Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubciaaa

Dieta 1000 kalorii - przeniosłam sie ze zdrowia i urody

Polecane posty

Gość milki
czesc!!chcialabym sie dowiedziec jakies przykaladowe potrawy zeby zachowac diete 1000 kalorii!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!!!!!!!!! Gdzie sie podziewacie???????????? Ja powolutku bez wiekszych rewelacji brne do swojego celu. Nie myslałam że to takie proste kilogram po kilogramie znika co tydzien. Ciekawe ile sie uda byle jak najwiecej - bo jest z czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziomka- uda sie, na pewno, badz tylko wytrwala:) Halo Dziewczyny! Nie ma Was i tyle. Co sie dzieje, topik nam umiera powoli...:( Ja odkad schudlam po chorobie troche, staram sie nie zaprzepascic tego, co osiagnelam - jem mniej, chociaz jzu nie jest to dieta 1000kcal, mimo tego dobrze sie czuje i ciesze sie ze jestem szczupla:) Jakby mi jeszcze troszke uda schudly to juz bylabym zachwycona:D Czyli jeszcze kilo, gora dwa, a teraz i tak sie dobrze czuje, bo wiem, ze osiagnelam juz sylwetke, jaka chcialam. Zycze Wam duzo entuzjazmu i wiary we wlasne sily - jak czegos pragniecie, to sie uda!!:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, widze, ze sie nie pojawiacie, a szkoda, tak lubilam to forum!!! Chcialabym zyczyc Wam wszystkim Wesolych Swiat Wielkanocnych!!!Smacznego Jajka, Mokrego Smingusa Dyngusa i udanego wypoczynku!!! Do zobaczenia po Swietach!! P.S. Nie dajcie sie zbednym kaloriom i niepotrzebnym pokusom!!!!Powodzenia!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivid
czesc dziewczyny :) wlasnie przegladalam forum dotyczace 1000 kcl..moge sie przylaczyc?? chce od wtorku..czyli po swiatecznym lakomstwie rozpoczac diete... wczesniej tzn ok 1 tyg. temu bylam na diecie kopenhadzkeij ..pozbylam sie kilku kg ale jeszcze moja figurka wymaga 5-6 kg w dol :)...mam nadzieje ze mi sie uda ...:) Wesolych Swiat wszystkim:) do wtorku..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po Swietach. Ja sobie nieźle pozwoliłam i nie spadł kilogram w tym tygodniu ale taż nie przybył. Od dziś koniec z łakomstwem. ivid- witam Cie i zapraszam do wspolnych zmagań moja figura wymaga tak z 7 kg ale jak do maja spadnie mi 3-4 kgto bedzie super bede miala tyle co przed ciążą. A do wakacji chce uzyskac i to 7kg. Jak narazie mam za sobą tylko 4-5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczynki Wszystkie! Szkoda, ze stale bywalczynie przstaly sie tu pokzywac...:( Ja chcialam powiedziec, ze dolaczam sie spowrotem do diety, ze 2-3 kilo chce jeszcze schudnac:)) Wiem, ze to nie duzo, ale jednak jest! Jestem z Wami! Powodzenia!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonella
witam kochane, jak tam po świetach??? babydoll, powoli do celu, ja po anginie schudłam 2 kg, teraz idę dalej i kg w dół, mam nadzieję, że nie zwątpię i dotrwam do wyznaczonego celu, czego kochane i Wam życzęodzywajcie się dziewczyny, bo to forum naprawdę jest fajne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczyny! Wiosna juz zaczyna rozkwitac, co oznacza, ze wkrotce pojawi sie mnostwo kolorowych jarzyn i owocow!! Uwielbiam salatki!!! Zdrowe, niskokaloryczne, syte i pyszne!!!:) W zwiazku z tym, ze nie moge sie juz doczekac moich wiosennych salatek, postanowilam, ze dzis zrobie sobie taka! Chocby te pomidorki i papryczki nie wiem ile kosztowaly:) Dzis zaszaleje:P A wiec slatke przewiduje na obiad, na siadanie jadlam jogurt z platkami, przekaska bedzie sok marchwiowy Kubus, a na kolacyjke jeszcze nie wiem, ale na pewno cos lekkiego! Zachecam do spowiadania siena forum:) Zycze Wszystkim powodzenia - wiosna juz przyszla i sprzyja odchudzaniu, a potem lato - wtedy dopiero bedziemy sie rozbierac i pokazywac cialo:P Krotkie spodniczki, plaza, bikini - MAMY MOTYWACJE!!!Pamietajcie o tym!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwioszek
witam!! dawno mnie tu nie było... już sie tak cieszylam, ze chudne, ale po świetach...... o boshe!! przytylam ze 4 kg!! :(((((( buuuu jestem na siebie taakaaa złaaaa!! jadłam i jadłam-ciasta, czekolade.... feeee! teraz żałuje.... urósł mi wielki brzuch... :/ Teraz musze zaczynac od poczatku...... ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Why, o why, o why???!!!!!!!! Czemu Was tu nie ma??:) Albo schudly juz wszystkie, albo maja juz gdzies odchudzanie:) Mam nadzieje, ze to pierwsze!;) Chcialam obecnych tu poinformowac, ze dzis na obiadek planuje salatke owocowa - same pysznosci!! Wlasnie ide kupic troche swiezych cytrusow i puszke owocow i rodzynki, ktore zalewamy na chwile wrzatkiem, aby byly miekkie:) Mieszamy wszystkie pokrojone w kostki owoce, odstawiamy na chwilke, a potem lyzka w dlon!! Ja ciagle an diecie, ale wiem, ze niewiele mi zostalo:) Powodzenia i wytrwalosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwioszek - nie martw sie, takie wpadki sie zdarzaja, a szczegolnie w swieta! Jezlie Ci zalezy na sylwetce, wez sie do pracy juz, zeby byc piekna na te co raz cieplejsze dni;) Podobno w kwietniu am byc 25 stopni, a wczerwcu juz 30!!:) Nastepnym razem zanim po cos siegniesz, zadaj sobie pytanie: wole to zjesc czy wole byc szczuplejsza - na mnie to dziala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwioszek
BabyDoll05 dziekuje za wsparcie :) Mam nadzieje, ze uda mi wrocic na droge odchudzania... chociaz jest mi troche ciezko ale sie postaram :) musze byc silna :) bo lato tuz, tuz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwioszek, jak tylko bedizesz chciala, to Ci sie uda:))) Ja nawet ostatnio nie mam wiekszych problemow z dietka. Nie licze skrupulatnie kalorii, ale posluguje sie miara \"na oko\":) i przeciez widze, co jem, a jem same zdrowe rzeczy:) Mam nadzieje, ze schudne chociaz troszeczke w tym tygodniu, a docelowo te 2 kilo w dluzszym moze czasie, niz dieta przewiduje:) Dalam sobie czas do konca kwietnia, bo potem od maja juz mam roze wystepy publiczne, pt. wesele kolezanki, wyjazd za granice itp. itd:) Powodzenia i wytrawlosci wszystkim!!:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzirafka!!!:) Welcome back!!!:) Co slychac u Ciebie? Masz juz swoja wymarzona wage??Czy jeszcze chcesz cos ulepszac?;) Pochwal sie, co slychac!:) Oj, ten przdluzony weekend tylko zle wplynal na mnie i moja dietke:( Znowu ze wzmozona sila biore sie do pracy, jak zwylke od poniedzialku. Oby mi sie poszczescilo tym razem i nie obym nie miala zadnych wpadek!! Trzymajcie za mnie kciuki! A ja trzymam za Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestescie!!!!! Gdzie udzial??!!! Gdzie sparcie??!!!! Gdzie wytrwalosc??!!!! Gdzie WY??!!! :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dosc diet ktore nic nie da
zapraszam do mnie ja własnie zaczynam diete 1000 kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja nadal jestem na diecie powoli do przodu. Mam zamiar w lato chodzic w sukienkach i czuc sie super a nie jak spaslak. Idzie mi to powoli jak narazie schudłam tak 6 kilo mam 60 juz powoli pokazuje sie 5 z przodu i nie moge sie doczekac jak ja zobacze. Tydzien temu miałam skończyc diete ale jakos sie opamietałam i ciagne ja dalej choc mam coraz wiecej wpadek. Jestem na diecie od poczatku marca wiec mam jej powoli dosc. Czekam na słowa wsparcie Ty BabyDollo5 potrafisz dodac dopingu wiec moze niech ten topik zyje i wspierajmy sie nadal papa Ps jak robicie te buziaczki i kwiatuszki bo nie moge na to wpaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poziomka - tak trzymaj!:) Na poczatek gratuluje Ci juz zrzuconych kilogramow!!:) I pamietaj, jezeli tyle wytrwalas, to wytrwasz jeszcze troche! Pocieszaj sie, ze jak juz dotrzesz do celu, to sobie to wynagrodzisz (oczywisce nie obzarstwem, ale czyms co lubisz najbardziej, a moze nowy ciuch?;) ) Mysle, ze taka nagroda na koniec (kiedy by to nie bylo) bardzo motywuje. A najwieksza nagroda bedzie, jak staniesz na wage i zobaczysz wymarzone cyferki:) i popatrzysz w lustro i zobaczysz superlaske:), a potem przypomniesz sobie, jak to kiedys mialas troche wiecej kilogramow i jak to wszystko sie oplacalo:) Slowa otuchy - na zyczenie!:) Sama musze sie przyznac, ze ostatnio tez mam duzo wpadek:( Ale bylo to gorszy okres, tzn PMS i te sprawy:) Teraz juz zycie wrocilo do normy i mi sie chce - co wazne. Poza tym mam na prawe tylko dwa tygodnie czasu, bo pozniej ide na wesele do kolezanki i po prostu MUSZE byc pieka:) Nie wspomne, ze pozniej jade na plaze:) i MUSZE bys w formie. Wyjazd tez rowna sie takze zakupowe szalenstwo, a ja chce kupowac ciuchyw malych rozmiarach:) TO moja motywacja!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie kobitki które jeszcze sa na tym forum.Choc ich coraz mniej. BabyDollo5 dzieki za doping zaczynam sie mobilizowac powoli i powraca mi stary zapał mysle ze tego nie zmarnuje. Teraz mamy dobry czas na odchudzanie wielw swierzych warzyw i owocow. Tylko szkoda ze piwko jest takie kaloryczne - bo ja czasami lubie wypic kufelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumbo
Czesc Dziewczynki Widze ze sporo was tutaj ale to dobrze bo w towarzystwie zawsze milej Zaczelam diete 1000 kalorii tydzien temu i narazie schudlam ok 2 kg Czekam na dalsze efekty Moja mobilizacja jest sliczna spodniczka:D Macie moze jakies przepisy na salatki malo kaloryczne??Dzieki Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mam za soba tyle diet, ze zniechecilam sie na dobre i przestalam wierzyc, ze kiedys naprawde schudne (i na trwale!). Ale porownujac wszystkie metody, jakie stosowalam, najlepsza rzeczywiscie byla 1000 kcal. Na krotko udalo mi sie osiagnac wymarzona figure. Niestety, teraz mam z 10-12 kg do zrzucenia. :((( Moge do Was dolaczyc? Chce zaczac od jutra. poziomka, babydoll05 - a jak na diecie z Wasza przemiana materii? Jak stosowalam wtedy to 1000 kcal, to pamietam, ze mialam male problemy ze zwolnieniem tempa przemiany materii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelle - ja nie mam zadnych problemow z przemiana materii, a nawet stwierdzam, ze wrecz mi sie uregulowala po przejsciu na diete. Pamietaj, zeby rozbudzic przemiane materii na sniadanie powinny przewazac wegolowdany typu platki (z melkiem lub jogurtem) albo kromka/ bulka ciemnego pieczywa. Generalnie wszystko, co ciemne, tzn nie przetworzone poprawia przemiane materii (ciemne pieczywo, ryz..). Na obiad powinno przewazac bialo, a na kolacje znowu troszke weglowodanow (w mienjszej ilosci niz na sniadanie) w celu rozruszania przemiany materii w nocy. Poza tym, wiem, ze brzmi to banalnie i niewiarygodnie, ale woda mineralna na prawde usprawnia przemiane materii!! Widze to po sobie:) Pamietaj, im wiecej zjesz, tym wiecej warto wypic wody! (generalnie przyjelo sie ze 1,5-2 l dzinnie, ale to pewnie wiesz:) ) Zycze powodzenia Wam wszytskim i sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelle - ja nie mam zadnych problemow z przemiana materii, a nawet stwierdzam, ze wrecz mi sie uregulowala po przejsciu na diete. Pamietaj, zeby rozbudzic przemiane materii na sniadanie powinny przewazac wegolowdany typu platki (z melkiem lub jogurtem) albo kromka/ bulka ciemnego pieczywa. Generalnie wszystko, co ciemne, tzn nie przetworzone poprawia przemiane materii (ciemne pieczywo, ryz..). Na obiad powinno przewazac bialo, a na kolacje znowu troszke weglowodanow (w mienjszej ilosci niz na sniadanie) w celu rozruszania przemiany materii w nocy. Poza tym, wiem, ze brzmi to banalnie i niewiarygodnie, ale woda mineralna na prawde usprawnia przemiane materii!! Widze to po sobie:) Pamietaj, im wiecej zjesz, tym wiecej warto wypic wody! (generalnie przyjelo sie ze 1,5-2 l dzinnie, ale to pewnie wiesz:) ) Zycze powodzenia Wam wszytskim i sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troskfal
Cześć Wam Wszystkim! W sobote kończe dietę kopenhaską. Niby 6 kg mniej, ale nie polecam, bo bardzo cieżka. Zostało mi do zrzucenia 4 kg i postanowilam zaczać od niedzieli dietę 1000 kalorii. Niestety juz na starcie mam problemy. Znalazlam duzo stronek z tabelami kalorycznymi, ale sa takie rozbieznosci, ze nie wiem czego sie trzymac. Oczywiście najchetniej tych najniższych ;) Jak znacie stronke, na ktorej ta tabela jest wiarygodna to napiszcie. No i trzymajcie za mnie kciuki. Ja już trzymam za Was i serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie moge sie pochwalic mam 59 kilo i jest super. Naprawde nie wierzyłam ze mi sie bedzie to udawalo. Do Izabelle ja mialam na tej diecie proplemy z przemiana materii przed swietami, ale chyba za mało jadlam a jak zaczełam jesc troszke wiecej to wszystko wrociło do normy a nawet jek twierdzi BabyDollO5 sie polepszyło jak zeyje nie miałam takiej przemiany materii. Pije tez na tej diecie czerwona herbate i to tez pomaga. Zycze Wszystkim wytrwałości i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumbo
Cześć Zazdroszcze wszystkim efektów Dziś troszkę zgrzeszyłam i mam wyrzuty sumienia :C Co do przemiany materii to dolaczam do Izabell niestety u mnie jest ona katostrofalna nie pomaga marchew ani jablka:( Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje babeczki za wszystkie odpowiedzi. :) Jestem pelna wiary w diete 1000 kcal. Na razie, tj. do poniedzialku, jestem na diecie \"przejsciowej\", tzn. staram sie jesc mniej, bo wlasnie przyjechalam do rodzicow. Ale od poniedzialku juz zero folgowania sobie. :) Mam do Was kilka pytan jeszcze, jesli moge. :) 1. Czy mozecie podac dobra stronke z tymi tabelami kalorycznymi? Z takimi, do ktorych sie same stosujecie... Troskfal - napisz co znalazlas. :) 2. Moglabys po*ziomka podac nazwe herbaty czerwonej, ktora pijesz? Ja do tej pory probowalam tylko Pu-Erh cytrynowej, ale w torebkach, a nie fusiastej. A slyszalam, ze fusiasta skuteczniejsza... To prawda? Jesli tak, to bede pila fusiasta, chociaz nie lubie jak mi cos plywa w herbacie. ;) 3. Jakie platki polecacie na sniadanie (ja lubie musli egzotyczne albo te musli dr oethera), ale czy one nie za duzo cukru maja? 4. Ile mniej wiecej kalorii ma jedna ciemna bulka z ziarnami? Nie wiem, czy moge zjesc cala na sniadanie np. czy tylko pol. Sorki, jesli glupie pytania zadaje, ale chce dobrze sie stosowac do zasad tej diety, zeby wysilek nie szedl na marne i zebym miala dalsza mobilizacje. Bardzo sie ciesze, ze znalazlam Wasz temat. Piszcie duzo. :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Troskfal
Hej! Izabelle co do tych stronek to: 1. http://www.female.pl/tabela.php3 2. http://www.fitnessclub.pl/index.php?id=27&m1=&m2=1 3. http://www.twojadieta.info/kalorie/ Poki co tak je troche łączę, ale ogólnie postanowilam ukladac jadlospis tak jak podaja na tej trzeciej. Na stronce tej sa tez przyklady posiełków do tej diety. http://www.twojadieta.info/dieta/1000_kalorii/ Wiec jak nie chce Cie sie wymyslac i liczyc to wybierasz ktorys i juz. Ja napisalam sobie poki co jadlospis na 3 dni. I nawet znalazla sie tam potrawa dla mojego mezczyzny ;) jakbys znalazla jeszcze jakies inne stronki to napisz. Pozdrawiam i trzymam kciuki P.S. Jeszcze dwa dni tej przekletej kopenhaskiej i bede z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×