Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

dzieńdoberek poniedziłkowo:) No własnie wy tu tak o motylkach ,a moje motylki hmmmmmm chyba uciekły na druga strone łąki:( zreszta wiecie co juz mam takie mysli,że moze juz nigdy nie poczuje ,co to znaczy miec motylki???? a moze tylko bede czuła ciężar niewykorzystanych chwil??? ale mnie wzieło jejku.Nie chce miec takich mysli ,ale same tak mnie nachodzą,bo czas leci a w moim ,zyciu niby cos sie dzieje ,ale ciagle mam poczucie jakiegos niespełnienia:( buuuuuu A co do seksu ,to przynajmniej ja niewyobrazam sobie dawac z siebie wszystko jeśli nie czuje do tego faceta czegos tak wspaniałego jak wzajemny szacunek i miłość ,zupełnie inaczej przezywa sie takie bycie razem,ehhhhhhhh Dobrze,ze za oknem słoneczko i te moje fiołeczki na trawie które oko cieszą.Myslę,ze jutro juz mi bedzie lepiej ,jak zwykle dziwne mysli ,nie wiem ,moze spowodowane syndromem co miesiecznym;) Pozdrawiam was goraco Ala;) Kadarka:) KRZ:) Aga -ta:) Biegnacy:) Aalex:) MI:) i fajfusa :)chociaz nalezy mu sie prztyczek w nos,co by tak nie zadzierał go za wysoko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka... no ale na przyszlosc sniadanie moze bedzie :) Aalex... ja juz zapomnialam jak Twoja kawa smakuje :P Cordula... albo ja juz sobie urajam albo mi zaczyna sie wrzod robic na zoladku.NERWENSTRESEN ... Ty wiesz jak to uslyszalam w filmie \" Czego praga kobiety \" :kobiety caly czas sie o cos martwia, zamrtwiaja \" ... moze faktycznie na zapas, ale co zrobic jak taka nasz natura. ...Ja znowu gapie sie w telefon :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz mi akurat w tym przypadku nie ma mowy o przyszłości....z przeróżnych względów. Po za tym jest to mój najlepszy kumpel i bardzo się cieszę, że go mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Zapraszam na przepyszna, poranna kawke, Mi... bardzo prosze, dzis pewnie wyjatkowo smakuje;) Mam dla Was dzis pewien cytat ktory mnie zaintrygowal... Dlaczego? Bo, cholera, to prawda... \"Mówi się, że kobiety kochają tych, którzy je kochają. To nieprawda. Ulegają one temu, kto im mówi, że ulegną.\" (Prometeusz) Pozdrawiam Was i zycze milego wtorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonobo boy
i dodaj: a później płaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry..... Aalex -> no cóż........ Znów miałam koszmarny sen, aż się boję co to oznacza.......Chyba powinnam zacząć chodzić na jakąś psychoterapię. A może po prostu powinnam rzucić to wszystko w diabły i wyjechać w Bieszczady????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadarka ty o zadnych bieszczadach nie gadaj bo jak zasypie sniegiem to do sklepu po chleb nie doczlapiesz:)i moze jakis niedzwiedz Cie po drodze spotkac:) Mi..no masz racje zamartwiamy sie i za duzo myslimy:) a nawet wymyslamy durnoty A mi sie dzis snilo ze moja ciezarna kotka powila malenstwa i sie zastanawiam czy ja juz pilnowac bo ona naprawde chyba na dniach bedzie miala kociaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i łapie się na pyszną kawkę Aalex;) Wiecie co ,cos w tym musi być ,w tym mysleniu naszym,no bo fakt ,ciągle nad czyms sie zastanawiamy i wyobrazamy sobie nie wiem co.Dawno nie miałam wieści od mojego faceta z gg tzn w cudzysłowie mojego ,ale niech tam,wczoraj zaklikał do mnie o dziwo z pracy i mówi ,ze jest nie przytomny bo zaharowuje sie na amen,widzi tylko monitor kompa i firme.I jest tak zmachany,bo pracuje nad jej strategią n.no tak sie zastanawiam ,ze hmmmm ja tu wyobrazam sobie niestworzone rzeczy ,ze juz koniec i facet znac mnie nie chce ,a on poprostu pracuje jak szaleniec,i czasu nie ma nawet nie wie ,ze to już wiosna ehhhhhhhh .to tak na marginesie kadarka :) fajnie miec takiego kumpla od serca;) A co do Bieszczad to rzeczywiscie piekne latem i jesienią,ale zime to chyba trzeba tam przespac snem niedzwiedzia;) Aalex :)to moze to tak zwana sila sugestii;):D Ala.........:) jejku przypomniała mi sie mija kotka:( ehhhhh fajnie bedziesz miala kocia rodzinkę :) MI:) jak tam dalej boksujemy;):D bo ja mam narazie pierwsza rundę;) pozdrawiam i zycze udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka... nie wiedzialam ,ale kumpli nigdy za duzo .Chociaz ja juz mam ich za duzo i nie chce kolejnego a mam dziwne mysli ,ze tak bedzie , no ale moze to tyko moje uroje a moze nie ... Aalex... no pycha kawusia :):) ... dobre i chyab takie w moim stylu.Lubie mezczyzn zdecydowanych nawet bardzo :) Alu... ja juz z tego wszystkiego dostaje jakis dziwnych obsesji Cordula... no ja chyba sobie kupie worek treningowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny 🖐️ zdecydowanie częściej tutaj zaglądacie..;) Ten cytat to rzeczywiście prawda...wstyd się przyznać ale wygrywają zawsze Ci \"uparci\" i nonszalanccy zdobywcy...no a potem zazwyczaj olewają...;)] -a może szybko się nudzą ...? tego nie wie nikt. Pozdrawiam :) Mi -nie zamartwiaj się aż tak nadmiarem \"kolegów\"..może kiedyś któryś zmieni nastawienie do Ciebie na bardziej zaangażowane...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam
Pan jest piesnia swojego ludu Piesnia moja jest Pan Moja Tarcza i moja Moc On jest mym Mogiem nie jestem sam W nim moja sila nie jestem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam
Pan jest piesnia swojego ludu Piesnia moja jest Pan Moja Tarcza i moja Moc On jest mym Bogiem nie jestem sam W nim moja sila nie jestem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam
Pan jest piesnia swojego ludu Piesnia moja jest Pan Moja Tarcza i moja Moc On jest mym Bogiem nie jestem sam W nim moja sila nie jestem sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja hej:) A ja tak sobie myślę, że nie pasuję do wspominanych tu mężczyzn. Hmm.. to pewnie z tego powodu jestem bez kobiety, ale mam to gdzieś:) Nie mam zamiaru robić się na macho, wole pobiegać z pieskiem po plaży, wąchać kwiatki i zachwycać się chmurkami na niebie:) I tak pewnie skończę..;) Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakas dziwna sila pcha mnie by zrobic cos bardzo glupiego.... Gdzies sobie chyba poszedl moj Aniol Stroz.... Tak na marginesie... Gdzi sie podzial Reinmar, Szarek, Czytelnik? Panowie, wszystko dobrze? Pozdrawiam Was! Wszystkich obecnych i pozostalych nieobecnych rowniez... Dzis wieczor slodyczy (lek na chandre).... Milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakas dziwna sila pcha mnie by zrobic cos bardzo glupiego.... Gdzies sobie chyba poszedl moj Aniol Stroz.... Tak na marginesie... Gdzi sie podzial Reinmar, Szarek, Czytelnik? Panowie, wszystko dobrze? Pozdrawiam Was! Wszystkich obecnych i pozostalych nieobecnych rowniez... Dzis wieczor slodyczy (lek na chandre).... Milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsliwa
Witam! Informacja dla wszystkich, którzy interesują się moją osobą, (samą28 czy też szczęśliwą - dzięki za zainteresowanie, to miło z Waszej strony) -------------->> u mnie wszystko super:D od ponad tygodnia mieszkamy w nowym miejscu, niebawem zamierzamy wspólnie kupić to mieszkanie, które aktualnie wynajmujemy:) Jesteśmy razem prawie 8 miesięcy, i wszystko wskazuje na to, że tak już zostanie... oczywiście- nie zawsze jest sielanka, ale umiemy dojść do porozumienia... pozdrowienia dla wszystkich bywalców "mego" topiku! życzę Wam dużo szczęścia! Czasem będę tu zaglądać...Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Informacja dla wszystkich, którzy interesują się moją osobą, (samą28 czy też szczęśliwą - dzięki za zainteresowanie, to miło z Waszej strony) -------------->> u mnie wszystko super:D od ponad tygodnia mieszkamy w nowym miejscu, niebawem zamierzamy wspólnie kupić to mieszkanie, które aktualnie wynajmujemy:) Jesteśmy razem prawie 8 miesięcy, i wszystko wskazuje na to, że tak już zostanie... oczywiście- nie zawsze jest sielanka, ale umiemy dojść do porozumienia... pozdrowienia dla wszystkich bywalców \"mego\" topiku! życzę Wam dużo szczęścia! Czasem będę tu zaglądać...Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomekk29
Jak sie z Toba skontaktowac poza forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziś 13 więc szczęscia Wam zycze:) 13 wszystko zdazyc sie może :))musze sie jakoś pocieszac i zawsze mowie ze 13 prynosi szczescie:) pa słoneczka-znikam-wizyta u promotora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Hu nows ..;) jak sie Tomekk odezwie ponownie to moze okresli dokladniej ..;) Polskie fonty mi nie wchodza ...zastanawiajce.. Tez tak dzisiaj macie..? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ładna ,pogoda a ja w pracy do 19 -stej buuuuuu. Kupiłam sobie wczoraj Twój Styl i była dołączona do gazety Płyta z muzyka filmową Jana Kaczmarczyka miedzy innymi do filmu \"Marzyciel\"no powiem ,ze zrobiła na mnie wrazenie,warto chyba miec calą płytę hmmmmmm A tak poza tym wiosna ,wiosna wiosna,ale narazie nie w moim sercu ehhhhhh,przydałoby sie jakies\" trzęsienie ziemi \" ;):D Pozdrawiam was pieknie i zyczę dobrej środy do końcA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuu wszyscy si e pochowali??:D No tak przecież to wiosna,a ja jutro mam szkolenie z zakresu obsługiwania programu Lex ehhhhhhhhh i tak wpadłam wam zyczyć spokojnej nocki i snijcie kolorowo:) aha i jeszcze miał mnie odwiedzic kolega i tez nie przyszedl ehhhh no tak to z facetami jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ala - jak Ci się nic nie chce to powiedz sobie,że Ci sie chce :P czasem pomaga jak bardzo chcesz :D A tak w ogóle to bym sie napił herbaty z sokiem malinowym - bo prawie nie moge mówić i nos mam zatkany od kataru :(:(:(:( norrmalnie zaraza mnie bierze :( jak ja nie lubie chorowac .... co mi z wiosny skoro muszę siedzieć w domu :(:( shit :( Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krz ja cie moge poczestowac herbatka z miodem:) miod prawdziwy od pszczol z pasieki mojej kolezanki;0slodziutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu dziekuję Ci bardzo .. chętnie się poczęstuję ;) Kadarka... wiem wiem :) muszę tylko jakiś \"dopalacz\" kupić :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×