Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Vedma

Człowiek tłuste jajo w kasku.

Polecane posty

3 godziny temu, Krakowski Precel napisał:

Jak ona wygląda jak leży na tej kanapie zawinięta w te koce. Jak stara, zniszczona życiem alkoholiczka.

Nawet jej się umyć nie chce. Zamówiła wcierke do włosów i oczywiście musiała podkreślić, że kosztowała 300 zł. Niech larwy skręca z zazdrości, bo przecież nas nie stać na takie "luksusy". 

Nasza czyscioszka wielce zdziwiona, że tego preparatu nie można wcierać w tłusty łeb. Pewnie i tak zrobi po swojemu i będzie jęczeć, że wcierka nie dała efektów. Albo rzuci w kąt, bo kto ma siłę na codzienne mycie włosów. Przecież to nieludzkie, niehumanitarne wręcz 😅

Jak się maluje i opuszcza głowę szukając jakiegoś kosmetyku to widać na tym tłustym łbie łyse prześwity. Ale Zakolak twierdzi, że ma tak gęste włosy, że szczotki się na nich wyginają 😂😂😂

Zakolaczku jedyne co się w tej chatce wygina to ty, po kolejnej butli wina. 

I podłoga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłam miniaturkę ostatniej produkcji, normalnie rasowa menelica, te psy to z nią mają ciężki zywot,  siku i 💩 na podłodze to już pewnie standard.

Edytowano przez evoiva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Etoile napisał:

Mnie śmieszy jak co chwile podkresla ile karma dla psów kosztuje. Tylko ta karma dla.tych małych psów niech sie przyzna na ile starcza. Duży pies miałby to na 2 razy. A ona pewnie na miesiąc. 

To prawda. Mój ostatni pies był alergikiem i mógł jeść tylko dwa rodzaje mokrej karmy. Co miesiąc na same puszki szło 300 złotych, a gdzie jakieś przysmaki czy leki, które brał na stałe. O wizytach u weta już nie wspominam, bo to temat rzeka.

Ale ja świadomie zdecydowałam się na psa i wiedziałam, że jego posiadanie wiąże się z wydatkami. Dlatego kupno jego karmy było dla mnie czymś tak normalnym jak kupienie jedzenia dla siebie. Po prostu kupowałam i tyle. Nie smęcilam i nie przeliczyłam ile to kosztuje. Chciałam mieć psa to musiałam się liczyć z wydatkami. 

Przed buldogiem miałam cane corso, który ważył ponad czterdzieści kilo. On dopiero musiał sobie zjeść hehe 😅 takie opakowanie jak ona kupuje dla szczurków to dla mojego bydlaczka było na dwa dni. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Wsedno napisał:

Akurat ta jej nowa szczotka wygina się, bo ma się wyginać 😏 tak jest skonstruowana, że ma pracować i dopasowywać się do kształtu głowy podczas czesania. 

Mi się ta nowa szczotka nie podoba, może nie rwie ale włosy się brzydko układają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kingeczka napisał:

Mi się ta nowa szczotka nie podoba, może nie rwie ale włosy się brzydko układają.

Ale że u Siwej się źle układają czy Ty ją masz i Tobie się nie sprawdza?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Wsedno napisał:

Ale że u Siwej się źle układają czy Ty ją masz i Tobie się nie sprawdza?

U damy. Szczltki Olivii nigdy nie miałam. Mam wet brush z taki do suszenia i jest ok.

Edytowano przez Kingeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, evoiva napisał:

A cóż to za karma, która siwek serwuje swoim szczurkom? Kiedyś widziałam Acane u niej - siwa uwierz mi są droższe 😉, swego czasu sporo karmy przez ręce mi przeszło.

Narzeka jakby te mini pieski jadły niewiadomo ile, co by bylo jakby miala jakiegoś wielkiego psa który zjada 2 kg albo więcej miesa dziennie i taki worek karmy co ona ma na 3 tyg zjada w w 3 dni😆 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że zrobi sobie kuku tymi zabiegami domowymi to twarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, masala napisał:

Narzeka jakby te mini pieski jadły niewiadomo ile, co by bylo jakby miala jakiegoś wielkiego psa który zjada 2 kg albo więcej miesa dziennie i taki worek karmy co ona ma na 3 tyg zjada w w 3 dni😆 

Ja mam takiego pieska. Zjada 1800g mięsa dziennie. Kupuję u sprawdzonego rolnika, porcjuję i mrożę. Samo mięso to koszt 1400zł miesięcznie, do tego podroby, olej z łososia, suplementy, warzywa, naturalne smakołyki… Za to żyje w zdrowiu już 16 lat i dawno przekroczył średnią dla swojej rasy. 🙂To członek rodziny, więc nie wypominam mu tego (jak nasza bogaczka) i nie oszczędzam na jego zdrowiu. Damessa żyje w jakiejś innej rzeczywistości, zatrzymała się mentalnie 10 lat temu i pewnie myśli, że tylko ona karmi psy drogą (w jej mniemaniu) karmą i stekami, a większość ludzi resztkami z obiadu i karmą za 20 zeta z Lydla

  • Like 1
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Kingeczka napisał:

Myślicie że zrobi sobie kuku tymi zabiegami domowymi to twarzy?

Oczywiście! U niej nie ma innej opcji 😅😋😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Kingeczka napisał:

Myślicie że zrobi sobie kuku tymi zabiegami domowymi to twarzy?

Śmiesz wątpić?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, evoiva napisał:

A cóż to za karma, która siwek serwuje swoim szczurkom? Kiedyś widziałam Acane u niej - siwa uwierz mi są droższe 😉, swego czasu sporo karmy przez ręce mi przeszło.

Oj nie wiem. Nie znam się na obecnych karmach bo psa miałam bedac jeszcze dzieckiem. Ale my mieliśmy dużego psa i mama codziennie szykowała swieze jedzenie a nie gotowe kulki w ilości 2 kg na miesiac. Miałaby psa do kolan to by chyba zawału dostała gdyby się dowiedziala ile kosztuje jego wyżywienie. No ale ona wydaje AZ 120 ZL NA KARME.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Etoile napisał:

Oj nie wiem. Nie znam się na obecnych karmach bo psa miałam bedac jeszcze dzieckiem. Ale my mieliśmy dużego psa i mama codziennie szykowała swieze jedzenie a nie gotowe kulki w ilości 2 kg na miesiac. Miałaby psa do kolan to by chyba zawału dostała gdyby się dowiedziala ile kosztuje jego wyżywienie. No ale ona wydaje AZ 120 ZL NA KARME.

ebać biedę - wera włączy ogrzewanie, co se będzie żałować bogaczka 😄

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, biednakicia napisał:

ebać biedę - wera włączy ogrzewanie, co se będzie żałować bogaczka 😄

A psy zamiast 5 kulek na posiłek dostaną 3!  I karma wystarczy na 2 miesiące. Siwa łap mój pomysł dzięki temu będziesz mieć na ogrzewanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie jakie to życie jest przewrotne... Kiedyś zapewne krzyczała "yebać biedę!" pod butikiem Diora wychodząc z torebką za 20k... A dziś podkręcając ogrzewanie do 20 stopni🤣

  • Like 2
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Etoile napisał:

Oj nie wiem. Nie znam się na obecnych karmach bo psa miałam bedac jeszcze dzieckiem. Ale my mieliśmy dużego psa i mama codziennie szykowała swieze jedzenie a nie gotowe kulki w ilości 2 kg na miesiac. Miałaby psa do kolan to by chyba zawału dostała gdyby się dowiedziala ile kosztuje jego wyżywienie. No ale ona wydaje AZ 120 ZL NA KARME.

Ja miałam owczarka psa 46kg plus suczke niecałe 30kg i kundelka 20kg worki z suchą po 15 kg znikały, plus do tego specjalnie mięso kupowałam. Te gluty to worek 15 kg by z dwa lata męczyły.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Etoile napisał:

A psy zamiast 5 kulek na posiłek dostaną 3!  I karma wystarczy na 2 miesiące. Siwa łap mój pomysł dzięki temu będziesz mieć na ogrzewanie.

I lolutek zwali z masy.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Elmirka1313 napisał:

Patrzcie jakie to życie jest przewrotne... Kiedyś zapewne krzyczała "yebać biedę!" pod butikiem Diora wychodząc z torebką za 20k... A dziś podkręcając ogrzewanie do 20 stopni🤣

Jak to pisały jej niektóre wiCki- " życie mi się zmieniło o 360 stopni" jak to czytam to mam niezmiennie ubaw.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Elmirka1313 napisał:

Patrzcie jakie to życie jest przewrotne... Kiedyś zapewne krzyczała "yebać biedę!" pod butikiem Diora wychodząc z torebką za 20k... A dziś podkręcając ogrzewanie do 20 stopni🤣

Haha, to prawda. 😄 W ogóle nieźle musi być skopana ta szopa pod względem (braku) ocieplenia. Ja jeszcze u siebie pieca nie odpaliłam, a mam ciągle ponad 20 stopni w dzień (zwykle 21-22), w nocy na poddaszu 18. No ale na szczelne okna, dach i wykonanie elewacji nie żałowaliśmy. Zakolak kupił rozpadający się budynek, niczego nie sprawdził i myślał, że bez inwestycji cały rok tam na luzie przesiedzi, bo ma kominek. No dobra, to się jeszcze sprawdzało, jak przemocowiec w nocy wstawał i dokładał do ognia. Parobka brak, trzeba za prunt płacić 😄 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, SheriDANKA 😜 napisał:

Oczywiście! U niej nie ma innej opcji 😅😋😁

Nie mogę się doczekać na "efekty" 🎃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłam nowe dzieuo. Na samym początku Zakolak informuje, że leje, więc nie chodzą (z dziewczynami) na spacery. Pewnie, niech psy leją na matę. Co za durny człowiek... Też mam ogród, ale psa wyprowadzam nawet jak jest paskudna pogoda, wydawało mi się to oczywiste. Dla niej oczywiste jest co innego - jej własne lenistwo ponad potrzeby fizjologiczne psów (nie mówiąc o umysłowych, socjalnych, ruchu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos se zastanawial, co sywa bedze robic jak sie jej juciub skonczy. Kocha szorowac kible, juz jom widze jako Lodzie klozetbabcie. 🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Syreni śpiew napisał:

Odpaliłam nowe dzieuo. Na samym początku Zakolak informuje, że leje, więc nie chodzą (z dziewczynami) na spacery. Pewnie, niech psy leją na matę. Co za durny człowiek... Też mam ogród, ale psa wyprowadzam nawet jak jest paskudna pogoda, wydawało mi się to oczywiste. Dla niej oczywiste jest co innego - jej własne lenistwo ponad potrzeby fizjologiczne psów (nie mówiąc o umysłowych, socjalnych, ruchu)

Jak w tej chacie musi yepać, pozamykane wszystko, wentylacja tam jest żadna, ten mix zapachów musi być zabójczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczotka OG jest spoko. Tylko że to nie jest szczotka dla damy. Każda szczotkę trzeba czyścić wiadomo hehe ale moim zdaniem ta brudzi się ekstremalnie szybko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kingeczka napisał:

Myślicie że zrobi sobie kuku tymi zabiegami domowymi to twarzy?

Bez szans. Jej nic nie bierze. Lód, smród, łój, gnój, nie ma na nią mocnego.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Syreni śpiew napisał:

Odpaliłam nowe dzieuo. Na samym początku Zakolak informuje, że leje, więc nie chodzą (z dziewczynami) na spacery. Pewnie, niech psy leją na matę. Co za durny człowiek... Też mam ogród, ale psa wyprowadzam nawet jak jest paskudna pogoda, wydawało mi się to oczywiste. Dla niej oczywiste jest co innego - jej własne lenistwo ponad potrzeby fizjologiczne psów (nie mówiąc o umysłowych, socjalnych, ruchu)

Na matę albo gdzie popadnie jak w Łodzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tereska 1990 napisał:

"Ej zobaczcie, ej zobaczcie" leje:classic_biggrin:

Ej no ej u mnie wczoraj lało, no ten i mokro było.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, evoiva napisał:

Ej no ej u mnie wczoraj lało, no ten i mokro było.

Akurat mi chodziło o to, że ja leje:classic_biggrin:

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Tereska 1990 napisał:

Akurat mi chodziło o to, że ja leje:classic_biggrin:

Ale na matę, prześcieradło czy podłogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×