Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Aalex -Nie wiem co jest grane ale wiadomość z załącznikiem jakoś nie chce do Ciebie dotrzeć.Może masz pełną skrzynkę..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, ja wyjeżdżam na dalszy urlop. Jeśli będzie fajnie to odezwę się za kilka dni (pewnie w weekend), a jeśli będzie beznadziejnie, to odezwę się pewnie jutro... Aha i czekam na dalsze fotki, od dwóch pięknych dziewczyn już dostałam:) Śnieżynko i Cordulo- dzięki:) Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reinmar.. a dlaczego niestety :P az spomaranczowiales ... wysle wysle ;) Pozdrwiam wszystkich Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi... ja też chcę Twoje foto :) pls pls pls pls pls :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadarko...
a co to za klimaty.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede7777777
Dziękuję czarownico 99, bięgnący z wilkami, mi..., dziękuję za słowa otuchy , wiecie właśnie wygadałam się mamie, opowiedziałam wszystko a jest tego dużo i coraz więcej (złego), jest mii lżej jak się wygadam, wiem tylko że muszę być silna, dla dziecka, tylko nie wiem jak długo, może się zmieni jak się już urodzi? wiem oszukuję się ale to jest moja nadzieja, buziaki dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasa
chyba się trochę boję zakochać...zaufać...jak kocham, to całą sobą...daję z siebie wszystko, co mogę dać...boję się rozczarowania. to boli, tak jak "zly dotyk", a coś o tym wiem, niestety:( mam nadzieją, że kiedyś, będę mogla powiedzieć szczerze "KOCHAM" i to samo usłyszeć w odpowiedzi, narka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam przez chwilkę z Wami pobyć, ale zmykam , bo u nas jest burza , walą pioruny i chyba muszę wyłączyć komputer(taaak?)Przed chwilą zresztą sam mi się wyłączył. Do jutra! Dede 77777, zdrówka dla ciebie i dla dzidziusia, dbaj o siebie !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasa
wicie, co ? życie i tak jest piękne, i szkoda czasu tracić na rozpamiętywanie tego, co było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasa
wicie, co ? życie i tak jest piękne, i szkoda czasu tracić na rozpamiętywanie tego, co było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję bardzo za fotki :) fajnie mam ich coraz wiecej :) ale jeszcze nie wszystkich:) kadarko:) czyzby to pani Chmielewska;)??? MI👄 cos tak pojawiła sie na sekund 6?? Zapłakana :) no to wypoczywaj pieknie:) i szybko wracaj do nas:) Biegnący........;) Dede........ trzymaj się jestesmy z Tobą ,masz siłę i bedziesz miała dla kogo zyć:) Sniezynko:) trzymaj sie i nie daj sie tej burzy do jutra:) dzisiaj leci fajny film gdzie bohaterka dowiedziała sie ,ze faceci myslą 384 razy o seksie w ciągu dnia heheh a kiedy o nim mysla to trzymaja ręce na pasku heheheh panowie co wy na to??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasa
ja tam nawet nie mam zamiaru patrzeć przez okno, boję się koszmarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z indianskim pozdrowieniem HOUk!! kurde wypisalam sie z tej sympatii to lipa nie dosc ze za wszystko kaza placic to same dziadki sie mna interesuja. chyba cos ze mna nie tak albo oni przezywaja 3 mlodosc i szaleju im sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadrka przesadzasz chyba za duoz pracujesz i nie ja nie place ale nie moge obejrzec kto czyatl moja strone, nie moge calej masy innychrzeczy jak im nie zaplace wiec niechmnie w d... pocaluja wole piwo wypic za ta kase. dla mnie 50 i wzywy to juz dziadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ. Wszystkim młodym duchem..;) Chyba musze jednak wystosowac podanie do Panów : Łaskawie prosze o zdjęcia -KRZ, Reinmara i Biegnącego..:), że nie wspomne już o tych, kórych ostatnio nie widać..;) Aalex -masz świetną figurke, tylko pozazdrościć..:) co wcale nie oznacza, że reszta kobiet wygląda źle ..:P Całkiem niezły "składzik" nam się zrobił..:D -To kiedy umawiamy sie na balety..??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam foty Aalex Kadrka ja mam 28 i tez mam refleksje a co zmeczonej twarzyczki to Dermika ma swietna maseczke ktora zmeczenie usowa w mig. co rawda jest ok przed wyjsciem ale mozna ja sobie nalozyc dla wlasnego lepszego samopoczucia.tylko nazwy nie pamietam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaTa, dzięki:D Alu, wysłałam:) Kadarko, do zobaczyska w Gemini:) Przed chwilą zaprosiłam na kawę dobrego kumpla, chciałam się z nim spotkać dziś przy okazji przyjazdu do gdyni, wiecie co mi odpisał? Że jeszcze nie wie co będzie robił wieczorem i że może się pojawi...... Chyba mnie szlag trafi!! To co, że niby jestem na wszelki wypadek, jak inne plany zawiodą?? Cóż... na to sobie nie pozwolę:) Cholera!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadarka u mnie saszetki sa po 4.50 bo o te mi chodzilo. jakbys nie pamietala ja na wsi mieszkam -prawie i tu takich kosmetykow jak na lekarstwo:)) pada czyby juz koniec lata?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka ! -nie zastanawiać sie nad tym ..tylko negować ! negować !..;) lato ma być az do jesieni ..;) albo i dłużej..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski to ja rozumiem ze dzis polowa facetow w Centrum jest wasza:) jak ja tm chodizlam na kawe to w sklepie jubilerskim taki przystojny pan sprzedawal a jaki milyyyyyyyyy byl:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Kadarka, wiesz już, kto zabił?:) Aga-Ta, z tą pogodą to i tak nie mamy tak źle , tylko 11 miesięcy zimy a potem już tylko lato i lato...:) Aalex, ja jeszcze nie mam Twojej foty, że o innych nie wspomnę...:) Ala, a ten pan tam jeszcze pracuje?:) Pa, idę na zakupy, popatrzę też za tą Dermiką hihihihii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta:D AAAAAAA dlaczego,aaaaa nikt mnie nie kocha, nikt mnie nie rozumie i nawet nie mam maseczki aaaaaaa a ja widziałem Mi trata tata! cholera byłem ostatnio trochę w Gdyni, ale oczywiście miałem takiego pecha, że Was nie spotkałem- why does it always rain on me?(aaaaaa) Cordulko, Aga-Tko ale Wy się zrewanżujecie zdjęciem, na zdjęciu będziecie Wy na pierwszym planie, a nie wyposażenie łazienek, a mojego zdjęcia nie umieścicie na forum pt. \"Widziałam kosmitę i nawet zrobiłam mu zdjęcie\" prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostaje Ci jedynie nadzieja na pomyślny przebieg wydarzeń..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniezynkaa a grom go wie czy pracuje ja tam juz 3 lata niebylam:(((((((((( hlpi hlip:(((((((( Kadrka ja mowie o tej polowie powyzej 20 bo 2 polowa to dzieci z wata cukrowa inie iwem jak to w wydaniu kobiecym ale mweskim to pedofilja si enazywa:)) jest na to jakies odpowiednie okreslienie czy odnosi sie do napastnikow plci obojga?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No nareście zrobiło sie chłodniej;) a na jesień teraz to absolutnie się nie zgadzam bleeeee reinmar:) no jestem Ciekawa tego pana z brzuszkiem ,łysiejącym na dodatek;) na tle wyposarzenia łazienki oczywiscie;):P a tak a propo no jak nie mozna kochac takiego pana z brzuszkiem;) Aalex:) dzieki za fotkę;) nio figura całkiem a owszem;) kadarko:) mam juz foteczke z Kamiennej Góry,słać?? a co do gemini szkoda ze nie spróbowałam tego dobrego drina;) Aga-Ta ;) no balety to jak najszybciej;) i najlepiej co by tak wszyscy zjechali do centrum;) Ala......ostatnio stosowałam maseczkę z serii AA (oceanik) zarazem peeling złuszczająco-rewitalizujacy a niebieskimi algami hihihi oj po tym to co najmniej pupcia niemowlaczka;) śniezynko:) dobrze kup maseczke i cos do tej maseczki;) najlepiej rozgrzewajacego:);) A ja moze kawusi sie napiję i moze wleje sobie cosik do niej,moze jakiego ruma albo co;) zrobiło sie jakos tak drastycznie chłodno,ta pogoda to nie ma umiaru,jak zimno to odrazu lize po plecach;) nic zadnej łagodnosci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cordula a to tez saszetka czyjak bo ja nie za bardzo w temacie maseczek atakla madra jestem bo fajan apani sprzedje w kosmetycznym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala......... to nie w saszetce ale w takiej nieduzej tubce sie miesci takiej zielonej;) ale naprawde dobrze to jest przynajmniej dla mnie:) Reinmar;) nio dzieki ,ale u ciebie to raczej włos sie gesto trzyma;)na głowie:) hihi pozdrowienka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwilę, bo moja Mama ma dzisiaj urodzinki i jakoś tak głupio spędzać ten dzień przed monitorem...:) Dzisiaj tematem wiodącym są maseczki widzę:)Dziewczyny, czy wy też tak macie, że kupujecie hurtowo , a potem tracą termin ważności?:) Biegnący, ty znikający punkcie, wysłalam Ci kotka co macha łapką!!!! Ja już się nie będę prosić o fotki , swoją dumę mam:)Reimar, do Ciebie trzeba osobiście podanie wystosować? Krz, do Ciebie też??:) trzymajcie się, idę na torta!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×