Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anitella

No nie wiem, nie wiem...C.d.

Polecane posty

Dnia 17.08.2024 o 14:23, Szara mysz napisał:

Jak dla.mnie wygląda po tym schudnięciu okropnie, twarz schudla ale nos byl duzy i jeszcze teraz bardziej się uwydatnił, włosy lichutkie, a ona sie cieszy bo sobie niepotrzebnych ubran nakupi. Wcześniej wyglądala jak orka- pokazne nogi , ,monstrualny biust, i ogromne ramiona. Jakby zrzucila pare kilo w wolnym tempie, przy odpowiedniej diecie i ruchu byloby zupełnie inaczej a tak no to mamy to co mamy. Czasem to mam wrażenie jak jej slucham że ona momentami traci kontakt z rzeczywistością.

Ona już za dużo schudła. Jeszcze bez ćwiczen i na bank na skróty. Jakby schudła te 10-12 kg to by dobrze wyglądała. Niestety poszło to w drugą stronę. Mam nadzieje, że już nie będzie chudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2024 o 12:29, FashFash napisał:

a gdzie kupiła te cekinowa ...enkę? 

Zara.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okropne te ramiączka do takiej ...enki jeszcze na taką okazje...

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, masala napisał:

Okropne te ramiączka do takiej ...enki jeszcze na taką okazje...

Obejrzałam cały ten film i jej wygląd w całej krasie to wieś tańczy i śpiewa. ...enka fajna. Baze miała, ale po co ja się pytam te błyszczące dodatki typu kolczyki i bransoletka? A już myślałam że zemdleje jak zobaczyłam wielgachny złoty zegarek na ręce. Całość okraszona niepasująca torebubia zakupiona w Londynie i paskudnymi również błyszczącymi butami. I ten makeup z brązowymi pasami w połowie policzka 🤦🏻‍♀️. Ładna ...enka, w której naprawdę bardzo ładnie wyglądała zepsuta, a jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ogolnie buty i dodatki jakos mi nie przeszkadzaly, chociaż stroj bardziej jak na sylwestra. Natomiast ramiaczka i cale wykończenie dekoltu z ktorego jakby wystawala podszewka ...enki wygladalo bardzo niechlujnie.

"Idziemy celebrowac miłość ", taki wajb miala troche ciotki desperatki...

Edytowano przez masala
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coraz wiecej celebrytek wypowiada sie o oozempicu. Cytuje Blanke lipinska

"Po pierwsze, jeżeli nie musicie brać tego leku ze względów zdrowotnych, tak jak ja chociażby, to proponuję wam nigdy w życiu go nie brać. Bo powiem wam, co się stanie najgorszego: to, że tam sobie rozregulujecie cały organizm, to jeszcze nic. Ale kiedy go odstawicie. Wiem, bo odstawiłam go na trzy miesiące, bo chcieliśmy sprawdzić, czy ta szalejąca insulina się uspokoiła. No niestety się nie uspokoiła, musiałam wziąć drugi raz

- mówiła. Lipińska wyznała, że po odstawieniu popularnego leku miała wzmożony apetyt. - Ja się nie dziwię, że ludzie tyją dwa razy tle, ile schudli. To nawet nie jest kwestia głodu. Wy macie non stop ochotę na jedzenie, dosłownie...."

 

 

Ciekawe co czeka Karole, albo sie rozleci do reszty, albo to odstawi i bedzie efekt jojo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, masala napisał:

Coraz wiecej celebrytek wypowiada sie o oozempicu. Cytuje Blanke lipinska

"Po pierwsze, jeżeli nie musicie brać tego leku ze względów zdrowotnych, tak jak ja chociażby, to proponuję wam nigdy w życiu go nie brać. Bo powiem wam, co się stanie najgorszego: to, że tam sobie rozregulujecie cały organizm, to jeszcze nic. Ale kiedy go odstawicie. Wiem, bo odstawiłam go na trzy miesiące, bo chcieliśmy sprawdzić, czy ta szalejąca insulina się uspokoiła. No niestety się nie uspokoiła, musiałam wziąć drugi raz

- mówiła. Lipińska wyznała, że po odstawieniu popularnego leku miała wzmożony apetyt. - Ja się nie dziwię, że ludzie tyją dwa razy tle, ile schudli. To nawet nie jest kwestia głodu. Wy macie non stop ochotę na jedzenie, dosłownie...."

 

 

Ciekawe co czeka Karole, albo sie rozleci do reszty, albo to odstawi i bedzie efekt jojo....

Ruchu dalej nie ma. Wszędzie samochodem jeździ. Nie wiem gdzie ona dokladnie mieszka, ale nie wierzę, że tam w Warszawie nie ma gdzie połazić:) Jak odstawi to przypakuje tak jak piszesz dwa razy, bo bez ruchu to jej szybko pójdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
38 minut temu, Skandia napisał:

Ruchu dalej nie ma. Wszędzie samochodem jeździ. Nie wiem gdzie ona dokladnie mieszka, ale nie wierzę, że tam w Warszawie nie ma gdzie połazić:) Jak odstawi to przypakuje tak jak piszesz dwa razy, bo bez ruchu to jej szybko pójdzie. 

W Warszawie akurat można niezle sie nałazić bo wszystko jest daleko 😆 

Jakby nie jezdzila wszedzie autem to nawet po bulki można isc z kilometr. Jeśli chodzi o miejsca spacerowe, to tez jest mnóstwo parków, lasów wokol, nawet wzdłuż Wisły można isc i iść.  Też jestem ciekawa w jakiej dzielnicy mieszka, wydaje mi sie że Ochota, Urus albo Ursynów...

Edytowano przez masala
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ruchu nie ma, więc waga odbije. Tak czuję. Organizm nadrobi braki. No chyba, że cały czas będzie w siebie ładować chemię. 

Włoski ma tak marniutkie, że wyglądają jak po chemii niestety. No coś za coś. Widać, że jest zadowolona z figury, to rzutuje na jej lepsze samopoczucie, i j jest na plus, ale wygląda ja po chorobie. 

Zresztą, nie tylko ona. Widuję w swoim środowisku osoby z tymi charakterystycznymi objawami. Radykalne chudnięcie, twarz jak po chorobie, liche włosy, plus 10 lat więcej tak na oko.  Łatwo rozpoznać fanów Ozempiku.

Edytowano przez Anitella
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona kilka miesięcy temu jeszcze dobrze wyglądała. Teraz naprawdę wygląda jak po chorobie. No i te włosy bardzo jakby wyniszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. A wydawałoby się, że organizm po pierwszym szoku w miarę się odbuduje i wygląd się unormuje. A tu jakby tego nie było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karolina dzban roku.Niby wszystko tak skrupulatnie wszystko obmyśla i planuje,a to co zrobiła w ostatnim vlogu przechodzi ludzkie pojęcie.Kto? Ja się pytam kto w pierwszej kolejności przygotowuje się do wycieczki,przygotowuje wszystko wymienia walutę,a na końcu dopiero kupuje wycieczkę? Czy tylko Karolina? I jeszcze wielkie pretensje i rozczarowanie że wycieczka już zniknęła z ogłoszenia.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa vlogi z rzędu ekscytacja najzwyklejsza pikowana kurtką, w dzisiejszym vlogu pol godziny rozkminia rozmiar i odcien koloru bialy t-shirtu,wisienką na torcie jest kolejna opaska🤦 psychiatra czeka .

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Szara mysz napisał:

Dwa vlogi z rzędu ekscytacja najzwyklejsza pikowana kurtką, w dzisiejszym vlogu pol godziny rozkminia rozmiar i odcien koloru bialy t-shirtu,wisienką na torcie jest kolejna opaska🤦 psychiatra czeka .

Czymś trzeba vloga wypełnić XD. Ja to czasami mam wrażenie, że one desperacko potrzebuje kasy i nagrywa nyle co byle się reklamy zmieściły. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Vaniliovanelka napisał:

Karolina dzban roku.Niby wszystko tak skrupulatnie wszystko obmyśla i planuje,a to co zrobiła w ostatnim vlogu przechodzi ludzkie pojęcie.Kto? Ja się pytam kto w pierwszej kolejności przygotowuje się do wycieczki,przygotowuje wszystko wymienia walutę,a na końcu dopiero kupuje wycieczkę? Czy tylko Karolina? I jeszcze wielkie pretensje i rozczarowanie że wycieczka już zniknęła z ogłoszenia.

Jpd Ona jest naprawdę zaburzona. Straciła radość życia bo nie pojedzie na wycieczkę. Już pewnie widziała miejsce na kolejną skorupę z sieciowkowej kawiarnii, a tu lipa. Ktoś napisał w komentarzach, że od wycieczek też można się uzależnić. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zastanawiam skad ina ma tyle urlopu 😆 

Myślę ze dla niej te wycieczki to zwykły wypychacz czasu i sposób by uciec na chwilę od swojego życia.  

Bardziej przydałaby sie terapia i wyrzucenie z siebie emocji które w nia sie duszą,  bo od tego nie ucieknie...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

No co to jest za bezczelny grzmot... Miniatura nowego vloga w pogrzebowym tonie. Słabe to jak cholera...Clikbait w najgorszym stylu. To dowód na moją teorię, że ona jest zachłanna na kasę. Będę ją teraz na yewtube oglądać.

Edytowano przez Anitella
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, masala napisał:

Ja sie zastanawiam skad ina ma tyle urlopu 😆 

Myślę ze dla niej te wycieczki to zwykły wypychacz czasu i sposób by uciec na chwilę od swojego życia.  

Bardziej przydałaby sie terapia i wyrzucenie z siebie emocji które w nia sie duszą,  bo od tego nie ucieknie...

To akurat, że podróżuje to jest na duży plus. Tylko nie ogarniam tego, że zawsze ma jakiś problem.  No i mogłaby czasem powiedzieć gdzie planowała jechać. Ma kasę to niech podróżuje jak ma tyle wolnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2024 o 08:40, Vaniliovanelka napisał:

Karolina dzban roku.Niby wszystko tak skrupulatnie wszystko obmyśla i planuje,a to co zrobiła w ostatnim vlogu przechodzi ludzkie pojęcie.Kto? Ja się pytam kto w pierwszej kolejności przygotowuje się do wycieczki,przygotowuje wszystko wymienia walutę,a na końcu dopiero kupuje wycieczkę? Czy tylko Karolina? I jeszcze wielkie pretensje i rozczarowanie że wycieczka już zniknęła z ogłoszenia.

Ktoś napisał jej pod filmem nawet komentarz z tym związany:

@linamaj5112 2 dni temu

Karolina skoro chciałaś, byłaś gotowa, pewna że chcesz tą wycieczkę to dlaczego jej nie kupiłaś od razu? nie odbierz zle mojego pytania.     W pewien sposob to fascynujące, mechanizm Twojego działania (to już którys raz), ciekawe z czego to wynika

Odp. Karolinki:

Tak.. tez zaczęłam się temu przyglądać, bo raz drugi ok ale to jakieś dziwne i chyba wiem co to 😞

No ja też chyba wiem, co to:

całodniowe rozkminy typu: "no nie wiem, nie wiem... czy ja na pewno chcę tam pojechać? czy ja tego rzeczywiście potrzebuję? a może jeszcze zrobią promocję?"

Jprdl, jeżeli ona zachowywała się podobnie będąc w małżeństwie to facet jest drugim Lwem (od Zakolaka) - wygrał żyćko ...zielając od niej :classic_wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Eviqs napisał:

Ktoś napisał jej pod filmem nawet komentarz z tym związany:

@linamaj5112 2 dni temu

Karolina skoro chciałaś, byłaś gotowa, pewna że chcesz tą wycieczkę to dlaczego jej nie kupiłaś od razu? nie odbierz zle mojego pytania.     W pewien sposob to fascynujące, mechanizm Twojego działania (to już którys raz), ciekawe z czego to wynika

Odp. Karolinki:

Tak.. tez zaczęłam się temu przyglądać, bo raz drugi ok ale to jakieś dziwne i chyba wiem co to 😞

No ja też chyba wiem, co to:

całodniowe rozkminy typu: "no nie wiem, nie wiem... czy ja na pewno chcę tam pojechać? czy ja tego rzeczywiście potrzebuję? a może jeszcze zrobią promocję?"

Jprdl, jeżeli ona zachowywała się podobnie będąc w małżeństwie to facet jest drugim Lwem (od Zakolaka) - wygrał żyćko ...zielając od niej :classic_wacko:

Jej facet był podobno chorobliwie zaborczym świrem, więc zła teoria. 

Edytowano przez Anitella
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Anitella napisał:

Jej facet był podobno chorobliwie zaborczym świrem, więc zła teoria. 

A skąd to wiesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, anno napisał:

A skąd to wiesz? 

Na Wandzie jakas znajoma jej ze studiow napisala...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2024 o 21:17, Anitella napisał:

No co to jest za bezczelny grzmot... Miniatura nowego vloga w pogrzebowym tonie. Słabe to jak cholera...Clikbait w najgorszym stylu. To dowód na moją teorię, że ona jest zachłanna na kasę. Będę ją teraz na yewtube oglądać.

Ja oglądam od dawna na jewtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2024 o 13:41, Anitella napisał:

Czymś trzeba vloga wypełnić XD. Ja to czasami mam wrażenie, że one desperacko potrzebuje kasy i nagrywa nyle co byle się reklamy zmieściły. 

Może chce iść w ślady Megg.

Ta nagrywa non stop. I jal zwsze ponad połowa filmu makijaż jak u Karolinki

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, anno napisał:

Ja oglądam od dawna na jewtube

Mi  coś szwankował, ale teraz jest ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialam się dlaczego nie ma tak długo (bo az 3 dni) filmu z zakupami kolejnych gałganów? No i jest 🤦

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.09.2024 o 20:08, Anitella napisał:

Mi  coś szwankował, ale teraz jest ok 

Czasami szwankuje ale wtedy wpisujes w przeglądarkę "individious" i pojawia się kilka opcji i zawsze coś działa

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Szara mysz napisał:

Zastanawialam się dlaczego nie ma tak długo (bo az 3 dni) filmu z zakupami kolejnych gałganów? No i jest 🤦

Nie oglądałam jeszcze. Widziałam tylko tytufilmu. A w nim zakupy. Czyli znowu szmatki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie teraz jak schudla to musi na nowo cala garderobe kompletowac . Wszystkie spodnie pewnie jej zlatuja z tylka i wisi. Tylko cyc nadala wielki, widac ze to przerost gruczołów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, masala napisał:

W sumie teraz jak schudla to musi na nowo cala garderobe kompletowac . Wszystkie spodnie pewnie jej zlatuja z tylka i wisi. Tylko cyc nadala wielki, widac ze to przerost gruczołów..

Jakbym jej nie ogladala od dawna to tez bym tak pomyslala,ale nic bardziej mylnego -ona jest uzależniona od zakupów od zawsze i to jedyny sens jej zycia. Kiedyś nagrala film że ma ponad 40 bluz 🤦 i mysle że jeszcze wtedy nawet przez myśl jej nie przyszlo ze bedzie odchudzanie. U niej wszystko sie kreci wokół zakupow , szuka,kupuje ,przymierza,odsyła,zwraca, maca, rozmysla, analizuje i przeżywa kazda kupiona rzecz ,nawet zwykły t shirt. Ona juz dawno powinna siedzieć u psychologa.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×