Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

O! Święty Mikołaj się spuszcza... przez komin... ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno jest pewne ....czas pozwala aby mniej bolało , co nie znaczy że się zapomina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelka,chcesz precelka?:) Zapomina się też.Nawet największy płomień niepodsycany gaśnie. Czy jakoś tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelka,ale tak poważnie,to naprawdę tak myślę.Gdy jego nie ma,to..się zapomina po czasie...MOże długim,ale jednak...Wiem to,bo przeżyłam.Teraz tylko boje się przezywać znów...I znów.Życie jest paskudne.Czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju wiecej tu nie wlize :D Po ponad dwoch tygodniach PAN i WLADCA przemowil ludzkim glosem. NAdrabia i wydzwania Kurde.... a juz budowalam moj swiat bez niego buuuuuuuuuu ale skrzydla mi rosna ;) :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTW,jakby czytał,to by zwiewał,a nie się odzywał i to w dodatku po ludzku:) Mikołaj się spuścił,niektórzy ludzkim głosem przemawiają...Zaraz śnieg spadnie;)A ja taka nieubrana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mialam racje i nochala, ze nie wierzyłam. Złamie Cię JTW. Moj mnie zawsze \"złamuje\";). Co za cholera juz czwarty rok tak we mnie tkwi i tkwi...Ruszyc sie nie chce. Musi sie samo \"wytkwic\" bo wiem , ze na nic proby wywalania go. Wygodnie mu w moim sercu jak cholera. I chociaz rozum silny i wie , ze to wszystko na nic, serca nie ruszy..ono najsilniejsze.😭, :D Juz sama nie wiem czy wyc czy smiac sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katisia (to Ty katinka?), napisz, gdzie trzeba: zakaz wjazdu wszelkich pojazdów, coby nie tkwił w Tobie ;-) i \"zakaz parkowania\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sie lepią do mnie łaszki... Tobie w głowie tylko ptaszki! ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo \"Śliska jezdnia\" ;-) albo \"Zakaz wjazdu pojazdów silnikowych z przyczepami\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakaz wjazdu wózków ręcznych.. he he... Zakaz wjazdu pojazdów z materiałami wybuchowymi lub łatwo zapalnymi.. he he.. Zakaz wjazdu pojazdów z materiałami, które mogą skazić wodę.. he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nawierzchnia w remoncie\" \"remont kanalizacji\";) albo \"pierdole,nie robię\";) cześć Mogerolciu;)Mam netka:)I nadal pracy okrutnie dużo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! :-D ...Nakaz używania łańcuchów przeciwpoślizgowych... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"uwaga stopień\";) \"miejsce dla niepełnosprawnych\" \"parking zarezerwowany dla UMiG\";):D No to chlup w ten głupi dziob;) Gdzie Skarbuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"uwaga. sieć pod napięciem\" :-) \"ustąp pierwszeństwa\" ;-) \"zakaz wjazdu pojazdów zaprzęgowych\" ;-) \"zakaz wjazdu pojazdów o szerokości ponad 2 m\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś taki jeden poleciał na mnie... potknął się na schodach :-D leciwy był ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×