Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

tak Ździebełko, tamten nick jest już nieaktualny, zmieniłam za radą niezastąpionego Biegnącego:)A poza tym już nie jestem taka \"świeża\" na tym topiku-2 dni to już coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bantus
cmok sniezynka:) ale tu sympatycznie..... jestem tu dopiero trzeci raz i baaardzo sie mi podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica 99
Śniezynkaa baw się dobrze i jutro na kaca strzel sobie kielonka :) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bantus
jest tez banda idiotow i baranow ale dziewczyny jestescie klasa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica 99
bantus my sie jeszcze nie znamy : Czarownica jestem :) no niech ktos nam poleje to jeszcze wypije z bantusem i juz serio serio spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bantus-zapamiętaj to sobie i podkreśl wężykiem:) A co do baranów-jedyna rada to zaczernić swój nick,bo potem ci wyskoczy jeden z drugim z tekstem o klocach albo połyku...szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bantus
ZDROWIE PIEKNYCH PAN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica 99
Śnieżynka jak sie zaczernia nick ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bantus
NO WLASNIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica 99
Udało mi sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica 99
Nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bantus
eee tam cos tam nie kumam z ta zmiana..... to pewnie wina koniaczku...:) a mi sie akurat podoba pomaranczowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica 99
Bantus my dzisiaj na pomarańczowo a jutro cos sie wymysli. Może jakies czerwone winko ? :) będzie fajnie. Sniezynka no lub nas takich pomarańczowych dobraaaaa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bantus
Czarowniczko olej to:) ja na przyklad olalem AHA DROGIE PANIE NO TO ZDROWIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watra
Witam tak na króciutko, bo już późno... BYłam dziś na spotkaniu z ludźmi z lubu pomarańczowych połówek ;) To taki wrocławski klub singli. Poznałam parę fajnych ludzi - w niedzielę jesteśmy umówieni na rower. Zatem ciesze się, ze wychodze do ludzi... Udało mi się chyba dziś zamkn ąć troszkę przeszłość, porozmawiałam z byłym, powiedziałam, ze czas byśmy nowe życie rozpoczęli... ;) I wczoraj jeszcze czułam się strasznie samotna, a teraz czuję, ze znam Was, bo tu jesteście, poznałam tych ludzi... Nastrój mam naprawdę lepszy... moze nie będę tak całkiem samotna...? ;) Staram sie by tak nie było ;) Pozdrawiam WSZYSTKICH! i wszystkim zyczę dobrej nocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownica 99
Dobranoc ......wracam jutro -m prostuje - wracam dzisiaj Boże jak ja jutro mam wstac do pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bantus
Do watra...Jak sie masz??????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bantus
Do watra.Dopiero teraz przeczytalem poczte... uuuff juz sie balem ze dasz ciala i zmiekniesz:( no ale widze ze idziesz w zaparte no i tak trzymac!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watra
Witaj śnieżynkaa ;) Bantus - ja też się bałam, ze zmieknę... ;) ale krótko się bałąm, bo za nim wyszłam z domu, siadłam i sie zastanowiłam nad tym wszystkim. Powiedziałam sobie, ze w sytuacji, kiedy zmięknę, to na bank jestem stracona... no po mnie po prostu. I w ogóle całkiem szacunek do siebie stracę. A mam szansę wyjść z tego... Jest lato, poznałam Was, mam możliwość poznać ludzi z tego klubu singli.... I wychodząc z domu, wyszłąm już z konkretnym postanowieniem, zę się nie dam. Że to bedzie taki test dla mnie, czy przetrwam. Przetrwałam, czuję się z tym rewelacyjnie. I moze jeszcze będzie mi cięzko i smutno czasami, ale idę do przodu i naprawdę to czuję!!! Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Misiole ;) kurcze chyba z pół godziny minęło zanim przeczytałam wszystko ale daliscie tempo teraz;) ja tu widzę ze pijaństwo sie szerzy;):D ale w dobrej wierze;) ja juz myslałąm,ze przestane na kilku piweczkach które dzisiaj wypiłam a tu takie drinki na forum ze az szkoda nie spróbowac;) Witam oczywiscie nowych śniezynkę,czarownicę,jestem nudziarą:) trzymam kciuki za Ciebie:),bantus i pozostałych ściskam mocno:),ktorych nie wymieniłam a dzisiaj jestem ostatni dzień w pracy przed urlopem :) narescie i jest super ciesze się bardzo bo odwiedze wybrzeze:) aha no to jeszcze chyba nikt nie serwował kaweczki o tej porze ;) no to moze kawyyyyyyyyyy!!!!! no dobrze nie bede krzyczec bo to cisza nocna:) a co do sportow to ja dzisiaj tylko rozmawiałam ze znajomymi ,ze dobrze by było skrzyknąc ekipe i zagrac w siatę ,ale tylko tyle ;) moze sie to zmieni:) A co do faceta to jak sie nie odzywal tak sie nie odzywa i mam go juz gdzieś,trudno ja się na niego zapatrzyłam a tu tacy fajni faceci na tym naszym topiku są;):D no dobrze to ja juz pójde spać i zycze wszystkim wspanialych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - spóźniłem się na imprezkę - no ale będzie miał kto jutro soczki, kefirki i inne \"medykamenta\" podawać :P Kadarka - tak sobie pomyslałem - taki Morfeusz to ma \"branie\" - laski lecą do niego :D:D:D Też zmykam spać - dobranoc i niech Wam się przyśnią aniołki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac!!!!!!!!!!!!!!11 zajelo mi troche przeczyatnie was:) witam nowych sorki ze nie z imienia ale mam klopota z zapamietaniem wpadla mi w oko sniezynka czarownica i bantus:) Cordula mnie zdolowalas:( morze:( a do tego ta gra w siate(( ja tez chce:) PRZY ODROBINIE GOTOWKI I SPONSORZE MMORZE I JA odwiedze morze:) bo juz mi brak szumu fal, moich rybek i hustawki, szumu kolejki za oknem i wogole:) ja tak pytam o te rolki bo moz taki sobie prezent zrobie z okazji obrony. skacowanym wieczornym imprezowiczom stawiam kefirek swierzutki , alka coś tam:) to chyba cordula ma na lodowce i sok z kiszonych ogorkow bo jeszcze sloik zostal jakby kto chcial. a nastepnym razem wolajcie jak impra mam ciagle grzybki marynowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) MOje koty szaleją od rana (dwa), ale wytrwałam do 8.00 dzielnie w łózku ;) Nie dałam się łobuzom ;) Miłego dzionka życzę wszystkim ;) idę robić kawe ;) Zapraszam ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko Watra - to ja się na tą kawkę piszę - ledwo żywy jestem - budzik, wstręciuch jeden się rozdzwonił i wstać musiałem go uciszyć ;) - i jeszcze pójść do pracy :/ mój postulat na dziś - piątek dniem wolnym od pracy!!! - zbieram podpisy ;) Piątek zły jest na początek Piątek czy sobota - nie klei się robota Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×