WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ 454 Napisano 3 godziny temu 13 minut temu, Onaaaa napisał: Wiem ale się trochę wstydzę nie wstydź się tylko mnie uprzedź to nogi umyję a jakby co to w sobotę i tak będę mył 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 25 Napisano 3 godziny temu Jeszcze kawa 3 w 1 papierku ale to za drogi interes był? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2168 Napisano 3 godziny temu 2 minuty temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał: nie wstydź się tylko mnie uprzedź to nogi umyję a jakby co to w sobotę i tak będę mył Może byś się cały umył od razu jakby co Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu I jaja w misce Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 343 Napisano 3 godziny temu wy jestescie normalni nie to co sralowany szczajacy pod siebie wiec umawiac sie ciule nie dramatyzowac huh Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2168 Napisano 3 godziny temu 1 minutę temu, Viavia napisał: Jeszcze kawa 3 w 1 papierku ale to za drogi interes był? Te kobiety to mają z tobą luksus. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu A potem będzie ganiał po Polsce za 40 zl Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2168 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, szmul napisał: wy jestescie normalni nie to co sralowany szczajacy pod siebie wiec umawiac sie ciule nie dramatyzowac huh Tak my się myjemy jak trzeba Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2168 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał: A potem będzie ganiał po Polsce za 40 zl Nie będzie bo dam mu od razu razy dwa jakby coś od razu 80 zl. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 25 Napisano 3 godziny temu 2 minuty temu, Onaaaa napisał: Te kobiety to mają z tobą luksus. Wiem kiedyś kupowałem kawę 3 w 1 ale cała paka mi w jeden dzień szła albo dwie.. Nie było zjadły wszytko odemnie nawet z podłogi. To się liczy kto daje, i jak daje. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ 454 Napisano 3 godziny temu 4 minuty temu, Onaaaa napisał: Może byś się cały umył od razu jakby co co prawda święta już były ale niech będzie moja strata to bieliznę też mam zmieniać czy tylko wywinąć na lewą stronę? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu 1 minutę temu, Onaaaa napisał: Nie będzie bo dam mu od razu razy dwa jakby coś od razu 80 zl. Za bardzo mu matkujesz Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 343 Napisano 3 godziny temu troche sie wstydzi memusia Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 343 Napisano 3 godziny temu som sweetasni ale de/bile Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 25 Napisano 3 godziny temu (edytowany) 4 minuty temu, Onaaaa napisał: Nie będzie bo dam mu od razu razy dwa jakby coś od razu 80 zl. Jeszcze napisze jak mnie czestowaly też dawłlalem innej ta była pogniewana nie zjadłem, tamtej co dałem była radosna. Edytowano 3 godziny temu przez Viavia Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 343 Napisano 3 godziny temu hm nie powinnam udzielac porad uczuciowych Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2168 Napisano 3 godziny temu 2 minuty temu, Viavia napisał: Wiem kiedyś kupowałem kawę 3 w 1 ale cała paka mi w jeden dzień szła albo dwie.. Nie było zjadły wszytko odemnie nawet z podłogi. To się liczy kto daje, i jak daje. Ale jak z podłogi? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ 454 Napisano 3 godziny temu 4 minuty temu, Onaaaa napisał: Nie będzie bo dam mu od razu razy dwa jakby coś od razu 80 zl. cud nie kobieta! 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 343 Napisano 3 godziny temu ten chwila to tylko pęto i pęto a memusia wrazliwsza jest Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu On lubią takie kinki pinki dlatego robio durni z siebie i z nas a potem to już wiadomo co tam się dzieje Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2168 Napisano 3 godziny temu 3 minuty temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał: co prawda święta już były ale niech będzie moja strata to bieliznę też mam zmieniać czy tylko wywinąć na lewą stronę? Umyj się radzę ci dobrze W sumie ściągnij i tyle no po co ci bielizna Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Fak ju kafeterio Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 25 Napisano 3 godziny temu 1 minutę temu, Onaaaa napisał: Ale jak z podłogi? Takie łakome oczywiście żartuje, jednak kulturę osobistą posiadam nie wyklucza z głupotami oczywiście ręce zawsze mam czyste i ciuchy też. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 217 Napisano 3 godziny temu 4 minuty temu, szmul napisał: troche sie wstydzi memusia Pasują do siebie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ 454 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, szmul napisał: ten chwila to tylko pęto i pęto a memusia wrazliwsza jest ja jestem romantykiem... nogi umyję jak trzeba, bieliznę zmienię a jak już co do czego to recytuję Stepy Akermańskie w trakcie... tzn. pierwsze 4 wersy bo dalej jeszcze nie było okazji Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2168 Napisano 3 godziny temu 3 minuty temu, Viavia napisał: Jeszcze napisze jak mnie czestowaly też ja co czestowaly dawłlalem innej ta była pogniewana nie zjadłem, tamtej co dałem była radosna. To była jakby walka o ciebie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ 454 Napisano 3 godziny temu 1 minutę temu, Onaaaa napisał: Umyj się radzę ci dobrze W sumie ściągnij i tyle no po co ci bielizna a racja - tak gorąco to postawię majtki w kącie obok skarpet Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 3 godziny temu Ja tu wyczuwam abasiofilie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ 454 Napisano 3 godziny temu Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał: Ja tu wyczuwam abasiofilie kafeteria bawi i uczy Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 343 Napisano 3 godziny temu 2 minuty temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał: ja jestem romantykiem... nogi umyję jak trzeba, bieliznę zmienię a jak już co do czego to recytuję Stepy Akermańskie w trakcie... tzn. pierwsze 4 wersy bo dalej jeszcze nie było okazji Pewnie myślisz że madki to jusz nie trzeba podrywać bo ma tam rozklapane i doświadczona i można pchać huh sory autyzm. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach