Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Jeszcze kawa 3 w 1 papierku  ale to za drogi interes był? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał:

nie wstydź się tylko mnie uprzedź to nogi umyję

a jakby co to w sobotę i tak będę mył

Może byś się cały umył od razu jakby co 🤔😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wy jestescie normalni nie to co sralowany szczajacy pod siebie wiec umawiac sie ciule nie dramatyzowac huh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Viavia napisał:

Jeszcze kawa 3 w 1 papierku  ale to za drogi interes był? 

Te kobiety to mają z tobą luksus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, szmul napisał:

wy jestescie normalni nie to co sralowany szczajacy pod siebie wiec umawiac sie ciule nie dramatyzowac huh

Tak my się myjemy jak trzeba 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, WywalonyOdbyt napisał:

A potem będzie ganiał po Polsce za 40 zl

Nie będzie bo dam mu od razu razy dwa jakby coś od razu 80 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Onaaaa napisał:

Te kobiety to mają z tobą luksus.

Wiem kiedyś kupowałem kawę 3 w 1 ale  cała paka mi w jeden dzień szła albo dwie.. 

Nie było zjadły wszytko odemnie nawet z podłogi. To się liczy kto daje, i jak daje. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onaaaa napisał:

Nie będzie bo dam mu od razu razy dwa jakby coś od razu 80 zl.

Za bardzo mu matkujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Onaaaa napisał:

Nie będzie bo dam mu od razu razy dwa jakby coś od razu 80 zl.

Jeszcze napisze jak mnie czestowaly też  dawłlalem innej 😄 ta była pogniewana nie zjadłem, tamtej co dałem była radosna. 

Edytowano przez Viavia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm nie powinnam udzielac porad uczuciowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Viavia napisał:

Wiem kiedyś kupowałem kawę 3 w 1 ale  cała paka mi w jeden dzień szła albo dwie.. 

Nie było zjadły wszytko odemnie nawet z podłogi. To się liczy kto daje, i jak daje. 

Ale jak z podłogi? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten chwila to tylko pęto i pęto a memusia wrazliwsza jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał:

co prawda święta już były ale niech będzie moja strata

to bieliznę też mam zmieniać czy tylko wywinąć na lewą stronę?

Umyj się radzę ci dobrze 😄

W sumie ściągnij i tyle no po co ci bielizna 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onaaaa napisał:

Ale jak z podłogi? 😄

Takie łakome oczywiście żartuje, jednak kulturę osobistą posiadam nie wyklucza  z głupotami  oczywiście ręce zawsze mam czyste i ciuchy też. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, szmul napisał:

ten chwila to tylko pęto i pęto a memusia wrazliwsza jest

ja jestem romantykiem...

nogi umyję jak trzeba, bieliznę zmienię

a jak już co do czego to recytuję Stepy Akermańskie w trakcie...

tzn. pierwsze 4 wersy bo dalej jeszcze nie było okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Viavia napisał:

Jeszcze napisze jak mnie czestowaly też ja co czestowaly dawłlalem innej 😄 ta była pogniewana nie zjadłem, tamtej co dałem była radosna. 

To była jakby walka o ciebie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał:

ja jestem romantykiem...

nogi umyję jak trzeba, bieliznę zmienię

a jak już co do czego to recytuję Stepy Akermańskie w trakcie...

tzn. pierwsze 4 wersy bo dalej jeszcze nie było okazji

Pewnie myślisz że madki to jusz nie trzeba podrywać bo ma tam rozklapane i doświadczona i można pchać huh sory autyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×