Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Vedma

Człowiek tłuste jajo w kasku.

Polecane posty

Nie używam chusteczek do demakijażu ale kupiłam.

Szczur numer 1 zarobił swiferem.Jak kiedyś zlex gorącym żurem. Tylko śmiechu nie było jak ze zlexem.

Baw się dobrze z Kinią zlexie należy ci się dobra zabawa jak mało komu.

To otworzenie gębę na szeroko jak to pukanie było. Jakby chciała ten płyn do naczyń ananasowy połknąć. Obrzydliwe to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, foxybrown napisał:

Załamałbym się i wstydziła jakby zajęciem mojej matki było pisanie tutaj, tyle ode mnie bye bye 

Zawsze lepsze to niż nagrywanie na yt patovlogow. Nie podpisuje się imieniem i nazwiskiem. Zaleta anonimowości.

A.z ciekawości - co z tym miejscem jest nie tak?

Edytowano przez Etoile
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siwa zachwyca się fagata, pluje jadem, wyzywa i obraża innych, wpuszcza obcych do intymnych momentów swojego życia ale ktoś twierdzi że wstydem jest anonimowe  pisanie tutaj. Ciekawa  sprawa.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Etoile napisał:

Też się z tego zaśmiałam. Tak blisko naszej cesarzowej a jednoczesnie tak daleko.

Jak bardzo w punkt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Etoile napisał:

Siwa zachwyca się fagata, pluje jadem, wyzywa i obraża innych, wpuszcza obcych do intymnych momentów swojego życia ale ktoś twierdzi że wstydem jest anonimowe  pisanie tutaj. Ciekawa  sprawa.

Przytoczę przy okazji jak się wypowiada na temat ludzi, którzy ją oglądają, a z którymi się nie zgadza: "pod.ludzie", "spie. rdoliny życiowe", jedną określiła "kur.wą" i "ście.rą", no i oczywiście głupie larwy. Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości apropos toksyczności i plucia jadem?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×