest bardziej niby lubiana. Niby od miesięcy boryka się z kradzieżą tożsamości, ale jakoś nigdy o tym nie mówili, nie powiedział tez niby jak to się objawia. Szkoda, że tak to rozegrali. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Wafel napisał:

Ale skąd ta pewność że to on? dywanik taki jak w dziesiątkach innych domów? 

Byly tez filmy video, ich meble, nie tylko dywanik, zdjęcia jego twarzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, FashFash napisał:

Byly tez filmy video, ich meble, nie tylko dywanik, zdjęcia jego twarzy 

I widoku z okna domku na działce przede wszystkim na tle jajec. . Wszystko się zgadza, ale niektóre półgłówki dalej będą szły w zaparte, że to nie on xd 

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, FashFash napisał:

Ich oświadczenie nawet świadczy o tym, ze jednak to prawda. Darek zrobil z siebie ofiarę, ze niby jest hejtowany za włosy i zeby, i, że Karo jest bardziej niby lubiana. Niby od miesięcy boryka się z kradzieżą tożsamości, ale jakoś nigdy o tym nie mówili, nie powiedział tez niby jak to się objawia. Szkoda, że tak to rozegrali. 

Tak, kręcenie jak 150, czyli coś jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
16 minut temu, FashFash napisał:

Byly tez filmy video, ich meble, nie tylko dywanik, zdjęcia jego twarzy 

Gdzie to można zobaczyć? bo ma tym istanavigator jest tylko zdjęcie kawałka męskiego ciała na tle dywanika a na jego podstawie naprawdę nie można określić ze to darek

jest gdzies na tik toku? albo ktos porobil screeny badz to zapisał?

Edytowano przez Anka1212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Luiza55 napisał:

gdzie te filmy były?

Na apce grinder wysylal do jakiego kolesia, pisał z nim. Wysłał ptaka foto zrobione w ich łazience. Widać dywanik i podłogę taką samą jak u nich w domu. A jak koleś napisał se przypomina Darka ze stylizacje to go zablokował darek. A wszystko było udostępnione na forum wanda A potem na insta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda co piszecie, to dziwię się że tak łatwo dał się złapać. W dobie robienia screenów wszystkiego, głosowek , tego że obydwoje są rozpoznawalni to naprawdę…. Dał się podejść strasznie, ale ten jego lover nie lepszy. Żal mi Karo i ich córki, nie wiem jaki mają/nie mają układ to mi jej żal. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, FashFash napisał:

Ich oświadczenie nawet świadczy o tym, ze jednak to prawda. Darek zrobil z siebie ofiarę, ze niby jest hejtowany za włosy i zeby, i, że Karo jest bardziej niby lubiana. Niby od miesięcy boryka się z kradzieżą tożsamości, ale jakoś nigdy o tym nie mówili, nie powiedział tez niby jak to się objawia. Szkoda, że tak to rozegrali. 

Dubiel 2

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem oni latami wypierają to co się dzieje. Nie wierze, że Karo nie wiedziała, skoro od lat ludzie jej pisali nawet pod filmami. Co namiętnie blokowała. Z resztą każdą niesłodzącą uwagę nawet blokuje wszędzie, czy na yt, czy na insta. Uznaje tylko slodkopierdzace komentarze. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, FashFash napisał:

Moim zdaniem oni latami wypierają to co się dzieje. Nie wierze, że Karo nie wiedziała, skoro od lat ludzie jej pisali nawet pod filmami. Co namiętnie blokowała. Z resztą każdą niesłodzącą uwagę nawet blokuje wszędzie, czy na yt, czy na insta. Uznaje tylko slodkopierdzace komentarze. 

Odstawiają totalną fikcję przed ekranem pod względem treści, więc mogą odstawiać fikcję też prywatnie. Jest to wszystko zbieżne i prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednego nie rozumiem, zgłosił na policję kradzież tożsamości czyli co tak naprawdę? Że ktoś się podszywa pod niego na portalach randkowych? To chyba takie rzeczy zgłaszasz do portalu na którym to jest publikowane? Nie wiem jak to się odbywa, po prostu kradzież tożsamości kojarzy mi się z tym, że złodziej będzie miał coś z tej „kradzieży” a co po samej publikacji zdjęcia? Może ktoś lepiej zna temat i mi napisze. W sumie jak na nich to i tak jestem w szoku że coś powiedział, w PR to oni są słabi akurat …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Wafel napisał:

Ja jednego nie rozumiem, zgłosił na policję kradzież tożsamości czyli co tak naprawdę? Że ktoś się podszywa pod niego na portalach randkowych? To chyba takie rzeczy zgłaszasz do portalu na którym to jest publikowane? Nie wiem jak to się odbywa, po prostu kradzież tożsamości kojarzy mi się z tym, że złodziej będzie miał coś z tej „kradzieży” a co po samej publikacji zdjęcia? Może ktoś lepiej zna temat i mi napisze. W sumie jak na nich to i tak jestem w szoku że coś powiedział, w PR to oni są słabi akurat …

Wieki temu miałam raz wizyte na policji ,ogólnie mówiąc w związku z internetem. Jedynie co policja mogła mi zaproponować to skasowanie sociali .Ale czasy się zmieniają ,podejscie do policji również , więc kto wie. Chociaż sukcesu nie wróżę.Policja jest zasypana sprawami , sądy tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze co najwyzej isc i powiedziec ze ktos udostepnil ich konwersacje w necie 🤣 to go wysmieja😃

Nikt tam zadnej tozsamosci nie ukradl, juz daaaaawno temu ludzie pisali ze ta dzialka to jego " hej chatka".

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gosc__ napisał:

Moze co najwyzej isc i powiedziec ze ktos udostepnil ich konwersacje w necie 🤣 to go wysmieja😃

Nikt tam zadnej tozsamosci nie ukradl, juz daaaaawno temu ludzie pisali ze ta dzialka to jego " hej chatka".

 

Może też odszukać tożsamość tych co wrzucają to do sieci i obić im mordy. Na policję bym nie liczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie, bo śmiać mi się chce. Foty były udostępnione na prywatnym serwerze, więc serio uważacie, że ktoś za to pójdzie siedzieć? Daruś naprawdę myślał, że jego żona mająca prawie milion subskrypcji na jednym tylko kanale nie będzie osobą rozpoznawalną na portalu społecznościowym Grindr i że się nie wyda? Przecież on też ma swoje SM i nagrywa razem z nią. Typ na swoim profilu na Grindr wstawiał zdjęcia twarzy, zdjęcia z qurvidołka (czyt. działki) i liczył na dyskrecję? Policja chyba padnie ze śmiechu. Ktoś te zdjęcia wyniósł, fakt, ale ciekawe, jak zamierzają dojść kto, skoro to się rozlało po internecie błyskawicznie, czyli w ciągu kilku godzin. Afera jest już na tiktoku, forach plotkarskich, pewnie niedługo na pudelku. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Darek twierdzi, że była kradzież osobowości a nie kradzież tożsamości. Co to jest kradzież osobowości? Widać, że filmik kręcony był na szybko, chaotycznie, nie przemyśleli co chcą przekazać, bo nie dość, że wszystko takie nierodorozumiane to jeszcze błędy w słowach i sklejony z innymi momentami z kilku dni. Można by pomyśleć, że Darek jest nielubiany za włosy i za zęby dlatego usuwa się w cień. A wicki pod vlogiem piszą aby nagrywał. Jak widać przekaz tak przekazany, że nie wiadomo dla widza "o co chodzi" 

Edytowano przez FashFash

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bajki opowiada ,kradzież tozsamosci o której nic wcześniej nie mówił. No na bank. 

Jej wciska taka sama ściemę jak nam,że to nie on a ona chce w to wierzyć.  

z reguly takie akcje z pisaniem ,umawianiem się kimś innym odstawiają ludzie którzy już psychicznie wymiksowali się z aktualnej relacji. Widać,że to jej bardziej zależy a on korzysta z wygody i tyle ,ale ze mu się nudzi to szuka 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, lili.83 napisał:

bajki opowiada ,kradzież tozsamosci o której nic wcześniej nie mówił. No na bank. 

Jej wciska taka sama ściemę jak nam,że to nie on a ona chce w to wierzyć.  

z reguly takie akcje z pisaniem ,umawianiem się kimś innym odstawiają ludzie którzy już psychicznie wymiksowali się z aktualnej relacji. Widać,że to jej bardziej zależy a on korzysta z wygody i tyle ,ale ze mu się nudzi to szuka 

Pisałam o tym już kiedyś. Widać po nim jakby wypalenie, we wszystkim, co ostatnio robi, a tak bardzo, to rzuciło mi się to spostrzeżenie w ostatnie święta. Jest wyprany z emocji jakby i obojętny. A ona gra swoją rolę bardzo uporczywie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ich nie oglądam, ale odpaliłam teraz  przypadkowego vloga i ona go cisła kiedy nagrają razem podcast bo boi się, że ludzie od nich sobie pójdą. 

on ma wywalone, jest znudzony,być może uwiera go ,że musi się ukrywać i bliżej mu do jego płci,  a ona żyje yt i kreacja która stworzyła x lat temu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

im bardziej ludzie na pokaz chcą pokazać jak cudownie żyją tym większy syf jest jak zgasną światła 

przykład mojej kuzynki  ,wieczne wyjazdy, wypady, milion fot a okazało się, że koleś ma niebieska karte 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, lili.83 napisał:

im bardziej ludzie na pokaz chcą pokazać jak cudownie żyją tym większy syf jest jak zgasną światła 

przykład mojej kuzynki  ,wieczne wyjazdy, wypady, milion fot a okazało się, że koleś ma niebieska karte 

To samo u mojej- słodkopierdzące foty, wyjazdy, pierścionki, pokazówa, że kocha, a potem rozwód i więzienie za kradzieże aut i przemoc domową.  Gadała, że jest wielojęzycznym architektem, a to robol, złodziej, bez szkoły, dukający ledwo co w jednym języku. Ale kobiety lubią stwarzać pozory i to też ich wina, że kryją patusów. Z mojego doświadczenia wynika, że jeszcze będą gadać innym, że to jest normalne i mają to znosić xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×