Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

śnieżna ...to właśnie ta nuda nas zabija ;) chyba zmienię pracę...zatrudnie się w jakimś stawarzyszeniu tam dużo członków heheh Jak będziemy miały rame to se radę damy same ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam w ten piękny poranek , przynajmniej u mnie na dzikich Kaszubach .. nuda ,ale jakaś taka pozytywna ... odpoczywam , piję kawe , czytam gazetki .. juz 24 h , jak jasnie pan milczy i niech milczy .... jestm twarda i się nie poddam .. :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhaa kb ... tak rekordy , hahahhahhaa rozbawiłas mnie do łez.. :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 h - gazetki , nie tylko dziś , nie mam duzo pracy ... a 28 h milczy mój NL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM!!!! Dzisiaj moj NL zadzwonil co bym mu jakies manele pomogla przewiezc bo... no wiecie do zony wyjezdza na 4 dni i biedny nie mial jak zataszczyc walizy. ODMOWILAM grzecznie ale szlag mnie trafil bo jestem jak widac na uslugach jasnie Pana. Ale dzielna jestem bo go zlewam a niech sie wali idiota jeden. Zapracowana jestem jak osiol i to mnie przy zyciu trzyma. No i wy oczywiscie, Sniezna nic nie dostalam napisz jeszcze raz, Milky jak tam w pracy???? u mnie niewesolo kurcze blade:) PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Miel :) , no zyjesz , kobietooooo!!!!! bo się martwiłam co z Tobą , nie pamiętam co pisałam do Ciebie.. :) starość i skleroza... Dzielna jesteś Kochana, dzielna , tak trzymaj ..... U mnie ok.. jakoś idzie do przodu , nie mam czym się ani cieszyć , ani smucić .... pozdrawiam wszytskie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , moje drogie?? Cóż za złowieszcze milczenie wokół????? Jakoś tak siedzę samotna i nie mam do kogo ust otworzyć .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantasy
Jakoś trudno mi uwierzyć po moich przeżyciach, że kochankowie naprawdę kochają. Oni szaleją za swoimi kochankami, przez jakiś czas oczywiście. Ale miłość? Chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejooooooo
Witam:) Czyli mowicie,ze wierzyc nie warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meduzka
N I E W A R T O !!!!! PRZYPOMINAM JAKBY KTÓRAŚ ZAPOMNIAŁA :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejooooooo
No dobra to zrobilam wczoraj ......(tzn sie upilam );) .....A co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejooooooo
ło matko bosko !!!!toz w alkoholizma popadne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejooooooo
Cholera to juz wole troche pokochac ,tego mojego kochanka ... Tak chlac bede jak mnie porzuci ...Albo i nie bo znajde innego ...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tu kiedys
powiedzial: nie wierzyc spierdalac! i mial racje :-D ;-P pippi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po staremu. Ja osttanio mam czasu barzdo mało na kochankowanie i tak. Usmiechnęlabym sie do was ale zapomnialam jak mordki sie robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×