Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Słodycze:) Mmmmmmmm........... Ja nawet na śniadanie jem przeważnie serek straciatella:) Szarku... Co do snów... Mnie ostatnio prześladuje moja pierwsza miłość (sprzed wielu lat), nie wiem skąd taki sen... nie mamy kontaktu od lat (jedynie życzenia świateczne itp) To był jedyny związek, który ja po paru latach zakończyłam... Czasem boję się że teraz to się na mnie mści, że za bardzo Go zraniłam... Hmmm... Mam nadzieję że nie:) Pozdrawiam wszystkich z osobna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodycze:) Mmmmmmmm........... Ja nawet na śniadanie jem przeważnie serek straciatella:) Szarku... Co do snów... Mnie ostatnio prześladuje moja pierwsza miłość (sprzed wielu lat), nie wiem skąd taki sen... nie mamy kontaktu od lat (jedynie życzenia świateczne itp) To był jedyny związek, który ja po paru latach zakończyłam... Czasem boję się że teraz to się na mnie mści, że za bardzo Go zraniłam... Hmmm... Mam nadzieję że nie:) Pozdrawiam wszystkich z osobna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!:) Ja tez przyłaczam sie do kawusi,a moze ktos chce kawusi o smaku orzechowym z ekspresu? ;) Tak słodycze moja miłosc:) Ale ja zauwazyłam,ze chyba uzalezniłam sie od czekolady.Nie ma jak tabliczka kochanej czekolady:) A najbardziej gustuje w czekoladzie pomarańczowej z Wedla :) nie wiem ale bardzo pasuje mi to nadzienie heheh:) AAA i oczywiscie wafelki Princessa :) gdzies przeczytałam,ze najpiekniejszych chwil w życiu sie nie zaplanuje one przyjdą same:) I ja tez w to wierze,ze jeszcze kazdy z nas doczeka sie takich chwil w miłosci U mnie za oknem nadal piekna pogoda,błekitne niebo i słonce wchodzi mi do pokoju:) c za cudowna chwila:) od razu wszystko ma inny wymiar:):) Biegnący...... gratuluje stronki ,wiedzisz masz pasje ,której sie uczysz i poswięcasz czas super,i oczywiscie podziwiam bo jednak wcale nie jest to takie łatwe tworzenie stron.Mam kolezanke ,która uczyła sie tego języka html oj same zanczki heheh:) dziewczyny ,chłopaki!! Zostawiam tutaj talezyk z ptysiami i eklerkami prosze sie czestowac :) kawka w ekspresie goraca tez czeka :) A ja pomykam bo mam druga zmianę w pracy i wpadne tu dopiero wieczorkiem to narazie:):)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarek Dopiero dzisiaj odczytalam niektore twoje wiadomosci, wczoraj jakos nie dotarly - Kazdy ma cos do zaoferowania - szczere slowo , usmiech to niby nic takiego a daje taka radosc- mi przynajmniej tak, to sa dla mnie rzeczy bezcenne.Nauczylam sie dzieki nim cieszyc z zycia - a bylo ze mna zle.... :D:D pprzesylam troche usmiechu bo mi to pomaga. Biegnacy ... U mnie wiosna tej zimy :) takie slonce od poniedizalku ale tylko na zewnatrz!! Aga-Ta Dolaczam sie do monologu i stowrzymy dialog ;) Ja nie lubie slodkiego - tzn lubie paluszki ale \"wyrzuty\" mam na swoim ciele :) chcociaz ostanio stresy mi je zjadly, ale dziekuje za taka diete .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi..każdy ma swoje \"pasje\"..;) a może w moim przypadku to po prostu cukrzyca..!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi-> no to jesteś wyjątkiem, bo już myślałem, że takie rzeczy jak uśmiech, dobre słowo, wsparcie i wreszcie uczucie to za mało, aby zaimponować kobiecie. Mnie się nie udało niestety do tej pory - najwyraźniej jest coraz mniej kobiet, dla któych jest to ważne tak jak dla Ciebie. Aalex-> podobno tak jest, że życie lubi oddawać z nawiązką. Myślę jednak, że ważniejsze jest to, jak się z tym czujemy. Czy masz w sobie poczucie winy za to, że wtedy go zraniłaś? Czy on Ci wybaczył? Ja swojej miłości już wybaczyłem, gdyż bardzo Ją kocham, ale to tak na marginesie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnący z wilkami
Mi..., Cordula Gdzie mieszkacie, że wciąż macie słońce:) Ja chcę do Was!!!!!!!!!!! A u mnie tak szaro i deszczowo:( Za to ptysiami e Eklerkami chętnie poczęstuję się:) Ja muszę ograniczyć słodycze ze względu na ząbka, ale niedługo do dentysty:) A tak uwielbiam czekoladę, szczególnie białą, choć mówią, że to nie czekolada:) Ostatnio jadłem niemiecką milkę z orzechami (na nasz rynek dają inny smak) i była boooska:) Ptasie mleczko, herbatniki... inne pyszności. Mnie także psychicznie ssie, jak nic nie przegryzę. O wagę nie muszę martwić się, ale i tak czuję, że nie powinien tak się opychać;) Dzisiaj moja siostra zainterresowała się, gdzie ja to tak często zaglądam i piszę. Ją zupełnie nie interesuje internet i powiedziałem jej o czym jest to forum. Zadała bardzo dobre pytanie: Czy jest na tym forum wątek, gdzie kobiety są zadowolone i opisują jakich to mają wspaniałych facetów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnacy raz jeszcze
Szarku, mi, wybaczcie, że tak tryskam optymizmem i nie mogę jakoś przyłączyć się do dyskusji. Mnie najczęściej dopada znienacka dobre poczucie humoru:) Choć deszcz za oknem i mam poważne kłopoty "zawodowe", to wstaję radosny i nic nie mąci tego entuzjazmu:) Już tyle przeszedłem ciężkich sytuacji, że tylko się uśmiecham i pomykam przez życie dalej. Przesyłam Wam sloneczne uściski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-ta Jasne ;) ... a pewnie przesadzasz z ta cukrzyca ;) kazdy lubi slodkie ... ja pije b.slodkie herebaty i kawy normalnie jak miod.Trzeba sobie osladzac zycie :)) ...\" Kazdy ma jakiegos bzika , kazdy swoje hobby ma ;) \" ... Alex Ja tez miewalam takie sny i podejzewam ,ze to dlatego ,ze mi brakuje kogos.A do tej pory nikogo tak nie kochalam jak mojego bylego. Zranilismy sie obydwoje ... i powraca do mnie po latach mysl o nim - szok . Cordula Biore sobie ptysia :) i witam Szarek Ciesze sie ,ze wraca nadzieja a popatrz ile tu fajnych i wartosciowych kobiet na forum.Wlasnie takimi rzeczami powinno sie imponwac kobiecie , reszta przychodzi sama.Nie wiem moze ja jestem z innej bajki moze mysle staroswiecko,ale taka jestem.Napewno znajdziesz wiele jest takich kobiet :):) Usmiech to polowa sukcesu :D:D:D:D i dobra kuracja :)) Biegnacy ... Polodnie Polski - tam mieszkam niedaleko , czyli Gory, nie wiem jak Cordula, a i zapraszam !!! Calkiem niezly watek:) A tak apropo forum - wciaga :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-ta Jasne ;) ... a pewnie przesadzasz z ta cukrzyca ;) kazdy lubi slodkie ... ja pije b.slodkie herebaty i kawy normalnie jak miod.Trzeba sobie osladzac zycie :)) ...\" Kazdy ma jakiegos bzika , kazdy swoje hobby ma ;) \" ... Alex Ja tez miewalam takie sny i podejzewam ,ze to dlatego ,ze mi brakuje kogos.A do tej pory nikogo tak nie kochalam jak mojego bylego. Zranilismy sie obydwoje ... i powraca do mnie po latach mysl o nim - szok . Cordula Biore sobie ptysia :) i witam Szarek Ciesze sie ,ze wraca nadzieja a popatrz ile tu fajnych i wartosciowych kobiet na forum.Wlasnie takimi rzeczami powinno sie imponwac kobiecie , reszta przychodzi sama.Nie wiem moze ja jestem z innej bajki moze mysle staroswiecko,ale taka jestem.Napewno znajdziesz wiele jest takich kobiet :):) Usmiech to polowa sukcesu :D:D:D:D i dobra kuracja :)) Biegnacy ... Polodnie Polski - tam mieszkam Beskid , czyli Gory, nie wiem jak Cordula, a i zapraszam !!! Calkiem niezly watek:) A tak apropo forum - wciaga :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnący z wilkami
Ale dziś to mam jazdę:) Właśnie wziełem sobie cudowną kąpiel pod prysznicem i żeby tego było mało, to zabrałem z sobą magnetofon i puściłem głośno nowe U2:) Cudo muzyka i nie mogłem się oprzeć, aby potańczyć w wannie:) Dziś mam dzień do psotek i głupotek:) Ach, muszę koniecznie zafundować sobie dzis coś pysznego:) Szarku, nie łam się. Świat nie jest idealny i baardzo dobrze, bo można byłoby umrzeć z nudów. Zapraszam na piwo i pogadamy o kobietach:) A może poznamy jakieś fajne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz sie martwiam :) hihihih Alex ja tez posylam 👄 i 🌼 i ❤️ No od razu lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za ulga !!!!!!!!!!!! Już myślałam, że wszystko nam wcięło bezpowrotnie a tu taka niespodziewajka:) Czasem wracam sobie do naszych poprzednich wpisów-pomaga jak nic:) Witam wszystkich nowych:) i polecam doczytanie sobie wszystkich poprzednich wpisow-naprawde warto!!!!!! Lepiej czytajcie poki jest co czytac-bo nie wiadomo czy nastepnym razem odzyskamy nasze zapiski:) Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrraaaaa!!!:):):D:D jejku na jakie stresy Ci moderatorzy nas skazują jejku;) Ale super,ze wszystko skonczyło sie dobrze:) ja własnie popijam sobie gorace caco:) i słucham Voo Voo z kobietami ;no swietna płyta naprawde:):) I jest mi teraz dooobrze tak:) Biegnacy..... ja mieszkam na Mazowszu .... czyli u mnie raczej wielka Nizina Mazowiecka:):) ale tez pieknie jest:) własciwie to centrum Polski:):) Jezeli chodzi o pogode to chyba u Ciebie jutro ma byc słońce :) własciwie to teraz ta muzyka tak na mnie wpływa,ze o niczym i nikim nie mysle hmmmmm chociaz przepraszam myslę o Was tak :) to prawda ja tez uzalezniłam sie od tego topiku hehehe;) Ide sobie dalej marzyc przy muzyce:):) lubie marzyc o podrózach jeszcze tych nie odbytych:) ,ze chcialabym pojechac w takie swoje ulubione miejsca:) wy tez tak macie???:) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że to jak działa to forum i jego obsługa przez webmastera to jest jedna wielka kpina. Albo w ogóle nie można otworzyć, albo otwiera się pół godziny jedna strona, albo wpis dodaje się po kilka razy, albo dzieje się to co dzisiaj. Ale cóż... jest to darmowe i chyba musi tak zostać. Ja postanawiam sobie wydrukować to, co najbardziej do mnie przemówiło z Waszych wypowiedzi, wtedy nigdy mi nie zginie. Biegnący-> stary, zaskakujesz mnie na każdym kroku, ale dziś to już przeszedłeś chyba samego siebie (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu) :) Faktycznie, gdyby życie było prostsze, to byłoby nudno:):):) A tak poza tym, to mam dziś raczej smutny dzień, bo znowu wspomnienia wracają a wraz z nimi pragnienia. Szkoda że nie mogę się z Wami napić piwa, a z Biegnącym pogadać o kobietach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że to jak działa to forum i jego obsługa przez webmastera to jest jedna wielka kpina. Albo w ogóle nie można otworzyć, albo otwiera się pół godziny jedna strona, albo wpis dodaje się po kilka razy, albo dzieje się to co dzisiaj. Ale cóż... jest to darmowe i chyba musi tak zostać. Ja postanawiam sobie wydrukować to, co najbardziej do mnie przemówiło z Waszych wypowiedzi, wtedy nigdy mi nie zginie. Biegnący-> stary, zaskakujesz mnie na każdym kroku, ale dziś to już przeszedłeś chyba samego siebie (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu) :) Faktycznie, gdyby życie było prostsze, to byłoby nudno:):):) A tak poza tym, to mam dziś raczej smutny dzień, bo znowu wspomnienia wracają a wraz z nimi pragnienia. Szkoda że nie mogę się z Wami napić piwa, a z Biegnącym pogadać o kobietach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejtusia witam Czytalam praiwe wszystkie :) i mam je w mysli mysle ,ze mi to wystarczy :) Pozdrawiam rowniez 🌼 cordula co to Voo Voo ?? odnosnie podrozy to czesto - mam zamiar teraz zroic sobie wycieczke po Europie : Praga, Budapeszt, Londyn, Paryz ... ah sie rozmazylam :D:D Buziam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi masz ci los Biegnacy ... u nas sie rozpadalo jak nie wiem i to desz w dodatu :( Cordula jak u Ciebie , tez pada ?? Witaj Szarku A piwo zawsze mozna wypic wystarczy troche wyobrazni , chceci i juz jest :D:D To pijemy i sie nie smucimy . Ale mam jazde zalozylam sobie nowa wersje" msn beta" i sa takie czaderskie rysuneczki jaaa z dzwiekiem i usta wylatuja i taki ludzik z zabawna mina - mala rzecz a ciezy i smieje sie do monitora hihihihiihihhihiihhihihi taka mala rzecz a cieszy prawie sie poplakalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarek: przybij piatkę mam to samo :) wychodze ze skóry ,zeby tu sie dostac a cierpliwosc ma wystawiona jest na próbe:) przesadzaja z tym .Moze kiedys sie napijemy piwa jak zrobimy sobie mały zjazd ,było by fajnie:) Mi: Voo Voo i Robert Waglewski:) moze ogladalaś film\"Zmruż oczy\" on tam napisal jedna piosenke do tego filmu:) Voo Voo z kobietami tam miedzy innymi spiewa Ania maria Jopek z nim:) tak podróze ja bym chetnie wybrała sie w podróz po Skandynawii ,bo te kraje kojażą mi sie z nieskazonym srodowiskiem :) no i te fiordy:) i oczywiscie chciałabym pojechac jeszcze do Szkocjii hmmmm ale sie rozmarzyłam hehhe;) Pozdrawiam Cieplutko mieciutko:)🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi: u mnie jeszcze nie pada ooo przepraszam chyba zaczeło popadywac:( eee i jutro tez ma padac no ale co zrobic:) NO i chyba sie ryszylo bo weszłam na topik jak burza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co - zmagam się ciągle z tym samym problemem:( Kilka tygodni temu usunąłem moją Miłość z listy gg, a teraz codziennie po kilka razy normalnie w ciągu dnia dodaję ją i znowu usuwam. Wcześniej usunąłem ją po to, aby nie widzieć kiedy jest dostępna a kiedy nie, a teraz ciągle wpisuję jej numer i szukam, sprawdzam a potem dodaję. Normalnie nie mogę nad tym zapanować. Nie wiem co z tym zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cordula Niestety nie ogladalam:( Apropo szkocji to ja sie wybieram moze nie do Szkocji ale do Irlandii di przy okzaji zwiedze Anglie ja tez marze ahhhh buziaki u mnie zabami rzuca jak nie wiem :) Kadarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarek: mnie sie wydaje,ze robisz to bo wciaz ja kochasz i myslisz o niej i byc moze podwiadomie chcesz do niej napisac,albo jezeli widzisz ją ze jest dostepna to tak jak by ona była przy Tobie> Nie mecz sie tak szarku i najlepiej by bylo ,hmmm,zeby moze ten numet gg gdzies tam sie rozpłynął i zebys go nie mial, no nie wiem ale pewnie jeszcze twoje przezycia są zbyt swierze i w taki rózny sposób dopada cie tesknota za nią:) Ale wiadomo nie od dzis,ze czas leczy nawet najgorsze rany i najgłebsze:) trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarek kazdy tak ma ja tez tak robilam ... ale wkoncu sie uparlam i Koniec. Wiesz co jest najgorsze ,ze ja z ta osoba pracowalam i normalnie widzialam ja codziennie to jest bol.Na domiar zlego czesto krazyl po moim dizale a ja go unikalam - wyobraz sobie plotki w pracy.No ale przezylam i zmienilam prace :D Znajdz sobie jakas fajna dziewczyne na gg do flirtowania od tak tlyko moze to pomoze ja tak robilam. tak zeby nie myslec nie wiem.Wylaczaj gg , nie wchodz na gg.Wiem to trudne bo ja nie moge sie obejds ostanio bez ;) ale troche silnej woli - wierze w Ciebie i uda Ci sie napewno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi: oj to pozdrów ode mnie Irlandię tak ja tez bym tam chciala kiedys pojechac hmmm na te zielone wichrowe wzgórza:);) najlepiej tam byc w swieto św,Patryka kiedy mozna skosztowac zielonego piweczka i wymalowac sie na zielono:) kadarka: witaszki🖐️ pewnie nie ma jak w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula-> jest dokładnie tak jak mówisz, chcę do niej jakoś tak podświadomie napisać i czekam też aż ona się odezwie. Numer jej się nie rozpłynie gdyż znam go na pamięć. Niestety przyłapuję się na tym, że o różnych porach dnia sprawdzam czy ona jest:( Jak widzę ją dostępną to się też pojawiam i czekam na nią:( Normalnie masakra :(:(:(:(:( Nie potrafię nad tym zapanować :( Uzależniłem się od tego okropnie i dnia bez intermetu bym nie przeżył:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkich i kazedego z osobna. Jestem tak zmęczona,że nie napiszę dziś wiele. Te przeprowadzki mnie zmęczyły;). No,ale skoro jesteśmy prawie w komplecie to jest OK. Szarku, tak trudno mi doradzić.... Ludzie wrażliwi mają takie problemy. Ciężko tak doradzać, bo sami w takiej sytuacji, pewnie robilibyśmy podobnie.... Dużo wody musi upłynąć.... Podam przykład: Mój mężczyzna jest ze mną 3 lata a mam wrażenie, że nie otworzył się przede mną.... Z poprzednią kobietą był 5 lat!!!! ON sobie musi dać czas a ja JEMU. Daj sobie czas na zagojenie ran.... Tyle wiemy o sobie ile nas sprawdzono.I nie widzę nic złego w tym co robisz.... Czas nas uczy pogody, jak napisałam dziś KOMUŚ na GG. Ten ktoś wie o kogo chodzi. Wszyscy trzymajcie sie cieplutki i niech noc Wam zaśpiewa spokojną kołysankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepper-> masz rację że czas goi rany. Mnie się tylko od czasu do czasu zdarza te rany rozdrapytać a to jest już kompletna masakra:(:(:( Boję się, że w którejś chwili nie wytrzymam i napiszę Jej, że nie potrafię bez Niej żyć i kocham Ją ponad wszystko:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×