Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Kobiety najbardziej nie lubią spermiarzy A ja jestem całkowitym przeciwieństwem

Polecane posty

Chat nie zawsze jest zrozumiały, dzisiaj piszę trochę jak obcokrajowiec : ) nic dziwnego jak w środku nocy został wywołany do odpowiedzi i to jeszcze w temacie spermiarzy .)

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Niburdiama napisał:

A propos karmy ktoś mi kiedyś opowiadał o kodach, ale chyba o programy chodziło. I był taki wątek, że przykładowo babka np. odrzuciła miłość jakiegoś faceta, wyszła, za mąż z rozsądku to np. wnuczka czy wnuczek nie może bodajże znaleźć miłości, bo zabijanie uczuć jest naruszeniem praw karmicznych czy etycznych, dokładnie nie pamiętam. I to wspomniało mi się w kontekscie wczoraj przywolanego tematu o legalizacji prawdy.

🙂 Jeżeli dziedziczymy coś po przodkach , to nie będzie karma tylko klątwa jak niespłacone zadłużenia za kogoś. 

A jak się ktoś w nas zakocha, a my niekoniecznie i odrzucimy czyjeś uczucie , to spotka nas karma 🤔 Dalej będę obstawał przy tym , że podświadomie możemy coś przyciągać złego nawet robiąc dobre uczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Niburdiama napisał:

Ale to inny film. Geneza planety małp o małpce, ktora uciekła z więzienia dla małpek i wyprowadziła inne na wolnosc. To film o rebelii małp.

Nie wiem czy oglądałem wszystkie części, ale nawet wtedy można założyć ten sam mechanizm jak ukazali że są dobre i złe małpy tak jak ludzie , bo od nich pochodzimy według nauki. No i hierarchia jak u ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

too ciekawe co ja zrobilem w poprzednim wcieleniu ze mam 30 lat i nigdy nawet z dziewczyna z reke nei szedlem XD za co ta karma XD

To może nie być kwestia karmy tylko co innego wyklucza cię z areny damsko męskiej 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Niburdiama napisał:

Musze juz niestety isc spac, oczka mi sie kleją 😕 dobranoc Promyku 😘

Rano się zdrzemnąłem bo na rybach byłem i nie miałem sumienia Cię budzić o trzeciej rano w takie zimno. Dzień dobry 😚😊i zobaczymy czy będzie dobry. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, parabatai napisał:

Mnie interesują tylko takie, które doceniają coś co nie jest dla mnie normą, w zwiazku z czym takim komplementem który ma dla mnie wartość może mnie obdarować tylko osoba która bardzo dobrze mnie zna.

Też zależy kto komplementuje , bo od oblecha kobiety nie chcą komplementów. Znam takie które się obrażają trochę jak się nie zauważy że coś zmieniły w urodzie lub w ubiorze. Trzeba wyczuć co która lubi , bo kwiatów też nie każda lubi i przykładów można mnożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Klitek napisał:

Bo im bardzo zależy na seksie i są w stanie zrobić wszystko żeby go otrzymać mi wcale nie zależy na seksie bo libido oraz potencja spadły mi do zera więc z łatwością przychodzi mi powstrzymywanie się od wszelkich czynności seksualnych więc na seks na pewno też bym nie nalegał ani nie próbowałbym się przypodobać żeby Otrzymać seks

Po pierwsze co to znaczy być spermiarzem Co to za termin ? a co do twojej sytuacji to stary mega ci zazdroszczę , wiele bym dał aby nie mieć takiego popędu i aby seks był mi obojętny. ja z kolei odwrotnie , mógłbym to robić non stop i Ciągle o tym myślę a to po prostu rujnuje człowieka psychicznie i muszę się masturbować kilka razy dziennie bo nie jestem w stanie wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak sobie mysle zeby zagadac do jakiejs fajnej laski ktora mi sie podoba i np wysyla mi usmiechy to chyba wole zapasc sie pod ziemie i isc poplywac w lodowatej rzece XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

jak sobie mysle zeby zagadac do jakiejs fajnej laski ktora mi sie podoba i np wysyla mi usmiechy to chyba wole zapasc sie pod ziemie i isc poplywac w lodowatej rzece XDDD

Lub wyrwać gościa na kurtkę 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie zaczalem modlic o dziewczyne piekna, taka ktora mnie bedzie kochac na dobre i na zle juz do konca zycia, i ktora bedzie przy mnie, tak jak rodzina albo przyjaciele B)

z niektorymi przyjaciolmi znamy sie po 11 lat, i klotnie byly, ja najeebany po 8 cydrach nacpany przecpany i nawet jak byly klotnie albo wyzwiska to ciagle sie przyjaznimy

a z baba na necie pisze i raz napisze cos do niej najeebany albo dwa razy ktorys raz po imprezie na haju a ta juz ghosting

ale zagadalbym sobie do fajnej dziewczyny i zrobilbym jej masaz stop 😄

Edytowano przez Ojciec3BombelkaElci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

jak sobie mysle zeby zagadac do jakiejs fajnej laski ktora mi sie podoba i np wysyla mi usmiechy to chyba wole zapasc sie pod ziemie i isc poplywac w lodowatej rzece XDDD

Jakaś fobia , lęki i nieleczone będzie się pogłębiać tylko. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Mar_Gret napisał:

To mi się podoba 🙂

Chyba każdy ma jakąś wizję relacji i później trzeba się dotrzeć albo rozejść jak się nie można dogadać.😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no trudno niech sie poglebia, dlatego plywam w lodowatych wodach, zeby miec sexy cialo i w ogole, ja chcialbym zeby mnie dziewczyna/dziewczyny gdzies jakas porwala, a nie ze ja mam sie starac

skupiam sie na sobie, a to ze przezyje cale zycie samotny to zycie widocznie tak mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

hejka seven, jak tam, podrywal cie ostatnio jakis ricz paki?

Pewnie. Pełno ich wszędzie i każdy chce mnie za żonę. Do dziś śmieję się na wspomnienie tamtejszej opowieści. A ty co robisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

😊

Czasem tylko tyle wystarczy. [buzi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie obczajam gierki open-source, zrobilem wlasnie back-upy na swoim vps, a niebawem chce postawic swoj serwer do gierki minetest (open-source minecraft) i stworzyc tam swiat czarodziejow, gdzie mozna rzucac zaklecia itp. ale duzo sie musze nauczyc jeszcze, ale w internecie jest duzo modow, wiec zobaczymy, chcialbym sobie grac w gierki w internecie z innymi ludzmi na wlasnym serwerze, gdzie jestem adminem i gamemasterem xD

Do tego moze sie poucze lua do pisania modow i perl do pisania botow na irc xD

jest co robic B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Seven napisał:

Czasem tylko tyle wystarczy. [buzi]

Zwłaszcza jak się kogoś zna długo chociaż tutaj może być ciężko czytać Twoją mowę ciała dlatego opowiadaj swoje odczucia 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

A ja sobie obczajam gierki open-source, zrobilem wlasnie back-upy na swoim vps, a niebawem chce postawic swoj serwer do gierki minetest (open-source minecraft) i stworzyc tam swiat czarodziejow, gdzie mozna rzucac zaklecia itp. ale duzo sie musze nauczyc jeszcze, ale w internecie jest duzo modow, wiec zobaczymy, chcialbym sobie grac w gierki w internecie z innymi ludzmi na wlasnym serwerze, gdzie jestem adminem i gamemasterem xD

Do tego moze sie poucze lua do pisania modow i perl do pisania botow na irc xD

jest co robic B)

Masz zajęcie na niedzielę i dobrze. Które cmentarze odwiedzasz? Na wyspie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam zajecie na kolejne 15-20 lat xD jest sie czego uczyc i co robic xD

kompiluje sobie teraz silniki do gier open source tez na vps i na lokalnym laptopie xD

na wyspe wracam za kilka dni i bede tam kampil z 8 miesiecy xD

bedzie mi smutno 8 miesiecy z dala od Polski ale trudno, przynajmniej moi przyjaciele tam sa anglicy i dbaja o mnie 🥰

oni sa dla mnie jak druga rodzina 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze sobie pozniej tez potrenuje perkusje na padach treningowych, bo od kilku tygodni codziennie trenuje, nawet po 5 minut tylko ale szkoda nie trenowac, bo potem rece zapominaja i sztywne nadgarstki, i palce tez sie odzwyczaily od paleczek i nie jest fajnie wtedy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Seven napisał:

Pewnie. Pełno ich wszędzie i każdy chce mnie za żonę. Do dziś śmieję się na wspomnienie tamtejszej opowieści. A ty co robisz? 

Myślę że nie raz próbowano Cię schwytać i trzymać w złotej klatce, ale zwiałaś , bo na wolności nawet chleb ze smalcem lepiej smakuje niż szynka w zamknięciu. 😁Czasami się zastanawiam czy pochodzisz z gatunku homo sapiens i to jest wtedy jak nazywam Cię istotą 😁😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Seven napisał:

Masz zajęcie na niedzielę i dobrze. Które cmentarze odwiedzasz? Na wyspie jesteś?

Oczywiście bo teraz tym bardziej mam pretekst odwiedzić przodków. 

Można w domu trzymać chryzantemy, bo chodzą słuchy o hienach, a nie chciałbym kilka razy to samo kupować 🤔Pełno złodziei wszędzie , bo nie chce im się robić. No i po liściach lubię pochodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Zwłaszcza jak się kogoś zna długo chociaż tutaj może być ciężko czytać Twoją mowę ciała dlatego opowiadaj swoje odczucia 😊

Szczególnie gdy znamy osobę od lat,  wtedy nic nie trzeba tłumaczyć dogłębnie. Po zdaniu, po dwóch czy wyrazie wiadomo co w duszy gra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×