Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Julka znowu na CSI - tym razem w związku z nagrywaniem w czasie jazdy samochodem. Jeszcze trochę, a osiągnie wyższy poziom sukcesu i doczeka się własnego posta.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, piekielneoczy napisał:

Powiedzmy sobie szczerze, nawet dla dorosłego zbyt duży wybór jest zły, bo zaczyna się kombinowanie, a co dopiero dla dzieciaka. 

To ciekawe co chciała Melisska jeśli będzie rozczarowana...

Nie zwróciłam na to uwagi. Ona coraz bardziej przypomina mi z tym przekręcaniem słów Violę Kubasińską z Brzyduli xD

Będzie rozczarowana, bo łóżko miało być już w sobotę rano, a tak to będzie musiała "daj Boga" poczekać, a tak nie może przecież być, ma być już, bo inaczej wrzask.

I znowu: zabrała nieistotne dla dziecka zabawki, a jednocześnie daje coś innego: lampkę, łóżko...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sensacyjne doniesienia z Paryża: nie pada!!!

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Kasja78 napisał:

Sensacyjne doniesienia z Paryża: nie pada!!!

Kamień z serca 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle w świetle jej ostatniego podcastu o tym, jak nie umie wychować dziecka jej deklaracje że mogłaby być przedszkolanką wydają się jeszcze bardziej intrygujące. Ciekawe jak wyobraża sobie zaplanowanie nad 25.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Kasja78 napisał:

W ogóle w świetle jej ostatniego podcastu o tym, jak nie umie wychować dziecka jej deklaracje że mogłaby być przedszkolanką wydają się jeszcze bardziej intrygujące. Ciekawe jak wyobraża sobie zaplanowanie nad 25.

Zakładam że chodziło o zapanowanie. A więc, kto mówi o zapanowaniu nad nimi? Na pewno nie Żulia, jak ona nad dwójką nie panuje.. Ona pewnie myśli że to wystarczy przyjść, wziąć gazetę czy książkę, kawkę i niech się samo dzieje. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Julka nagrywa treści porządkowo-organizacyjne 

Też Julka: syf w aucie taki że można pomylić je z wysypiskiem śmieci 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syfiara pozostanie syfiarą. Też nieraz mam kurz czy piasek w aucie, normalka gdy się jeździ z psem. Ale takiego bałaganu jak ona nigdy nie miałam.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo jest vlog ale paskudne zdjęcia dała w miniaturce, jak po ostrym melanżu 

Edytowano przez kochana999
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak Melisa jest szczęśliwa że domek sprzedała 😆 w w ogóle Teb domek to był prezent chyba na święta? Wiec czysty zysk Julka ma 🤭 No i łóżko oddać chce babce w ciąży? Widać że brakuje jej kontaktu z ludźmi jak tak dużo informacji prywaty wie o kupijacym? Mnie interesuje tylko żeby odebrali i dali hajs. 

A wygląda jakby dużo piła znowu i się nie myła, włosy jakieś tluste, znowu odrosty. Jakas taka już minęła faza na makijaż. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kochana999 napisał:

Jest ten vlog jakiś taki. Przewinęłam. Ciągle to samo. Nudne. 

Ja tak samo! Pogoda i uzalanie sie nad soba... 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku jak może tak bez żadnego celu poza cyckami i nowym domenem. Jak chce być przedszkolanka to niech nią będzie, zrobi coś w tym kierunku. Albo chociaż opiekunka osób starszych, niania. Cokolwiek a nie od 5 lat nic nie robić poza wiecznym obserwowaniem pogody z garażu 

  • Like 1
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, jujka znalazla nowe hobby -> figurki z HP.... a przypomnijcie mi ile bylo tych z pet shop? 70? i sie ich pozbywala prawda? to czas je zastapic nowymi ... minimalizm po francusku xd 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, coffeeja napisał:

Oho, jujka znalazla nowe hobby -> figurki z HP.... a przypomnijcie mi ile bylo tych z pet shop? 70? i sie ich pozbywala prawda? to czas je zastapic nowymi ... minimalizm po francusku xd 

Tak! Zachwyca się jakby miała 8 lat. Kolejne grady które będą kurzyć się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z ostatniej chwili! we francji upaly xd a Alex rosnie - szok i niedowierzanie! widac ze jujce juz przeszla faza na minimalizm i kaszmiry xd 

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga, wyszło słońce. Teraz jest za gorąco! 

Ona ma chyba jakieś rozdwojenie jaźni.... Serio, pada źle, słońce źle. Ogarnij się laska. 

Nie dość że sobie nakupiła 4 bluzeczki to jest synowi podkrada 😄 

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vlog june #7 udało się! kupiłam łóżko / i .. pokój prawie nastolatka..  
- łóżko piętrowe dla Melisy dzięki temu ma pod spodem "masę" miejsca na zabawę 
- na razie mały materac bo chce kupić dwa od razu
- alex śpi na materacu bo sam tego chciał. 
- woli spać na dużym materacu niż na swoim starym łóżku

Edytowano przez kochana999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeżywa to że Alex już nie ma zabawek i nie bawi się niczym innym niż Lego. 
"pokój starszaka kompletnie" 

i ta mina smutna. 

Edytowano przez kochana999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak Ona źle wygląda w tej ...ence białej w kwiaty? zwłaszcza z tą pomarańczową gumką na głowie XD
znowu syfy na buzi i dekolcie 
14:40 i w ogóle jaka opięta na brzuchu - wylewa się tłuszczyk 🙄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kochana999 napisał:

jak Ona źle wygląda w tej ...ence białej w kwiaty? zwłaszcza z tą pomarańczową gumką na głowie XD
znowu syfy na buzi i dekolcie 
14:40 i w ogóle jaka opięta na brzuchu - wylewa się tłuszczyk 🙄

 

Wiesz co... Możemy krytykować jej styl, że nieumiejętnie do swojej figury dobiera fasony ubrań itd., ale każda z nas ma nieraz spuchnięty brzuch i niedoskonałości skóry. Tym bardziej że ona od lat zmaga się z problemami z cerą i dla wielu kobiet to jest walka przez większość życia. Fakt, ma tak zapewne przez swój brak konsekwencji i niechlujstwo, ale czepiasz się na siłę 

  • Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, MaGo2 napisał:

Wiesz co... Możemy krytykować jej styl, że nieumiejętnie do swojej figury dobiera fasony ubrań itd., ale każda z nas ma nieraz spuchnięty brzuch i niedoskonałości skóry. Tym bardziej że ona od lat zmaga się z problemami z cerą i dla wielu kobiet to jest walka przez większość życia. Fakt, ma tak zapewne przez swój brak konsekwencji i niechlujstwo, ale czepiasz się na siłę 

Jak każda/co druga Kafetarianka, w tym i Ty :) 

Dla Ciebie spoko jest krytykować jaką to Żulis jest ujową żoną, a Lolo przez to taki biedny (jakbyście znały ich pożycie małżeńskie), a dla kogoś innego wygląd zewnętrzny czy dom będzie lepszym tematem do poplotkowania. 

Chill out.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, StareCzasy1 napisał:

Jak każda/co druga Kafetarianka, w tym i Ty 🙂

Dla Ciebie spoko jest krytykować jaką to Żulis jest ujową żoną, a Lolo przez to taki biedny (jakbyście znały ich pożycie małżeńskie), a dla kogoś innego wygląd zewnętrzny czy dom będzie lepszym tematem do poplotkowania. 

Chill out.

 

No jednak wydaje mi się, że utrzymujemy tu jakiś poziom rozmowy. Co innego komentować dziwne zachowania a co innego cechy wyglądu, na które ma niewielki wpływ.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kasja78 napisał:

No jednak wydaje mi się, że utrzymujemy tu jakiś poziom rozmowy. Co innego komentować dziwne zachowania a co innego cechy wyglądu, na które ma niewielki wpływ.

Masz rację. Wydaje Ci się 😉

 

Nie wiem czy taki niewielki wpływ... Żywność, antykoncepcja hormonalna, stres przez hejt/negatywne komentarze. W starych vlogach bardzo przeżywała to czepianie się jej o wszystko. 

To samo można powiedzieć o zachowaniach. Jak można oceniać jej postępowanie, skoro jest zaburzona psychicznie? 

Heheh, kafeteriańskie wyrocznie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, StareCzasy1 napisał:

Jak każda/co druga Kafetarianka, w tym i Ty 🙂

Dla Ciebie spoko jest krytykować jaką to Żulis jest ujową żoną, a Lolo przez to taki biedny (jakbyście znały ich pożycie małżeńskie), a dla kogoś innego wygląd zewnętrzny czy dom będzie lepszym tematem do poplotkowania. 

Chill out.

 

Oj, nigdy nie twierdziłam, że Lolo jest biedny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, MaGo2 napisał:

Wiesz co... Możemy krytykować jej styl, że nieumiejętnie do swojej figury dobiera fasony ubrań itd., ale każda z nas ma nieraz spuchnięty brzuch i niedoskonałości skóry. Tym bardziej że ona od lat zmaga się z problemami z cerą i dla wielu kobiet to jest walka przez większość życia. Fakt, ma tak zapewne przez swój brak konsekwencji i niechlujstwo, ale czepiasz się na siłę 

a ja tam będę krytykować ją. bo w sumie w tym domu nic nie robi, oprócz udawania że pracuje, a pracuje niby jako influeserka to wzięła by się i ubrała porządnie, umyła by włosy, kupiła kosmetyki - ale widać to też była tylko tymczasowa faza na malowanie się. ona nawet mogła by pewnie ciuchy kupować na fakturę pod film. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic nie robi żeby poprawić jakoś filmów, montaż, oglądalność, nuuuudy i flaki z olejem i jeszcze wygląda jak po melanżu... 🤢 i narzeka że ma mało kasy i że nie mogą jechać na wymarzone wczasy 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×