Onaaaa 2168 Napisano 1 godzinę temu 8 minut temu, WywalonyOdbyt napisał: Za bardzo mu matkujesz Czyli jaka mam być? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 1 godzinę temu Toxic Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, Onaaaa napisał: Czyli jaka mam być? Nie wiem kobieto to ty go znasz Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 1 godzinę temu Kongo bongo piruety kastaniety nwm Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 1 godzinę temu Marakasy i kùtasy Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 25 Napisano 1 godzinę temu 3 minuty temu, Onaaaa napisał: To była jakby walka o ciebie Daj spokuj można kulturalnie co za dużo niezdrowo. Nie bezprzyczyny miałem przesilenie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2168 Napisano 1 godzinę temu 3 minuty temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał: a racja - tak gorąco to postawię majtki w kącie obok skarpet Ale wypranych Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2168 Napisano 1 godzinę temu 3 minuty temu, Viavia napisał: Daj spokuj można kulturalnie co za dużo niezdrowo. Nie bezprzyczyny miałem przesilenie Może im sie podobasz to nie moga sie oprzeć. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 343 Napisano 1 godzinę temu Ja to lubię z lerzakiem gadać o związkach zna się na tym Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 343 Napisano 1 godzinę temu Teraz tylko o PlayStation pisze Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2168 Napisano 1 godzinę temu 12 minut temu, szmul napisał: ten chwila to tylko pęto i pęto a memusia wrazliwsza jest Tak ja wrażliwa i tylko romantyk dla mnie sie nada. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 1 godzinę temu Cały krzystof ze stepami jukonskimi Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ 454 Napisano 1 godzinę temu 5 minut temu, Onaaaa napisał: Ale wypranych wyprane to się zwijają a tak to odstawiam skarpety, odstawiam majtki przewietrzą się to i dla planety lepiej Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 343 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, Onaaaa napisał: Tak ja wrażliwa i tylko romantyk dla mnie sie nada. Nom ja już nie pisze bo mam pojęcie libedowolezakowe a tu trzeba taktu a nie wsadzać dûpe do kontaktu nawet jak lubisz 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 25 Napisano 1 godzinę temu 2 minuty temu, Onaaaa napisał: Może im sie podobasz to nie moga sie oprzeć. Nie wiem grupowo? Ja grupowo owszem mogę se pożartować. Zachować się umiem nawet pożartować. Nie wypada ta gruba ta brzydka czy cos, Nic z tych spraw. Podchodzę do tego każdy jest ròwny to jak się czuje z drugą osobą. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 25 Napisano 1 godzinę temu Niestety wam napisze ja jestem wyjątkiem mam kolegòw to inaczej wygląda. Oni myślą w stylu każda na bolca a ja nie. Napisał większość nawet zachować nie umie , jakis incelek wogole masakra. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 1 godzinę temu Żule budzą mnie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2168 Napisano 1 godzinę temu 9 minut temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał: wyprane to się zwijają a tak to odstawiam skarpety, odstawiam majtki przewietrzą się to i dla planety lepiej Ale będą sie wierzyć z twojej strony łóżka Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 217 Napisano 1 godzinę temu 20 minut temu, Viavia napisał: Daj spokuj można kulturalnie co za dużo niezdrowo. Nie bezprzyczyny miałem przesilenie Spotkałeś babę z kaskiem na światłach? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WywalonyOdbyt 24 Napisano 1 godzinę temu Z helmfonem Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ 454 Napisano 1 godzinę temu 4 minuty temu, Onaaaa napisał: Ale będą się wietrzyć z twojej strony łóżka zostawię przed wejściem jakby padało to się przepiorą ale podoba mi się, że wiesz czego chcesz Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 343 Napisano 1 godzinę temu (edytowany) Gadalam z baba bita gwaucona już nie mogła mówić za wiele razy dostała w głowę tutaj by inceliki zwyzywaly haha jakie fajne uposle do dymania Edytowano 1 godzinę temu przez szmul Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 25 Napisano 1 godzinę temu (edytowany) 6 minut temu, tymczasowablokada napisał: Spotkałeś babę z kaskiem na światłach? Pojechała w siną dal w siną dal Moglem od razu działać ale jest jak jest . Edytowano 1 godzinę temu przez Viavia Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ 454 Napisano 1 godzinę temu 1 minutę temu, szmul napisał: Gadalam z baba bita gwaucona już nie mogła mówić za wiele razy dostała w głowę tutaj by inceliki zwyzywaly haha jakie fajne uposle do dymania chciałbym wierzyć ,ze większość z nas nie jest tak zdegenerowana forum pozwala na więcej, można sobie popuścić trochę lejce i pożartować ale chyba nikt nie jest takim degeneratem bo to nawet nie można nazwać zwierzęciem bo to zwierzęta obraża Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 2 Napisano 1 godzinę temu (edytowany) 4 minuty temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał: chciałbym wierzyć ,ze większość z nas nie jest tak zdegenerowana forum pozwala na więcej, można sobie popuścić trochę lejce i pożartować ale chyba nikt nie jest takim degeneratem bo to nawet nie można nazwać zwierzęciem bo to zwierzęta obraża Gdzie byłeś moralny facecie, jak kobieta twojego życia Cię potrzebowała ? Odpowiem, miałeś własne potrzeby dlatego odeszła Teraz czas na rozliczenie, co dalej, bo kasa się zgadza ... Edytowano 1 godzinę temu przez Makaron ..... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2168 Napisano 1 godzinę temu 4 minuty temu, Viavia napisał: Pojechała w siną dal w siną dal Moglem od razu działać ale jest jak jest . Mogłeś i teraz miałbyś dwie żony Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2168 Napisano 1 godzinę temu 10 minut temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał: zostawię przed wejściem jakby padało to się przepiorą ale podoba mi się, że wiesz czego chcesz Tylko by cie sąsiedzi nie widzieli nago bo zaraz przybiegną Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 343 Napisano 1 godzinę temu Haha ja nie lepsza też robię tak że wstyd bo albo zezresz kogoś albo będziesz pożarty a potem poczucie winy jest Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 25 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, Onaaaa napisał: Mogłeś i teraz miałbyś dwie żony Było flow w obie strony nieraz spotkasz kogoś , nic na to ne poradzisz. Naet jakbyś miała 20 mężòw. Nie tyczy się tylko mnie i kobiety to samo mają, czy zajęte czy nie, To Nie Ma Znaczenia Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 343 Napisano 1 godzinę temu Dobrze że w trumnie jest spokojnie straszne to wszystko Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach