Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Czy istnieje coś takiego jak sponsoring bez seksu i co najważniejsze, czy jest tańszy?

Polecane posty

Na typowy sponsoring mnie nie stać

Ale wystarczyłoby mi spotykać się z piękną młoda dziewczyną i spędzać z nią czas nawet bez seksu, przytulania, całowania, trzymania się za ręce - wystarczyłoby mi przebywanie z nią, spędzanie czasu, spacerowanie, rozmawianie - czy taki sponsoring bez seksu, byłby możliwy? i czy byłby tańszy niż normalny sponsoring, w którym chodzi przede wszystkim o seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w japonii możesz sobie wynająć dziewczynę ale bez prostytucji... czyli robić wszystko to co robią pary, minus seks i całowanie. do tego możesz sobie wynająć babcię i dziadka na przykład... bardzo samotne społeczeństwo, jak sami pewnie dostrzegacie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, RymCym+ napisał:

w japonii możesz sobie wynająć dziewczynę ale bez prostytucji... czyli robić wszystko to co robią pary, minus seks i całowanie. do tego możesz sobie wynająć babcię i dziadka na przykład... bardzo samotne społeczeństwo, jak sami pewnie dostrzegacie XD

a w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Istnieje.

czy jest znacząco tańszy niż tradycyjny sponsoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Klitek napisał:

Na typowy sponsoring mnie nie stać

Ale wystarczyłoby mi spotykać się z piękną młoda dziewczyną i spędzać z nią czas nawet bez seksu, przytulania, całowania, trzymania się za ręce - wystarczyłoby mi przebywanie z nią, spędzanie czasu, spacerowanie, rozmawianie - czy taki sponsoring bez seksu, byłby możliwy? i czy byłby tańszy niż normalny sponsoring, w którym chodzi przede wszystkim o seks?

Sąsiadki nie masz wychodzi z psem? 

Byś se kupił byście sobie chodzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kotami mają kuwetę i robią na miejscu. Piesek w domu nie załatwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kiii napisał:

Sąsiadki nie masz wychodzi z psem? 

Byś se kupił byście sobie chodzili.

hmm, myślisz, że ładna sąsiadka chciałaby spędzać ze mną czas? brzydka może i tak, ale ładna?

na sympatii brzydkie chcą ze mną pisać, ale ładne nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Klitek napisał:

hmm, myślisz, że ładna sąsiadka chciałaby spędzać ze mną czas? brzydka może i tak, ale ładna?

na sympatii brzydkie chcą ze mną pisać, ale ładne nie

Co ty myślisz jak ja wychodzę schodzimy.

Parę jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Istnieje.

Chyba w Japonii. U nas jest passazer princes niby ale po pierwsze wątpliwości że to tańsze po drugie nie wierzę że nie ma chociaż loda w cenie xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak nie znasz, piesek o tej samej Godzinie woła spacerek.

Chciał czy niechciał  tak codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kiii napisał:

Co ty myślisz jak ja wychodzę schodzimy.

Parę jest.

a gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Klitek napisał:

Na typowy sponsoring mnie nie stać

Ale wystarczyłoby mi spotykać się z piękną młoda dziewczyną i spędzać z nią czas nawet bez seksu, przytulania, całowania, trzymania się za ręce - wystarczyłoby mi przebywanie z nią, spędzanie czasu, spacerowanie, rozmawianie - czy taki sponsoring bez seksu, byłby możliwy? i czy byłby tańszy niż normalny sponsoring, w którym chodzi przede wszystkim o seks?

Yyy według mnie nie istnieje bo takich głupich nie ma, ale możesz zaoferować jakieś takie rzeczy podejrzewam że dużo będzie chętnych na taką pracę. Stawka minimalna krajowa za godzinę i nie jedna se dorobi na frajerze.

Mi się kiedyś marzyło do grania lachona kupić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Klitek napisał:

a gdzie mieszkasz?

W mieście, na wsi se biegają po polu podwórku.

Dobry pomysł. Napisałem nie jedna wychodzi i znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, RymCym+ napisał:

w japonii możesz sobie wynająć dziewczynę ale bez prostytucji... czyli robić wszystko to co robią pary, minus seks i całowanie. do tego możesz sobie wynająć babcię i dziadka na przykład... bardzo samotne społeczeństwo, jak sami pewnie dostrzegacie XD

Jak się dobrze zapłaci to wszystko można kupić nawet lachona siedzacego nago w kuli jak w adrenalina 2

Tylko to tona floty której on nie ma 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna wychodzi z mamusia i córka do mnie usmiechają gadają. Wychodzą słyszą jak mòj pies szczęka. Sam nie wiem czy mamusie czy córkę hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

Chyba w Japonii. U nas jest passazer princes niby ale po pierwsze wątpliwości że to tańsze po drugie nie wierzę że nie ma chociaż loda w cenie xD 

Czytałam o tym artykul ze 2 lata temu i wiem że w Polsce takie coś istnieje tylko nie mogę sobie przypomnieć nazwy tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Czytałam o tym artykul ze 2 lata temu i wiem że w Polsce takie coś istnieje tylko nie mogę sobie przypomnieć nazwy tego.

Widziałem ogolszenia czasem wypożyczenia samicy ale to nie było nic osobnego tylko np na majtkomacie usługa 

Jedna chciała 3000 pln mc za związku korespondencji ze zdjęciami pochwy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Rzeczywiście ty musisz płacić za towarzystwo , bo męczący jesteś z tym biadoleniem i to może więcej kosztować niż tradycyjny sponsoring.

Czyli ludzie chętniej spędzaliby ze mną czas, gdybym zupełnie się nie odzywał, jak niemowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Rzeczywiście ty musisz płacić za towarzystwo , bo męczący jesteś z tym biadoleniem i to może więcej kosztować niż tradycyjny sponsoring.

XD lachony lubią paplac i ich to nie męczy, ja po ciotce mam dość kobiet aż do piątku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nie potrzebuje więcej niż napisał:

XD lachony lubią paplac i ich to nie męczy, ja po ciotce mam dość kobiet aż do piątku 

Ale to już frajerstwo totalne i desperacja żeby płacić za towarzystwo drugiego homo sapiens 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Rzeczywiście ty musisz płacić za towarzystwo , bo męczący jesteś z tym biadoleniem i to może więcej kosztować niż tradycyjny sponsoring.

Nie prawda. Myślisz jak za nimi chodzę chciałem rozmawiać. Coś o nie same same inicjują. Combo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Klitek napisał:

Czyli ludzie chętniej spędzaliby ze mną czas, gdybym zupełnie się nie odzywał, jak niemowa?

Nic nie pisałem o nie odsywaniu się w ogóle. Zacznij myśleć 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×