Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Skoro seks jest taki zdrowy to dlaczego ludzie powinni latami być singlami i nie uprawiać seksu?

Polecane posty

Dnia 1.09.2024 o 15:14, Klitek napisał:

Ciekawe tylko niby z kim? Skoro na przyklad 99,99% kobiet na tinderze pisze, ze nie chce fwb ani ons tylko stalego zwiazku?

jakby nie chcialy to by ich nie bylo na qrwidromie

piszesz bzdury jak codziennie idz do psychiatry wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Klitek napisał:

99,99% osób na forum kafeteria tak pisze (w zasadzie wszyscy poza niejaką Żabą Moniką)

tu nie ma tysiaca osob zeby mogla wyjsc taka statystyka

1 minutę temu, Klitek napisał:

Tak, to wyliczenia w zaokrągleniu, dla uproszczenia

zaokragla sie do mniej dokladnych wartosci a nie do bardziej czyli jak masz 10 osob to mzesz zaokraglic do 1 a nie do 0,01

psychiatra albo popros kogos z rodziny niech cie bije jak gadasz jak potluczony moze to pomoze ze ze strachu nie bedziesz pier...lil codziennei jak potluczony'

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

tu nie ma tysiaca osob zeby mogla wyjsc taka statystyka

zaokragla sie do mniej dokladnych wartosci a nie do bardziej czyli jak masz 10 osob to mzesz zaokraglic do 1 a nie do 0,01

psychiatra albo popros kogos z rodziny niech cie bije jak gadasz jak potluczony moze to pomoze ze ze strachu nie bedziesz pier...lil codziennei jak potluczony'

 

A czy jak będą mnie tłukli to nie będę jeszcze bardziej potłuczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Klitek napisał:

A czy jak będą mnie tłukli to nie będę jeszcze bardziej potłuczony?

jestes tak glupi ze nic ci nie zaszkodzi a tresura pomoze ci zrozumiec kiedy nie otwierac geby

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.09.2024 o 15:17, Klitek napisał:

Podobno niepełnosprawnym właśnie też chcę się i na Zachodzie są takie pracownice seksualne jak pielęgniarki które zaspokajają potrzeby niepełnosprawnych

To zwykła prostytucja tyle że uprawiają ja fetyszystki tetraplegii. Gdyby zależało Ci na seksie i tak byś przeżywał jego brak to już dawno byś zamoczył więc skoncz te cyrki. Musisz się chyba brandzlowac do tych swoich codziennych wypocin i tego że ci w ogóle odpisujemy...zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×