Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubciaaa

Dieta 1000 kalorii - przeniosłam sie ze zdrowia i urody

Polecane posty

Grubciaaa, te lody są bez mleka, ale nie są one też zamrożonym sokiem:) To jakby zmiksowane, zamrożone truskawki. Maja tłuszcz 0,2 g, ale tylko 81 kcal i są pyszne:):) Trzymam dietkę bardzo dzielnie, choc kiszki mi marsza grają:) Juulka, nie załamij się, to jest najgorszy okres diety, zanim się obejrzysz waga poleci szybko w dół:) Witam nowe odchudzaczki.. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimka
ano witajcie, wszystkie babeczki drogie! mnie sie na razie dietka nie trzyma i nawet nie ubolewam z tego powodu:) na dwa dni przyjechal moj mezczyzna:) i nie w glowie mi teraz kalorie:) poza tym, stwierdzil, ze taka jaka jestem, jestem w porzadku i on nie widzi powodow, dla ktorych mialabym sie odchudzac:), ale dodal, ze najwazniejsze, aby mi bylo dobrze:) zatem mysle sobie, ze nie jest ze mna tak zle, ale w sumie to troszke brzusia z checia bym zrzucila:) i w ogole w ogole:) ide jutro kurcze do szpitala:( i nie wiem, kiedy do Was wroce, mam nadzieje, ze jak najszybciej:) musze po prostu porobic pare badanek, bo troszke z moim cisnieniem krwi zle(nawet nie troszke:( ), a w tym wieku ( toz to dopiero dwudziestka mi wybije:), nie mozna mowic o jakis anomaliach bez powodu/ wpadne do Was jeszcze wieczorkiem, trzymajcie sie wszystkie cieplutko buziaki Grubciaaa:) Maaajka:) VIKTUSKA:) Juuulka:) Funia:) Bambasia:) music:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimka
atydek:) menka:) witajcie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuulka
mimka...niech cie szybciutko puszczaja z tego szpitala...masz wracac sie z nami odchudzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
mimka wracaj do nas szybciutko!!!!! i zdorwiej!! ja dziś calkiem zawalilam diete wrrr:( rano bylo idealnie zjdalam sobie 2 kanpapeczki z dżemem i szklanke mleka, male jabłuszko, marchewke i kawalek arbuza aaaa ale pozniej koszmar :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( salatke z ogorka i pomidora na jogurcie--> jeszcze ujdzie ale zjdalam potem 3 kawalki PIZZY!!!!! z owocami morza!!! nio koszmar isnty hehe ale za to się duzo dzis ochodizilam i pizze zjadlam przed 18:):) ale i tak mam wyrzuty sumienia!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuulka
Maaajka---> ale chyba niewiele przekroczylas 1000kcal:)Ja dzisiaj pozarlam dwa racuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubciaaa
Mimka do jakiego szpitala ?? ;-( gdzie Ty polazłaś ?? mam nadzieje ze wrócisz z predkościa światła !!!! i że wszystkie badania wyjda ok :-) Viktuska, muszę się zaczaic na te lody :-) hahaha Maaajka Ty chyba jesteś nałogowa pizzożerka :-) Juuulka nie załamuj sie! ja zaczynalam diete 1000 kal kilka razy :-) zreszta wiele z dziewczyn tak samo... az w koncu bedziesz zmeczona tym zaczynaniem i stwierdzisz ze musisz udowodnic sobie ze masz silna wole :-):-) Dobranoc Laseczki ! ide sobie pospac do moje malucha :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimka, mam nadzieję, że badania bedą ok i szybko wrócisz:):) trzym się ciepło:) poza tym, skoro przyjechał Twój facet, to nie dziw się, że z ciśnieniem coś nie tak:):):):) pozdrowienia dla wszystkich kobitek :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimka
no to zegnajcie, moje odchudzaczki! ja mykam spatkac, rano trzeba wczesnie wstawac:( mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok z tymi badaniami i wroce do Was szybciutko:) Wy sie tam trzymajcie, o dietce za duzo nie myslcie, to sama pojdzie:) ja bede trzymac kciuki:) dobrej nocy buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
Mimka!!!! trzymam kciuki!!!!! A tak w ogóle to życzę miłego dnia, a ja..... muszę się przyznać, ze wczoraj zjadłam..... 2 rządki czekolady!!! a tak dzielnie się trzymałam przez cały dzień:( a to wszystko wina mojego tay, bo odwiedziłam wczoraj rodziców i tata mnie poczęstował.... ehhh szkoda słów. a dzisiaj na śniadanko: -2 kromki chlebka sojowego z serkiem i szyneczką, bez masła; -mała marchewka; -4 małe rzodkiewki -jogurt pianka. mam nadzieję, że dzisiaj nikt nie będzie mnie częstował czekoladą.... ojej!! zapomniałam idziemy w odwiedziny do znajomych! bosze!! tam pewnie coś będzie:(( ja się zamorduję!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuulka
kochane ile ma kromka chlebka wasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubciaaa
Juuulka kromka takiego ma góra ok 30 kal, tak jak inne chlebki tego typu. a wogóle to buziaczki dla wszystkich na powitanie :-) u nas dzisiaj londyńska pogoda, wiec nic sie nie chce.. Funia nie przejmuj sie ta czekolada, to w koncu tylko 200 kal:-) ja jak przekrocze 1000 kal to zabieram sie za intensywniejsze cwiczenia tak jak to ktos poradzil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juuulka
to dobrze, ja licze ta mala kromke 25, gdzies tak wyczytalam:) ja jem gora 3 kawalki czekolady nadziewanej- licze to jako 75 kcal, to dobrze? a dzisiaj zjadalm golabka...nie wiem czy to wielka zbrodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambasia
no dziewczyny witajcie te "stare" i nowe odchudzaczki...:) bede wpadac ale rzadziej bo mezulo cos dziala z kompem ... w pracy tez mam totalne zalamanie wiec kiepsko..:) staram sie z ta dietka.. spodnie luzniejsze..:) pozdrowionka pa 🖐️ dla wzystkich wielkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
Dziewczyny!!! dziś weszłam na wagę i 70 kg! czyli 2 kg mniej!! kurcze jeszcze 5 i będę już w domu:) a dzisiaj: - jogurcik - 2 plastry sera - 2 plastry szynki - 2 kropki chlebka sojowego - 3 małe rzodkiewki - herbata czerwona - kawa z mlekiem to na śniadanie... a na obiad?? może paprykę nadziewaną? no zobaczymy. zabieram się za robotę, mam dziś dyżur i kuuupę roboty. pozdrawiam Was kochane odchudzaczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
może za duzo sera.... ale ja jestem serojad!!!! i tak ostatnio się ograniczam!;) taaa sama się pocieszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubciaaa
a u mnie waga stoi w miejscu... 81 kg. mam nadzieje ze zechce sie w koncu ruszyc... oczywiscie w dol :-) Pozdrowionka dla Was wszystkich ;-) Funia, a wczoraj w sklepie widzialam ser ktory ma 14% tłuszczu, normalnie ma ok 45% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość music
Witam Was serdecznie Grubciaa zdjęcie jest przepiękne, a ty jesteś śliczna dziewczyna, nie wierzę że ważysz 81 kg, ale masz rację odchudzaj się, bo warto. Ja zrozumiałam to za póżno, ale cóż. Pół roku temu ważyłam 88 kg, dziś rano 67. Jeszcze 5 kg , tyle mi starczy , a póżniej całe życie pilnowania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
ser ma tluszczu a tłuszczu.... ble (w jednym plasterku aż 4,4 gramy tłuszczu! Poszukam takiego serka, hmmm odtłuszczonego:) dzięki Grubciaaa! jestem taka zapracowana, że zjadłam dopiero śniadanko (z planów połowa:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubciaaa
Music, na zdjęciu ważyłam 86 kg... teraz waze 81 :-) oj taka piekna to ja nie jestem... teraz przynajmniej, ale przed ciaza to podobno fajna laska bylam :-) Jejku mam nadzieje ze bede tak wytrwala w odchudzaniu jak Ty :-) a co do pilnowania to fakt... ja tez od kiedy pamietam to musze sie pilnowac.. oj oj cale zycie na diecie... Music, powiedz, a znajomi poznawali Cie na ulicy jak juz schudlas ? :-) Wiecie co dziewczyny i zauwazylam ze schudly mi piersi... nie sa jedrne :-( ale znalazlam topik w ktorym dziewczyna opisuje masaz piersi i podobno po jakims czasie (kilka m-cy ! trudno.. poswiece sie..) regularnego masowania sa piekne, sterczace... od dzis zaczynam masowanie :-) Ja nie wiem, prawie nikt nic nie pisze... dziewczyny! na wakacje pojechalyscie czy co ??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
Grubciaaa, a jaki to masaż??? bo moje też się zrobiły nieciekawe...:( mam duże piersi i wolałabym mieć jędrne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość music
Ponieważ ja schudłam b. szybko - tzn w ciągu 3 m-cy 20 kg, więc gdy ściągnęłam zimowe okrycie dla niektórych to był szok, rzeczywiście kilka osób mnie nie poznało, tyle osób mnie dowartościowało, podziwiało, że aż miło. Niestety najszybciej chudły piersi i utraciły swoją jędrność, ale co tam bez stanika chodzę rzadko, więc nie wszyscy muszą wiedzieć i widzieć. Poproszę o ten sposób na masaż piersi i dla mnie, może się przyda. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Ja nie pojechałam na wakacje, siedze w pracy i się nudze:) dzisiaj zjadłam: -płatki z mlekiem -1 jabłko -2 nektaryny -7 sliwek w sumie 420 kcal jak na razie:) na obiad dalej będą owoce, bo siedze do 17 w pracy i nie mam jak zrobić sobie objadu, a jak jest u was, czy zdaża wam się siedziec długo w pracy? co wtedy z obiadem, skoro ostatni posiłek o 18??? buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grubciaaa---> z piersiami mam ten sam problem:( Nie dosc, ze mam maly biust to jeszcze teraz prawie w ogole go nie widac:(Mialam kiedys takie cwiczenia na automasaz piersi, postarma sie znalezc. A wiesz co slyszalam? Ze pomagaja bardzo, bardzo mocno natryski raz ciepla a raz zimna woda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
VIKTUSKA! no ja zazwyczaj powinnam kończyć pracę o 15:30, ale często bywa, że o 17:00 jeszcze nie wychodzę... mam szczęście, bo mój facet gotuje... ale jak nie ma go, to kombinuję wtedy np z lekką sałatką lub przekąską. Teraz jest 22:32 a ja jestem strasznie głodna!!!!! idę spać, żeby nie kusiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubciaaa
o kurcze... chyba zostałam sama na placu boju :-( :-( robilam sobie wczoraj peeleng z kawy i masowalam piersi (130kółek) - rece mnie bolal;y jak diabli!!! Odezwijcie sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) Ja jestem caly czas....dzisiaj poszlam na spacerek ale goraco jak diabli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubciaaa
no Juuulka :-) u nas na szczescie wiaterek wieje :-) a na spacerek tez sie wybiore na pewno jak wroce z pracy. Juuulka czytalas ten topik o piersiach ? co o nim sadzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
Jestem, jestem, pracy mam od groma!:( masowałam wczoraj piersi, czasem wydaje mi się, że już nic im nie pomoże:( Na Śląsku fajna pogoda, ale wpływa jakoś usypiająco... a tyle roboty, o bosze!!!! trzymajcie się Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×