Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Szrek... to juz ci naleje ostatni lyk przed snem ;) trzymaj sie dzielnie i nie daj sie zlym myslom... :) milo mi 👄 Ja tez juz zmykam spac 👄buziam wszystkich do podusi 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadartka
Moja szefowa wyłaczyla nam zlośliwie internet...hi hi hi ..ale nie wszedzie...jędza....:P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Cholerka, kawa mi się skończyła... Więc witam dziś przy herbatce:) Szarku, bądź z nią szczery, a wszystko będzie dobrze... Trzymam kciuki za Twoją znajomoćś:) Czytelniku... liczą się intencje, choć szkoda, że przez czyjeś draństwo nic nie wyszło... Bardzo bym chciała, żeby ktoś mi choć chciał zrobić miłą niespodziankę... Wczoraj wypiłam sobie kakao przed snem i spałam wreszcie dobrze i mocno:) Odpadłam o 22:) Pozdrawiam Was gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ludziska🖐️ Szarku -najlepiej jest wyłączyć myślenie -to bardzo utrudnia życie..;) będzie co ma być..:) wydaje mi się, że większość kobiet tak właśnie robi..;) Aalex -może byc herbatka..:) Mi..🌼 A z tym, że my chcemy tych którzy są nam obojętni i odwrotnie -to stara prawda życiowa ...i ..w większości wszyscy tak mają ..;) Najbardziej zakochani we mnie byli Ci których totalnie ignorowałam..:) albo traktowałam jak kumpli..:) Już sie do tego przyzwyczaiłam..;) Podrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana Aalex👄 ja mam kawe wiec podaje :) Biegnacy ...slucham sobe radia z tej strony co podales \"progressive\" zajebiscie mi sie podoba tak dlam nei wsam raz uwielbiam takie rytmy ahhhhh:):) hihihih ok zmykam dalej sprzatac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mi:) częstuję sie Twoją kawką,wiesz wrzuce sobie do niej kawalek czekoladki hmmmmmm co za smak;) U mnie piekna pogoda ,nareście słoneczko.więcej pozytywnej energii:) chociaz mi smutno bo wczoraj ten mój facet z gg sie odezwal i powiedział,ze bedzie za pare minut i ...... przepadł jak kamien w wode,i jest mi zle,no kurcze taka prawda.ale cóż zyje sie dalej ehhhhhh pozdrawiam i nie chce tracic optymizmu bo po jaka cholere tak sie przejmuje tym jesoooooo Aalex:) Aga-ta:) Mi:) pyszna kawusia Zyczę udanego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
Witam serdecznie wszystkich :) Szarek - ukradles mi scenario :P ;) ja tez troszke ponad miesiac temu poznalem fajna dziewczyne.. rozmawiamy czesto na gg i dzwonimy do siebie... strasznie ją lubie.. nie wiem czy cos z tego bedzie chociaz bardzo bym chcial ... kiedys zapytala mnie co jej powiem jak sie spotkamy... az zaniemowilem... na chwile obecna nie chce o tym myslec ... sam juz nie wiem .. :( meczy mnie to czasami ... coraz mniej o tym mysle...nie chce sie sparzyc.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
Dodam jeszcze,ze widzialem sie z nia tylko raz i .. powiem szczerze .. to jest moj ideal kobiety.... jest piekna .. myslimy nawet podobnie .. czasem mam wrazenie jakbysmy byli sprzezeni myslami :) jestem oczarowany jej osoba i osobowoscia.. kazdym jej aspektem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRZ ,Szarku bo z tego co KRZ powiedzial , macie te same scenariusze...jak ja wam zazdroszcze tzn zazdroszcze wsumie tym dziewczyna...ciekae czy ktos o mnie tak mysli hmmmmmm ... chcialabym chociaz na jeden dzien wejsc w mysli mezczyzn , na ktorych natkne sie w jakis tam sposob w moim zyciu . Cordula...u mnie jak marcu jak to mowia \"wmarcu jak w garncu \" :) 👄 nie ma zalacznika w mailu jaki mi przeslalas :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
mi... a skad wiesz,ze o Tobie nie mysli ktos jeszcz bardziej intensywnie ..?? :) moze jest gdzies jakis mezczyzna,ktory do Ciebie czuje cos podobnego .. :) a co do wnikania w mysli... przypomnial mi sie wlasnie scenariusz jednego filmu.. ;) tylko tam facet slyszal mysli kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech -faceci są dziwni..;) nie boją się wkładac żarówki do jamy ustnej..P -albo skakć na główkę do wody metrowej głębokości -wtedy nie zastanawiaja się nad konsekwencjami ..;)za to przeraża ich nowy związek kiedy już coś zaczyna się krystalizować..:) -nigdy tego nie zrozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
Aga-Ta - ja sie nie boje... tylko,ze ona sama nie potrafi mi powiedziec co z tego bedzie ... "jest" juz z kims.. kogo nie ma caly czas.. wiec.. ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Was czytam i uświadomiłam sobie, że miałam tak już... Myśleliśmy o sobie w tej samej chwili, wręcz przywoływaliśmy się myślami... Mieliśmy podobne pomysły na spędzenie danego dnia... Haha, teraz mi się wydaje, że to niemożliwe... Doskonale znał kobiety i wiedział czego oczekuję i jak mi to dać... Teraz to wiem, nie wierzę już w takie scenariusze... Teraz każdy facet, który bedzie chciał mnie nosić na rękach będzie pod lupą... Jezuuu, nie sądziłam że tak mnie \"skrzywi\" ten układ... Chyba potrzebuję terapii...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga -Ta 🖐️ give mi five...a podobno to my kobiety jestesmy niezdecydowane.A z tego co widze ,to mezczyzni tez analizuja kazdy swoj i nasz ruch hmmm ...jak sie tak wszyscy bedziemy nad wszystkim zastanawiac to zastanie nas koniec swiata ;) hihihihih KRZ... no torche skomplikowana sprawa... teraz to torche ona musi podjac jakas decyzje ...chyba! trzeba czekac i sie starac , tak mi sie wydaje... bylam w podobnej sytuacji kiedystam i w sumie to widzisz jak sie skonczylo.Ale ja podjelam za niego decyje...u Ciebie chyba nie koniecznie tak musi by.... chmmm jedni nie maja nikogo drudzy cierpia na nadmiar i niezdecydowanie. Ja bym czasami chciala tak spontanicznie na zywiol a tu zero perspektyw cholewcia :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRZ- \"Czego pragną kobiety\" z Melem Gibsonem -leciał we wtorek na Polsacie ..:) Już kiedyś o tym filmie gadaliśmy..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
Tak tak ... dokladnie ;) widzialem ten film juz dawno temu... a jak o tym rozmawialiscie to jeszcze sie nie udzielalem razem z wami na forum.. :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czego pragna mezczyzni .... ????????????????? wlasnie ogladalam kolejny raz ten film, ale mnie zastanawia ta druga strona medalu ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
mi... no widzisz.. rzeczywiscie ciezka sprawa... najwazniejsze jest to,ze ona wie co ja o tym mysle... na poczatku troche stracilem kontrole :D ( jak ja czasem lubie tracic kontrole) i powiedzialem jej co i jak .. przynajmniej nie bedize zadnych niedomowiem... ale co dalej to juz raczej jej kwestia.. no w kazdym razie ciesze sie ze sie zdecydowalem o tym mowic na poczatku samym - odkladanie na pozniej nic dobrego by nie dalo.. ale jestem dobrej mysli .. w koncu nie na co dzien spotykam takie kobiety jak Ona .. :) chce zeby cos z tego bylo .. cos powazniejszego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
Ala zero tak - masz racje ;) zgadzam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu -nigdy nie twierdziłam, że jest inaczej..:) -ale też nie chcę być postrzegana jako panienka na esemesa ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga -Ta ja mysle ze co bysmy nie zrobily to jakis wredny typ powie ze jestemy suki albo wredne suki bo albo wysylamy sprzeczne sygnaly albo nie dajemy sie zbalamucic.Oni nie lubieja przegrywac i tak sobie sami do wszystkiego dopisza wlasna ideologie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
Boze bron... nie mysle tak.. sex sam w sobie jest ok.. a to ze ktos to lubi... nie znaczy od razu ze jest "latwy" .. lubie sex :) kto nie lubi :P ale nie poszedlbym do lozka z kazda... mam zasady...wszystko sie zmienia oprocz nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)KRZ no tak jak facet lubi seks to ok ale nie tlumacz ni ze laska ktora lubi seks nie jest postrzegana jak latwa panienka i nigdy nie jest traktowana powaznie:) moze ja za malo wiem :) ja wiem ze kazda zasada ma wyjatek:)i obym sie mylila:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi-> jeżeli chcesz, to ja bardzo chętnie zamienię się z Tobą myślami na jeden dzień:) reflektujesz? :) Tradycyjnie już buziaczek dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
No tak Ala zero - tak rzeczywiscie jest :( ja osobiscie nie oskarzam - chyba ze mam podstawy do tego .. ale znam bardzo duzo dziewczyn,ktore lubia seks,ale,ze sa latwe to bym o nich nie powiedzial .. nawet tak nie mysle.. inna sprawa,ze nie "rozdaja" na wszystkie strony... z tego co wiem to sobie szukaja facetow na poziomie - nie urzadzaja "lapanek" w dyskotekach... nic z tych rzeczy. Szanuja sie przy tym... czego np. nie moge powiedziec o niektorych moich kumplach,ktorzy tez lubia sex :) Ale tak jak juz zauwazylas - dziewczynie niestety latwiej jest dostac "łatke" latwej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie konkursowa kretynka :P, dobrze przynajmniej, że w końcu to do mnie dotarło........ W Gdyni zawierucha.........nawet nie ma co mrzyć o wiośnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prymula
Witajcie wszyscy! Strasznie mam napięty dzień, przez to nie mogę napisać wszystkiego, co bym chciała. Powiedzcie, czy kobieta 33-letnia ma jeszcze w ogóle jakiekolwiek szanse na posiadanie własnej rodziny? Tak bardzo chciałabym znów poczuć, że do kogoś przynależę. Nie radze sobie z samotnością. Wyszłam za mąż gdy miałam 23 lata... Nie umiem być sama :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iksik
Prymula- jasne, że szanse masz. Niewiadomo kiedy Cię dopadnie plaga motylków:) Ja już, wiem, że swojego szczęścia nie można uzależniać od obecności drugiej osoby=partnera, trzeba być szczęśliwym samym z sobą. Na kupe rzeczy nie masz wpływu-a ludzi w naszym życiu przychodzą, śą i odchodzą- a Ty jesteś w tym swoim życiu zawsze i zawsze powinnaś być happy:) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
Iksik - you got the hint :) piekna interpretacja ;) lepiej bym tego nie ujął :) Prymula - spokojnie....zdecydowanie.. pewnosc siebie to podstawa.. :) P.S.: o co chodzi z ta plaga motylkow ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×