Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

8 minut temu, WywalonyOdbyt napisał:

Za bardzo mu matkujesz

Czyli jaka mam być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Onaaaa napisał:

To była jakby walka o ciebie 😄

Daj spokuj można  kulturalnie co za dużo niezdrowo. Nie bezprzyczyny miałem przesilenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał:

a racja - tak gorąco to postawię majtki w kącie obok skarpet

Ale wypranych 🤔😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Viavia napisał:

Daj spokuj można  kulturalnie co za dużo niezdrowo. Nie bezprzyczyny miałem przesilenie 

Może im sie podobasz to nie moga sie oprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to lubię z lerzakiem gadać o związkach zna się na tym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, szmul napisał:

ten chwila to tylko pęto i pęto a memusia wrazliwsza jest

Tak ja wrażliwa i tylko romantyk dla mnie sie nada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Onaaaa napisał:

Tak ja wrażliwa i tylko romantyk dla mnie sie nada.

Nom ja już nie pisze bo mam pojęcie libedowolezakowe a tu trzeba taktu a nie wsadzać dûpe do kontaktu nawet jak lubisz 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Onaaaa napisał:

Może im sie podobasz to nie moga sie oprzeć.

Nie wiem grupowo? Ja grupowo owszem mogę se pożartować. Zachować się umiem nawet pożartować. Nie wypada ta gruba ta brzydka czy cos, Nic z tych spraw. Podchodzę do tego  każdy jest ròwny to jak się czuje z drugą osobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety wam napisze ja jestem wyjątkiem mam kolegòw  to inaczej wygląda. Oni myślą w stylu każda na bolca a ja nie. 

Napisał większość nawet zachować nie umie , jakis incelek wogole masakra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał:

wyprane to się zwijają

a tak to odstawiam skarpety, odstawiam majtki

przewietrzą się

 

to i dla planety lepiej

Ale będą sie wierzyć z twojej strony łóżka 🤔😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Viavia napisał:

Daj spokuj można  kulturalnie co za dużo niezdrowo. Nie bezprzyczyny miałem przesilenie 

Spotkałeś babę z kaskiem na światłach? 😆 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gadalam z baba bita gwaucona już nie mogła mówić za wiele razy dostała w głowę tutaj by inceliki zwyzywaly haha jakie fajne uposle do dymania 

Edytowano przez szmul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tymczasowablokada napisał:

Spotkałeś babę z kaskiem na światłach? 😆 

Pojechała w siną dal w siną dal Moglem od razu działać ale jest jak jest . 

 

Edytowano przez Viavia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szmul napisał:

Gadalam z baba bita gwaucona już nie mogła mówić za wiele razy dostała w głowę tutaj by inceliki zwyzywaly haha jakie fajne uposle do dymania 

chciałbym wierzyć ,ze większość z  nas nie jest tak zdegenerowana

forum pozwala na więcej, można sobie popuścić trochę lejce i pożartować

ale chyba nikt nie jest takim degeneratem bo to nawet nie można nazwać zwierzęciem bo to zwierzęta obraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał:

chciałbym wierzyć ,ze większość z  nas nie jest tak zdegenerowana

forum pozwala na więcej, można sobie popuścić trochę lejce i pożartować

ale chyba nikt nie jest takim degeneratem bo to nawet nie można nazwać zwierzęciem bo to zwierzęta obraża

Gdzie byłeś moralny facecie, jak kobieta twojego życia Cię potrzebowała ? 

Odpowiem, miałeś własne potrzeby dlatego odeszła :classic_cool:

Teraz czas na rozliczenie, co dalej, bo kasa się zgadza ...

Edytowano przez Makaron .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Viavia napisał:

Pojechała w siną dal w siną dal Moglem od razu działać ale jest jak jest . 

Mogłeś i teraz miałbyś dwie żony 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał:

zostawię przed wejściem 😉 

jakby padało to się przepiorą

 

ale podoba mi się, że wiesz czego chcesz 😄 

Tylko by cie sąsiedzi nie widzieli nago bo zaraz przybiegną 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha ja nie lepsza też robię tak że wstyd bo albo zezresz kogoś albo będziesz pożarty a potem poczucie winy jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Onaaaa napisał:

Mogłeś i teraz miałbyś dwie żony 😄

Było flow w obie strony nieraz spotkasz kogoś , nic na to ne poradzisz.  Naet jakbyś miała 20 mężòw. 

Nie tyczy się tylko mnie i kobiety to samo mają, czy zajęte czy nie, To Nie Ma Znaczenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że w trumnie jest spokojnie straszne to wszystko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×