Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

dzieńdoberek:) U mnie nawet fajna pogoda była:) a teraz za oknem mam super zachód słońca:) No nie piłam jeszcze kaweczki,chetnie sie napije.dzisiaj miałam fajne spotkanie z koleżanką z Niemiec.Przyjechała do rodzinki i dawno sie z nią nie widziałam.Niedawno brała slub,wyszła za Niemca i jest szczęsliwa,pokazywał mi zdjęcia z Majorki i z Wysp kanaryjskich.Kurcze ona jest przykladem ,ze warto czekac na tego jedynego.Miała rózne przejscia z facetami,ale teraz jest szczesliwa i daje mi to wiare ,ze warto czekać,zreszta sama mi to powtarza przy kazdym naszym spotkaniu. Byłysmy w kawiarni gdzie podają wysmienitą gorącą czekolade,niebo w gębie. A teraz siedze w pracy i znalazłam troche wolnego czasu:) to poklikam trochi:) Ligio:) no prosze skoro takie pocałunki ,to chyba nie moze byc to tylko kolega o ranyyyyyy;) KRZ:) witaj Ala>........:)dawaj adres to przyjade hhihi;) zreszta daj spokój z tymi reklamowanymi środkami,najlepsza jest czysta woda i papier toaletowy;):D pozdrawiam kadarko:) Gdynia to jest dosłownie moje miasto,bardzo chaciałabym tam kiedys zamieszkać,jestes dla mnie szczęściarą;) Aalex:) wiesz co za facetami naprawde trudno dojść:) pozdrawiam Aga -ta widoacznie zrobiłas wrazenie na facecie:);) Zmysłowa:) no piekne to wydrukuje sobie i powiesze na ścianie i codzien będę sie temu przygladać, i bedzie mi lepiej:) Dolewam Ci kawki:) Biegnący.......... trzymaj się i nie martw czego tak zadko zaglądasz??? mów co jest grane,wyrzuc to z siebie:) pozdrawiam MI:) 👄 co jest grane??? masz tu nalewke babuni,i syropek z cebuli:) trzymaj się mała:):D Pozdrawiam pozostałych i spokojnego wieczorku:) Gdzie wy wszyscy sie podziewacie co???????????;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdoła ze mnie:( Nawet wina nie umiem sobie otworzyć:( Bolą mnie ręce od siłowania się z gównianym korkociągiem... I sprostowanie: przepraszam byłego, że go tu oczerniam... I że znów robię z siebie aniołka... Moja wina... Sorry... zadzwonił do mnie i mam spier... dzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmysłowa -naprawdę miło Cie widzieć :) a jeszcze milej, że tę wiosnę będziesz witać prawdopodobnie we dwójkę..:) Przynajmniej Ty nie będziesz na razie samotna ..;) Zawszeć to pocieszające zjawisko..;) A co do tych prawd objawionych ..w tej chwili masz bielmo na oczach więc ostrość widzenia jest nieco zakłucona..a moze ja patrzę zbyt radykalnie ..( mimo pewnej wady wzroku i braku okularów..;)) na świat..? -nigdy nie walczyłam z samotnością .;) -Nigdy nikogo nie szukałam -nawet teraz ..więcej gadania niż jakichkolwiek ruchów w tym kierunku..;) -nawet lubię byc sama -zawsze lubiłam..:) już od dziecka ..-sama się bawiłam, sama zasypiałam, zawsze byłam sama , nawet wtedy kiedy teoretycznie ktoś był obok mnie--więc moze to przyzwyczajenie..? Najgorsze jest to, ze gadam do siebie -bardzo często i ..chyba nie zawsze to kontroluje kiedy jestem wśród ludzi .:D po prostu głośno myślę albo nucę sobie jakiś kawałek :)..a kiedyś zawsze mnie śmieszyły osoby szepczące w przestrzeń i szybkim krokiem podążające przed siebie. i nigdy nie widziałam uzasadnienia dla jakieś cierpienia z przeszłości..w życiu nie ma tak ze jest KARA i NAGRODA - to było zbyt piękne i proste..;) wszystko dzieje się bez jakiś konkretnych powodów i ta nieprzewidywalność jest bardzo wkurzająca .. Ale mimo wszystko nie mam doła i czuję sie dobrze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ❤️ Widzę że nie tylk na mnie wiosna działa pozytywnie, u mnie piekna pogoda, aż chce się żyć.... a nie powiem z tymi chęciami to u mne ostatnio różnie bywało :) Aga-Ta... fajnie, że jesteś pogodzona ze swoją samotnością, ja mam z nią duży problem, chyba musze się z nią zaprzyjaźnić 🌼 Zmysłowa... fajnie że kogoś znalazłaś, patrzysz na świat przez rózowe okulary.... może ich pożyczę i też trochę pożyje sobie w różowych barwach... hihi Cordura... no własnie szalone pocałunki na dobranoc, ale wczesnije postawił sprawę jasno, traktuje mnie tylko jako dobrą koleżanke, choć ma na mnie wielką ochotę :) Fakt przyznam że ja też, ja jest daleko to jestem silna i wiem że tak nie może być dalej... ale jak jest blisko to nic nie ma znaczenia, bo go strasznie pragne, jeszcze chyba nigdy do żadnego faceta nie czułam takiego pociagu.... Powiedział że zadzwoni jak będzie okazja, a ja wiem że jak zadzwoni to już nie skończy się tylko na całowaniu :) Pozdrowionka dla wszystkich :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
Witajcie :) Ala zero - jesli Cie to interesuje to moge Cie troche pouczyc angielskiego :P cos tam jeszcze pamietam ;) Ligia .. widze ze sobie niezle radzisz... :) tak trzymac.. i grzecznie sie baw :P ;) cordula... czesc :) :) Zmyslowa .. WOOOW :D rewelacja.. :) moj nowy wierszyk ;) pieknie .. :) Aalex... spokojnie... :) nie nerwuj.. ;) Pozdrowka 4 all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani!! Zmysłowa, miło Cię widzieć:) fajnie, że wszystko sie uklada, powodzenia i nie zapominaj o nas:) Cordulko, pstrykaj zdjęcia jak najbardziej, wspieram Cię z całych sił:) A u mnie chrzani się z pracą. Jest źle w firmie, szef powiedział, że przedłuży mi umowę na miesiąc, ale mam zając sie pewnymi sprawami na które nie mam żadnego wpływu. Jak nie, to do widzenia:( Szlag mnie trafia z tą pracą! Popieprzone to wszysto w tym kraju, bieda i berobocie, a taki Kwach wymiguje sie od komisji, bo mu sie niepodoba. Po prostu krew zalewa. Dziś nic o samotności i sprawach sercowych. Nie ma, nie istnieją. Przepraszam, a co to znaczy \"całować się\"? Czy to jakieś angielskie słówko;)? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
hmmm ... troche znam angielski ale nie pamietam takiego zwrotu "calowac sie " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex:) no otworzyłas to winko wreście>>>???? czy juz wypilaś???:);) KRZ:) Ligia:) no kurcze rzeczywiscie cięzko wytrzymac i być twardą gdy fluidy krązą wokół;) Biegnący................wiem ze sobie poradzisz:) zreszta nie ta praca to bedzie inna .Trzymaj się:) Aga -ta ja tez lubię czasami pogadac do siebie a co;) i fajnie mi siegada ze sobą;) a ja uwazam ,ze to co sie dzieje ma swój sens a nieprzewidywalność jest czasami fascynujaca i potrafi mnie to krecić:) pozdrawiam:) a jeżeli chodzi o zwrot całowac sie to nie pochodzi on z łaciny???:P;) trzymajcie sie ciepełka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex... z tym winkiem i wykrzyczeniem się to świetny pomysl, fajnie że Ci pomogło.... może ja też wyprobuje ale to już jutro Na dziś żegnam wszystkich i kolorowych snów ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jak dobre winko i mocne gardło:);) co za ulga potem chociaz gardo boli No ja tez pomykam do łózia i zycze wszystkim dobrej spokojnej nocki:) jutro juz czwartek ,ale ten czas leci...............:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula to moze i ja z toba wybiore sie do Gdyni Kadarka nam jakies mieszkanko wynajmie:)przyznam ze ja tez uwielbiam to miasto moje nigdy nie bylo ale zdazylo mi sie spedzac tam troszke czasu i wcale to nie byly wakacje:) KRZ ja jestem krnabrna uczennica jak mi sie nie podaba to pokazuje co umiem:) A winko i ja wczoraj pilam choc nie moglam w waszym towarzystwie - bylam juz na 3 rozmowie w sprawie pracy w tym roku jedna na miesiac to w moim wypadku dobry wynik:)tylko efektu jeszcze nie ma:( pozdrowka -aha sloneczko swieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delsol31
pozdrawiam Wszystkich!!! macie bardzo fajny blog :) nie przeczytałam jeszcze wszystkiego, ale wczoraj w pracy "wpadłam" i teraz przez Was mam tyły.. ;) jestem w podobnej sytuacji co Wy, może dołączę... tylko ja to niekonsekwentna jestem trochę... hm.. zobaczymy. Pozdrawiam raz jeszcze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
Witam wszystkich :) dzis jest taki piekny dzien .. jak dotad przynajmniej ;) sloneczko swieci.. cieplutko.. :) az sie zyc chce :D coraz bardziej... az sie chce wyjsc z domu.. spacerek - na to mam dzis ochote;) Ala zero - spokojnie :) poradzimy sobie ;) :D co zas do alkoholizowania sie .. :) hmm.. jakies piwo w milym towarzystwie zawsze dobrze zrobi .. :) i na pewno nie zaszkodzi :D w zwiazku z tym ze jutro mam dzien wolny to dzis troche zaszalaje.. a jak :D nie ma co sie przejmowac :) to jest nasz czas ;-) Pozdrawiam was i zycze milego dnia kazdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten piekny dzionek:) Dziś podobno ma być 12 stopni ❤️ Popijam sobie wlaśnie kawkę i zapraszam wszytkich do przyłączenia się.... Ala zero... życzę powodzenia w szukaniu pracy, ja też powinnam się za to wziąśc ale ciągle znajduje jakąś wymówkę :( Cordura.... no właśnie te fluidy.. jak się tylko pojawia to dostaje malpiego rozumu, rany co on takiego w sobie ma :) HAHA narazie jestem silna w swym postanowieniu ..ale to chyba tylko dlatego że jest daleko... Biegnący.... jeśli nie masz na te sprawy wpływu to tym bardziej się nimi nie przejmuj... ja wierze że się wszytko ułoży w końcu wiosna nadchodzi.. Rany co ja ciągle z tą wiosną, chyba mnie omotała.... ale pewnei jak na spacerki wyjdą wszystkie zakochane pary to przejdzie mi ten dobry nastrój... 🌼 🌼 Miłego dnia, ja już lece, bo znowu się spóxnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
a tak poza tym .. to na dzis wypada letnie przesilenie .. :) alez sie bedzie dzialo ... :D :D :D zycze wam wszystkim milych wrazen ;) na pewno bedzie ...milo... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
Oj bedzie bedzie... :) w Krakowie dzis ma byc 14 stopni ;) alez bedzie pieknie... :) bedzie ... zielono i miodowo :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.🖐️ Zauważyłam, że nie każdy zrozumiał o co mi chodziło w monologu z dnia wczorajszego..;) Zmysłowa twierdzi, ze wystarczy się pogodzić ze swoją samotnością , nie walczyć z nią -a natychmiast pojawi się jakiś ciekawy osobnik na horyzoncie -mój przypadektemu przeczy ..;) Jestem sama od ponad 30 lat i nic sie nie dzieje ..;) -nie zanosi sie tez na zadne zmiany w tym temacie..;) a im dłuzej się jest samemu -tym trudniej jest zaakceptować kogoś obok siebie..;( i kółeczko sie zamyka.. I jeszcze jedno -jadąc dzisiaj do pracy byłam zmuszona wysłuchac nieomal całej płyty jakiegoś zespołu deatho-wego ..i doszłam do wniosku, ze muzyka ma na nas ogromny wpływ..po półgodzinnej jeżdzie autobusem z tym \"głośnym\" pasażerem -poczułam się fatalnie. Wcale nie miałam ochoty tego słuchać -mimo mojej ogromnej sympatii do metalu ..zdecydowanie wolę thrash ..;) a gość puszczał to tak głośno, ze własnych myśli nie słyszałam...wydaje mi sie, ze powinien sie liczyć z gustem współpasażerów .ignorancja potrafi być przykra. Oczywiście mimo wszystko trwam w całkiem niezgorszym nastroju. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex -bardzo chętnie..:) oczywiście wyszło mi przypadkiem.;) Tylko nie wiem na co macie ochotę ...?:) No i gdzie Wy te liczby widzicie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa już widzę -tylo ze jak ja wejdę na forum rano to już niego nie wychodze ..;) -trzymam otwarte w pasku..więc nie śledzę ilości wpisujących się osób..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5000 no ladnie :D dzis wieczor mnie nie bedzie .. wiec.... zostawcie dla mnie tez cos jesli łaska ;) jutro sie z wami napije bardzo chetnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moi Drodzy :-) Witam wszystkie nowe osoby i mam nadzieję, ze znajdują tu odpowiedzi na dręczące je pytania lub poprostu miło będą spędzać z nami czas :-) Chciałabym coś sprostować :-) Nie dałam sie ponieść emocjom i nie założyłam jeszcze różowych okularów i bielmo na oczy tez mi nie wlazło :-) Po tym wszystkim co przeszłam stoję twardo na ziemi i prócz zalet dostrzegam także wady. Nie rzucam się na oślep by na siłę wypełnić pustkę u mego boku ... to nie tak ... Jestem zdobywana kroczek po kroczku ... czasem go podziwiam za jego cierpliwość do moich obaw i lęków, bo ja pewnie bym nie wytrzymała i pieprzła (za przeproszeniem) drzwiami ... \"jeżę sie\", lojalnie uprzedzam, że po tym wszystkim nie jestem normalna kobietą i o dziwo wcale się mnie nie boi, wcale mu to nie przeszkadza ... nie traktuje mnie jak \"ciało\" ... dostrzegł we mnie małą, wrażliwą stokrotkę, która pragnie kochać i być kochaną ... powoli przestaję się bronić ... postanowiłam zaryzykować i sprawdzić co z tego będzie, żeby potem nie żałować ... Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie :-) Dziś w drodze do pracy po raz pierwszy w tym roku poczułam ten ulotny zapach nadchodzącej wiosny i ptaki jakoś tak radośniej ćwierkają :-) Może w końcu ta zima sobie pójdzie na dobre :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim:) Oczywiscie piszę sie na wineczko o każdej porze ,a jeszcze na czerwone to już lux;).Siedzę w pracy ,a za oknem takie chmury jak by miala przejść trąba powietrzna,ciężkie ołowiane,ale jest ciepło i juz rzeczywiście czuć zapach wiosenki:) A ja kurcze mam nastrój taki sobie:( mój facet z gg ,nie no nie moge z nim rozmawiac bo ,rozwalaja mnie te rozmowy emocjonalnie:(Ehhhh tez bym tak chciała jak jak Zmysłowa byc zdobywana kroczek po kroczku i byc taka stokrotką:) ale ja juz sama nie wiem .Angażuje sie ,no chyba sie pomału angażuje,fajne rozmowy,trzy razy spotkanie i co? i słyszę,ze jeszcze znajdę moze swojego rycerza tylko musze w to wierzyć:(Czyli facet daje mi chyba do zrozumienia,ze ja to tylko moge sobie z nim pogadac tak ot na gg i nic poza tym .Bronię sie ale jak tu nie przyzwyczajac sie do tych rozmów jesoooo no juz sama nie wiem co mam mysleć.W sktytości ducha roiłam sobie,ze byc może cos tam jednak sie wykluje,ale to chyba jest tylko z mojej strony.ehhhh nie potrafie jednak zebrać o miłość.jesooooo jakos tak wzieło mnie na takie wywody ,ale musialam to napisac ,i juz mi troche lzej:( Ala.......:) no jasne jedziemy do Gdyni:) Ja prawie co roku spedzam wakacje w Trójmieście:) moze i w tym roku sie tam wybiore:) a na ból gardła najlepsze septolete;) pozdrawiam delso31:) fajnie ze zajżałaś tu do nas ,witamy KRZ:) oooooo widzę,ze zmieniłes spodenki na kolor czarny;) to fajnie:) a Kraków tez uwielbiam :) swego czasu przez pół roku studiowałam na UJ-ocie:) ech i oczywiscie mam fajne wspomnienia z tego miasta:) pozdrów smoka bo go dawno nie widzialam.A to prawda,żeby smok ziajał ogniem to wrzuca sie jakies pieniazki?????? pozdrawiam:) Ligia:) no tak odległość studzi ,ale czy Ty chcesz napewno z nim skonczyc????;) pozdrawaim wiosennie:) Aga -ta:) czemu tak pesymistycznie twierdzisz,ze nic sie nie zanosi???? człowiek nie zna dnia ani godziny nim go dopadnie uczucie:) kurde ja to sobie cały czas powtarzam i jakos lepiej znosze ta cholerna samotność,która pomału zaczyna mnie juz nudzić i męczyć. Trzymaj się i więcej optymizmu chociaz wiem ,ze to nieraz cholernie trudne:) ale trzymaj się:) pozdrawiam Aalex:) witaj ja mam taki dzis nastrój że wypilabym chyba cała butelke wina a co;) ehhhhhh. Mi👄 gdzie sie podziewasz????? jezeli dopadła cie zmora grypowa przegoń ją wreście do wszystkich diabłów.Brakuje mi tu twoich wpisów mala;) Trzymaj sie i nie daj się;) A teraz u mnie jest potworna ulewa i chyba sie błysneło.Kurcze ale sie rozpisałam:) ale juz muszę konczyć.To wszystkim życzę udanego popołudnia hej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula - to septolete to mi dosłownie z ust wyjełaś..:) Niczego innego nie uzywam..wygodne jest i smak mi pasuje..;) Pesymizm mam we krwi wiec czasem ze mnie wypływa..;) Ale mówiłam -nie jest źle..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na impreze.... trzeba w końcu przestać o tym wszytskim mysleć i się zabawić... Wypije Wasze zdrówko... Milej nocki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sevena
fajne forum:) przypadkiem trafione ale....chyba w 10!:) widzę, że sporo jest takich wybrańców jak ja.... samotnych...fajnie jest się tak anonimowo wygadać...bo w realu tak trudno znaleźć ludzi którzy umieją naprawde słuchac....a nie tylko oglądac ;) Pewien mądrala powiedział kiedyś -"można będąc w spiżarni umierac z głodu" ...i do takiego stanu wlaśnie porównać ja moge swoje życie... dziś juz nie mam kiedy...ale chyba tu jeszcze zajrze....i się Wam wypłacze...../pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×