Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kingeczka

Zepsuta spłuczka w rezidens

Polecane posty

4 godziny temu, biednakicia napisał:

Dobrze, że toopa jej nie boli jeszcze. Leży i siedzi a jak dźwignie coś raz na rok, to bez żadnej techniki no i plecy napi..ją. Taka to tajemnica.

Bobas 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mam nadzieję, że mnie nie ZNIELUBICIE za powrót do Łodzi..."

WTF .. co to miało znaczyć?

Czyżby powód październikowego koczowania w domku pod stertą pierzyn i koców, z worami brudnej bielizny i ciuchów- wyjaśniony? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sagi absurdów ciąg dalszy. Ma wyrzuty sumienia bo nagrywa nieogarnięta a przecież chwilę temu mówiła że super się czuję taka naturalna bez niczego. 

Nigdy NIGDY nie ogląda swoich vlogów a już po raz któryś nawiązuje że kiedyś to było a ludzie i tak hejtowali. 

Nie bierze leków na depresję ale ma depresję. Jaki to jest szkodnik pod tym względem. Swoje nieróbstwo zasiedzenie marazm tłumaczy sobie poważna śmiertelna chorobą. 

Boi się powrotu do Łodzi i spadku wyświetleń. Coraz częściej mówi że "matka nie ma pieniędzy" a przecież lubi podkreślać że gdyby nie zapisy to stać ja na zakup od reki torebki za miliony. 

Kosmos odleciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, !GA napisał:

"Mam nadzieję, że mnie nie ZNIELUBICIE za powrót do Łodzi..."

WTF .. co to miało znaczyć?

Czyżby powód październikowego koczowania w domku pod stertą pierzyn i koców, z worami brudnej bielizny i ciuchów- wyjaśniony? 

Ostatnio dostało jej się w komciach (czyli po dvpsku) za te toktoczkowe tańce w mieszkaniu i popisy jak  wrocila pakować się na wibracje. Z pewnosćia też obawia się sąsiadów, tam musiała byc jakaś spina albo oo Lole albo o te dzwonki i muze albo o jej sprzątania nocne jak puszczała odkurzacz nocą. Ona prowadzi nocny tryb życia, nie dostosowany do normalnego trybu tamtych ludzi ... Stąd będzie siedzieć zabunkrowana w paczkomacie i jak zarobi na remonty takim kontentem? Coś czuję że ona też czuje że zwariuje chyba tam takim trybem. Ewidentnie coś odwaliła z sąsiadami w lipcu tam,że aż tak nie chce wracać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, MONIKA napisał:

Sagi absurdów ciąg dalszy. Ma wyrzuty sumienia bo nagrywa nieogarnięta a przecież chwilę temu mówiła że super się czuję taka naturalna bez niczego. 

Nigdy NIGDY nie ogląda swoich vlogów a już po raz któryś nawiązuje że kiedyś to było a ludzie i tak hejtowali. 

Nie bierze leków na depresję ale ma depresję. Jaki to jest szkodnik pod tym względem. Swoje nieróbstwo zasiedzenie marazm tłumaczy sobie poważna śmiertelna chorobą. 

Boi się powrotu do Łodzi i spadku wyświetleń. Coraz częściej mówi że "matka nie ma pieniędzy" a przecież lubi podkreślać że gdyby nie zapisy to stać ja na zakup od reki torebki za miliony. 

Kosmos odleciał

Dopiero co opowiadała że od teraz będzie nagrywać prawdziwe życie, bo są badania, że cukierkowe życie w SM tak nie wygląda i przez to ludzie nabawiaja się kompleksów i jest to przyczyna h.ejtu. Nie nasza wina że jej prawdzie życie to taki nieogar ,że do filmu nawet musi się trochę poprawić co dla normalnego człowieka jest normą. I kto tu odjechał? Hejtery ( tzn według Siwej "ludzie, którzy mają za dużo wolnego czasu"😅 lubię to!👍) czy influęsery? 🤣🤣🤣

Bankowo ogląda cały czas swoje blogi z najlepszych lat, kiedy miała te długie włosy i wszystko się układało ( tzn przemocowiec wszytko organizował żeby jakoś ciągnąć to do przodu i kontent byl). Dlatego teraz zapuszcza te kudły. 

Jeszcze pamiętam oo rozwodzie mówiła,że jak okropnie wnjich wyglądała, chwilę temu dosłownie zachwycała się jak mogła zapuścić tak długie i zdrowe włosy, bo teraz jej ciężko idzie i wypadaja, a podobała się sobie wtedy w tych włosach. 🙈😂😁😅

Matrix tam w jej głowie jest. I to w zależności od tego która tabletkę wybierze. Mam wrażenie że łyka po kolei i dalej nie wie i dalej sprawdza.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym ostatnim wlogu ma ewidentnie vibe starej panny, marudnej, rozmemłanej. Ewidentnie nie ma też pomysłu na dalsze wlogi, nie ma co nagrywać. Musi wrócić do swoich starych patentów- sprzątania. Tylko, że jej się nie chce 🤣

Edytowano przez Ivetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Sowa z Mazur napisał:

Są takie 5 minutowe ćwiczenia na biust. Najlepiej po 3 serie robić. Może i jej by coś dały ale w połowie pierwszej serii padnie

Gdzie, na YT? Jakieś dobre?Podeślij linka plisss. Nudzi mi się, to se chociaż cycki na święta podciągnę 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Edytowano przez SheriDANKA ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co przypominało mi się do kogo jest podobna w tym czerwonym dresie z zary co ostatnio przymierzała🤣🤣🤣🤣🤣🤣 nawet jest podpowiedź w kadrze z tego mierzenia w prawym górnym rogu, na szafie, naklejka na butelce wina 🙈😂🙈😂😋 Mianowicie przypomina mi serial Squid game 👍😅 polecam ci Wercia, idealnie się wpasowujesz w tym czerwonym wdzianku, czerwony kaptureczku, ty 😉😋🤣😁

Edytowano przez SheriDANKA ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, !GA napisał:

"Mam nadzieję, że mnie nie ZNIELUBICIE za powrót do Łodzi..."

WTF .. co to miało znaczyć?

Czyżby powód październikowego koczowania w domku pod stertą pierzyn i koców, z worami brudnej bielizny i ciuchów- wyjaśniony? 

Że niby będziemy jej zazdrościć jeszcze bardziej tego luksusowego życia w residąs 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×