Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Barnaba 234

Mówi się że każdy jest kowalem swojego losu.

Polecane posty

Uważam że musimy być,  i nie tylko jesteśmy kowalem losu , bo rządzi nami pieniądz.  Każdy żyje na swój rachunek  , i wszystko moim zdaniem jest naszą sprawą jakie by nie były problemy . Nawet jak bym się stał bezdomnym , to tak samo moja sprawa  . Nic nikogo nie obchodzi tak naprawdę,  interesujemy się  nie istotnymi sprawami . Kogoś  ci żal  , to zacznij pomagać  , tak samo u mnie w pracy jak bym wyleciał  to by się nikt za mną nie wstawił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ludzie są egoistami. Ja też jestem. Interesuje mnie ja i moi bliscy. Kogoś mi może być szkoda. Ale i tak najbardziej martwię się o swoich i im chce pomagać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Cisza_nocna napisał:

Bo ludzie są egoistami. Ja też jestem. Interesuje mnie ja i moi bliscy. Kogoś mi może być szkoda. Ale i tak najbardziej martwię się o swoich i im chce pomagać. 

A jaka jest przyczyną że są egoistami , a może i tak we wszystkim nie da się pomóc I koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Barnaba 234 napisał:

A jaka jest przyczyną że są egoistami , 

Problemy psychiczne, braki emocjonalne, traumy, złe wychowanie, chciwość, lęki, brak wartości i zasad,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też prawda , bo ludzi nic nie obchodzi by pomóc  , ważne że ja mam , ważne że mi jest dobrze,  ważne że to nie mój problem.   Nie rozumieją problemu , bo tego nie mają   .  Tylko się głupio śmieją,  to co dla nich oczywiste   , bo ja mam jestem lepszy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Isk^a napisał:

Problemy psychiczne, braki emocjonalne, traumy, złe wychowanie, chciwość, lęki, brak wartości i zasad,

I tak to właśnie jest , ludzie są teraz chamscy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×