Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dziś jestem tu ostatni raz Przed bardzo długa przerwa więc korzystajcie poki możecie z mojej błogosławionej obecności. Oszczegam ze to nie żarty i nie mam już oficjalnie czasu na kafeterie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta wypowiedź jest zbyt złożona, odnośniki do monarchizmu, żal, gniew, czary, groźby, klątwy, sarkazm, szczęście, miłość itp. itd. xdd. Spotkałaś beznika i bierzecie ślub na Hawajach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Dziś jestem tu ostatni raz Przed bardzo długa przerwa więc korzystajcie poki możecie z mojej błogosławionej obecności. Oszczegam ze to nie żarty i nie mam już oficjalnie czasu na kafeterie 

błogosławie po raz 100tny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

 i nie mam już oficjalnie czasu na kafeterie 

A nieoficjalnie zajrzysz na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Crossroads napisał:

Ta wypowiedź jest zbyt złożona, odnośniki do monarchizmu, żal, gniew, czary, groźby, klątwy, sarkazm, szczęście, miłość itp. itd. xdd. Spotkałaś beznika i bierzecie ślub na Hawajach?

Cała ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Nie mam czasu. To tak serio. Ostatnia noc tu jestem oficjalnie. Potem tylko rzucę okiem bo jak wchodzę to marnuje czas

 

Namaścisz mnie?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Olejem z krokodyla. 

Może być. Teraz będę prawdziwym pomazańcem😊

Powodzenia w tym co musisz lub chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co, trzy miesiace sie skończyły na bezrobociu i trzeba wrócić do sprzątania kibla w przejściu podziemnym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerwa od kafe czasem się przydaje... ale na długo lub na stałe to byłoby już konkretne wyzwanie. 

Wszystkiego dobrego i do kiedyś jesli Ci się zachce  wrócić : )

Edytowano przez marawstala
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Ktoś tak ma? XD

 

tak czekasz na spotkanie z mopem do podłogi i skarbonką na dwójaki od biegunkarzy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, marawstala napisał:

Przerwa od kafe czasem się przydaje... ale na długo lub na stałe to byłoby już konkretne wyzwanie. 

Wszystkiego dobrego i do kiedyś jesli Ci się zachce  wrócić : )

Na stałe byś radę dała? Widzę, że po kowbo tu jesteś raczej. Gdyby to forum też upadło to dałabyś sobie spokój xd? Ile kiedyś było więcej stron tego typu, ale to widać też już chyba kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Crossroads napisał:

Na stałe byś radę dała? Widzę, że po kowbo tu jesteś raczej. Gdyby to forum też upadło to dałabyś sobie spokój xd? Ile kiedyś było więcej stron tego typu, ale to widać też już chyba kwestia czasu.

Na stałe nie muszę, jakby i ten forumek zniknął to nie wiem... nie szukałam innego. Jak nam ogłoszono, że kowbojki zamykają to pojawiła się ta opcja... : ) i już wtedy pisałam, że przenoszę się tutaj.

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marawstala napisał:

Na stałe nie muszę, jakby i ten forumek zniknął to nie wiem... nie szukałam innego. Jak nam ogłoszono, że kowbojki zamykają to pojawiła się ta opcja... : )

Wtedy była pierw samosia z tego co pamiętam pierwsza usunięta, potem kowbo...jeszcze jakaś dobra mama xdd. Tak, czy inaczej...jesteśmy tylko bytami w internecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Crossroads napisał:

Wtedy była pierw samosia z tego co pamiętam pierwsza usunięta, potem kowbo...jeszcze jakaś dobra mama xdd. Tak, czy inaczej...jesteśmy tylko bytami w internecie....

Najpierw chyba była dobra mama i inne stare i dawno nie odwiedzane fora o2... czy samosia przed kowbojkami to nie wiem na 100% kowbojki całkiem zniknęły, a samosia została jakby zawieszona... ale można było tam zaglądać tylko bez możliwości udzielania się. Po jakimś czasie i ona zniknęła.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poki co kafe nadal tętni życiem... : ) zobaczymy jak długo.

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, PacjętkaChoroszczy napisał:

Pamiętacie myszka i jego herbaty?

Tak, i stosy kanapek : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marawstala napisał:

Najpierw chyba była dobra mama i inne stare i dawno nie odwiedzane fora o2... czy samosia przed kowbojkami to nie wiem na 100% kowbojki całkiem zniknęły, a samosia została jakby zawieszona... ale można było tam zaglądać tylko bez możliwości udzielania się. Po jakimś czasie i ona zniknęła.

 

Racja, samosia była zawieszona przed usunięciem. A jak Ci minął dzionek i ostatnie dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Pamiętacie myszka i jego herbaty?

Fotki jedzenia i tematy dość erotyczne xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×