Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Vedma

Człowiek tłuste jajo w kasku.

Polecane posty

2 minuty temu, Wsedno napisał:

Matka nie wiadomo jakim jest driverem... Może dla niej to też wyzwanie pojechać tyle km z Łodzi na Mazury po córeczkę. Zwłaszcza, że swoje lata ma, a jazda męczy, koncentracja już nie ta... 

Wera tyle razy już ta trasa jechała, że napewno wiedzieć wie którędy, a wbrew pozorom łatwiej jechać autostrada niz po mieście, jeszcze dużym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Wsedno napisał:

Matka nie wiadomo jakim jest driverem... Może dla niej to też wyzwanie pojechać tyle km z Łodzi na Mazury po córeczkę. Zwłaszcza, że swoje lata ma, a jazda męczy, koncentracja już nie ta... 

Wiadomo czy ojciec ma prawko? Bo dziwne, że on nie jeździ tylko matka. Myślę, że jest to dla matki nie małe wyzwanie, dla mnie by było, a jeżdżę codziennie po mieście. Ale takie trasy gdzie jeździ się rzadko to stres nadal jest. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Sylka856 napisał:

Wera tyle razy już ta trasa jechała, że napewno wiedzieć wie którędy, a wbrew pozorom łatwiej jechać autostrada niz po mieście, jeszcze dużym 

No tylko dochodzi monotonia jazdy, ciężarówki, inni użytkownicy, którzy jeżdżą szybko i agresywnie. Ja wierzę, że trasa może być bardzo stresująca dla kogoś, kto na co dzień jeździ tylko po mieście (lub ogólnie nie czuje się jak ryba w wodzie). 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mysliCe o makmafin, wybitne danie do eboka?

Edytowano przez Kingeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siwa musi uważać. Właśnie przeczytałam artykuł, że dla mężczyzny eksplodowało szambo i wysadziło część domu. Powiat krakowski.

 

  • Like 1
  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Sowa z Mazur napisał:

Siwa musi uważać. Właśnie przeczytałam artykuł, że dla mężczyzny eksplodowało szambo i wysadziło część domu. Powiat krakowski.

 

Dieta damy daje predyspozycje wybuchowe, czego dowodem jest intensywny zapach bąka w chatce i okolicy.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kingeczka napisał:

Dieta damy daje predyspozycje wybuchowe, czego dowodem jest intensywny zapach bąka w chatce i okolicy.

I jeszcze ją Rózia napastuje bo chłopa szuka

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sylka856 napisał:

Wera tyle razy już ta trasa jechała, że napewno wiedzieć wie którędy, a wbrew pozorom łatwiej jechać autostrada niz po mieście, jeszcze dużym 

Jestem przekonana, że mimo pokonania tej trasy jakiś pierdylion razy, właścicielka mazurskiej posiadłości nie wie, jak tam dojechać.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze pod koniec vlo piecze mnie, i to też, i to też mnie piecze... 🫣🎃⚰️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Kingeczka napisał:

Najlepsze pod koniec vlo piecze mnie, i to też, i to też mnie piecze... 🫣🎃⚰️

Ona chyba specjalnie kupiła retinol o wysokim stężeniu. Tylko nie połączyła kropek, że kawitacja i retinol w jednym czasie to nie jest dobry pomysł. A jaki retinol polecacie? Zastanawiam się nad serum z retinolem 0,3% slavi*a. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MysliCe że w chatce spuszcza siku za każdym razem, by musiała wybierać co miesiąc, a nie że 'dawno' 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Wsedno napisał:

No tylko dochodzi monotonia jazdy, ciężarówki, inni użytkownicy, którzy jeżdżą szybko i agresywnie. Ja wierzę, że trasa może być bardzo stresująca dla kogoś, kto na co dzień jeździ tylko po mieście (lub ogólnie nie czuje się jak ryba w wodzie). 

Nie jest tak daleko, może się trzymać cały czas prawej strony i 90 jechać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, wyszlonamoje napisał:

Jestem przekonana, że mimo pokonania tej trasy jakiś pierdylion razy, właścicielka mazurskiej posiadłości nie wie, jak tam dojechać.

No może i racja, była zajęta zawsze patrzeniem w podgląd 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Honcia2213 napisał:

Może w Łodzi kibelek nadal zepsuty i nie ma po co tam wracać.

Myślicie że zostawiła kasztany w tronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Kingeczka napisał:

MysliCe że w chatce spuszcza siku za każdym razem, by musiała wybierać co miesiąc, a nie że 'dawno' 

Może niech najlepiej chodzi w krzaki za chałupe jak chce przyoszczedzic 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Mi a napisał:

Ona chyba specjalnie kupiła retinol o wysokim stężeniu. Tylko nie połączyła kropek, że kawitacja i retinol w jednym czasie to nie jest dobry pomysł. A jaki retinol polecacie? Zastanawiam się nad serum z retinolem 0,3% slavi*a. 

Na początek jak najmniejsze stężenie i zrob próbę uczuleniową, każda skóra inaczej reaguje, z tego co pamiętam to któraś firma ma 0,25%. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Phoenix_x2 napisał:

Może niech najlepiej chodzi w krzaki za chałupe jak chce przyoszczedzic 

I dwójeczkę też można elegancko zrobić w krzaki, co jest fajne można wykorzystać liście co są pod ręką i nie ma konieczności kupowania papieru, potem poprawić chusteczką do demakijażu co kilka dni i nawet prysznicu nie trzeba, co pozwoli uniknąć zalewania chatki.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Kingeczka napisał:

I dwójeczkę też można elegancko zrobić w krzaki, co jest fajne można wykorzystać liście co są pod ręką i nie ma konieczności kupowania papieru, potem poprawić chusteczką do demakijażu co kilka dni i nawet prysznicu nie trzeba, co pozwoli uniknąć zalewania chatki.

Np. barszcz Sosnowskiego można wykorzystać, super efekty

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, wyszlonamoje napisał:

Np. barszcz Sosnowskiego można wykorzystać, super efekty

😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Mi a napisał:

Poszła zwrócić uwagę, gada, że już kolejny raz tam poszła i krzyczała ze swojego podwórka żeby ściszyli. Jaki to musi być tragiczny widok... Zaspana, wkurzona wariacka w tłustych włosach drze się ze swojego podwórka na ludzi, którzy ciężko pracują. I  jaką ofiarę z siebie robi, biedna musiała się ubrać co spowodowało, że się przebudziła. A wystarczyłoby kupić stopery za 3zl i dać innym żyć. I nie może swobodnie nagrywać bo dostanie bana na yt.

Ja bym nie chciała chodzić w stoperach, bo sąsiedzi odwalają bydło. Coś o tym wiem... Oni mają swobodę, a inni przez nich nie.

ALE

jak pies jazgocze albo wera odpala dzwonki i cymbały w Lodzy, to jest spoko tak? Przecież nikt nie mówił jej, że to przeszkadza, to w czym problem. Więc teraz powinno jej grać to radio zet codziennie na full.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Wsedno napisał:

Matka nie wiadomo jakim jest driverem... Może dla niej to też wyzwanie pojechać tyle km z Łodzi na Mazury po córeczkę. Zwłaszcza, że swoje lata ma, a jazda męczy, koncentracja już nie ta... 

❤️ awek

Jestem w tyle, muszę też upolować jakiś trendi kard z ostatnich produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, biednakicia napisał:

❤️ awek

Jestem w tyle, muszę też upolować jakiś trendi kard z ostatnich produkcji.

Oj tak avek perełka, widać że sporo schudła 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×