Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
agatka jmj

Dobra, kot siedzi sam w Redzie

Polecane posty

16 godzin temu, Tartufo napisał:

Chyba serio chodzi o mamę, bo jeśli Asia miałaby się zajmować nawet szukaniem kogoś do pomocy dla bapki, to to już by była serio parodia westernu. Magda jest dorosła, ma socialmedia i umie z nich korzystać. To jej zadanie by takie ogłoszenia zamieścić i kogoś znaleźć do siebie, a nie siostry. 

A to według Ciebie Magda ma się tym zajmować? 😅 Przecież ona może sama cały dzień zostać w domu bez problemu he Asia powinna się cieszyć,że jest jej dane zajmować się Magdą, bo to takie cudowne 😄 Ale tak na serio, to czemu Asia szuka opieki dla mamy? Magda się tym nie mogłaby zająć? Przecież to mama w okół Magdy skakała całe jej życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, ECh napisał:

A to według Ciebie Magda ma się tym zajmować? 😅 Przecież ona może sama cały dzień zostać w domu bez problemu he Asia powinna się cieszyć,że jest jej dane zajmować się Magdą, bo to takie cudowne 😄 Ale tak na serio, to czemu Asia szuka opieki dla mamy? Magda się tym nie mogłaby zająć? Przecież to mama w okół Magdy skakała całe jej życie...

Bo pewnie wszyscy czegoś od niej chcą, Magda to, Magda tamto, wszak wiadomo, że tylko dzięki jej ogarnianiu jakoś się to wszystko kręci. Siostrze zostają drobiazgi, że Magda też mogła odpocząć 

  • Like 2
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzebaby Madzi zapytać w jakimś komenarzu dlaczego to siostra szuka opiekuna dla mamy czy nawet samej Magdy, skoro jest dorosła i powinna to sama załatwić. Ale by kasowała, az by się kurzyło!  Mały stworek o maleńkim rozumku.

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Asi Facebook służy do załatwiania spraw, a prezeski do zamieszczania głębokich cytatów z piosenek Kwiatkowskiego, nie będzie sobie psuła walla jakimiś brzydkimi rzeczami typu zorganizowanie pomocy dla osoby na wózku (tak, właśnie byłam stalkerem) 

  • Like 2
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

'' Piękna prężna biznesłumen z małą wadą genetyczną,  na wózku ale prawie samodzielna potrzebuje wygimnastykowanego maczo najlepiej o urodzie latynoskiej,  stanu wolnego do malutkiej pomocy rano i wieczorem  ( dla chętnego zapewniony nocleg ) .''

Masz Magda gotowy wzór ogłoszenia,  nie musisz dziękować.

Edytowano przez agatka jmj
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie nie było, a widzę, że Magda wzięła rady do serca i opowiada teraz np. o książkach. Doceniam to ❤️
Ogólnie życzę jej jak najlepiej, fajnie, że coś tam chce poprawić.
Minus to to co wy tutaj opisujecie, nadal cisza czemu nie przebywa u siebie w domu, wszystko jest tajemnicą itd. 
Myślę, że mogłaby mieć pracę zdalną z domu 🙂 A przy okazji poprawiłaby budżet i miała więcej pieniędzy na remont. Trafiam na dużo ogłoszeń, gdzie szukają tylko osób z niepełnosprawnością. Wydaje mi się, że te 8-10h sama by w domu dała radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, GazowanaKawa napisał:

Jak ona wytrzymała prawie 24h beż ubikacji?!

Kiedyś mówiła, że jej się po prostu nie chce, ale to jest nierealne przez taki czas. Pewnikiem ma pieluchę dla dorosłych, ale nie powie o tym. Z drugiej strony to intymny temat, więc nic dziwnego. Nie dziwi mnie jednak to, że ludzi to ciekawi. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasuje komentarze pod filmem na bieżąco. Ale i tak powie, że same zniknęły 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, romatiamo napisał:

Kasuje komentarze pod filmem na bieżąco. Ale i tak powie, że same zniknęły 😂

Widziałam komentarz zarzucający Magdzie roszczeniowość i znikł 😁 Panowie z ochrony powinni M wnieść na scenę,żeby mogła wszystko widzieć he. Też się zastanawiam jak ona wytrzymuje tyle czasu bez skorzystania z toalety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałam vloga, wymęczyłam się bardziej niż Magda na koncercie Darii ze Śląska (która moim skromnym zdaniem robi dokładnie to samo co Kaśka Sochacka). Ciekawe czy przyszło jej do głowy, że to Sanah nie chciała z zdjęć i miała taki zapis w umowie, więc ochrona nic nie mogła zrobić.

Samo miejsce nagrywania mnie rozwaliło, jak nie knajpy gdzie nadaje i wszystko w tle słychać, widać obcych ludzi których nie bluruje, to ulica przy której jest remont. Brawo Magda!

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to się stało że Bapka się tak zażyle koleżankuje z Oskarem i Martyną? Przecież zawsze nasza prezeska mówiła (szczególnie podczas komentowania DtR) że ona nie lubi się zadawać z OzN bo ją ciągną w dół i przygnębiają i ona nie pasuje do ich świata. Niesamowita zmiana zadania - na plus oczywiście 😀

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magda z mamą wybrała się na wyjazd 😁😁 Nigdy nigdzie z mamą nie jeździła, a teraz proszę hehe Ale jestem ciekawa jej metamorfozy uśmiechu.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jej nie wstyd tak kłamać i jeszcze  wciągać w to chorą matkę. Masakra.

  • Like 4
  • Sad 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magda od trzech miesięcy nie jest w stanie wrócić do domu, bo chora mama nie jest w stanie się nią zająć.

Siostra szuka dla niej opieki, żeby móc z mężem wyjechać na parę dni, a ta opowiada, że z mamą wyjeżdża na urlop do Warszawy, w której uwaga, uwaga ... nie będzie internetu. 

Czy ona wstydu nie ma, że takie bzdury wrzuca do sieci i te głupoty idą w świat? 

  • Like 2
  • Haha 4
  • Sad 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Mertyna napisał:

Magda od trzech miesięcy nie jest w stanie wrócić do domu, bo chora mama nie jest w stanie się nią zająć.

Siostra szuka dla niej opieki, żeby móc z mężem wyjechać na parę dni, a ta opowiada, że z mamą wyjeżdża na urlop do Warszawy, w której uwaga, uwaga ... nie będzie internetu. 

Czy ona wstydu nie ma, że takie bzdury wrzuca do sieci i te głupoty idą w świat? 

Czekam na vloga z tego wyjazdu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ECh napisał:

Czekam na vloga z tego wyjazdu... 

vloga nie będzie, bo w Warszawie są kłopoty z Internetem 😉

WiFi tu jeszcze nie dotarło, dzwoni się z budki, przy ładnej pogodzie korzystają z gołębi pocztowych 🙂

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Mertyna napisał:

vloga nie będzie, bo w Warszawie są kłopoty z Internetem 😉

WiFi tu jeszcze nie dotarło, dzwoni się z budki, przy ładnej pogodzie korzystają z gołębi pocztowych 🙂

Ale kamera nagrywa bez WiFi 😁 wrzuci vloga jak wróci do Władka 😁😁 Stolica Polski - Warszawa, a tam nie działa WiFi 😂🤣 mogła się bardziej postarać...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, ECh napisał:

Ale kamera nagrywa bez WiFi 😁 wrzuci vloga jak wróci do Władka 😁😁 Stolica Polski - Warszawa, a tam nie działa WiFi 😂🤣 mogła się bardziej postarać...

Jeśli zapakuje torbę powerbanków, to jest szansa na takiego fałloga. Bo jeszcze nie dociągnęli prądu do Warszawy, by taką kamerę naładować. Ja tam trzymam kciuky

  • Like 1
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Tartufo napisał:

Jeśli zapakuje torbę powerbanków, to jest szansa na takiego fałloga. Bo jeszcze nie dociągnęli prądu do Warszawy, by taką kamerę naładować. Ja tam trzymam kciuky

Chociaż w sumie co ja znowu kłamkolę, i tak pewnie tego fałloga nie obejrzę, bo może jeden film na pół roku mnie tak zbałamuci że kliknę. Taka nuda. Więc nie wiem, po co ona tam jedzie? Reunion z byłą przyjaciółką, jedzie jej pomóc w ciężkich chwilach po szpitalu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona do Warszawy we wrzesniu jedzie. Kupowala bilet na IC czy Pendolino

 Chyba na koncert na narodowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Narodowym wg. Magdy jest fatalna akustyka i jest blisko na Białołęke, to eliminuje te miejscówkę  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Cippo napisał:

Bapka rozpoczyna leczenie zębów

Raczej wstawianie sztucznej szczęki na zgliszczach :classic_ninja:

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziecie wpłacać na zbiórkę na nowe zęby? 😁

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Blada napisał:

Będziecie wpłacać na zbiórkę na nowe zęby? 😁

Ja uwazam,że to dobry pomysł. Jeżeli pieniądze przeznaczy na zęby, to sama jej wpłacę parę złotych. Natomiast widać w ostatnim vlogu,że Magda nie jest zadowolona,że będzie to proteza - pewnie wolała korony,ale przy jej stanie zębów nie jest to możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, ECh napisał:

Ja uwazam,że to dobry pomysł. Jeżeli pieniądze przeznaczy na zęby, to sama jej wpłacę parę złotych. Natomiast widać w ostatnim vlogu,że Magda nie jest zadowolona,że będzie to proteza - pewnie wolała korony,ale przy jej stanie zębów nie jest to możliwe...

Nie dziwię się jej, proteza to ostateczność, ale rzeczywiście przy jej stanie zdrowia to chyba optymalne rozwiązanie. A na zbiórkę chętnie wpłacę, jak tylko piekło zamarznie i Magda przestanie zaklinać rzeczywistość i naginać ją do swoich pobożnych życzeń, co, biorąc pod uwagę, że od jakiegoś czasu jakoś tak więcej w niej pokory, może się udać.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, ECh napisał:

Ja uwazam,że to dobry pomysł. Jeżeli pieniądze przeznaczy na zęby, to sama jej wpłacę parę złotych. Natomiast widać w ostatnim vlogu,że Magda nie jest zadowolona,że będzie to proteza - pewnie wolała korony,ale przy jej stanie zębów nie jest to możliwe...

Tez uważam, ze dobry pomysł. Tak jak Buce bym złamanego grosza nie dała, tak tutaj wiadomo, ze sie nie przelewa 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Phoenix_x2 napisał:

Tez uważam, ze dobry pomysł. Tak jak Buce bym złamanego grosza nie dała, tak tutaj wiadomo, ze sie nie przelewa 

 

Ja też bym Buce nic nie dała, bo zyje na wyższym poziomie ode mnie, a u Magdy widać,że jest ciężko... Może Magda zagina rzeczywistość i w internecie buduje swój wizerunek nie do końca zgodny z rzeczywistością,ale jej sytuacja obecnie nie jest zbyt ciekawa i pewnie pomału zdaję sobie z tym sprawę. W ostatnim vlogu szczerze powiedziała jakie rozwiązanie zostało wybrane przy jej stanie zębów i widać,że kosztuje ją to dużo nerwów- nikt by nie chciał mieć protezy w jej wieku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×