Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Biegnący -racja ..:) piątki zawsze sa lajtowe..;) Ja tez zaraz idę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmyslowa ... :) witaj ,ja tez chcialabym tak jak Wy cieszyc sie z weekendow no , ale tyle tlyko mam pocieszenie ,ze dla mnie kazdy dzien ostatnio wyglada jak weekend ;) Biegnacy ...szerooookiej dorgi ;) wybaw sie za nas . Aga-Ta... ;) u mnei dzisaj nie bylo lajtowo zato jutro bedzie wyskokowo-lajtowo i fanta*styczna zabawa. Wiec tak dzien zaliczam do udnacych.Wszystko poszlo po mojej mysli a moze po mysli Boga.Wiec teraz tylko rpzeczekac , i bedzie coraz lepiej.UFFFFFFFFF stres minal zamykam dalej nic nie robic 👄 buzka dla was 🖐️ moze jeszcze tu zawitam aaaaaaa zapomnialam Cordula jak tam masz kacyka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmyslowa ... :) witaj ,ja tez chcialabym tak jak Wy cieszyc sie z weekendow no , ale tyle tlyko mam pocieszenie ,ze dla mnie kazdy dzien ostatnio wyglada jak weekend ;) Biegnacy ...szerooookiej dorgi ;) wybaw sie za nas . Aga-Ta... ;) u mnei dzisaj nie bylo lajtowo zato jutro bedzie wyskokowo-lajtowo i fanta*styczna zabawa. Wiec tak dzien zaliczam do udnacych.Wszystko poszlo po mojej mysli a moze po mysli Boga.Wiec teraz tylko rpzeczekac , i bedzie coraz lepiej.UFFFFFFFFF stres minal zamykam dalej nic nie robic 👄 buzka dla was 🖐️ moze jeszcze tu zawitam aaaaaaa zapomnialam Cordula jak tam masz kacyka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaszki kochani:)!!!!!!! I sypie u mnie cały czas oj jak sypie:) A ja własnie sobie słucham trójeczki i listy przebojów:) MI:)👄 bardzo sie cieszę ,ze wszystko juz dobrze,i trzymam kciuki dalej,aby zawsze tak juz było.A kacyk powiem ci ,ze był ale malutki,tylko serce waliło jak młot i jezyk kołkiem stawał hehehehe;) ale specjalnie to nie był duzy,i bardzo dobrze;) Zmysłowa:) super,ze dajesz sobie rade z samotnością.W poniedziałek moja super kumpela z pracy ma kolejna sprawe rozwodową,i jest na poczatku drogi przyzwyczajania sie do samotności,ale teraz bedzie mogła wreśćie rozwinąć skrzydła.Ja jej powtarzam,ze samotność nie jest zła,a jezeli sie cos konczy to po to aby coś innego mogło sie zacząć:) pozdrawiam i zycze udanego weekendowania Biegnący.................. kurcze ale wyprawa:) to pobiegasz sobie po stolicy;) to szczęśliwej podrózy i dobrej zabawy:) i wracaj tu do nas migusiem:) Prymulko:) zobaczysz wszystko bedzie dobrze,na poczatku bedzie napewno i żal i smutek,ale potem zaczniesz wychodzic na prostą,kazdy ma takie watpliwości,jak to bedzie i to jest naturalne,ale trzymam kciuki ,zresztą nazwa twojego niku wskazuje,ze nastanie wiosna w Twoim zyciu i bedziesz sie rodzic do nowego zycia jak ta prymulka na wiosne;):) powodzenia:) Dobrej nocki wszystkim zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarko:) to bardzo dobrze,ze przejżałaś na oczy,ale co my mamy zrobic,ze jestesmy tak uczuciowe???? widocznie chyba trzeba byc jakąś wyrachowaną babą ,zeby to docenili czy jak?? ehhhhh w kazdym bądz razie trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka...Tuli :) kawalek po kawaleczku i napewno bedzie super...Zanczy ,ze bardzo uczuciowa ,oddana , wierna ...a to chyba nie jest zle ??..Trzymaj sie i zbieraj sie Cordula...no to piknie wy mnei bedziecie w niedziele leczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniankaa26
Szczesliwa a jak u Ciebie? zadko sie odzywasz .....a przeciez troszke historii z dnia szcesliwie zakochanej tez by sie przeczytało..........rozmawiacie czasem o tym co dalej? jak myslisz to juz jest to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Wiem że tworzycie fajną grupę na tym forum, może mi coś doradzicie:) Ja rownież jestem samota, choć ostatnio sporo facetów przewinelo się przez moje życie... Czekałam na uczucie, to jedno jedyne, ale jakoś nie przychodziło.... Zaczełam spotykać się z chłopakiem choć wiedziałam że on nic do mnie nie czuje. Podoba mi się, świetnie mi się z nim spędza czas. Powiedziałam sobie, a co, żyje się raz. Postanowiłam się dobrze bawić i nie mysleć co bedzie dalej (on za jakieś dwa miesiące wyjeżdża), myślałam że jak nie może być miedzy nami uczucia to zadowole się tym co jest. Wylądowaliśmy już w łóżku ale nie doszło do ..finału. Wczoraj rozmawialiśmy na gg i obydwoje się bardzo nakręciliśmy, z niecierpliwością czekalismy kiedy się będziemy kochać.... Ale dochodzę do wniosku że to nie jest chyba najlepszy pomysł. Bycie z nim tylk dlatego że jestem sama, on nic do mnie nie czuje, a ja zaczynam się angażować... choć sama nie wiem czy ja coś do niego czuje.... czy robie to wszytsko z potrzeby bliskości kogoś, poczucia że się kogoś ma. Czy powinnam przestać się z nim spotykać i poczekać na prawdziwe uczucie? Czy brać z życia to co mi daje? Cieszyć się tym co jest teraz i nie mysleć co bedzie dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna inaczej
Witam wszystkich milusio! Ligia trudno komuś dawać rady ,tylko Ty wiesz co czujesz .Mogę Tobie tylko opowiedzieć historię która mi się przydarzyła..Więc poznałam kogoś tak jak Ty przez net,były piękne chwile ,poczucie wzajemnej bliskości ,zrozumienie itp. Faky nie padały nigdy słowa miłości..W końcu doszło do kilku spotkań ,za którymś razem całkowite zbliżenie..Oczywiście kontakt przez net ,talefony maile ..Jak on potrafił pisać o tesknocie ,wzajemnej bliskości..Zaangażowałam się w ten związek nawet nie wiem kiedy to się stało..Wydawało się ,że ja też nie jestem mu całkiem obojętna..Ale cóż któregoś dnia wszystko umilkło,tetlefony,maile..Poprostu koniec. Na początku było mi ciężko,teraz minęło kilka miesięcy ja wciąz pamiętam, czasem tęsknię za naszymi rozmowami..Pozostał trochę żal. Kiedyś to będą miłe wspomnienia ...Ale sama nie wiem czy było warto.. To tyle mojej historii.. Życzę powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm widze ze wszyscy spozytkowali weekend na odpoczynek i regeneracje akumulatorow:)) ja przeczytalam w horoskopie ze powinam sie wyluzowac i dzis nic nie robic wiec siedze przed kompouterem zagladam na rozne strony. snieg pada a mowia ze ta ....zima sobie szybko nie pojdzie;(( kto zna jakies czary i gusła niech odprawi jakies modły moze w koncu przestanie padac???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak regeneracja sił to regeneracja,w moim horoskopie tez to tak napisali,żeby sie lenic na całego i nic na siłe.Dzisiaj mam za oknem piekne słońce,które chowa sie co i rusz za chmurami.jak patrze tak za okno to mam wrażenie jakby to juz lato było,bo takie słońce cudowne:) ale snieg wyprowadza mnie szybko z błędu:) Ala............. moze tak razem odczynimy jakiies gusła;) bo to nie moze tak być .Z palemkami pójdziemy po sniegu???? Hmmmm ja postanowiłam nadrobic jakies zaległe lektury bo czytanie ,zarzuciłam na jakis czas,trzeba to zmienić pozdrawiam serdecznie:) i zycze miłego wekendowania:) Mi:) jak tam samopoczucie????;) nie ma jak zimny kefirek;) Ligia23 i samotna inaczej witajcie:) hmmmm tak trudno coś radzić ,najlepiej kierowac sie intuicją i przeczuciem.Ligia wiesz sam fakt pójscia do łózka dla kobiety łaczy sie z jakims uczuciem,jeżeli on do Ciebie nic nie czuje ,a ty no powiedz szczerze zaangazujesz sie to moze byc ci cięzko,a potem dojdzie jeszcze jakis kac moralny.Dla nas kobiet wazne są uczucia i to jak ten mężczyzna na na patrzy,z czułością w oczach. Trzymam kciuki:):) No ja pomykam obiadek robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
Witam was serdecznie :) Wlasnie doszedlem do siebie ;) od piatku do dzis nad ranem sie relaxowalem :D to jest to czego mi trzeba.. aktywny wypoczynek... :) alez te krakowskie kluby zatloczone w sobote wieczorem :P teraz ... czas na sieste po obiedzie ;) i jakis film za chwil pare :) i weekend moge uznac za bardzo udany ;) Pasowaloby mi wspomniec o kolezance,ktora mnie przekonala zebym poszedl na impreze... co ja bym bez niej zrobil :) taka kochana Ania :) :*:*:* Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Codura :) Przemyślałam sobie wszytsko i chce jak najszyciej skończyć spotkania z nim. Przyszly tydzień mam bardzo napięty i chciałabym miec to z głowy, może dziwnie to brzmi, ale to mnie bardzo dręczy i myślę tylko o NIM. Chciałaym się z nim spotkać i porozmawiac, ale coś się wykręca, no zobaczymy. Głupio mi że nawet na takie spotkanie musze nalegać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tego nie zrobiłam a już zaczynam ryczeć. Przynajmniej miałam o kim marzyć... a teraz znowu czeka mnie ta okropna pustka... Boże jak ja nienawidze samotnosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ligia23:) nie martw sie samotność nie jest jeszcze taka zła,a warto czekać na tą prawdziwą miłość,gdzie będziesz wiedziała,ze facet cie szanuje i czeka na spotkania ........... zobczysz nie ten to bedzie inny,wart twojej miłości:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umowilismy się na wtorek. Chcialam jak najszybciej to zalatwić, bo z każdą chwilą zaczynam miec wątpliwości. Łudzę się że może potrzeba nam jest czasu, może on zacznie mysleć o mnie poważnie i takie tam... Cordura... dzieki za slowa otuchy, masz racje, chyba warto czekać na prwdziwą miłość... znam facetów którzy dla swojej ikochanej gotowi są na wiele, tyle że ja jakoś ich nie spotykam... Wiem że powinnam zmienić nastawie do samotności, bo jak narazie to traktuje ją jako njawieksze zło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umowilismy się na wtorek. Chcialam jak najszybciej to zalatwić, bo z każdą chwilą zaczynam miec wątpliwości. Łudzę się że może potrzeba nam jest czasu, może on zacznie mysleć o mnie poważnie i takie tam... Cordura... dzieki za slowa otuchy, masz racje, chyba warto czekać na prwdziwą miłość... znam facetów którzy dla swojej ikochanej gotowi są na wiele, tyle że ja jakoś ich nie spotykam... Wiem że powinnam zmienić nastawie do samotności, bo jak narazie to traktuje ją jako njawieksze zło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umowilismy się na wtorek. Chcialam jak najszybciej to zalatwić, bo z każdą chwilą zaczynam miec wątpliwości. Łudzę się że może potrzeba nam jest czasu, może on zacznie mysleć o mnie poważnie i takie tam... Cordura... dzieki za slowa otuchy, masz racje, chyba warto czekać na prwdziwą miłość... znam facetów którzy dla swojej ikochanej gotowi są na wiele, tyle że ja jakoś ich nie spotykam... Wiem że powinnam zmienić nastawie do samotności, bo jak narazie to traktuje ją jako njawieksze zło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Ale wszyscy weekendują:) Cordulko🖐️ Ligio, masz rację że zbyt mocno przywiązujesz wagę do samotności. To niedobrze, szczególnie jeśli tak z tym walczysz. Wiem, że są kobiety, które zawsze \"kogoś\" mają, byleby nie być same. Ja osobiście omijam takie szerokim łukiem:) Będę brutalny, ale jeśli on wyjeżdza za jakiś czas, to przeciąganie sprawy nie działa na Twoją korzyść, jeśli czegoś od niego oczekujesz. Porozmawiaj z nim poważnie, ale nie naciskaj, aby się natychmiast zadeklarował. Jeśli jeszcze się odezwie w ciągu kilku dni, to dobry znak, jak nie, to niech sobie jedzie:) Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Mi... Bardzo sie ciesze, ze wszystko poszlo dobrze:) Miejmy nadzieje ze wkrotce wszystko Ci sie pouklada:) Ligia, powiem szczerze... Jesli masz choc troszke szacunku do samej siebie, daj sobie spokoj z tym facetem... podjelas sluszna decyzje, ale bedziesz potrzebowala duzo sily by w niej wytrwac... Zycze Ci tego, bo wiem jakie to ciezkie... Powodzenia:) Ja juz po \"randce\"... Dziwne doswiadczenie... Facet jest niezwykle inteligentny, interesujacy... Czulam sie przy nim troche nieswojo, nie umialam byc spontaniczna... Sama nie wiem, co dalej... Raczej pozostaniemy znajomymi, o ile... Niewazne... czas pokaze:) Pozdrawiam Was wszystkich z osobna, milego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ligio:) trzymam kciuki:) Biegnący........... jak tam wojaze po Warszawie?? Aalex:) to fajnie ,ze miło spedziłas czas:) Aaaaaaaa ja ju zpomykam do łózia bo jakos oczy sie kleją .wzystkim dobrej spokojnej nocki zyczę papapap:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ligio:) trzymam kciuki:) Biegnący........... jak tam wojaze po Warszawie?? Aalex:) to fajnie ,ze miło spedziłas czas:) Aaaaaaaa ja ju zpomykam do łózia bo jakos oczy sie kleją .wzystkim dobrej spokojnej nocki zyczę papapap:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj...jakoś Wam nieśpieszno na Forum w poniedziałek..;) 🖐️ no a ktoś tę kawę parzyć musi..:) Pogoda była fatalna w sobotę -w piątek się schlałam całkiem przypadkiem- po prostu piłam na pusty żołądek ..efekt był oczywisty-cała sobota do tyłu..;) no i znowu nic nie załawiłam... No ale najważniejsze, że jakoś to przeżyłam ..;):) chyba dam sobie spokój z mocnymi trunkami na jakiś czas..;) Wiosna podobno już się czai..:) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) zgodnie z horoskopem wczoraj nie kiwnelam nawet palcem:)dzis to samo -zbieram sily na jutro bo mam wyprawe do wielkiego miasta do biblioteki:)w koncu chyba czas zabrac sie za magisterke a tak mi sie nie chce:))musze jeszcze znalesc grupe badawcza:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz rozwale...ten portal Nie pisze nic dlugiego bo napisalam i mi wcielo 😠😡...bylam u dentysty zab mnie boli i mam leczenie dlugie i chyba kanalowe SZLAKENTRAFEN Ligia 23 Czasami to czego szukamy jest tym od czego uciekamy... czasami warto dla wspanialych wspomnien i chwil ...ale Ty sama wiesz najlepiej jakie one maja byc ;) Pozdrawiam i witam Biegnacy ...Ty brutalu :P:P Cordula ;) Aalex...superasto :) ciesem sie przynajmniej cos pozytywnego u Ciebie sie dzieje...u mnie Tez :D:D Krz... :) Ata-Ta ...ja takiego mialam sylwestra ...przytulona do sedesu ( chociaz to jakos z meskiego wiec nie jest ze mna jeszcze tak zle ) ;) Ala...u mnei niedziela tez wewnetrznie chcociaz bylam w kinie na Constantine - polecam , przynajmniej mi sie podobal a Keanu mrrrr no wiecie jest poprostu fantastyczny :D:D:D: 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi..masz rację -internet chodzi tak że mozna się pochlastać..:( uczy cierpliwości..;) Chyba tyllko my dwie tak bezkrytycznie podchodzimy do Keanu ..:) Ma w sobie coś takiego, że oczu nie mozna oderwać -chociaz nie ma idealnej sylwetki i dużych umiejętności aktorskich.;):P nad czym boleję nieustająco..;) ale podobno nie ma na świecie ideałów..:P Szykuję sie na ten film od jakiegoś czasu -może w tygodniu mi sie uda zebrać..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta ;) ...podobal mi sie w tym filmie.Film sam w sobie taki bajkowaty i fantastyczny , ale spoko sie ogladalo ;) Keanu noooo podoba mi sie bardzo, ma takie fajne rysy twarz ahh ... niby spokojne a zarazem tajemnicze :D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytsich, dzięki za wszystkie porady:) Jutro umowilismy sie na rozmowe, wiec dam znac jak poszlo... Mam nadzieje ze wytrwam w swojej decuzji... Dziś byłam pierwszy dzień na praktyce dyplomowej. Mówię Wam koszmar!!! Wynudziłam się jak momps.... no ale staram się być dobrej mysli, może jutro będzie lepiej :) P.S. Jak się robi te wszytskie kwiatuszka, serduszka itp. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:) Nie lubię poniedziałków,chociaz :) dzisiaj miałam wolny dzien w pracy:) i postanowiłam sobie sprawić niespodzianke i kupilam sobie sandałki na lato,a co;) ale jak wracałam do domu to miałam jezioro w butach,czułam jak woda przelewa mi sie miedzy palcami:) co za dyskomfort:) U nas takie roztopy,i nawet ładna pogoda była,teraz tylko zrobiło sie pochmurno. Wczoraj z facetem z gg gadałam do 1 w nocy;) nawet miło było:)moze znowu sie spotkamy:) ehhhhh MI👄 bidulko współczuje leczenia kanałowego,wiem co to znaczy brrrrrrrrrr,tez słyszałam o tym filmie ,ze dobry jest,no a Keanu no no;) Aga-ta no to zabalowałas troszki;):D ale co tam dla lepszego samopoczucia;) Ala................ trzymam kciuki z magisterke.Fakt zabrać sie jest bardzo ciężko,ale potem pójdzie jak z płatka:) Ligia:) jasne,ze jutro bedzie lepiej:) a te znaczki to np;serce wpisujeszw nawiasie kwadratowym bez zadnych spacjiiczyli otwierasz nawias kwadratowy,wpisujesz słowo i zamykasz:) powodzenia:) Kurcze cos mnie dzisiaj napadło na muzyke poważną I wiecie czego słucham??? Cztery Pory roku Vivaldiego Oczywiscie część wiosna:) a co;) super całkowity czaddddddd;):D jak wiosny narazie niet to moze tak ją zciągnę;):D trzymajcie się:) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×