Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Kadarka.. ja Cie widzialam , na zdjeciu i nie widze w nim zadnego powodu do dola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z Was wszystkich widziałam jedynie Czarownicę.Pozostałych sobie tylko wyobrażam. Np. Mi kojarzy mi się z niewysoką blondynką, niebieskie oczy, Ala-szatynka z dużymi oczami, wysoka, Kadarka-zdecydowanie brunetka, szczupła, wysoka, energiczny krok. Krz-za mało go znam, ale raczej brunet średniego wzrostu, Biegnący-blondyn, jasne oczy, dość wysoki. Ot, takie skojarzenia, zupełnie nie wiem, czemu takie a nie inne.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jamysle ze zart:)choc ja wziwlam to napowaznie:) nie jestem zdolowana:) smiac mi sie chce bo o maly wlos a wymskneloby mi sie ze w koncu i nareszcie:) bo to byl jej zyciowy cel:)) wiecie co:) na tej sympatii tez jakies niewypaly:) dostalam wiadomosc od faceta o posturze Pudziana:) hahaa to mnie taki zadusi coby nie zrobil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sniezynaa ja ci erozczaruje:) jestem blondynka 164 cm wzrostu i 47 wagi i zadne duze oczy chyba ze okulary wloze:) wtedy tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala, no coś ty, nie czuję się rozczarowana :) mnie to obojętne, jak Wy wyglądacie, ważne że fajne z Was ludziska:) A wyobrażać sobie jakoś trzeba tego ludzia, co się z nim klika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ja sie nigdy nie zastanwialm i podobni ejak Mi widzialm KAdarke i nie iwem czego ona bredzi????czy az takie slonce w tej gdyni?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta sympatia to jakiś portal randkowy, tak? bo ja głupia blondynka jestem....i lewa w tych netowych sprawach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak www.sympatia.onet.pl jest jeszcze www.randki.o2.pl, www.flirtbox.pl ale one wszystkie takie same:)) na o2 poznalm mojeo przyjaciela:) i jak sam mowi mimo zawirowan i ze nie moze zawsze przy mnie byc, myslami jest obok. a to najcudowniejsze co moze byc wiedziec ze jest ktos na kim mozna polegac, a co wazneijsze nie przeszkadzasz mu w jego zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala........... a jak Cie mozna zobaczyc na tej sympatii;)??/ Sniezynko:) sympatia to cportal randkowy na onecie;) kadarka:) ja Cie widziałam z metra moze heheh i przesadzasz jak ogrodnik MI:) Misku jestem juz jestem mała i przybij KRZ:) ja tam pompowanie??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty obcykana jesteś w tych adresach:)raczej nie skorzystam, ale wierzę, że wielu ludziom się przydają.Takie czasy-kiedyś kobieta rzucała chusteczkę, a facet ją podnosił, teraz ....zupełnie inaczej:) A co do przyjaciół-mężczyzn:wiem, o czym mówisz, też sie przekonałam, że to jednak jest możliwe i że nie musi być w tym podtekstów(przynajmniej z mojej strony ich nigdy nie było...:) ) Ok, idę od tego kompa, bo już mnie pieką oczy. Trzymajcie się, do następnego!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala...... pokazuj sie ;) a ja w cale nie wierzę w przyjazń damsko -meską bo to zawsze inaczej sie konczy;) przynajmniej w moim przypadku i w moich odczuciach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula a juz wyslalm ale fota nie najlepsza:) a co do przyjazni to ta sie uda bo miedzy nami nie ma zadnego iskrzenia, tylko zwykla sympatia a moze cos na miare bratersko-siostrzanych uczuc:) ale nie powiem ze nie gadalismy o erotyce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala........ no chyba ze to rzeczywiscie czysto bratersko -siostrzane uczucia chociaz ja tam bym ich wcale pewna nie była;) no ale przeciez sa wyjatki od reguły:) Ala.... repeta z meila aha a co z bacardi limonkowym?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy repeta???????????????/ a jest stoi nadal przed mna:) bo ja wtym samym mijscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala.......to znaczy powtórka;) bo nie dostałam załacznika czyli nie widze cię;) a co tak bedzie stało napiłabym sie dzisiaj chce mi sie pic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala......... fajnie czekam:) No to pijemy za twój tytuł naukowy;) do dna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala......... no to chlup;) a foteczki doszły dzielna dziewczynka;) widze żes Ty w Gdyni buszowała:) kadarka:) pompuje miesnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr to nie Bog
Jakbys byla doktorem to jest co opijac,a tak...nadal jestes Ala zerem!!!Jak sama nazwa wskazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadarka :) czy Ty w kamieniołomie teraz ?? bo jak nie to moze w lodówce jakie mam zmrozone;) pomarańczowy zabłysnął ineligencja na maksa ,boze widzisz i nie grzmisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula, jestem w domku, a piwo zaraz przyjdzie :) Ala nie łam się tym pomarańczowym dupkiem. Ja na Kochankach miałam nawet swój fan club. Ale chyba się rozpadł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka ja za duza dziewczynka zeby mnie pomarancze martwily choc koloru nieznosze:) niech sie chlopina/babina powyzywa troche moz emu ulzy:)) a co do gdyni:) no ba:) nie raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala......... a co by to było jak bys była profesorem zwyczajnym?? ;) ale od magistra sie zaczyna czyz nie??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×