Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

a ja przyznam sie ze nie wiem o jakim filmie mowicie u mnie tego nie graja:( ale ja na koncu swiata mieszkam wiec sie nie dziwie:) zreszta nie wiedzialm tez o co wam chodzi jak mowiliscie o muzyce ja jaks taka zacofana w rozwoju jestem u mnie tez sie topi tez mi przemokly buty choc moje wyjscie to tak na oko z 500 metrow mialo. z powaznej muzyki to ja Mozarta ale nie mam na czym sluchac bo mi sie cd zepsulo i ja taka wyposzczona zreszta nie tylko muzycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ostatnio w pracy nie mam czasu zrobic kawki i naskrobac choc troszke... Poltora tygodnia zostalo mi by zakonczyc pewna niezwykle wazna rzecz... Mam za to teraz ochote na grzanca:) Kto sie jeszcze skusi? Jakis czas temu tu, na tym topiku napisalam: \"I będę bardzo szczęśliwa, gdy któregoś pięknego dnia otworzę oczy, uśmiechnę się i poczuję się zupełnie wolna\" Czytajac to dzis uswiadomilam sobie, ze wlasnie w ten weekend tak sie poczulam:) Pogodzilam sie z przeszloscia, co nie bylo latwe i zaczynam nowy, lepszy etap zycia:) Moj przyjaciel powiedzial mi dzis ze czuje sie czasem samotny, mimo ze ma zone, dwoje dzieci, mnostwo przyjaciol... A ja przeciwnie, jestem sama, rodzina w innym miescie, przyjaciele porozrzucani po Polsce i swiecie, nie odczywam samotnosci... Paradoks? Szarek, Reinmar, Czytelnik... Panowie, gdzie sie podziewacie? Pozdrawiam Was goraco i zycze udanego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
Witajcie :) Pozdrawiam wszystkich ... :) Dzis byl naprawde piekny dzien... jak zadko kiedy w poniedzialek wstalem bez bólu :P bez narzekania :) az sam sie sobie dziwilem.. jakis chyba dobry dzien .. ;) pozniej juz bylo coraz lepiej... :) skoro tematem przewodnim jest samotnosc.. to powiem wam,ze na mnie wplywa ona w taki sposob,ze sam jestem pod wrazeniem... Dzis na uczelni przed zajeciami zostalem po prostu "porazony" zapachem perfum mojej kolezanki... :) i naprawde czulem sie tak jakby mnie miala zaraz dopasc.. inwazja motylkow :D :P bardziej niz perfumy czulem to czego nie mozna "wychwycic" za pomoca zmyslu wechu... mysle ze wiecie o czym mowie... oczywiscie przy tym nie omieszkalem dac jej tego do zrozumienia... bo kiedy obok mnie usuadla to przez kilka sekund po prostu nie moglem wydobyc z siebie ZADNEGO slowa.. tylko siedzialem tak wpatrzony w nia.. i rozkoszowalem sie ta cudowna wonią...naprawde .. niesamowite...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
Tlumacze o co mi chodzi... :) Gdybym mial dziewczyne to raczej bym sie powstrzymywal z komplementami w kierunku innych kobiet... przynajmniej nie takimi jak dzisiaj do mojej kolezanki... :) A tu prosze... myslalem,ze sie nie odwaze na to.. ale po tej chwili kiedy tak na nia patrzylem.... musialem wyrazic to co poczulem... :) naprawde niesamowite... nie czesto spotykaja mnie takie sytuacje.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na grzanca to ja chetnie bede sie alkoholizowac ile wlezie silna wila poszla w las i dzis pisalm smsy do wszystkich ktorych numery pamietalam-oczywiscie facetow:) k.....zaden nie odpisal-zaden z tych co to ja bym chciala zeby napisal. byly tez dostal. nie zrozumiem nigdy fenomenu uczuc.ze soba nie mozemy wytrzymac ale bez siebie tez nie.to znaczy uczuc czhyba nie ma w tym nie wiem moze chemia???ale to takie meczace ze kurwa mac!!!sorry ale dzis wyje i klne na przemian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, chyba zostalysmy same z tym grzancem;) Mialam kiedys podobne pomysly do Twoich, jednak nie ma nic gorszego jak przekonac sie ze juz sie nic dla kogos nie znaczy... Nie rycz, lepiej sie wykrzycz:) KRZ, zapytales kolezanki, co to za perfumy? Moze uzywam nieodpowiedniego zapachu;) Pozdrawiam:) Ja powoli udaje sie na odpoczynek, jutro kolejny dzien walki o chleb i wino:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
Mam zamiar zapytac... jedyne o czym dzis myslalem to ten zapach .. obledny.... :) Zapytam przy okazji.. i dam CI znac ;) Ja tez juz zmykam spac.. jutro kolejny dzien :) Pozdrawiam i dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ja chce tego grzanca też:) dzisiaj mi tak buty przemiękły ,ze chyba to dobry pomysł z tym grzańcem,bo czuje,ze mnie chyba cos łapie w gardło. KRZ:) musisz koniecznie dowiedziec sie co to za perfumy,miusi byc nieziemski zapach skoro takie wrazenie robi na facetach;) jesoooooo Ala.............. wykrzycz sie wyklnij i ulzy ci napewno:) ja tez facetów nie rozumiem;) Aalex:) Trzymam kciuki za walke o chleb i wino i zeby wszystko poszło dobrze;):) ja chyba tez udam siena spoczynek bo juz oczy mnie bolą i taka jestem jakas rozlazła dziś;) dobrej nocy wzystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihhihi
Ja tez czekam na nazwe tych oszalamiajacych perfum.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorna pora mam nadzieje ,ze sie jeszcze zalapie na tego grzanca...Aalex👄 ciesze sie ,ze tak zacvzelas myslec. Ja po weekendzie uswiadomilam jak bardzo jestem sama i juz nie chce byc ,i jak bardzo odrzucam mezczyzn nie chodzi o wyglad zewnetrzny ( bo to sprawa gustu ) ale chodzi o moje zachowanie ...wszystko jest okej do moementu kiedy zaczynaja sie tematy zblizenia ,komplementy ja odskakuje ...taki odruch samozachowawczy albo wyuczony...w sobote uslyszalam od kolegi \" dlaczego Ty jestes taka niedostepna\" ... nie chcial mi wytlumaczyc co takiego robie i co takiego jest w moim zachowaniu ,ze odrzuca troche mezczyzn...cholera ja tego nie zauwazam ,ale chyba zdaje sobie z tego sprawe...Poznalam kogos jest fajny i ..., ale ja nie potrafie jakos tak sie przelamac...zauwazylam ,ze zawsze zachowuje sie z dystansem i nie umiem sie zapomniec wtedy kiedy trzeba...DLACZEGO?????? Krz...wiem co znaczy zapach i jak bardzo moze przyciagac...zapach, oczy, usmiech to jest cos co mnie najbardziej pociaga w mezczyznach ...:) Ala... :) Wlasnie co sie dzieje z mezczyznami : Szarek ,Biegnacy ,Reimar ,Czytelnik ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno mam dosc wmawiania sobie ... nie ten to nastepny bo tak dobrne do 50 z kotem w domu i coo ????? i gowno ????????? Kurde zle dzisaj ze mna...juz nie pomagta mi tlumaczenie bedzie dobrze, jak za kazdym razem jest inaczek... mam dosc robienia dobrej miny do zlej gry 😭...cos jest ze mna nie tak !!!!!!!!!!!????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:) Mi... Bylam kiedyś podobna do Ciebie... Późno zdałam sobie sprawę, że zblokowałam się na mężczyzn, że jestem dla nich chłodna i nieprzystepna... Tak naprawdę potrzebny jest tu facet, który nie podda się i będzie chciał przebić się przez ten mur, który sobie zbudowałaś... I ten nie będzie sobie nawet zdawał sprawy, jakie szczęście go spotkało:) Uszy do góry:) Zabieram się do pracki, pozdrawiam Was cieplutko i zapraszam na przepyszną kawkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Dziś pracowty dzionek więc wpadłam tylko na kawkę, na dobry początek... bo wieczór może być ciężki.... no ale muszę być silna i skończyć z NIM ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę zostałam zabrana przez kumpelkę do kina na Constantine. Film niezły, : Keanu Reeves jak zwykle prawie boski. Ten tydzień zaczynam bez postanowień..... Pozdrawiam Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to chciałam się na szybko przywitać 🖐️ Mam mnóstwo pracy i szef ostatnio u mnie przesiaduje ..:( więc raczej nie będę mogła zaglądac zbyt często.. Odezwała się dzisiaj do mnie koleżanka której nie widziałam od kilku lat i..chce pożyczyć pieniądze..-nie sądzicie że to trochę dziwne.? Ja rozumiem że sytuacje bywają różne... pamiętam czasy kiedy sama wydzwaniałam w podobnej sprawie i nikt mi nie pożyczył..więc nie wiem co robić.chyba dam jej szansę..:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) spóznilam się na kawkę znacznie.Ale narobiłam się dzisiaj jak bury osioł;) mycie okien,pranie firanek i takie tam rózne pierdoły A teraz siedzę w pracy do 19 stej .i tak przez cały tydzień. Ale co zrobic siła wyzsza.Dobrze,ze za oknem piekne słońce,przez cały dzień,a mnie znowu cos dopada buuuu jesooooo jakis dołek czy co?? pozdrawiam was wszystkich kochani po kolei:) Miwyłaz z norki,nie pilas kawki z nami,juz ostygla........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
Dzien dobry.. :) witam wszystkich :) niedawno wrocilem do domu.. alez ten dzien byl... nudny troche .. :P znaczy sie zajecia... nic nie robilem i sie wynudzilem... :) az mi sie spac zachcialo ;) mi... widze,ze cos nie bardzo z Toba :( powiem Ci tak.. nie rozpaczaj - kazdy ma swoja szanse :) cierpliwosc jest ZAWSZE dobrze wynagradzana :) jesli to Cie nie przekonuje.. to nie wiem sam co mam Ci doradzic.. "The mind is like a parachute - it works better when it's open." postaraj sie tego trzymac... wtedy bedziesz miala kontrole... :) troche nad tym myslalem .. postanowilem sprobowac - bo kiedy nie masz nic nie masz nic do stracenia... :) czasem naprawde warto podjac ryzyko nawet jesli wiesz ze Ci sie moze nie udac... postaraj sie.. nie myslec i nie zadreczac sie tym ze jestes sama... to naprawde nie pomaga... :) i jak powiedziala cordula = wylaz z norki :) uszy do gory :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie wionsa mi sie larwy zalegly w zoladku ...ciekawe czy wykluja sie z nich motylki:0 ... Aalex..mam nadzieje,ze taki sie znajdzie ;) ale zaczynam watpic... nawet podobno spojzenie mam \"nienormalne\" cholera ... nie dogodzi. Cordula...👄 Krz... tylko nie rozumiem jedneo slowa \" parachute \" ... ja juz jestem w takime etapie gdzie sie zadreczam , singlem fajnie byc naprawde wiele mozna realizowac , ja juz wszystko przerobilam... wiem , z kazdym nowym dniem nowe mozliwosci ...ale u mnie sie konczy na mozliwosciach i probie ich realizowania a pozniej obchodze sie tlyko smakiem z podraznionymi zoladkiem ;) :0...ja sie tak latwo nie poddaje ale ... azdy ma jakies granice !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
parachute - spadochron :) powiem Ci szczerze,ze tez tak mialem kiedys.... :) ale przeszlo mi i jest ok :) pokusze sie o stwierdzenie,ze jest super.... :D wiec nie poddawaj sie prosze ;) wierze w Ciebie :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krz... ja ogolnie mysle podobnie do Ciebie ;) ale czasmi nachodza mnie zle dni ...przez pewne wydarzenia ,albo moja niecierpliowc i czekanie ... raczej jestem dobrej mysli tlyko przewaznie sie niemilo rozczarowuje no ale to inna bajka ... dziekuje 👄 Aaaaaaaa tam trudno ...jade do Krakowa odreaguje gdziestam sobie ...na chwile pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem, zaglądam tutaj czasem, ale nic nie piszę, bo wszystko jakies takie odległe.. Mam doła, ale związanego z moim życiem \"zawodowym\", a nie prywatnym. O tym drugim nawet nie chce mi się myśleć. Mi.. znam to uczucie, trzymaj się cieplutko:) A dziś stało sie coś miłego: tuż przed obudzeniem śniło mi się, że wychodzę do pracy, a tu piekne czerwone slonko wschodzi i ogrzewa wyraźnie twarz. Po chwili obudziłem się, wstałem a tu rzeczywiście wschodzi ładne słonko:) I było jakoś tak milej na duszy..:) Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
oO do krakowa jedziesz .. moze sie gdzies bedziemy mijac... :) nie lam sie .. glowa do gory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko pozyczyc wam dobrej ,spokojnej nocki:) i ludziska nie martwcie się ,wiosna już tuż,tuż,dosłownie w przyszłym tygodniu przychodzi do nas;):) I wreście bedzie błękitne niebo,stokrotki na trawie i słonce cudowne i piekne tulipany w wazonie.I wiecej pozytywnej energii,która jest nam tak teraz potrzebna:) Bedzie dobrze:) MI👄 trzymaj sie i na noc aspiryna ,albo co mocnejszego;) A znalazłam fajna stronke w necie o fotografii i tak sobie przegladam,fajne zdjecia:) może by tak samemu zacząć robic fajne fotki hmmmmm:) Pozdrawiam wszystkich i trzymajcie się👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzis pekna pogoda wiosna nadchodzi... a ja chyba jednak nie potrafie byc sama... Byłam na spotkaniu i miałam definitywnie skończyć naszą znajomość,,,tylko dlaczego na pożegnanie tak się szalenie całowalismy!!!! HAHA Powiedził że traktuje mnie jak dobra koleżankę:( ale.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRZ
Dzien Dobry wszystkim :) Ligia ... nie wydaje mi sie zeby CIe traktowal jak kolezanke... :) Skoro - jak to opisalas - szalenie sie calowaliscie .. :) mysle,ze jest w tym cos wiecej... :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawy,kawy ale duzo i odbrej!!!! no ja myslam ze mam szczescie no i mam tylko glowy zapomnialam.wiecie co okazlao sie ze aby zapisac sie do uczelnianej biblioteki(rychlo w czas:)) musze miec oprocz legitymacji jeszcze dowod osobisty:)a ja nawet w domu nie wiem gdzie on jest:)) cordula przyjedz domnie i mi okna umyj:) to jedna z tych rzeczy ktorych nie lubie i nie umiem:)zawsze zostaja smugi ale to chyba dlatego z enie uzywam tych reklamowanych plynow do okien:) Mi pozdrow ode mnie smoka:)tak dawno go nie ogladam nie wiem czy zyje:) KRZ...kurcze nie znam angielskiego:( Ligia23 no ja tez mysle ze to sie jednak nie uda-tzn.skonczyc z nim no chyba ze masz silna wole:) jesli tak to trzymam piąstki:) Kadarka🌼no i jak mozesz pozdrow ode mnie rybki te z pomnika na nadmorksiej promnadzie:)uwielbiam to miasto Aga-Ta widze ze masz silna wiare w ludzi:)ja by nie pozyczula no chyba ze to jakas drobna suma:) pozdrawaim:)) u mnie dzis slonca nie ma i chyba nie wylezie zza chmur:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Deszcz moze i trochę popaduje ..ale za to jest ciepło..:) i facet mi się na pasach zatrzymał z piskiem opon- chociaz spokojnie czekałam aż przejedzie..;) -niby nic a cieszy..;) Biegnący napisz co z tą pracą..? i odpisz na maila ..:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi Drodzy :-) To ja Wasza stokrotka ;-) Jakoś zebrać myśli nie mogę ... powiem tylko ... rzeczywiście idzie wiosna :-) Zielono mi ... waniliowo ... Chmury na horyzoncie okazują sie być bandą rozbrykanych motylków :-) Powoli pozwalam im by wpłynęły na moje niebo i rozgościły na nim umilając mi każdy dzień :-) Wraca mi radość życia i wiarę w ludzi ... nie wiem co z tego będzie, ale każdego dnia dziekuję za każdą sekundę mojego uśmiechu i ciepła w sercu :-) Jestem naocznym dowodem, że: - samotność nie gryzie, gdy sie z nią pogodzimy, - samotność wiele może nas nauczyć gdy tylko chcemy jej słuchać, - samotność nie jest taka straszna jak ją malują, - jesteśmy w stanie przeżyć więcej cierpień niż nam się wydaje, - zawsze znajdą się życzliwi ludzie by podać nam pomocną dłoń gdy upadniemy (stwierdzenie życzliwy człowiek - nie miało wydźwięku ironicznego :-) ), - samotne wiosny wcale nie są smutne, - każde cierpienie jest uzasadnione, gdy się na nie spojrzy z perspektywy czasu, - warto cieszyć sie życiem i spokojnie czekać w kolejce po swoje szczęście, które dopada nas zwykle z nienacka, gdy uzna, ze potrafimy sie nim zaopiekować i dbać o nie każdego dnia :-) Im bardziej szukamy tym mniej widzimy ... ja przestałam szukać i zostałam upolowana nim zdażyłam to zauważyć :-) przeznaczenie jest naprawdę zaskakujące :-) Pozdrawiam Was wszystkich wiosennie :-) Dostanę kawki w tym przybytku? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×