Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Ale tu dzisiaj ślimaczy dzionek...od jednego wpisu do kolejnego mijają godziny 💤 Ide walczyć ze złem - mam misje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowiłem, że doklikam parę słówek, żeby zmniejszyć odstępy pomiędzy postami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący, po pierwsze , po drugie, nie smuć się stary, bo po pierwsze - Mężczyzna winien mieć zasady, bo bez nich nie zostałby mężczyzną (ja z kolei cierpię z powodu złamania kilku swoich \"żelaznych\" zasad), po drugie - nie zmieniaj niczego na siłę. Otaczaj się ludźmi, którzy uszanują Ciebie takim jaki jesteś. Resztę spuszczaj po brzytwie. Swoją drogą imprezy plażowe w Ustce to miodzio. Ja straciłem tam zdrowie. Przeczołgali mnie kiedyś punkowcy. Przez bite dwa dni, na zmianę, piwo i wino z 5-cio litrowych baniaków. Mam nadzieję, że zawitam w tym roku do Ustki, a wtedy na pewno dam sobie postawić peevko ;) Może znasz Gemerę, Żabę i jego młodszego brata Kijanę. Kochani, do zrobaczyska. Dziś nie poklikam, bo jestem zarobiony od skarpet po czapkę. Zupełnie jak zaczarowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo zło, graba 🖐️:) Wpadaj do Ustki i robimy imprę na plaży:) Masz u mnie piwko. a nawer dwa;) Kijana ..coś kojarzę, ale nie znam osobiście. Czarownico, to nie można tak wiecznie gnać, to chwila zadumy, refleksji nad wszechświatem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _sama_w_sieci_
cześc SAMA28! ja też jestem sama...dlaczego? jestem dokładnie taka sama jak ty, wypisz- wymaluj twój klon z tą różnicą że mam w 32 lata. Nie łam sie, w końcu w przeciągu tych 4 lat (róznicy) dużo może się zmienić..ja osobiście już zwątpiłam ;(( Tak na marginesie..faceci faktycznie boją sie kobiet inteligentnych, smodzielnych i niezależnych, zadają sobie bowiem pytanie:"czy sprostam" ?...zapewniam was panowie...SPROSTACIE...należy tylko spróbować .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulkkkkkaaa
a ja jestem sama od wczoraj, a wlasciwie od 4 lat....4 lata temu rozstalam sie z moja miloscia zycia, nasteponegop nie kochalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka - płone !!! :) Biegnący zwolniłam !!! :) Śnieżyna papa :) hahaha Ty to jesteś wariat - normalnie nienormalny ;) Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze raz ja:) Trochę napruty jak Mesersmith:) Kadarko, niestety nie rozumiem, więc gdzie jesteś, a raczej na której pólce;)? Pytanie retoryczne, nie odpowiadaj. A ja kiedyś, hmmm.. z najwyższej pólki, kobiety super, których koledzy bardzo mi zazdrościli, wręcz podkochiwali się:) hehe, ale było minęlo.. mam to gdzieś.. niech to wszyscy diabli:) To było tak dawno temu, i tak nieprawda. A teraz sobie żyje i chodzę po tym pięknym świecie, i tak pewnie będzie długo jeszcze, ale kogo to.. Idę już spać, pełem chrzanionego spokoju i pieprzonej harmonii ze swiatem:) Z tego wszystkiego ratuje mnie tylko ten kot, którego Wam pokazywałem. Szedł dzisiaj, taki piękny i spokojny, pełen obojętności dla świata, swoimi ścieżkami.. Patrzylem na niego w zachwycie i tak bardzo chciałbym być na jego miejscu:) Papa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący, uderzyłeś w żewną nutę i jakoś za sprawą empatii udzielił mi się Twój nastrój. Mam nadzieję, że wyżej wspomniany odejdzie wraz z awitaminozą po tym Twoim Messerschmitt\'cie ;). Pamiętaj, nigdy nie jest tak źle żeby nie mogłob być gorzej, a nawet jak sięgniesz dna, to przynajmniej masz solidną podstawę, od której możesz się odbić. Z życzeniami: zawsze stopy wody pod kilem samo_ Zaraz będzie ciemnooo, gasimy światła dzieci i do łóżek. Ręce na kołderkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja dzis o dziwo kaca nie mam:) moj nowy kolega uprzejmy w dupe nie ma dla mnie czasu!!!!praca jest wazniejsza nawet w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no to rozumialm od poczatku :) az taka blondynka nie jestem:) a czasem milo poudawac glupia ,jak milo:) wiesz tylko pomyslam ze te kontakty z bylymi to najgorsza rzecz pod sloncem, ciagle nie moge sie tego nauczyc wydrzec z pamieci nawet mysle o zmianie numeru tel ale szkoda mi 50 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich i przepraszam. W dupe z tymi moimi czarami. Mialo być słoneczko a tu cału Pozen chmurzysty :( No może z wyjątkiem mnie bo ja to zawsze :) Dajcie znać jaka pogoda u Was. Może tylko u mnie nie działa moja magiczna moc. Ala \"nowy kolega uprzejmy w dupe\" nie ma dla Ciebie czasu? Jeżeli jeszcze sam zdecydował sie iść do pracy i nie było to spowodowane odgórnym zleceniem - to daj sobie luz - co będzie dale ? Powiedział ,że jest mu przykro z tego powodu ? Graba dla Ciebie i głowa do góry ;) Samo zło - buziaczki !!! Śnieżyna duuuuuuuuuuuuuuuuży buziak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie slonce narazie grzeje moj kolega uprzejmy w dupe jest sam sobie szefem i ma sporo zlecen wiec niby rozumiem ale wlasnie ....co bedzie??? a wiesz nawet nie wiem czy mu przykro bo mam mozliwosc wykasowania smsa przed jego przeczyatniem i nie wiem co napisal w ostatnim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala tak trzymaj. Kasuj gościa tak samo jak te smsy od niego, których nie przeczytałaś !!!! On jest sam sobie szefem a Ty - sama sobie Aniołem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala - skasowałaś tego smsa -a może on tam napisał : \"Walić robotę będę u Ciebie o 14.00\". Ty sie kobito lepiej uszykuj bo to już 12.00 hahahaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam z 2 -dniowego pobytu z małymi dziećmi, które dały mi zapomnieć o łzach. Teraz płaczę ze zmęczenia. I płaczę jeszcze po poście Biegnącego. Wzruszyłeś mnie do łez. Wiesz dlaczego ja tak płaczę? Właśnie za te zasady.Też zdaje mi się, że dużo, za dużo przegapiłam w życiu. Ale taka byłam, taka jestem i taka będę. Po prostu, nie zmienię się, łamiąc niektóre zasady złamię siebie i wiem, że nie będzie mi z tym dobrze. A wiecie co jest najgorsze? Że człowiek, który mnie bardzo skrzywdził (może nie z premedytacją, ale jednak skrzywdził) śmie mi udzielać rad. A są to rady, które bardzo kłóciłyby się ze mną. Tak Biegnący, masz rację, nie tylko Ciebie na świecie trzyma złudna nadzieja, że będzie lepiej. Ja też chcę się śmiać, a nie tylko udawać, że jest dobrze. A wiecie co Wam powiem. Musi byc lepiej. Ponieważ pragne tego nie tylko ja, ale jeszcze wielu innych ludzi. Ludzi, którzy nie mówią mi co mam robić i nie udzielają śmiesznych rad.Ludzi, którzy będąc ze mną dodają mi otuchy, chociażby tym, że potrafią płakać ze mną. Płaczą ze mną moimi łzami...Bo wiedzą jak jest mi źle i wierzą (na razie bardziej oni niż ja), że będzie mi lepiej. I z takimi ludzmi warto być. Z przjaciółmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapłakana - wiara w to ,że będzie lepiej to solidne fundamenty do tego ,żeby tak było. Trzymam za Ciebie kciuki. Biegnący - zastanawia mnie jak taki facet ja Ty - pełen ciepła, wrażliwości i uroku uchował się przed nami kobitkami ;) Jestem z Wami pysiaki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Sorki za wpis z zestrzelonego Messersmitha;) Kadarko, to było złe pytanie, chodziło mi o coś innego, bo nie rozumiałem tego tak jak Ala zapewne. A tak na marginesie, ja właśnie bardzo chciałbym bawić się życiem..:) Alu:) Nie jestem pewny ale chyba śniłaś mi sie dzisiaj:) bo coś tak z Toba kojarzę dziś dziwnie:) Niech go szlag tego uprzejmego, ale może właśnie Cię teraz gdzieś porwał i spędzasz z nim świetne chwile:) Zapłakana, rety mam wyrzuty sumienia, ale stało się. W każdym razie nie przejmuj się, ja też wierzę że będzie lepiej, choć tak czekam juz kilka lat, ale sie doczekam:) I proszę nie płacz już proszę i najlepiej zmień nick, tak na szczęscie:) Samo zło, kiedy będziesz w Ustce?:) Czarownico:) Śnieżynko 👄 Aalex, jak tam przeprowadzka? Pozdrawiam wszytkich i miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo_zło, zagości w Ustce w drugim tygodniu sierpnia. Warunkiem jest jednak rozwiązanie kwestii wyjazdu na Słowację. Będę informował. Tymczasem-borem, lasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć miśki, ja tylko na chwilę, sypnę trochę śniegiem i już mnie nie ma:) [tu miała być dla Was machająca łapka, oczko, śmiejąca się buzia i kwiatek, ale umiem wstawić tylko to--> :) ] Do następnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×