Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Wiecie co ten temat kasy który się przewija od jakiegoś czasu, powoli zaczyna mnie hmm.. powiedzmy drażnić. Wiadomo nie od dzis że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Co zresztą łatwo zauważyć po wpisach. Innaczej sie zapatruja na to młodsi innaczej starsi(doświadczeni przez zycie), jescze innaczej kobiety i odmiennie jak zwykle faceci. Kurde jak dla mnie wiele hałasu o nic, bo dla każdego pieniądze znaczą co innego. Rozumiem tych którzy, za pieniądze zrobią wiele o ile nie wszystko i tych co są dla nich tak istotne jak pogoda(jest jak jest i tak nic nie zmienie). Jedyne czego nigdy nie zrozumiem to jak można kochać kogoś dla jego pieniędzy. Miłość jest dla mnie czysto niematerialnym pojęciem i oby takim zawsze zostało. Hmm.. a pamietajci że miłość dopada w najmniej oczekiwanym momencie i wtedy w różowych okularkach i tak myślimy zupełnie odmiennie niż zawsze. Więc obawiam się że wywody większości osób w tym stanie mogą wtedy zupełnie odbiegać od tego co ostatnio pisali... czego im gorąco życzę bo to dla miłości się robi wszystko, a nie dla pieniędzy!!!!!! Czyli dla miłości można zostawić wszystko i dla miłości można zdobywać wszystko......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex Jezeli chodzi o materializm tak wracajac do tematu - materialistka ze mnie taka ,ze jak mam to wydaje jak nie mam to siedze na tylku w domu.Jak narazie wiekszej wagi nie przywiazuje do tego .Kazdy po torche jest materialista, zarabia zeby miec co zjesc , miec \"ciasny ale wlasny domek\"... itp itd, ja np zbieram kase bo chce cos pozwiedzac zobaczyc i miec co wspominac - taki wiesz zdrowy materializm. W gory jak najbardziej zapraszam :) Mam kilka widoczkow to moge ci przeslac poogladasz sobie ;)) pocieszysz oko zawze to cos :) Optymizmu u mnei pod dostatkiem wiec bierz ile chcesz ale pod warunkiem takim,ze podasz dalej ;) bo inaczej przepadnie !!!:D hihihihihi zmykam spoac bo jutro szkolka - Buziam cieplo do podusi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtrącam się, ale muszę napisać, że góry są moją miłością. Kiedy jestem na szlaku po prostu czuję- to jest moje miejsce.Poza tym ludzie są inni i to nie tylko dlatego, że są na urlopie ale po prostu życzliwość do innego człowieka wręcz unosi się w powietrzu. Kiedy mijam na szlaku zupełnie obcą mi osobę, mówię \"Cześć\" i widzę promienny uśmiech na tej nieznajomej twarzy, wiem że myślimy w tym momencie to samo \"Jakie Zycie jest piękne\" Chociaż muszę przyznać że staram się zawsze wyjażdzać po sezonie bo jednak gromadka dzieciaków jęcząca że jest głodna, czy idiotka, która łazi po łańcuchach w klapkach(naprawdę widziałem) - to po prostu widok niegodny widoków górskich. Przepraszam rzucających palenie, że o tym wspomnę, ale fajka zwycięstwa na szczycie, który zdobywałeś pół dnia to uczucie jedyne w swoim rodzaju. Cholera mieszkam za daleko od gór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni poranek i dziękuję za to że byliście wczoraj ze mną w duchu. Biegnący-> pierwszy raz muszę się z Tobą niezgodzić. Wcale nie uważam, że samotny facet przy piwe w knajpie to gej albo żonaty na delegacji. Ponadto chodzę na piwo z moimi żonatymi kolegami i nigdy oni nie mają z tego tytułu problemów (za wyjątkiem jednego:) ). Nie czuję się starym kawalerem a mam lat tyle co Ty. Często natomiast zdaża mi się chodzić na piwo samemu, gdyż wtedy mam chwilę na odpoczynek, na przemyślenie pewnych rzeczy, nad zastanowieniem się i dobrze się wtedy czuję, kiedy nikt mi nie przeszkadza. Moi koledzy natomiast mają przypływ szczerości przy piwie i wtedy opowiadają mi jacy to są nieszczęśliwi ze swoimi żonami i przestrzegają mnie, abym nie popełniał tego błędu, który oni popełnili. Zazdroszczą mi tego, że jestem wolnym człowiekiem i mogę robić co tylko chcę. No i co na to powiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo:):) Nio zrobił nam się temat gór i wędrówek po górach . Tak wspomnienia niezapomniane:) ja jescze pamietam piękną wieś Ochotnica;ponoć najdłuższa wieś w Polsce. Jak tam jest pięknie ;jakie widoki:) ach ja tez się rozmarzyłam:) Dochodzę do wniosku,że w polsce jest tyle cudownych miejsc ,których jeszcze nie widzieliśmy:) i jak to z tym powiedzeniem \"cudze chwalicie swego nie znacie\" MI: rewelacja nie ma jak tryskający optymizm:) u mnie trochę spada poziom serotoniny;ale mam nadzieje,ze nie bedzie tak zle:) oczywiscie trochę się poczęstowałam tym optymizmem od Ciebie:) Reinmar: tak to prawda wgórach między turystami na szlaku jest jakaś szczególna więż,a jeszcze lepiej jest wieczorami w schroniskach kiedy wszyscy szczęśliwi ,ze wreście dotarli na szczyt,dzielą się wrażeniami i tym co kazdy ma w plecaku do jedzenia:) fajna sprawa.:) Aalex: Mi dowiodła,że marzenia się spaełniają ,wiec nie trac nadziei na zobaczenie gór,życzę Ci tego:) kadarka: Nie martw sie może szef da ci wolne za tą nocke ,albo jakom premie???;) Pozdrawiam styczniowo ale gorąco:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄🖐️🌼 wszystkim ... :D:D:D:D:D:D:D:D:D Biegnacy ... Ja w pewnych sprawam mam wrecz cholernego pecha ;) .... co nie przeszkadza m isie smiac z byle czego i cieszyc jak dziecko- ot taka chwila zapomnienia malutka, troche uciechy ze zwyklych prostych rzeczy hihihihihihi... w czyms nie masz szczescia ale za to w czym innym mozesz miec :) i to jest fajne....Jaka karawana , dla Ciebie powinna Karoca isc hihihihi i psy z radosci szczekac ;) ale mam dzisiaj wene ...A z gorami i zima :) piekna sprawa nie ma nic ladniejszego jak choinki pokryte bialmy puchem i zabawa na sniegu , ale o tym moze sie pozniej rozpisze :) CZYTELNIK Dyskusja jak kada inna troche uczy cos mzna sie dowiedziec samemu cos dopowiedziec i tyle...Pod miloscia sie podpisuje i to obiema rekami :), ale to juz jest przeciez inny temat :D ... Pozdrawiam goraco :) Aalex Z niespodzianka optymistyczna dla ciebie ;) mam nadzieje ze sie spodoba. Reinmar :) taki usmiech nie tylko w gorach mozna spotkac i jest bardzo zarazliwy przynajmniej dla mnie ...Gor maja swoj urok.Gorale sa bardzo prosci zyczliwi i bezposredni i to w nich lubie.Widoki hmmmmm dobrze to ujales popieram :) ja stety niestety pale hihihihihiih Szarek Widze,ze wrociles do nas jak fajowo :) witam Cie usmiechem :) jak tam?? u mnie karnawalowy nastroj :D:D:D: Przepraszam za to wczorajsze \"blablabla\" ale to mialo byc w dobrym znaczeniu ;) Kadarka - witam , trzyaj sie i nie daj sie . Cordula Witam rowniez :) masz racje Polska ma wiele do zaoferowania. Tryskajacy opotymizm mnie dalej czyma i dalej rozdaje czestuj sie czestuj , podniesie ci troche tego poziomu :) tylko pamietaj zeby podac dalej :D!!! Buziam cieplo wszystkich ja zaczynam wlasnie korzystac z karnawalu dzisiejszej nocy - moze jakis szampanik ?? a pozniej potancowac trza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄🖐️🌼 wszystkim ... :D:D:D:D:D:D:D:D:D Biegnacy ... Ja w pewnych sprawam mam wrecz cholernego pecha ;) .... co nie przeszkadza m isie smiac z byle czego i cieszyc jak dziecko- ot taka chwila zapomnienia malutka, troche uciechy ze zwyklych prostych rzeczy hihihihihihi... w czyms nie masz szczescia ale za to w czym innym mozesz miec :) i to jest fajne....Jaka karawana , dla Ciebie powinna Karoca isc hihihihi i psy z radosci szczekac ;) ale mam dzisiaj wene ...A z gorami i zima :) piekna sprawa nie ma nic ladniejszego jak choinki pokryte bialmy puchem i zabawa na sniegu , ale o tym moze sie pozniej rozpisze :) CZYTELNIK Dyskusja jak kada inna troche uczy cos mzna sie dowiedziec samemu cos dopowiedziec i tyle...Pod miloscia sie podpisuje i to obiema rekami :), ale to juz jest przeciez inny temat :D ... Pozdrawiam goraco :) Aalex Z niespodzianka optymistyczna dla ciebie ;) mam nadzieje ze sie spodoba. Reinmar :) taki usmiech nie tylko w gorach mozna spotkac i jest bardzo zarazliwy przynajmniej dla mnie ...Gor maja swoj urok.Gorale sa bardzo prosci zyczliwi i bezposredni i to w nich lubie.Widoki hmmmmm dobrze to ujales popieram :) ja stety niestety pale hihihihihiih Szarek Widze,ze wrociles do nas jak fajowo :) witam Cie usmiechem :) jak tam?? u mnie karnawalowy nastroj :D:D:D: Przepraszam za to wczorajsze \"blablabla\" ale to mialo byc w dobrym znaczeniu ;) Kadarka - witam , trzyaj sie i nie daj sie . Cordula Witam rowniez :) masz racje Polska ma wiele do zaoferowania. Tryskajacy opotymizm mnie dalej czyma i dalej rozdaje czestuj sie czestuj , podniesie ci troche tego poziomu :) tylko pamietaj zeby podac dalej :D!!! Buziam cieplo wszystkich ja zaczynam wlasnie korzystac z karnawalu dzisiejszej nocy - moze jakis szampanik ?? a pozniej potancowac trza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄🖐️🌼 wszystkim ... :D:D:D:D:D:D:D:D:D Biegnacy ... Ja w pewnych sprawam mam wrecz cholernego pecha ;) .... co nie przeszkadza m isie smiac z byle czego i cieszyc jak dziecko- ot taka chwila zapomnienia malutka, troche uciechy ze zwyklych prostych rzeczy hihihihihihi... w czyms nie masz szczescia ale za to w czym innym mozesz miec :) i to jest fajne....Jaka karawana , dla Ciebie powinna Karoca isc hihihihi i psy z radosci szczekac ;) ale mam dzisiaj wene ...A z gorami i zima :) piekna sprawa nie ma nic ladniejszego jak choinki pokryte bialmy puchem i zabawa na sniegu , ale o tym moze sie pozniej rozpisze :) CZYTELNIK Dyskusja jak kada inna troche uczy cos mzna sie dowiedziec samemu cos dopowiedziec i tyle...Pod miloscia sie podpisuje i to obiema rekami :), ale to juz jest przeciez inny temat :D ... Pozdrawiam goraco :) Aalex Z niespodzianka optymistyczna dla ciebie ;) mam nadzieje ze sie spodoba. Reinmar :) taki usmiech nie tylko w gorach mozna spotkac i jest bardzo zarazliwy przynajmniej dla mnie ...Gor maja swoj urok.Gorale sa bardzo prosci zyczliwi i bezposredni i to w nich lubie.Widoki hmmmmm dobrze to ujales popieram :) ja stety niestety pale hihihihihiih Szarek Widze,ze wrociles do nas jak fajowo :) witam Cie usmiechem :) jak tam?? u mnie karnawalowy nastroj :D:D:D: Przepraszam za to wczorajsze \"blablabla\" ale to mialo byc w dobrym znaczeniu ;) Kadarka - witam , trzyaj sie i nie daj sie . Cordula Witam rowniez :) masz racje Polska ma wiele do zaoferowania. Tryskajacy opotymizm mnie dalej czyma i dalej rozdaje czestuj sie czestuj , podniesie ci troche tego poziomu :) tylko pamietaj zeby podac dalej :D!!! Buziam cieplo wszystkich ja zaczynam wlasnie korzystac z karnawalu dzisiejszej nocy - moze jakis szampanik ?? a pozniej potancowac trza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczór:) Mi... Dziękuje za prześliczne widoczki, naprawdę cieszą oczy:) Tak sobie myslałam, czytajac Was, że od paru lat marzy mi się wyprawa po całej Europie takim wozem campingowym (nie wiem jak sie to nazywa:) ) Jednak marzę, by odbyć tą podróż we dwoje z kimś kogo kocham... Chcę jechać sobie w nieznane, spac na przypadkowych campingach.. zupełnie spontanicznie:) Dziś za to dla poprawy nastroju wybrałam się do mojego kochanego Sopotu, po prostu na spacerek:) Był piekny, słoneczny dzień, jeszcze piękniejszy zachód słońca... Tego mi było trzeba:) Cordula... wiem ze marzenia sie spełniają... Doświadczyłam już tego nie raz:D Dlatego głęboko wierzę, że kolejne również się spełnią i dlatego mimo przeszkód i ciężkich chwil czuję sie szczęśliwa:) Pozdrawiam Was cieplutko i życzę miłego wieczorku, a tym, którzy dziś balują udanej zabawy:) Wypijcie nasze zdrówko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek :) Niedawno wróciłem do domku i siedze sobie przy kolejnym już piwku:) I znowu potrafię się dobrze czuć sam ze sobą. Nie ma to jak piwko:):):) Cordula-> znam Ochotnicę, bo byłem tam kilka lat temu na wakacjach i z tego co wiem jest to największa wieś w Polsce, rozciąga się na długości 30 km. Kiedy tam byłem, musiałem wszędzie chodzić pieszo, gdyż odległości spore a komunikacja fatalna:) Jednak klimat jaki tam panuje jest niepowtarzalny i nie chodzi mi tylko o powietrze, również o klimat międzyludzki. Wszyscy mieszkańcy byli w stosunku do mnie bardzo życzliwi, a kiedy widzieli mnie z plecakiem jak odjeżdżałem, to wołali do mnie \"do widzenia\". Byłem w szoku, gdyż nigdy nigdzie się z tym nie spotkałem. Co jeszcze - nie ma najmniejszego problemu aby zatrzymać stopa, wystarczy raz pomachać i już każdy Cię zabieta gdzie chcesz. A Gorce są piękne, wspaniałe widoki i niepowtarzalne uczucie:) Każdemu polecam, zwłaszcza że w samej Ochotnicy można wynająć pokój za naprawdę grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem.:)🖐️ biegnący z wilkami doceniam,że są faceci dla których nie liczy się tylko gruba kasa, piszesz o koledze który zostawił w kraju rodzinę i wyjechał, przykre.Piszesz też o promocjach w hipermarketach za 600 PLN.OK.Tyle,że moją pracę trudno porównać do pracy w hipermarketch- chociaż wiem,ze te promoje często są mordercze. Z tym,że ja też jestem od świtu do zmierzchu, a często i nocami, ale ....nie warto o tym wciąż gadać:) , bo i tak od tego nie zrobi się lepiej, więc moze napijmy się piwka z SZARKIEM- mam nadzieje SZARKU, ze poczęstujesz??:p Mi..chętnie bym się z Tobą umówiła z tym,że ja niestey teraz w rodzinnych stronach w ogóle nie bywam,ale może kiedyś..;) cordulko - witaj - zapraszam w góry.;) zazdroszczę biegnącemu widoczków nadmorskich,ale za plaża nie przepadam:p .Lato nad morzem to dla mnie koszmar.Mam bowiem zdecydowaną awersję do słońca.Ale jesień, wiosna nad morzem - cuuuuudo.:) Aalex, reinamar, CZYTELNIK witajcie.;) Wszystkich zapraszam na wieczornego drineczka....;) PS. Coś mi komp nawala, mam problemy z logowaniem.Chyba mi ktoś podesłał wiruska.:o 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż. Jeśli nikt nie chce ze mną napić się drineczka to wypiję sama :P i pójdę lulać😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex Pedze z tabletkami i a kawka juz jest ;) piekny dzien ja mialam jecgac a narty ABUUUUUUUU a tu musze do szkoly nirmalnie zlak mnei trafi i jeszcze leciutki kacyc bo karnawal wkoncu Pozdrawiam w ten piekny sloneczny cudowny dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba dobrze nie widze a wycieczka po Eurpie moje marzenie i jeszcze Malbork zwiedzic.Widzialam tylko z pociagu :) pepper Szkoda ale moze ... ;) kiedys Pozdrawiam i mykam dalej do szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani!!!: Ale leniwa niedziela:) słoneczko świeci cudownie:) Aalex: zrób sobie jakąś lekką herbatkę i włącz super filmik:) i odpoczywaj po prostu luz blus:):) Mi: ale masz fajnie,przynajmniej nie musiasz daleko jechać zeby posmigać na nartach:) szczerze to ja miałam narty tylko raz w zyciu na nogach;) ciekawe jak by mi szła nauka :) pewnie wtydu bym sie najadła,bo juz takie maleństwa jeżdzą jak prawdziwi sportowcy heheh:) Pepper: dziekuję,za zaproszenie i oczywiście zapraszam do siebie:) Dzisiaj mam ochotę wyluzowac sie na maxa i zrobic sobie maraton filmowy a co:) Aha dzisiaj rano obejżałam na dwójce program z serii National geografik O najwyższej górze Usa Denali.Jeden z twórców programu postanowił zdobyc tą górę razem z innymi członkami wyprawy;Tak naprawde program był o ekipie ratowników,którzy narażąjąć własne,zycie ratują niefortunnych turystów,którzy często przez własną głupotę i nieprzygotowanie ,są zciagani z gór skrajnie wyczerpani:) Bohater tego programu zdobył górę po wielu trudach i meczarniach jak sam to okreslił,pomimo bólu całego organizmu i niemoznosci oddychania rozżedzonym powietrzem.Widok ze szczytu był oszałamiający, ale zgodnie stwierdził,ze góry uczą pokory i uczą poznawania samego siebie.Dosłownie wspinałam sie razem z bohaterem tego repotrazu .I w cale sie nie dziwię,ze Alpinisci tak jak to ktos fajnie powiedział drapią sie tam gdzie ich nie swędzi:) Ale to juz tak na marginesie:):) Zyczę super spokojnej i wesołej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) Z tym byciem facetem, wcale nie żartowałam, czasem się zastanawiam, czy nie byłoby tak lepiej... Zawsze miałam wrażenie że faceci mają łatwiej w życiu... Co o tym sądzicie? ❤️ dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedziele🖐️. Wszystkich witam, a szczególnie tych którzy dziś pracują lub dokształacają (mi..).:) Apropos pytania Aalex. Wydaje mi się, że to różnie bywa z tym kto ma w życiu lepiej, to zależy od sytuacji, warunków życia, wykształacenia i wielu wielu czynników....a także do indywidualnego podejścia da życia. To trochę tak jak wedle przysłowia - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.;) Z tym,że nie spotkałam mężczyzny który chciałaby być kobietą:).... Tak więc różnie to bywa, chociaż ja akurat też jestem zwolenniczką twierdzenia,ze mężczyzną jest lepiej, tyle,że nie zawsze.... Kiedyś wydawało mi się, ze to facet wybiera kobiete, ale kilka razy moi koledzy przekonywali mnie, ze to my kobiety wybieramy sobie faceta...:P Tu to ja już naprwdę nic nie rozumie... :D:D:D Niedzielne buziaki 😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Zalezy z jakiego punktu widzenia rozpatrujemy czy facetom jest lepiej i łatwiej:) lepiej i łatwiej bo np. nie musza wydawac tyle pieniązków na kosmetyki i ciuszki:);) ,nie maja bóli co miesiac;) i tak dalej dalej:) Ale z drugiej strony ida do wojska, kiedy wojna ida walczyc,to na nich spoczywa utrzymanie rodziny ,chociaz teraz to róznie z tym bywa;) i tak dalej dalej:) Ja tam sie cieszę,że jestem kobietą chociaz często ma sie doły i dołki.Ale mamy asa w rękawie dajemy zycie i to jest fantastyczne:) chociaz nie dane mi było jeszcze tego przezyć ,ale jest to wspaniały dar jaki posiada kobieta :) a męzczyzna ,zeby nie wiem jak chciał to tego niestety nie bedzie w stanie zrobic:) Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordulko 1.Znam facetów którzy wydają masę kasy na ciuszki i kosmetyki, więcej niż kobiety. 2.wojsko - fakt. 3.utrzymanie rodziny-teraz na szczęście zaciera sie ten model rodziny i mężczyzna przestaje być wyłącznie maszynką do robienia kasy- oj znam takie rodziny z bliskiego otoczenia.On pracuje 24 h na dobę, a jej wciąż mało.... 4.znam też facetów którzy mają doły i dołki, a to nie ujmuje ich męskości, a czasem dodaje...przecież tak jak my są tylko ludźmi. 5.za rodzenie dzieci oni chyba nas doceniają... 6.też sie cieszę,że jestem kobietą pozdrawiam także panów, a co oni sądzą na te tematy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne że mamy lepiej, ale za to żyjemy krócej! I szczerze mówiąc to jak ja się cieszę że moją rolą jest docenienie tego, że kobieta rodzi a nie na odwrót. Z resztą uwielbiam uwielbiać kobiety. A wy musicie znosić facetów- ha ha nie zazdroszczę. Cholera w takich chwilach zaczynam wierzyć w jakąś siłę wyższą i tej \"boskiej istocie\" Szczerze dziękuję\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reinmar... Właśnie to chciałam usłyszeć (przeczytać) ;) Cordula.. miałam na myśli takie codzienne życie, zmaganie się z problemami:) Nie jest tak, ze jak próbujemy coś udowodnić facetowi, to stajemy się dla niego zagrożeniem, a z kolei same kobiety też ze sobą rywalizują? Rzadkością jest - moim skromnym zdaniem - że kobiety trzymaja się razem, o faceta potrafią sobie oczy wydrapać;) A faceci? Hmmm... Po wymianie ciosów przybiją piątkę i pójda na piwo;) Oczywiście uogólniam... I trochę żartuję... Zresztą.. już sama nie wiem co chciałam napisać;) Wybaczcie.. to przez moja dzisiejszą niedyspozycję:) Miłego wieczorku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Aalex. Masz rację:). Kobiety niby razem,ale jeśli trzeba walczyć o faceta to posuwamysię do wszelkich sposobów. Dobrze znam to uczucie i nie wstydzę sie o tym otwarcie napisać. Faceci rzeczywiście najpierw po mordzie a potem 🖐️ i browarek.Z tym,że nie jestem do końca pewna, czy jeśli chodzi o kobiety.... Urażona męska duma....:) A moze niech panowie, tradycyjnie, coś dorzucą. A z czego wynika Twoja niedyspozyja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex. Dla Ciebie też buźka 😘. Weszłabym na GG,ale mam jeszcze troche roboty, a jutro jadę w delegację....:) Ach ten Brad........Chciałam ustawić go na pulpit, ale niestety nie tylko ja korzystam z tego kompa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×