Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, maseło napisał:

I pewnie ceny w nowej kolekcji będą jeszcze wyższe niż w poprzednich… 🥴

To na pewno, bo na stronie firmy torebki nawet bez współprac, mocno kilka miesięcy temu podrożały. Ceny sporo wyższe niż u innych, galanteryjnych polskich producentów, którzy przecież podobnie w swych rodzinnych manufakturach zatrudniają pracowników szyjących ręcznie (czym się tak firma D. chwali) i sprowadzają te same skóry z Włoch. W dużo większym niż Lublin, wojewódzkim mieście można kupić 40% taniej torebki bardzo dobrej jakości i fajnym designie niż te firmy D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam ostatni vlog. Ledwo co dałam radę przez jakby, jakby, jakby. Gdy większość infu unika tego słowa one go nadużywają. Te ich stroje mi nie przeszkadzają. Życie jest za krótkie, żeby się przejmować, że coś nam nie pasuje, czegoś jest za dużo. Justyna osiągnęła szczyt hipokryzji gadając, że chce, zwiedzac  kraje skandynawskie. Jak zwykle sztuczna i niewiarygodna w rym co mówi i robi. Udaje Agesavę i Brave. Dobrze, że nie dziumdzia jak ta ostatnia, bo naprawdę przestanę je oglądać. Kaśka kilka razy użyła słowa orgazm. Już wolę pereleczki i 10 na 10. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, secretgarden napisał:

To na pewno, bo na stronie firmy torebki nawet bez współprac, mocno kilka miesięcy temu podrożały. Ceny sporo wyższe niż u innych, galanteryjnych polskich producentów, którzy przecież podobnie w swych rodzinnych manufakturach zatrudniają pracowników szyjących ręcznie (czym się tak firma D. chwali) i sprowadzają te same skóry z Włoch. W dużo większym niż Lublin, wojewódzkim mieście można kupić 40% taniej torebki bardzo dobrej jakości i fajnym designie niż te firmy D.

Dokładnie, te torebki to nic oryginalnego, materiały, wykonanie, fasony, powtarzalne. Masówka i tyle. Tym bardziej dziwię się, że się sprzedają. I jeszcze to złote logo LGS...Jak dla mnie nie do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

Obejrzałam ostatni vlog. Ledwo co dałam radę przez jakby, jakby, jakby. Gdy większość infu unika tego słowa one go nadużywają. Te ich stroje mi nie przeszkadzają. Życie jest za krótkie, żeby się przejmować, że coś nam nie pasuje, czegoś jest za dużo. Justyna osiągnęła szczyt hipokryzji gadając, że chce, zwiedzac  kraje skandynawskie. Jak zwykle sztuczna i niewiarygodna w rym co mówi i robi. Udaje Agesavę i Brave. Dobrze, że nie dziumdzia jak ta ostatnia, bo naprawdę przestanę je oglądać. Kaśka kilka razy użyła słowa orgazm. Już wolę pereleczki i 10 na 10. 

W zasadzie te ich stroje nikomu nie przeszkadzają. Można by to nazwać zabawą modą, gdyby nie ten ton ekspertek. Jak mnie to razi...Nic nie odkryły, naśladują, i to bez umiaru, więc trochę pokory by się przydało. I co gorsze, ta maniera jest naśladowana przez dopiero zaczynające na YT laski. Ostatnio trafiłam na taką i zerkając na komentarze widziałam, że nie jestem odosobniona w tym odczuciu. Mnie z mety odrzuciło...Podobnie jak mikrofon w dłoni i przeprosiny co minutę za złe światło. Zero naturalności. Brr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Z tymi ubraniami chodzi bardziej o to, że ubierają się tak, że raczej mało kto się nimi zainspiruje bo dla nich najważniejsze jest to czy stylizacja jest na czasie a nie czy jest schludna, ładna i praktyczna. Ja np bym nigdy w życiu nie założyła większości ich stylizacji z ostatnich lat gdzie kiedyś lubiłam ich styl i zdarzyło mi się kupić ubranie z ich polecania. Nie chodzi nawet o to, że każdy trend muszą mieć ale o to jak je ze sobą łączą bo można założyć szerokie spodnie np ale efekt końcowy wynika z tego z czym je zestawią.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Oh Celinee napisał:

Z tymi ubraniami chodzi bardziej o to, że ubierają się tak, że raczej mało kto się nimi zainspiruje bo dla nich najważniejsze jest to czy stylizacja jest na czasie a nie czy jest schludna, ładna i praktyczna. Ja np bym nigdy w życiu nie założyła większości ich stylizacji z ostatnich lat gdzie kiedyś lubiłam ich styl i zdarzyło mi się kupić ubranie s ich polecania. 

Po prostu przebierają się, a nie ubierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Anitella napisał:

Dokładnie, te torebki to nic oryginalnego, materiały, wykonanie, fasony, powtarzalne. Masówka i tyle. Tym bardziej dziwię się, że się sprzedają. I jeszcze to złote logo LGS...Jak dla mnie nie do przyjęcia.

A najsmieszniejsze jest to ze torebki ze wspolprac prawie malo co roznia sie od torebek ktore maja na codzien w ofercie. Zmieniaja jedynie detale i cene no bo za wspolprace trzeba dobic 2-3 stowy wiecej xd tylko ze zapatrzone wicki rzucaja sie na wspolprace nie majac swiadomosci ze same siebie naciagaja xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż u nich jeszcze nie ma tragedii bo inne youtuberki wyglądają o wiele gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hanipipol napisał:

A najsmieszniejsze jest to ze torebki ze wspolprac prawie malo co roznia sie od torebek ktore maja na codzien w ofercie. Zmieniaja jedynie detale i cene no bo za wspolprace trzeba dobic 2-3 stowy wiecej xd tylko ze zapatrzone wicki rzucaja sie na wspolprace nie majac swiadomosci ze same siebie naciagaja xd

Największą kasę zarabia się na naiwnych XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Oh Celinee napisał:

Chociaż u nich jeszcze nie ma tragedii bo inne youtuberki wyglądają o wiele gorzej.

Zapewne. Konkurencja robi swoje. Ja generalnie nie oglądam takich kanałów i kont. Wolę zwykłe laski, ubierające się bez napinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

One w realnym życiu kupują ubrania z wyższych półek cenowych, torebki i dodatki również. Kasi ukradli okulary Prady (narzekała na kradzieże jej markowych dodatków), wiec chyba nikt nie ma złudzeń, jak ubierają się przy wyłączonej kamerze i jakie marki preferują prywatnie. Do nagrań, do rolek, reklamowych spamów muszą być nierzadko przestylizowane zgodnie z trendami  pinterestowymi, po to, by naiwna gawiedź ślepo za nimi podążała, kupując reklamowane przez nie kosmetyki, buty, czy sygnowane ich logiem torebki, paski i dodatki. To ich fanki wyprowadzając je z "sąsiedztwa" zapewniły im wygodne życie i wyższy status społeczno-finansowy, dzięki któremu w zasadzie nic już nie muszą.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, secretgarden napisał:

One w realnym życiu kupują ubrania z wyższych półek cenowych, torebki i dodatki również. Kasi ukradli okulary Prady (narzekała na kradzieże jej markowych dodatków), wiec chyba nikt nie ma złudzeń, jak ubierają się przy wyłączonej kamerze i jakie marki preferują prywatnie. Do nagrań, do rolek, reklamowych spamów muszą być nierzadko przestylizowane zgodnie z trendami  pinterestowymi, po to, by naiwna gawiedź ślepo za nimi podążała, kupując reklamowane przez nie kosmetyki, buty, czy sygnowane ich logiem torebki, paski i dodatki. To ich fanki wyprowadzając je z "sąsiedztwa" zapewniły im wygodne życie i wyższy status społeczno-finansowy, dzięki któremu w zasadzie nic już nie muszą.

Dokładnie tak. Sorry może ja jestem jakaś inna ale nie kupiłabym piżamy za 500 zł, a one już nawet z tym odleciały. Promują naprawdę bardzo drogie rzeczy. A Kasia teraz wali do kamery jaka to ona biedna bo Prady czy Chanel okulary ukradli. No sorry, bardzo przyziemne. Szkoda że ukradli (ona tak twierdzi) ale wielka Pani siedzi w aucie i narzeka że okulary w sieciówce musi kupować bo tak to zabrzmiało. 
Rozumiem że układali jej plecak w Londynie z tymi jednymi okularami ale jakieś inne kradzieże to ona sugerowała na insta znajomych. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Insta od dłuższego  czasu przejmowała Kaśka. Justyna jest wtedy kiedy trzeba reklamę walnąć, zdjęcie ze sponsorowanego wyjazdu wrzucić i tyle. Serio. Ewentualnie się pojawi jak już musi wyjaśnić czemu jej mało na insta. Oczywiście zawsze choroba dziecka, psa i chomika. Złamany głosik by w następnej klatce powiedzieć że nie ma co się załamywać trzeba się uśmiechać bo ma kod zniżkowy na świetny krem z basic lab. 
Jutuba dawno już obie traktują po macoszemu, służy tylko do wrzucenia reklamy i nara. Nawet na komentarze już nie odpowiadają . zresztą Justyna inteligentnie raz powiedziała że wrzuca film i komentarze ma gdzieś. Zapomina o tym filmie. Super, profesjonalne.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Ja pamiętam czasy kiedy Wags były na topie i celebrytki ale szybko o nich zapomniano na rzecz youtuberek i blogerek bo te były mniej odklejone od rzeczywistości. Pokazywały ubrania, które kupiły, testowały kosmetyki zakupione za własne pieniądze a następnie dzieliły się opinią o nich w internecie. To właśnie był ich fenomen, były takimi dziewczynami z sąsiedztwa i od kilku lat to właśnie odeszło w zapomnienie. Stały się takimi celebrytkami w piżamkach za 500 zł, z każdej strony wciskającymi kodziki do nowych super kremików. Cały szacunek i zaufanie do nich przepadło a wyświetlenia zmalały bo w pewnym momencie na ich kanałach czy Instagramach zaczęły pojawiać się wyłącznie reklamy a jeżeli nawet pojawiła się innego typu treść to tylko po to, żeby przy okazji wcisnąć reklamę albo opublikować coś na odwal się, żeby widzki się nie czepiały. Tą drogą zaczęły podążać także LGS, chociaż kiedyś na prawdę dało się ich lubić.

Edytowano przez Oh Celinee
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, secretgarden napisał:

One w realnym życiu kupują ubrania z wyższych półek cenowych, torebki i dodatki również. Kasi ukradli okulary Prady (narzekała na kradzieże jej markowych dodatków), wiec chyba nikt nie ma złudzeń, jak ubierają się przy wyłączonej kamerze i jakie marki preferują prywatnie. Do nagrań, do rolek, reklamowych spamów muszą być nierzadko przestylizowane zgodnie z trendami  pinterestowymi, po to, by naiwna gawiedź ślepo za nimi podążała, kupując reklamowane przez nie kosmetyki, buty, czy sygnowane ich logiem torebki, paski i dodatki. To ich fanki wyprowadzając je z "sąsiedztwa" zapewniły im wygodne życie i wyższy status społeczno-finansowy, dzięki któremu w zasadzie nic już nie muszą.

Po ciuchach tego nie widać. Dodatki mają markowe bo influ zagraniczne też mają. Droższe ciuchy tylko kiedy je dostaną w paczce.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
4 minuty temu, czarnykot napisał:

Po ciuchach tego nie widać. Dodatki mają markowe bo influ zagraniczne też mają. Droższe ciuchy tylko kiedy je dostaną w paczce.

To prawda. Z tego co pokazują to na co dzień u nich rządzą sieciówki w zestawieniu z droższymi dodatkami. 

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Oh Celinee napisał:

To prawda. Z tego co pokazują to na co dzień u nich rządzą sieciówki w zestawieniu z droższymi dodatkami. 

Ale pokazują, gdy kamera to filmuje i kręcą reklamowe rolki. Nie wiecie i nie znacie ich prywatnie, bo resztki prywaty we vlogach ucięły, nie ma jej,  po prostu zmaterializowała się gruba krecha. Dziewczyny z Lublina (sąsiednie forum plotkarskie) twierdzą, że królewny widywane są w totalnie innych ubraniach na mieście. Owszem, jakaś sieciówka wpadnie, ale one już dawno nie chodzą ubrane jak przeciętny segment sieciówkowy , nawet buty z tak reklamowanego Marco shoes (takie perełeczki, cud, malina) Justyna prywatnie na swoim koncie posprzedawała. Nie miejcie złudzeń, instagram i życie instagramowe to pic na wodę, fotomontaż, oszustwo.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, czarnykot napisał:

Po ciuchach tego nie widać. Dodatki mają markowe bo influ zagraniczne też mają. Droższe ciuchy tylko kiedy je dostaną w paczce.

Widzisz to co pokażą w sieci nic ponadto. To nie jest realne życie, naprawdę nie bądźmy tak naiwne.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, secretgarden napisał:

Ale pokazują, gdy kamera to filmuje i kręcą reklamowe rolki. Nie wiecie i nie znacie ich prywatnie, bo resztki prywaty we vlogach ucięły, nie ma jej,  po prostu zmaterializowała się gruba krecha. Dziewczyny z Lublina (sąsiednie forum plotkarskie) twierdzą, że królewny widywane są w totalnie innych ubraniach na mieście. Owszem, jakaś sieciówka wpadnie, ale one już dawno nie chodzą ubrane jak przeciętny segment sieciówkowy , nawet buty z tak reklamowanego Marco shoes (takie perełeczki, cud, malina) Justyna prywatnie na swoim koncie posprzedawała. Nie miejcie złudzeń, instagram i życie instagramowe to pic na wodę, fotomontaż, oszustwo.

Możesz coś więcej napisać o tym co pisały osoby widujące je na żywo? Aż mnie to zaciekawiło jak one się ubierają i zachowują na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasia w tej rolce, w piżamowym outficie ma wszystkie proporcje zaburzone. Skraca sobie sylwetkę, ale jak ona się dobrze czuje na potrzeby reklamowej rolki to cytujac klasyka: "kto bogatemu zabroni"😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
13 minut temu, Oh Celinee napisał:

Możesz coś więcej napisać o tym co pisały osoby widujące je na żywo? Aż mnie to zaciekawiło jak one się ubierają i zachowują na co dzień.

Dziewczyny piszą, że są nie do poznania, w totalnie innych ubraniach je widują. W domyśle to, co pokazują odsyłąją (jak wiekszość influ), a prywatnie stać je na niedostępne dla zwykłych zjadaczy chleba marki. Czasem coś z lumpa ale to na potrzeby rolki bardziej, bo gdzie te płaszczyki, gdzie te ubrania z lumpów? W szafie?😂 Na 5 minut do rolki ciuch założą, cyk, a Ty naiwna fanko w to wierz. Niech chodzą w markowych ubraniach od projektantów, to jest ok, tylko po co zakłamywać fakty, skoro to co dostają, nawet w barterze potrafią sprzedawać potem na prywatnych kontach. Jest dużo filmów na jutubie, wywiadów odnośnie odczarowywania tego, co się ogląda w sieci.  7 dni 7 stylizacji to często zwykła reklama i kręcony film w godzinę, w ubraniach które lądują na platformach sprzedażowych lub z powrotem, jako zwrot do sklepu. Jak myślicie, dlaczego vlogów już tak chętnie nie nagrywają, tak jak kiedyś ? Bo musiałyby pokazać prywatę, że idą na zakupy w innych outfitach. Ludzie przejrzyjcie na oczy, to jest farsa, już wandziaksy są bardziej wiarygodne, bo nie czają się jak garbaty za rogiem tylko wprost mówią, tak mamy pieniądze i ludzie wolą takie uczciwe postawienie sprawy.

Edytowano przez secretgarden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, secretgarden napisał:

Dziewczyny piszą, że są nie do poznania, w totalnie innych ubraniach je widują. W domyśle to, co pokazują odsyłąją (jak wiekszość influ), a prywatnie stać je na niedostępne dla zwykłych zjadaczy chleba marki. Czasem coś z lumpa ale to na potrzeby rolki bardziej, bo gdzie te płaszczyki, gdzie te ubrania z lumpów? W szafie?😂 Niech chodzą w markowych ubraniach od projektantów, to jest ok, tylko po co zakłamywać fakty, skoro to co dostają, nawet w barterze potrafią sprzedawać potem na prywatnych kontach. Jest dużo filmów na jutubie, wywiadów odnośnie odczarowywania tego, co się ogląda w sieci.  7 dni 7 stylizacji to często zwykła reklama i kręcony film w godzinę, w ubraniach które lądują na platformach sprzedażowych lub z powrotem, jako zwrot do sklepu. Jak myślicie, dlaczego vlogów już tak chętnie nie nagrywają, tak jak kiedyś ? Bo musiałyby pokazać prywatę, że idą na zakupy w innych outfitach. Ludzie przejrzyjcie na oczy, to jest farsa, już wandziaksy są bardziej wiarygodne, bo nie czają się jak garbaty za rogiem tylko wprost mówią, tak mamy pieniądze i ludzie wolą takie uczciwe postawienie sprawy.

No to nieźle. No tak, trzeba udawać zwykłe dziewczyny z sąsiedztwa, które wolą polować na ciuchy polskich marek z dobrym składem i te z ciucholandu bo wtedy widzki bardziej się z nimi utożsamiają i nie mają zielonego pojęcia jak duża kasa wpływa na konto tych influ. Szkoda, że to wszystko poszło w tak złym kierunku bo kiedyś na prawdę fajnie oglądało się tego typu kanały ale jak widać już nie warto przy nich dłużej trwać i nabijać im kasy podczas gdy one jedyne co widzą w widzu to klienta.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
37 minut temu, Oh Celinee napisał:

No to nieźle. No tak, trzeba udawać zwykłe dziewczyny z sąsiedztwa, które wolą polować na ciuchy polskich marek z dobrym składem i te z ciucholandu bo wtedy widzki bardziej się z nimi utożsamiają i nie mają zielonego pojęcia jak duża kasa wpływa na konto tych influ. Szkoda, że to wszystko poszło w tak złym kierunku bo kiedyś na prawdę fajnie oglądało się tego typu kanały ale jak widać już nie warto przy nich dłużej trwać i nabijać im kasy podczas gdy one jedyne co widzą w widzu to klienta.

Dziewczyny na wandziowym forum pisały o tym, że LGS-y stały się słupem reklamowym, że z wiarygodnością nie ma to nic wspólnego, obnażały fałsz krok po kroku. Niektóre dosadnie nazywały rzeczy po imieniu, że jutub to tylko dla nich biznes, żadnej interakcji, ostentacyjnie cyniczne podejście, przymilanie się tylko w celach wciskania torebek, wciskania opłaconych produktów etc. Przykre, bo ja kilka lat temu je lubiłam regularnie oglądać, a teraz to jest rachityczny erzac ich dawnej świetności. Popłuczyny tylko. Demonstracyjnie zasunęły kotary, na przekór wszystkim i temu, czego by się od nich oczekiwało. Specjalnie, by widz fałszu nie wyczuł i widział tylko de facto ich grę. Zarobiły fortunę, mają wygodę gwarantowaną na tłuste lata i gdzieś komentarze, bo dobrze wiedzą, czego ich widz oczekuje i jaki format kanału mu leży.

Edytowano przez secretgarden
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, secretgarden napisał:

Dziewczyny na wandziowym forum pisały o tym, że LGS-y stały się słupem reklamowym, że z wiarygodnością nie ma to nic wspólnego, obnażały fałsz krok po kroku. Niektóre dosadnie nazywały rzeczy po imieniu, że jutub to tylko dla nich biznes, żadnej interakcji, ostentacyjnie cyniczne podejście, przymilanie się tylko w celach wciskania torebek, wciskania opłaconych produktów etc. Przykre, bo ja kilka lat temu je lubiłam regularnie oglądać, a teraz to jest rachityczny erzac ich dawnej świetności. Popłuczyny tylko. Demonstracyjnie zasunęły kotary, na przekór wszystkim i temu, czego by się od nich oczekiwało. Specjalnie, by widz fałszu nie wyczuł i widział tylko de facto ich grę. Zarobiły fortunę, mają wygodę gwarantowaną na tłuste lata i gdzieś komentarze, bo dobrze wiedzą, czego ich widz oczekuje i jaki format kanału mu leży.

Masakra. Strasznie interesowne się zrobiły. Tylko kasa z reklam im w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wy myslicie ze kaska za co kupila nowe mieszkanie i je urzadzila w tak krotkim czasie w dodatku z pomoca architekta wnetrz???? ZA HAJS WICEK : D

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Oh Celinee napisał:

Masakra. Strasznie interesowne się zrobiły. Tylko kasa z reklam im w głowie.

Nie im jednym od nadmiaru szybkiej i łatwej kasy, życiowej pokory brakło. A mogłyby zagrać w otwarte karty, wielu przymknęłoby oko na choćby nadmiar reklam, w zamian za regularne i ciekawe treści emitowane na kanale.  Zyskałyby widzów ceniących interakcję i otwartość. Ale póki znajduje się grono obserwatorów lubiące być oszukiwane, czy zwyczajnie naiwne, dotąd będą odcinać kupony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, hanipipol napisał:

A wy myslicie ze kaska za co kupila nowe mieszkanie i je urzadzila w tak krotkim czasie w dodatku z pomoca architekta wnetrz???? ZA HAJS WICEK : D

A stare mieszkanie wynajmuje, wiec dochód pasywny wpada jej jak złoto. A tym czasem zareklamuje to i owo naiwnym sponsorkom, którym rzuci jakieś ochłapy i zmontowany na odczepnego film. Niech gawiedź ma i za bardzo nie ględzi😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jak oglądać to sporadycznie i szukać mniejszych kanałów. Tylko niestety, YT patrzy na zyski z reklam i niestety te mniejsze nie są promowane. Ciężko coś znaleźć i koło się zamyka. A YT zmienia charakter na czysto biznesowy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, redżina napisał:

Insta od dłuższego  czasu przejmowała Kaśka. Justyna jest wtedy kiedy trzeba reklamę walnąć, zdjęcie ze sponsorowanego wyjazdu wrzucić i tyle. Serio. Ewentualnie się pojawi jak już musi wyjaśnić czemu jej mało na insta. Oczywiście zawsze choroba dziecka, psa i chomika. Złamany głosik by w następnej klatce powiedzieć że nie ma co się załamywać trzeba się uśmiechać bo ma kod zniżkowy na świetny krem z basic lab. 
Jutuba dawno już obie traktują po macoszemu, służy tylko do wrzucenia reklamy i nara. Nawet na komentarze już nie odpowiadają . zresztą Justyna inteligentnie raz powiedziała że wrzuca film i komentarze ma gdzieś. Zapomina o tym filmie. Super, profesjonalne.

Justyna zawsze była tą bardziej leniwą. Po porodach Justyny zawsze Kaśka fajnie ciągnęła kanał, wrzucała filmy. Teraz jak Kaśka była na wakacjach Justyna nie robiła nic, po prostu nic. W swoim czasie mimochodem gadała o ,,glucie,, u dzieci, tłumacząc swoje lenistwo. Jak dzieci nie były chore to pies, ciągle jej nie po drodze z pracą. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
28 minut temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

Justyna zawsze była tą bardziej leniwą. Po porodach Justyny zawsze Kaśka fajnie ciągnęła kanał, wrzucała filmy. Teraz jak Kaśka była na wakacjach Justyna nie robiła nic, po prostu nic. W swoim czasie mimochodem gadała o ,,glucie,, u dzieci, tłumacząc swoje lenistwo. Jak dzieci nie były chore to pies, ciągle jej nie po drodze z pracą. 

Wozi się na Kaśki plecach. Gdyby nie Kaśka to pewnie kanał padłby po max 2 latach od założenia chociaż ona na początku robiła te filmy makijażowe, które przyciągały widzów+ widzowie lubili jej styl ubierania i niejednokrotnie go chwalili ale potem osiadła na laurach a Kaśka ciągle coś nagrywała.

Edytowano przez Oh Celinee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×