Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Juz sie 13 zbliza....Pomyslcie co tam jedna z nas,co to spotkanie miala miec o 12....Ciekawe jak jej poszło...Ja to sie dopiero w poniedziałek dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niooo dawniej 13 to dopiero była magiczna godzina ....;) eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeesooo - znowu mam dziś zespół natręctwa następstw i co chwila lukam na telefon....a było już tak dobrze:( Chyba go włożę do torebki , nie będzie mi się chciało do niego wstawać wtedy....;) aleee SMS-ka nie wysłałam żadnego :P (jeszcze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki :D Co dzień czytam co piszecie, od wczoraj nazbierało się stronek ufff ale doszłam do końca:) Dziś jestem sama(z psem) młodego wysłałam na wycieczkę a starszy(kochaś) sie sam wysłał do Katowic:P pomacha mu któraś bo nie pamiętam ktora z Was ma najbliżej jak go zobaczy?;) no i smsek jeden był i zapewne ostatni bo rodzinka mu towarzyszy:Pprzez weekend Pozostało mi chyba okna umyć bo słonko zaświeciło:P i knige czytac namiętnie. Buziaczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można Mariel z sobą samym wypić - to najlepsze towarzycho, nie obrazi się jak coś powiesz nie tak, pójdzie kiedy zechcesz i nawet się nie przejmie twoim wyglądem za bardzo...wyżalić się też można. Tylko jak mówią ci od AA w skutkach może być żałosne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola****
dziewczęta drogie...jak się zrobić na czarno? :)...bo czuję się jakaś INNA w waszym towarzystwie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mad,czy Ty myslisz ze ja tego nie robie?? Nie ma to jak drink przed snem;) Ale-nie codziennie,i dawki nie zwiekszam,wiec chyba jeszcze nie jest tak zle.....?A skutki póki co przyjemne-szybko zasypiam i o głupotach (lub głupach) nie mysle...;);) Ola,musisz sobie wybraz hasło zeby zabezpieczyc swój profil.Jest taki czerwony link chyba na stronie głównej-internautko,zabezpiecz swój nick czy jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariel - a pół winka ( w sensie, że butelki hehehehe) - to już źle? booo czasem myślę, że tak.....i zdecydowanie wolę solo to winko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiecujesz????;) :) nooo - doznania mogą być takie jak na grzybach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milkyway...masz rację, NA ZŁE też!!!! że też zapomniałam tego dodać! :) ale oby tych dobrych chwil było więcej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może to miało być : moje wina pół, moje wina pół....;) stroniczki nam uciekają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milky poleżymy razem - krzyżem oczywoście :D ale to chyba nie pomoże i tak będziemy skwierczeć tam na dole :D ale nic to, tam pewnie fajne ciała będą ;) Takie nagie i świecące :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×