Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kafegate

stylizacjetv, DG, obrzydliwie przerobione zdjęcia

Polecane posty

oni nie maja  pomysłów, biznes kręcił się sam aż się ukręcił, co Karo ma do zaoferowana jak sama jest  przeciętną babką 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, omgeee napisał:

oni nie maja  pomysłów, biznes kręcił się sam aż się ukręcił, co Karo ma do zaoferowana jak sama jest  przeciętną babką 

Tak, przeciętna babka, dla przeciętnych. Dlatego jej biznes będzie się kręcił, bo utożsamiających się z nią jest sporo. Takie babki bez gustu, polotu, nieoczytane, zabiegane na pokaz, bo tak lubią. Vlogi będą miały swoją oglądalność, ale produkty, zawsze fiasko. Za 70 zł można kupić naprawdę ładne świece, albo dołożyć 30 i mieć duże i cudne. Ja za te ich nie dałabym 20, a co dopiero 70 i przesyłka- żart. Pokazuje dla widzek w Pepco ...enki za parę złotych, a chciałaby, by te same, niezamożne babki wybierały między ...enką, a świecą? Jej widzek nie stać na coś słabego w takiej cenie.

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.06.2024 o 09:04, redżina napisał:

To już nie ma tego komentarza. Zostały same zachwalające i serduszka. Zostaje tylko się śmiać. 

Serio? To był mega neutralny i kulturalny komentarz niezadowolonego klienta, ale oni są zaklamani

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Karo, myślisz że jak napiszesz jaki to Darek jest cudowny to problem zniknie…

Skoro taki jest wspaniały, to czemu firma nie na niego, świeczki które tak  z upartością reklamujesz i wciskasz w każdym filmie nie on sygnuje swoim nazwiskiem ? Bo niestety prawda jest taka że czego się Dariusz nie dotknie to idzie w pi**u przy okazji mając pretensje że kanału nie oglądali i jego świetnych koszulek z ogromnym napisem unfollow nie kupowali. 
Dziwne że jakoś wcześniej Karolina nie chwaliła tak zaciekle swojego synusia. A kiedy wyciekły zdjęcia to nagle manifestacja miłości, lansik na wakacjach ol inkluzif, Daria tata numer jeden i chowanie się z wakacjami z byczkami. A jak było wcześniej każdy wiedział i widział. 

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, redżina napisał:

Oj Karo, myślisz że jak napiszesz jaki to Darek jest cudowny to problem zniknie…

Skoro taki jest wspaniały, to czemu firma nie na niego, świeczki które tak  z upartością reklamujesz i wciskasz w każdym filmie nie on sygnuje swoim nazwiskiem ? Bo niestety prawda jest taka że czego się Dariusz nie dotknie to idzie w pi**u przy okazji mając pretensje że kanału nie oglądali i jego świetnych koszulek z ogromnym napisem unfollow nie kupowali. 
Dziwne że jakoś wcześniej Karolina nie chwaliła tak zaciekle swojego synusia. A kiedy wyciekły zdjęcia to nagle manifestacja miłości, lansik na wakacjach ol inkluzif, Daria tata numer jeden i chowanie się z wakacjami z byczkami. A jak było wcześniej każdy wiedział i widział. 

Jeeeplam z tej rolki. Tęguska ma gest, pochwała nic nie kosztuje, a Kerad zmotywowany do trwania na stanowisku. Widziałaś, jak ona wygląda na tym evencie z wczorajszej rolki? Polecam. Torebunia nie pomogła- baba z lądu, inaczej Halina z wiochy. Kerad, zrewanżuj się raz matce, jak ją kochasz, tylko przyjmujesz, a czemu nie odwzajemniasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Maszeńka1980 napisał:

Jeeeplam z tej rolki. Tęguska ma gest, pochwała nic nie kosztuje, a Kerad zmotywowany do trwania na stanowisku. Widziałaś, jak ona wygląda na tym evencie z wczorajszej rolki? Polecam. Torebunia nie pomogła- baba z lądu, inaczej Halina z wiochy. Kerad, zrewanżuj się raz matce, jak ją kochasz, tylko przyjmujesz, a czemu nie odwzajemniasz?

Ale jaki on dżolero 🥴 okularki, rozpięta koszula bo a nuż jakiś byczek będzie i do tego kulturalne żucie gumy że niby taki fancy i trendy. On dla mnie był zawsze antyfacetem. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, redżina napisał:

Ale jaki on dżolero 🥴 okularki, rozpięta koszula bo a nuż jakiś byczek będzie i do tego kulturalne żucie gumy że niby taki fancy i trendy. On dla mnie był zawsze antyfacetem. 

Żenujący i niedojrzały pozer o IQ krawężnika. Łasy na tanie komplementy starej, która dwói się pod każdym względem, byle Kerad nie poszedł w Długą. Tam, na tych eventach to muszą z niej rżeć, z tej parki, ich kłamstw i manipulacji. Ona cały czas myśli, że ludzie są głupi, mało spostrzegawczy. Że wystarczy tania rolka, by zamydlić oczy. Uwsteczniła się przy mężulku, dostosowała do jego poziomu. Przestałam ją lubić w momencie, kiedy oddała kota rodzicom, bo wprowadził się bachorek z Holandii…Niby miejsca nie było dla kilkuletniego zwierzaka, którego tak kochała, a prawda była inna- Keradziątko lubiło wylizane i bez sierści, a kot wiadomo. Zrobiłaby dla niego i tej farsy wszystko, a jest dzięki niemu jedynie pośmiewiskiem. 

  • Like 4
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Maszeńka1980 napisał:

Żenujący i niedojrzały pozer o IQ krawężnika. Łasy na tanie komplementy starej, która dwói się pod każdym względem, byle Kerad nie poszedł w Długą. Tam, na tych eventach to muszą z niej rżeć, z tej parki, ich kłamstw i manipulacji. Ona cały czas myśli, że ludzie są głupi, mało spostrzegawczy. Że wystarczy tania rolka, by zamydlić oczy. Uwsteczniła się przy mężulku, dostosowała do jego poziomu. Przestałam ją lubić w momencie, kiedy oddała kota rodzicom, bo wprowadził się bachorek z Holandii…Niby miejsca nie było dla kilkuletniego zwierzaka, którego tak kochała, a prawda była inna- Keradziątko lubiło wylizane i bez sierści, a kot wiadomo. Zrobiłaby dla niego i tej farsy wszystko, a jest dzięki niemu jedynie pośmiewiskiem. 

Nie mam szacunku dla ludzi, którzy oddają zwierzęta. Tak samo Arlena z Po Cudzemu. Taka była kociara a jak się dzieciak urodził to kota oddała.

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, GallAnonim napisał:

Nie mam szacunku dla ludzi, którzy oddają zwierzęta. Tak samo Arlena z Po Cudzemu. Taka była kociara a jak się dzieciak urodził to kota oddała.

Oleska to samo. Fala krytyki się przewinęła, usunęła każdy komentarz na ten temat. Wszystko po to bo desperacko chciała faceta i na szybko do Irlandii jechała żeby się nie rozmyślił. 

Edytowano przez redżina
  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GallAnonim napisał:

Nie mam szacunku dla ludzi, którzy oddają zwierzęta. Tak samo Arlena z Po Cudzemu. Taka była kociara a jak się dzieciak urodził to kota oddała.

Mój mąż zamieszkał ze mną, kiedy miałam w domu trzy koty. Niestety okazało się, że jest potężnie uczulony, przez myśl nam nie przeszło, by oddać koty. Zaczął się odczulać i dzisiaj w domu jest pies, królik i cztery obecnie koty. Jak zachodziłam w ciążę z córkami, starałam się myśleć, że mają kontakt z alergenem w życiu płodowym, że wszystko będzie dobrze i tak  też było. Rodząc drugą córkę byłam ze wszystkim sama, mąż miał ciągle kursy. Dwie małe dziewczynki, pięć kotów - nigdy przez myśl mi nie przeszło - oddam, bo nie daję rady- dałam, jak się chce, to wszystko można. Moje zwierzęta to członkowie rodziny, nie pojmuję takiego podejścia. Karo od początku trzęsła się nad Keradem, ogromna desperacja, w takich momentach poznaje się człowieka, jaki jest naprawdę.  

  • Like 6
  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, redżina napisał:

Oleska to samo. Fala krytyki się przewinęła, usunęła każdy komentarz na ten temat. Wszystko po to bo desperacko chciała faceta i na szybko do Irlandii jechała żeby się nie rozmyślił. 

Paskudne zachowanie. Jak była sama, to kochała tego czarnego kota ponad wszystko, miała do kogo wracać, czekał na nią. 

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.06.2024 o 15:23, Maszeńka1980 napisał:

Paskudne zachowanie. Jak była sama, to kochała tego czarnego kota ponad wszystko, miała do kogo wracać, czekał na nią. 

Bugson też nie lepsza. Jak się przeprowadzali do Polski, a właściwie uciekali bo podobno mąż kogoś poznał to kota zostawiła w Londynie o kłamała że teściowa chciała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzidzi montuje nowe ogrodzenie żeby sie uchronić przed ciekawskim okiem 😆 

W końcu sezon sie zaczyna hehe

Nie uważacie że ta jego sauna to szczyt próżności, bo chyba Karo nie korzysta. Opłaca sie coś takiego mieć wogole na działce z której korzysta sie głównie latem jak jest ciepło? A w każdej siłowni teraz sa sauny...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, masala napisał:

Dzidzi montuje nowe ogrodzenie żeby sie uchronić przed ciekawskim okiem 😆 

W końcu sezon sie zaczyna hehe

Nie uważacie że ta jego sauna to szczyt próżności, bo chyba Karo nie korzysta. Opłaca sie coś takiego mieć wogole na działce z której korzysta sie głównie latem jak jest ciepło? A w każdej siłowni teraz sa sauny...

Sezon się zbliża, Byczki nadciągają. Niestety już nie można nagrywać się z bananem na gębie i podniecać się furami którymi będą przyjeżdżać…Mamunia zabroniła. 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, masala napisał:

Dzidzi montuje nowe ogrodzenie żeby sie uchronić przed ciekawskim okiem 😆 

W końcu sezon sie zaczyna hehe

Nie uważacie że ta jego sauna to szczyt próżności, bo chyba Karo nie korzysta. Opłaca sie coś takiego mieć wogole na działce z której korzysta sie głównie latem jak jest ciepło? A w każdej siłowni teraz sa sauny...

A kto bogatemu zabroni mieć prywatną saunę? 😏

Zresztą, co się wydarzy w prywatnej saunie, zostanie w prywatnej saunie 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Wsedno napisał:

A kto bogatemu zabroni mieć prywatną saunę? 😏

Zresztą, co się wydarzy w prywatnej saunie, zostanie w prywatnej saunie 😀

Niech każdy widzi jak on zamożny i z Warszawy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

No też sauna mi sie kojarzy dwuznacznie w kraju gdzie tradycji saunowania nie ma...

Moze przez tą afere z aquaparkiem w Polsce gdzie w saunie spotykali sie panowie na schadzki 😆 

Za granica sa nawet takie "sauny" które tak naprawde sa klubami dla gejów...

Edytowano przez masala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, masala napisał:

No też sauna mi sie kojarzy dwuznacznie w kraju gdzie tradycji saunowania nie ma...

Moze przez tą afere z aquaparkiem w Polsce gdzie w saunie spotykali sie panowie na schadzki 😆 

Za granica sa nawet takie "sauny" które tak naprawde sa klubami dla gejów...

Daria z Holandii więc wiesz…

Taki żarcik 🥴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha, właśnie wyguglowalam, w warszawie twz taka dla panów jest XD... Uwaga...adres to....  ul Twarda 44 😆 

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy carvlog to tylko upewnianie się Karoliny w tym, ze otyłość jest spoko. Ten jej gość powiedział, że odchudzanie nie jest skuteczne, bo i tak każdy w ciągu 5 lat wróci lub przekroczy wagę sprzed odchudzania. Mówiła  też, że im więcej będzie osób grubych tym większa będzie ich akceptacja w społeczeństwie, bo będzie to nowa normalnością, że ludzie są głównie grubi, a nie szczupli albo Karolina twierdzi, ze nie widzi zgrabnych ludzi na co dzień.

  • Haha 3
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem, co ona na co dzień widzi. Chyba własne odbicie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ariana1422 napisał:

Ten nowy carvlog to tylko upewnianie się Karoliny w tym, ze otyłość jest spoko. Ten jej gość powiedział, że odchudzanie nie jest skuteczne, bo i tak każdy w ciągu 5 lat wróci lub przekroczy wagę sprzed odchudzania. Mówiła  też, że im więcej będzie osób grubych tym większa będzie ich akceptacja w społeczeństwie, bo będzie to nowa normalnością, że ludzie są głównie grubi, a nie szczupli albo Karolina twierdzi, ze nie widzi zgrabnych ludzi na co dzień.

Zaklinanie rzeczywistości. Powinna iść do psychologa, psychodietetycy bo na mózg siada. Wszędzie się trąbi że otyłość jest chorobą, a ta kocopoly takie promuje. Masakra. To że ty Karolino jesteś gruba, nie znaczy że cały świat jest gruby, albo będzie gruby. Boże widzisz i nie grzmisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ariana1422 napisał:

Ten nowy carvlog to tylko upewnianie się Karoliny w tym, ze otyłość jest spoko. Ten jej gość powiedział, że odchudzanie nie jest skuteczne, bo i tak każdy w ciągu 5 lat wróci lub przekroczy wagę sprzed odchudzania. Mówiła  też, że im więcej będzie osób grubych tym większa będzie ich akceptacja w społeczeństwie, bo będzie to nowa normalnością, że ludzie są głównie grubi, a nie szczupli albo Karolina twierdzi, ze nie widzi zgrabnych ludzi na co dzień.

Wiedziałam ze będzie najeżdżanie na szczupłych albo chudszych od niej. Nawet tego nie wyłączyłam żeby nie dobijać jej wyświetleń. Żenada i tyle. 
Ona to już ze setkę waży na pewno, ale spoko. Chce, ok. Ale niech się nie tłumaczy krytykując innych ciała a sama na to nie pozwala i się chowa za włosami i szpagaty robi na filmach i zdjęciach. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę raczej normalne ciała. A na pewno nie powiedziałabym że większość jest otyła, przeciwnie. Uwielbiam ten ukryty jad u karo, jak próbuje udowodnić że chudzi nie istnieją, a jeśli tak to nastolatki. A jeżeli ktoś jest już chudy to = niekobiecy 😄

 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karo bardzo chciałaby być szczupła, ale nie ma silnej woli, stąd tłumaczenia pokrętne. Póki siedzi z.nią atrapa faceta na kontrakcie, jest ok. Jak falsyfikat męża odejdzie, będzie wielkie odchudzanie.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, LubieKoty napisał:

Karo bardzo chciałaby być szczupła, ale nie ma silnej woli, stąd tłumaczenia pokrętne. Póki siedzi z.nią atrapa faceta na kontrakcie, jest ok. Jak falsyfikat męża odejdzie, będzie wielkie odchudzanie.

On nie odejdzie. Za wygodnie ma i do tego kasa od mamuni praktycznie tylko za obecność i udawanie miłości na zdjęciach.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oejrzałam  carvlog i teraz lajf z  u tej kisielle. Widać jak Karo jest jeszcze daleko od prawdy o sobie. Na insta pod tym lajfem jakaś laska pisze żeby kisielle zaprosiła raddzka i wroobele, bo one pokazują się jakie są, a Karo jej odp. że nie pozwoli na komentarze o sylwetce pod mierzymy. Na vlogach jest gadającą głową, na mierzymy niby się pokazuje, ale wiadomo jak kadruje itp. Ona siebie nie akceptuje  to czuć i widać.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2024 o 12:34, ariana1422 napisał:

Ten jej gość powiedział, że odchudzanie nie jest skuteczne, bo i tak każdy w ciągu 5 lat wróci lub przekroczy wagę sprzed odchudzania. 

Trzymajcie mnie bo nie zniosę takiego pie .. fałszywej srarolinki i jej koleżaneczek z kółeczka adoracji.

Niech się tak ...ki pocieszają, a moja teściowa utrzymuje wagę po schudnięciu (z 90 do ok 60 kilo) już 30 lat i to mimo menopauzy po drodze! Wuj, który był skrajnie otyły (150+) schudnął do ok 100 gdy mu lekarze zagrozili że stoi na skraju zawału i też już jakoś 10 lat trzyma. 

Wielu osobom udało się schudnąć i trzymać wagę już na zawsze z może niewielkimi wahaniami. Srarolinka woli podcinać skrzydła swoim widzkom które próbują schudnąć i opowiada im że i tak nie dadzą rady. Durny i tępy babsztyl. 

Gdyby w moim otoczeniu ktoś się odchudzał to wolałabym go dopingować bo widocznie ma ku temu powody np. zdrowotne czy jakiekolwiek. Jak można być taką fałszywą żmiją, no jak

 Sorry odpaliłam się ale nie mogę znieść tego fałszywca. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, bella_again napisał:

Trzymajcie mnie bo nie zniosę takiego pie .. fałszywej srarolinki i jej koleżaneczek z kółeczka adoracji.

Niech się tak ...ki pocieszają, a moja teściowa utrzymuje wagę po schudnięciu (z 90 do ok 60 kilo) już 30 lat i to mimo menopauzy po drodze! Wuj, który był skrajnie otyły (150+) schudnął do ok 100 gdy mu lekarze zagrozili że stoi na skraju zawału i też już jakoś 10 lat trzyma. 

Wielu osobom udało się schudnąć i trzymać wagę już na zawsze z może niewielkimi wahaniami. Srarolinka woli podcinać skrzydła swoim widzkom które próbują schudnąć i opowiada im że i tak nie dadzą rady. Durny i tępy babsztyl. 

Gdyby w moim otoczeniu ktoś się odchudzał to wolałabym go dopingować bo widocznie ma ku temu powody np. zdrowotne czy jakiekolwiek. Jak można być taką fałszywą żmiją, no jak

 Sorry odpaliłam się ale nie mogę znieść tego fałszywca. 

Masz rację. Akceptacja siebie, swojej wagi to słowo zamienne na lenistwo. Nie uwierzę nigdy, że Karo dobrze czuje sie ze sobą, wowczas nie mualaby oporów sie pokazywać. Co jest przyjemnego w ocierających sie udach w lecie, ciucach, które ciężko dobrac, sapaniu przy robieniu czegokolwiek. No way

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×