Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Ja mam ostry przypadek nicnierobizmu i postępującego w galopującym tempie ostrego zapalenia centralnego ośrodka chęci di pracy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestańcie uzywac słowa \"jesień..!!!! ja zamierzam wyekzekwować od Matki Przyrody pełne trzy miesiące lata !!!:) -i nie obchodzi mnie ja to Ci na górze zorganizują..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać plaga rozprzestrzenia się w zawrotnym tempie..;) Poniewaz lato zaczęlo się dopiero w lipcu więc oczekuję średnio 26-30 stopni do końca września ..!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmijka Ines
ajjj ludzie! dajcie mi swoja prace bo ja z nudow wykituje... od poniedzialku, dzien po dniu, od 8 do 16 nic ale to nic nie robie :( spanie na krzesle mi nie odpowiada a pod biurkiem nie wypada :( aaaa umieram....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmijka- to Ty jakaś nietypowa jesteś..;)] Mi się tyle uzbierało, że nie wiem od czego zacząć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmijka Ines
naprawde z najmilsza checia wykonam cala prace za ciebie:P bo uwierz tyle dni bez roboty meczy mnie bardziej od wielogodzinnego zapieprzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmijka Ines
pasjans tez juz mnie znudzil :( wszystko juz mnie znudzilo... jedyne co robie to jem... rozrywka to cogodzinna wyprawa do bufetu :P chyba pojde po nalesnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plaskate najlepiej smakują w \"mleczaku\". Polecam zez dżemem tudzież marmeladą. Rany Żmijka narobiłaś mi smaka na nabiały, poginam po yoghurt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmijka -może zdradzisz nam gdzIe pracujesz..? będę wiedziała dokąd się udać kiedy mnie z pracy wyrzucą..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jełśi chodzi o mój nałóg..właśnie kupiłam sobie spódniczkę duuuzo przecenioną..;) pomagałam koleżance wybrać garsonkę no i stało się.... Pionowe paseczki czerwono, biało, zółto, pomarańczowo, zielone- fantastyczna, tylko trzeba ją nieco zwęzić...;) nie było rozmiaru 38- ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
)*)&^(^&#%%^%*)&%$@$^*)#.....#$$^&**%#!~~#!!!!!!!!!!..............%$............ ...............................#^......................................... .......................................................................... ............................................................................... . . . i po Biegnącym..:) To była zabójczo pyszna kawa:) Ja podpisuję się pod petycją Agatki o 3 miesiące lata:) A czy zapomnieliście, że dziś URODZINY ALI:)!!!!!!!! Alu, wszystkiego najlepszego, zdrowia, miłości i kasy:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaTa ja chyba tez jest nalogowcem:) ale powiedz czy mozna pozbawic sie takiej radosci jak kupno nowego fatalaszka??!! :) nie wydaje mnie sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihii, jest po 13, a mnie jeszcze nie odłączyli Kochani, ma ktosik termosik, a w środeczku kawuśkę? Niech Wam w dzieciach zostanie wynagrodzone, za każdą kroplę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo zło- od czego mieli Cię odłączyć..? od neta.?;)- przymusowy lunch..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmijka -nowy ciuch -ok ..ale nie w ilościach hurtowych..;P Ostatnia przprowadzka była brdzo \"ciężka\"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodze z zalozenia ze od noszenia walizek ma sie facetow:) a ja uwielbiam kupowac cale komplety ubran z dodatkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ludziska !!! Tu Wasza pani dr Czarownica... Gdzie moja siostra Śnieżynka ? Została na oddziale? Nie wróciła do domu ? Ło matku siostro !!!! Samo zło przyniosłam termos z kawa. Ja już swoje dwie dzisiaj wypilam ;) Aga-Ta ja tam mam swoje laczki i już :) Ciapy ? Na moich zgrabnych nózkach - CIAPY ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący słusznie zauważył, dziś Ali urodziny:) Alu, wszystkiego NAJ NAJ NAJ:) Dużo szczęścia, uśmiechu, mądrego mężczyzny, pięknej miłości, pasjonującej pracy i czego tylko sobie zapragniesz:) Ja dziś z Wami niestety nie pobaluję, moj M mnie nawiedzi po tygodniowej przerwie:) Teraz nagle mam adoratorów.... Dziś dostałam zaproszenie na kilka dni do Kołobrzegu.... Odmówiłam..... Mam nadzieję, że nie będę żalowała... Najpierw muszę wiedzieć na czym stoję w obecnym hmmmmm..... związku? No własnie.... dziś się dowiem:) Miłej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu... 👄🌼 wszystkiego naj naj naj... cos tu widze sotatnio imprezy ,ze fiu fiu ;) ... ja ide sie uczcy. Buzka kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, serdeczności!!!! :) Słuchajcie ludziska, właśnie gołąb pocztowy(zwany dalej esemesem)mi donióśł, że jutro mnie nawiedzi miły acz niespodziewany gość( a może odwrotnie...) ze Szmaragdowej Wyspy, przyobiecał nawet Guinessa przytaszczyć, zatem nie omieszkam wychylić za Wasze zdrowie czarę św. Patryka:) A jak dobrze pójdzie, to za rok spedzę 3 miechy (słownie:trzy) na podziwianiu Klifów Moheru i zaganianiu owiec na pastwiska zielone...:) Go mbennai Dia duit!Eire Go Brach! ( a tam, przetłumaczcie sobie sami, ha! :) :) ) Czarowniczko-i jest pięknie, cooo?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex- a czy to zaproszenie nie jest \"przechodnie\"..? - ja bym chętnie skorzystała..:P Alu -wszystkiego naj..🌼 Czarownica - toż przeciez sama się z \"ciapów\" śmiałam ..;) w twoim przypadku można zastosować \"pantofle domowe\"..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooops, ale nietakt z mojej strony i afront. Dzińdybry Wszystkim kochani Alu, best wishes 🌻😘 wszystkiego naj i 1/2*200 latek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawcie się dobrze..:) ja juz spadam....zaraz 18-ta wybije..;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×